BrzydULA - jedyne forum fanów serialu

Forum dyskusyjne miłośników serialu "BrzydULA"

Nie jesteś zalogowany.

Zasady Forum

Regulamin

Postanowienia ogólne:

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego postu na tym forum wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności.

Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.

Skrypt tego forum wykorzystuje cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze. Te cookies nie zawierają żadnych informacji, które podałeś i służą jedynie ułatwieniu korzystania z forum. Adres email jest wykorzystywany jedynie dla potwierdzenia podanych informacji oraz hasła (i dla przesłania nowego hasła, gdybyś zapomniał stare).

Regulamin forum:

  1. Forum miłośników serialu Brzydula dostępne pod adresem http://forumbrzyduli.tvshow.com.pl udostępnia swoim użytkownikom możliwość korzystania z forum, które jest miejscem wymiany informacji, komentarzy i myśli na tematy głównie związane z serialem i aktorami.
  2. Użytkownik publikuje swoje komentarze i przemyślenia wyłącznie na własną odpowiedzialność. Redakcja forum nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników na forum. Administrator oraz moderatorzy mają prawo nie znać treści wszystkich postów zawartych na niniejszym forum. Osoba czytająca to forum nie ma prawa posądzać ich o utożsamianie się z wypowiedziami forumowiczów, lub publikowanie treści sprzecznych z krajowym prawem i/lub normami etyczno-moralnymi. W przypadku napotkania na niniejszym forum czytelnik winien jest poinformować o tym Administratora lub któregoś z Moderatorów.
  3. Niedopuszczalne jest umieszczanie na łamach forum postów sprzecznych z prawem polskim i międzynarodowym, związanych z pornografią, używkami, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej etc. oraz treści faszystowskich, wulgarnych, propagujących przemoc, obrażających uczucia religijne, naruszających prawa innych osób itp.
  4. Na forum niedopuszczalne jest umieszczanie treści zawierających przekazy reklamowe (w tym: znaki firmowe, adresy www prowadzące do stron www, dane teleadresowe firm itd). Wszelkie odstępstwa od regulaminu będą karane ostrzeżeniami.
  5. Redakcja forum zastrzega sobie prawo do usuwania treści, o których mowa w pkt 3 i 4 regulaminu.
  6. Użytkownik wypowiadając się na forum wyraża zgodę na umieszczenie wypowiedzi lub jej fragmentów w innych publikacjach.
  7. Redakcja http://forumbrzyduli.tvshow.com.pl dołoży wszelkich starań w celu prawidłowego działania forum.
  8. Redakcja forum zastrzega sobie prawo do wyłączenia serwisu bez podawania przyczyn takiego działania.
  9. Regulamin obowiązuje od momentu opublikowania. Redakcja forum zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu, bez konieczności powiadamiania o tym użytkowników (choć takie informacja może znaleźć się w ogłoszeniach forum). Każdy użytkownik winien przynajmniej raz w tygodniu zapoznawać się z punktami niniejszego regulaminu w celu uniknięcia jakichkolwiek problemów i nieporozumień.

Stopka forum

Powered by PunBB© Copyright 2002–2018 PunBB
statystyka