BrzydULA - jedyne forum fanów serialu

Forum dyskusyjne miłośników serialu "BrzydULA"

Nie jesteś zalogowany.

#1 2009-09-01 00:07:01

root
Administrator

FaktUla - NASZA FORUMOWA Broszurka!!! ROZMOWY REDAKCJI!

tutaj bedziemy pisac o pomyslach na temat Formuli smile

2009-09-01 00:07:01

Cindy
Najlepsza doradczyni na forum

#2 2009-09-04 02:39:03

brzydulomaniaczka
Przyjaciułka SteFy
Od: Gdzieś w lubelskim...
Serwis

Re: FaktUla - NASZA FORUMOWA Broszurka!!! ROZMOWY REDAKCJI!

Ehm... To znaczy ja nie wiem, czy ja tu mogę, ale takie coś mi się nasunęło apropo już wydanych numerów. Jak dla mnie są trochę obciachowe (przepraszam wszystkich, którzy nad nimi pracowali), bo ja spodziewałam się poważnych rzeczy a nie takich tanich wygłupów... Tak, wiem, zaraz mi powiecie to sama zrób lepiej. Pewnie bym nie zrobiła, ale to moja opinia. Poza tym w wywiadach z gwiazdami są błędy. Czy to ktoś w ogóle sprawdza?
To tyle krytycznych uwag od brzydulomaniaczki. Możecie mnie teraz zwymyślać, jakoś to przeżyję.

Kocham wszystkie swoje siostrzyczki forómowe: Aduśka, Apollina, Claudia, Króweczka, Libby, Mel, Pszczoła, Struś.
Mój facet to Miron Lipski heart    iris
Kocham swój wieczny avek <3

#3 2009-09-04 08:21:48

Kacmurka
Aktywny CZŁONEK
Od: Sławków :D

brzydulomaniaczka napisał:

Ehm... To znaczy ja nie wiem, czy ja tu mogę, ale takie coś mi się nasunęło apropo już wydanych numerów. Jak dla mnie są trochę obciachowe (przepraszam wszystkich, którzy nad nimi pracowali), bo ja spodziewałam się poważnych rzeczy a nie takich tanich wygłupów... Tak, wiem, zaraz mi powiecie to sama zrób lepiej. Pewnie bym nie zrobiła, ale to moja opinia. Poza tym w wywiadach z gwiazdami są błędy. Czy to ktoś w ogóle sprawdza?
To tyle krytycznych uwag od brzydulomaniaczki. Możecie mnie teraz zwymyślać, jakoś to przeżyję.

brzydulomaniaczko,w takim razie mam dla Ciebie propozycję objęcia stanowiska naczelnego korektora naszej obciachowej gazetki,praca bez wynagorodzenia,ale za to spełniająca Twe ambicje i uwydatniająca Twe zdolności. I co Ty na to? smile

Cześć! Mam na imię Kasia i też mam 10 lat
If you wanna make the world a better place take a look at yourself, and then make a change
Aspekt czystości pokoju nie zawsze mówi o Nas big_smile Love miu kiss

#4 2009-09-04 08:35:54

miu
Truskaweczka Marka
Od: варшава

Sugerujesz, że w satyrycznej gazetce, na temat komediowego serialu powinniśmy poruszać sprawy konfliktu izraelsko - palestyńskiego, temat głodu na świecie, czy omawiać kryzys na rynku mieszkaniowym?

Wybacz, będę polemizować. Gazetkę robi grupa ludzi, której sprawia przyjemność, przepraszam za kolokwializm, "robienie sobie jaj". Podobnie jak grupie docelowej, czytanie "tanich wygłupów".

P.S. Ja jestem bardzo obciachowa smile Mam na przykład getry w "panterkę" i dumnie przechadzam się w nich ulicami stolicy smile

"Pod tym względem aspekt mojej czystości, wygląda podobnie" big_smile big_smile big_smile
"(...) był jak zwykle taki niby to tiu tiu, santa padre, ale wychodził z niego prawdziwy LEW" lol by kacmu
Orzechowość oczu jest wprost proporcjonalna do dawki ironii w otoczeniu lol

#5 2009-09-04 08:48:41

Papuka
Wesołych Świąt!!!
Od: 100lica/Piaseczno

Miu i masz bardzo fajne żółte korale i kwiatka we włosach i kolczyki z lwiątkiem big_smile
Dlaczego niby broszurka nie gazetka (poczytaj prawo) ma być poważna? Chcemy się śmiać z tego i jak na razie większość czytajacych za przeproszeniem sika ze śmiechu big_smile

Mówisz, że spodziewasz się czegoś poważnego? To podaj jakieś przykłady czego oczekujesz. Może próbka jakiegoś działu, jak to wg ciebie powinno wyglądać smile Na początek może przerób z któregoś z poprzednich numerów coś smile

Ostatnio edytowany przez Papuka (2009-09-04 08:56:41)

"rżnęli się jak dwie oszalałe siekiery" by słonió big_smile
"Na końcu świata, pośród oceanu niezapominajek, dwie dusze odnalazły się nawzajem." by Mlawer...
"Hold me close and hold me fast The magic spell you cast This is la vie en rose" "La vie en rose"

#6 2009-09-04 08:56:04

miu
Truskaweczka Marka
Od: варшава

Papuka napisał:

Miu i masz bardzo fajne żółte korale i kwiatka we włosach i kolczyki z lwiątkiem big_smile
Dlaczego niby broszurka nie gazetka (poczytaj prawo) ma być poważna? Chcemy się śmiać z tego i jak na razie większość czytajacych za przeproszeniem sika ze śmiechu big_smile

Każda wariatka ma w głowie kwiatka lol2 może ja będę pisała rubrykę: Jak ubierać się obciachowo? big_smile

Niektórym życzę więcej luzu wink

"Pod tym względem aspekt mojej czystości, wygląda podobnie" big_smile big_smile big_smile
"(...) był jak zwykle taki niby to tiu tiu, santa padre, ale wychodził z niego prawdziwy LEW" lol by kacmu
Orzechowość oczu jest wprost proporcjonalna do dawki ironii w otoczeniu lol

#7 2009-09-04 13:44:45

brzydulomaniaczka
Przyjaciułka SteFy
Serwis

Dobra, trochę może się pośpieszyłam z tą oceną. Ale ja naprawdę myślałam, że to będzie na poważnie. Ale jak widzę nikomu prócz mnie to nie przeszkadza, więc się już nie odzywam. Jednostki nie mają siły przebicia.
Możecie zrobić ze mną wywiad i zapytać, dlaczego objechałam "FaktUlę" big_smile

Przecież nigdy nie jest tak, że się wszystkim wszystko podoba, prawda?

Ostatnio edytowany przez brzydulomaniaczka (2009-09-04 13:49:00)

Kocham wszystkie swoje siostrzyczki forómowe: Aduśka, Apollina, Claudia, Króweczka, Libby, Mel, Pszczoła, Struś.

#8 2009-09-04 14:03:56

Papuka
Wesołych Świąt!!!
Od: 100lica/Piaseczno

Tylko pisząc krytykę zapomniałaś, że ta broszurka nie dotyczy tylko BrzydUli.
To jest bardziej wariacja na temat "jak forum odbiera BrzydUlę"
Pisząc wywiady, układamy pytania tak że wplata się motywy forumowe smile
Chyba nikt oprócz tego forum nie zrobiła z Mareczka gajowego z powodu krótkiej sceny smile

"rżnęli się jak dwie oszalałe siekiery" by słonió big_smile
"Na końcu świata, pośród oceanu niezapominajek, dwie dusze odnalazły się nawzajem." by Mlawer...
"Hold me close and hold me fast The magic spell you cast This is la vie en rose" "La vie en rose"

#9 2009-09-07 00:31:47

brzydulomaniaczka
Przyjaciułka SteFy
Serwis

Jeśli chodzi o moje propozycje, to obawiam się, że mogę cię ograniczyć tylko do ciekawostek matematycznych. Ewentualnie podrzucić jakiś przepis kulinarny.

#10 2009-09-07 08:55:24

Kacmurka
Aktywny CZŁONEK
Od: Sławków :D

Jeśli chodzi o moje propozycje, to obawiam się, że mogę cię ograniczyć tylko do ciekawostek matematycznych. Ewentualnie podrzucić jakiś przepis kulinarny.

Odpada Brzydulomaniaczko,mamy już obsadzony kącik kulinarny,a matematyczne rozwiązania możesz podawać w nowyn dziale "Szkoła".

Cześć! Mam na imię Kasia i też mam 10 lat
If you wanna make the world a better place take a look at yourself, and then make a change
Aspekt czystości pokoju nie zawsze mówi o Nas big_smile Love miu kiss

Stopka forum