BrzydULA - jedyne forum fanów serialu

Forum dyskusyjne miłośników serialu "BrzydULA"

Nie jesteś zalogowany.

#1 2009-09-12 21:03:45

V-i-o-l-a
Intubator

Moda - co Wam sie ostatnio spodobało

Chciałabym pogadac o tym co Wam sie spdobało i gdzie ewntualnie mozna kupić...Mi ostatnio super kolczyli Ani, jej makijaż....i super bluzka Pauliny( na spotkaniu w kawiarni z Ulcia) ....rewelka big_smile

www.oriflamebeztajemnic.pl

Dasz wiarę ? ?

2009-09-12 21:03:45

Cindy
Najlepsza doradczyni na forum

#2 2009-09-12 21:18:12

P.Halliwell
BORUBAR

Re: Moda - co Wam sie ostatnio spodobało

Ja w ogóle lubię garderobę Ani smile
A u Violi kiedyś takie czarne bolerko tongue

"Fajnie, że tych dwoje tak się lubi. Może to nawet miłość?"
(Ula o Violi i Sebie w pierwszych odcinkach serialu)

#3 2009-09-12 22:52:00

Arega
Przyjaciel domu Uli

Ja chcę ulowe okulary. Przymierzałam w Vision podobne, tyle, że nie czerwone, a przezroczyste i nawet fajnie wyglądałam xD
A tak serio - uwielbiam tą czerwoną, luźną bluzkę Pauli z okolic 20 odcinka -  w zestawie z czarnymi, obcisłymi spodniami wygląda bosko. I te Violowate kolczyki - płyty CD - marzenie! Uwielbiam nietypową biżuterię.
Chętnie odkupiłabym od TVN koszulę Marka, którą kupiła mu Ula - zapewne bardzo przyjemnie by się w niej spało xD Chociaż zapewne musiałabym na nią wydać fortunę, bo nie tylko ja byłabym nią zainteresowana.
I jeszcze te satynowe(czy z czego tam są) koszule nocne Pauli. Te w kwiaty, niebieska i czarna, jeżeli dobrze pamiętam. Świetne są.
I to chyba tyle.

#4 2009-09-12 22:59:06

kiki981
Entuzjasta
Od: Fashion House Sosnowiec xD

a ja bym chciała telefon Marka xDD

adaam lambert heart

#5 2009-09-13 10:57:25

spumanta
BrzyduloManiak
Od: Księstwo Cieszyńskie

Fryzury Violi - boskie! Chciałabym takie umieć robić big_smile A co do ciuchów... Styl Ani jest świetny. Viola to Viola - za dużo, za krzykliwie. A Paulina... Hm. Zbyt wyrafinowany styl.

Arega chce koszule Marka do spania, to ja chcę koszulę Aleksa (korzystam z faktu, że nie ma Alarm i Veronicty w pobliżu big_smile )
I jeszcze jego szaliczek. big_smile

Piszę po polsku. Szanuję zasady polskiej gramatyki, ortografii i interpunkcji.

Pani Cogito w trakcie tworzenia.

#6 2009-09-13 11:12:15

anazita
Wyznawca pomidoryzmu

Style Puliny i Violi to dwa kontrasty. Mozna im pozazdroscic przede wszystkim figury. smile
A zeby miec fryzure Violi to trzeba miec tez i duzo wlosow. W przeciwnymrazie nic z ladnej fryzurry smile

Ostatnio edytowany przez anazita (2009-09-13 11:13:31)

"Ludzie wierzą, że aby zdobyć sukces trzeba wcześnie wstawać. Otóż nie - trzeba wstawać w dobrym humorze." smile

#7 2009-09-13 12:22:30

V-i-o-l-a
Intubator

Fryzury Violi są extra, macie racje - podstawa to taka fiura + butki na szpilach , kolczyki też ma zawsze świetne a to też nie każdej pasuje. Patrzyłam ostatnio za takimi....Paula ma bardzo wyrafinowane i eleganckie ciuszki. raz nawet wysłałąm zapytanie do niej o pewną czerwoną sukienke( nie pamietam jaki to był nr odc) + bolerko też czerwone chyba z tiffi , super kreacja na wyjście typu wesele big_smile
Styl Ani i jej klasyczny makijaż są super big_smile
dobrze by było mieć po parę ciuszków od tych trzech pań, prawda?

Ostatnio edytowany przez V-i-o-l-a (2009-09-13 12:23:04)

www.oriflamebeztajemnic.pl

Dasz wiarę ? ?

#8 2009-09-13 14:27:48

anazita
Wyznawca pomidoryzmu

Klania sie krawcowa smile Mysle ze pomalu wracaja do lask panie krawcowe. Tylko to czekanie iprzymiarki sad

Te najfajniejsze ciuszki napewno sa szyte, a nie kupowane smile

Ostatnio edytowany przez anazita (2009-09-13 14:28:37)

"Ludzie wierzą, że aby zdobyć sukces trzeba wcześnie wstawać. Otóż nie - trzeba wstawać w dobrym humorze." smile

#9 2009-09-13 14:47:19

brzydulomaniaczka
Przyjaciułka SteFy
Od: Gdzieś w lubelskim...
Serwis

Arega napisał:

Ja chcę ulowe okulary. Przymierzałam w Vision podobne, tyle, że nie czerwone, a przezroczyste i nawet fajnie wyglądałam xD
A tak serio - uwielbiam tą czerwoną, luźną bluzkę Pauli z okolic 20 odcinka -  w zestawie z czarnymi, obcisłymi spodniami wygląda bosko. I te Violowate kolczyki - płyty CD - marzenie! Uwielbiam nietypową biżuterię.
Chętnie odkupiłabym od TVN koszulę Marka, którą kupiła mu Ula - zapewne bardzo przyjemnie by się w niej spało xD Chociaż zapewne musiałabym na nią wydać fortunę, bo nie tylko ja byłabym nią zainteresowana.
I jeszcze te satynowe(czy z czego tam są) koszule nocne Pauli. Te w kwiaty, niebieska i czarna, jeżeli dobrze pamiętam. Świetne są.
I to chyba tyle.

A wiesz, że myślałam kiedyś o tym, żeby kupić sobie taką podobną koszulę do spania? XD
Ja chciałabym sweterek Uli, ten różowy i ten ze 164 - niebieski. Cudny!

Czerwona sukienka Pauli jest świetna big_smile

Ostatnio edytowany przez brzydulomaniaczka (2009-09-13 14:48:07)

Kocham wszystkie swoje siostrzyczki forómowe: Aduśka, Apollina, Claudia, Króweczka, Libby, Mel, Pszczoła, Struś.
Mój facet to Miron Lipski heart    iris
Kocham swój wieczny avek <3

#10 2009-09-13 15:33:12

Arega
Przyjaciel domu Uli

brzydulomaniaczka napisał:

Arega napisał:

I to chyba tyle.

A wiesz, że myślałam kiedyś o tym, żeby kupić sobie taką podobną koszulę do spania? XD
Ja chciałabym sweterek Uli, ten różowy i ten ze 164 - niebieski. Cudny!

Czerwona sukienka Pauli jest świetna big_smile

Kiedy ja nie chcę podobnej - ja chcę dokładnie ten egzemplarz ;P
Mówisz o tej sukience z pokazu? Niezła jest. Pauli w ogóle jest świetnie w czerwieni.

Stopka forum