BrzydULA - jedyne forum fanów serialu

Forum dyskusyjne miłośników serialu "BrzydULA"

Nie jesteś zalogowany.

#1 2009-10-07 12:52:14

Law
Mroczki Pshemko

:)Diabelska Febo

Hej bo przeczytaniu wielu fun fiction Brzydulowych,zdecydowałam się wreszcie na publikację własnego.Uprzedzam to nie będzie historia miłosna o Uli i Marku.Stwierdziłam,że tych dwoje ma już za dużo swoich love story - to całkiem inna historia,bohaterów BrzydUli :)Rozdziały krótkie bo próbuje budować napięcie.Wrzucam pierwszy na życzenie wrzucę kolejne tongue

Pozdrawiam,
Law

I rozdział

Marek siedział w swoim gabinecie "modląc się" do laptopa.O co modlił się młody Dobrzański? O cud zrozumienia,tych piekielnych cyferek które migały mu właśnie przed oczami.
-echh..nigdy nie byłem finansistą -westchną sam do siebie.Równolegle z myślą o finansach w głowie wykwitły mu trzy skojarzenia.Pierwsze to piękno oka,dziewczyna przypominająca bardziej anioła-  niż człowieka- taak Ulka zdecydowanie musi być aniołem,drugie -które wywołało obrzydzenie na twarzy Marka- to obecny dyrektor finansowy F&D bezwzględny Włoch Aleks.A trzecie skojarzenie,naszło go tak nagle,tak nie spodziewanie że aż sam w to nie wierzył.Majka..najmłodsza z rodzeństwa Febów - mieszanka urody Pauli i twardego charakteru Aleksa,a jednocześnie dobra i ciepła nie zepsuta wielkim światem dziewczyna...
-Marek!- z dalszych rozważań,o najmłodszej latorośli Febów wyrwał świdrujący głos przyjaciela.Mężczyzna ockną się gwałtownie i spojrzał pół przytomnym wzrokiem w stronę Sebastiana
-Co znowu Ulka tak? - spytał Olszański z kpiną w głosie.
-a-ale co Ulka? - wydukał prezes
-no w Twojej głowie, znowu o niej myślałeś tak?
-nieee..- odparł przeciągle Marek,i uświadomił sobie,że po raz pierwszy od roku,kompletnie zignorował myśl o Ulce,i w wyobraźni wpatrywał się nie w jej błękitne oczy,a w wielkie brązowe oczy pewnej Włoszki
-Nie? - odparł zaskoczony Sebastian- a to Ci nowość,jak nie Ulka,to kto wprowadził Cię w taki stan,że dopiero po 5 minutach byłeś w stanie zareagować na własne imię?
-myślałem,o raporcie - skłamał Dobrzański.
-taaa,jasne - Olszański zmrużył oczy i wybuchną salwą śmiechu - i to właśnie ten namiętny raport,wywołał u Ciebie ślinotok połączony z czymś w rodzaju orgazmu?
-CO??- stalowo niebieskie oczy bruneta powiększyły się ze zdziwienia co najmniej dwukrotnie- O CZYM TY GADASZ?
-no z czymś takim skojarzył mi się Twój wyraz twarzy,jak Cię zobaczyłem.Dobra ale nie przyszedłem tu gadać o Twoich orgazmach- zakpił chłopak - mam nowinę!
-Jesteś w ciąży smile - Marek szybko podłapał kpiący ton od przyjaciela.
-Tiaa chyba z butelką wódki.Chcesz te nowinę czy nie? -zaczął niecierpliwić się Olszański
-Dajesz!
-A,więc dziś rano,przeglądałem Facebooka...
-No Seba,nie no to jest nowina roku,przeglądałeś Facebooka - przerwał mu brutalnie Marek,miał już dość kumpla.Chciał jak najszybciej zostać sam w gabinecie i wrócić do przerwanej czynności - i tą czynnością nie miał być bynajmniej raport..
-Nie chcesz wiedzieć to nie- oburzył się Sebastian.
-Chce,ale wiesz tak bardziej do rzeczy proszę..
-Chcesz do rzeczy? - krzykną Olszański - ależ proszę bardzo będzie do rzeczy.Diabelska przyjeżdża jutro do firmy!
-CO?!!!!!!!!- przez Marka głowę przemknęło tysiące myśli.Jakieś 30 razy w ciągu sekundy zdążył powtórzyć w myślach "Majka przyjeżdża,Majka Febo,Diabelska Febo".......

http://forumbrzyduli.tvshow.com.pl/view … hp?id=1223 - moje dziecko ukochane big_smile choć z początku potraktowane po macoszemu, ale pamiętajcie im dalej w las tym więcej emocji tongue
Za wszelkie kontynuacje tego "dzieła" proszę winić mel we współpracy z Ajrisz. O! ( i jeszcze Kasia cyferkowa też do tego rękę przyłożyła)
Zapraszam do komentowania.

2009-10-07 12:52:14

Cindy
Najlepsza doradczyni na forum

#2 2009-10-07 13:17:43

BrzydAla97
Zbanowany
Od: Milano - Italia

Re: :)Diabelska Febo

w morde ile jeszcze osób będzie chciało napisać o młodszym rodzeństwie Febo.wczoraj zaczęłam pisać opowiadanie ale twoje jest spoko.

AfF VTF
All'interno della vostra anima disturbata i vostri dadi del cuore.
A ona mu z kosza daje w maliny!
"Nie pójdę do piachu, gdy ktoś mi powie czas umierać brachu.↵Nie dam się uśpić śmierci słowom, pójdę do grobu z podniesioną głową."

#3 2009-10-07 13:19:09

Law
Mroczki Pshemko

przepraszam nie bij tongue po prostu to chyba chwytliwy temat jest big_smile

http://forumbrzyduli.tvshow.com.pl/view … hp?id=1223 - moje dziecko ukochane big_smile choć z początku potraktowane po macoszemu, ale pamiętajcie im dalej w las tym więcej emocji tongue
Za wszelkie kontynuacje tego "dzieła" proszę winić mel we współpracy z Ajrisz. O! ( i jeszcze Kasia cyferkowa też do tego rękę przyłożyła)

#4 2009-10-07 13:43:47

markomaniaczka
Wyznawca pomidoryzmu

Pomysł ciekawy. Myślę, że rodzina Febo teraz, tak jak Ula i Marek, też jest głównym tematem opowiadań i, żeby zaciekawić czytelnika trzeba mieć naprawdę dobry pomysł.
U Ciebie pojawiła się nowa, "fikcyjna" postać i jest to jakieś urozmaicenie wink
Na razie nie wydaję żadnej opinii, gdyż część jest zbyt krótka, żeby ocenić, czy naprawdę mi się podoba.
A i jeszcze jedno. Skoro już zdecydowałaś się umieścić na forum opowiadanie, to musisz konsekwentnie go kontynuować i robić wszystko, żeby pozyskać czytelnika, a nie spocząć na laurach, gdy pojawi się jakiś mniej pozytywny komentarz. Wszyscy tu chcą pomoc nowym autorom. Ja jestem tego żywym przykładem. Gdyby nie to forum mój styl na pewno by się tak nie poprawił, bo uwierz mi moje początki były znacznie gorsze wink
Życzę dużo weny i pomysłów smile

#5 2009-10-07 13:49:13

brzydulomaniaczka
Przyjaciułka SteFy
Od: Gdzieś w lubelskim...
Serwis

Nie podoba mi się takie coś "Jak chcecie, to dam kolejny rozdział." To tak tytułem wstępu.
Opowiadanie może by i uszło w tłumie, nawet mnie zaciekawiło, dlaczego jest taka diabelska, ale forma... Bije po oczach. Nie mam czasu sprawdzać, ann pewnie się tym zajmie. Od ciebie zależy, czy piszesz dalej, chociaż budujące komentarze na pewno pomagają.

Kocham wszystkie swoje siostrzyczki forómowe: Aduśka, Apollina, Claudia, Króweczka, Libby, Mel, Pszczoła, Struś.
Mój facet to Miron Lipski heart    iris
Kocham swój wieczny avek <3

#6 2009-10-07 13:58:56

Law
Mroczki Pshemko

Wiesz,bez sensu jest wysyłanie FF w momencie kiedy nic innego nie robi tylko śmieci forum - a historia nikogo nie fascynuje.Lepiej dać takiemu czemuś umrzeć śmiercią naturalną,niż upychać coś na siłę.
Mogłabym poprosić o skonkretyzowanie zdania: forma bije po oczach?

#7 2009-10-07 14:12:04

brzydulomaniaczka
Przyjaciułka SteFy
Serwis

No dobra, może źle powiedziałam: ilość błędów bije po oczach. Ale nie ma też odstępów po myślnikach na początku, co trochę razi. I zdania zaczynamy z wielkiej litery.

Kocham wszystkie swoje siostrzyczki forómowe: Aduśka, Apollina, Claudia, Króweczka, Libby, Mel, Pszczoła, Struś.

#8 2009-10-07 14:15:41

Law
Mroczki Pshemko

Pisane zazwyczaj w pracy,na szybko - jako przerwa regeneracyjna od tabelek i statystyk,a więc uprzedzam,ciężko będzie mi zniwelować te wszystkie spacje,nie tu gdzie trzeba.Z ortami i literówkami walczę jakoś tongue ze stylistyką różnie bywa smile
Ale dzięki za informacje zwrotną smile

#9 2009-10-07 14:19:34

brzydulomaniaczka
Przyjaciułka SteFy
Serwis

Law napisał:

Pisane zazwyczaj w pracy,na szybko - jako przerwa regeneracyjna od tabelek i statystyk,a więc uprzedzam,ciężko będzie mi zniwelować te wszystkie spacje,nie tu gdzie trzeba.Z ortami i literówkami walczę jakoś tongue ze stylistyką różnie bywa smile
Ale dzięki za informacje zwrotną smile

Masz szczęście, bo ostatnio nie mam za wiele czasu big_smile Ale mam nadzieję, że się poprawisz big_smile Fajnie się zapowiada xD Parę razy miałam niezłego banana na twarzy:P

#10 2009-10-07 14:19:39

BrzydAla97
Zbanowany
Od: Milano - Italia

Law napisał:

przepraszam nie bij tongue po prostu to chyba chwytliwy temat jest big_smile

nie biję tylko ktoś może uznać że nasze opowiadania są za bardzo podobne.

AfF VTF
All'interno della vostra anima disturbata i vostri dadi del cuore.
A ona mu z kosza daje w maliny!
"Nie pójdę do piachu, gdy ktoś mi powie czas umierać brachu.↵Nie dam się uśpić śmierci słowom, pójdę do grobu z podniesioną głową."

Stopka forum