BrzydULA - jedyne forum fanów serialu

Forum dyskusyjne miłośników serialu "BrzydULA"

Nie jesteś zalogowany.

#1 2009-11-14 18:52:06

ulomarkoholiczka
Kochanka Marka
Od: Jeżewo\Zawidz
Serwis

Petycja - Co wy na to?

Kochani chciałam Was zapytać o to co byście powiedzieli gdybyśmy napisali petycję i zaczęli zbierać podpisy w sprawie drugiego sezonu naszego kochanego serialu. Podam wam tak tylko dla przykładu serial Ranczo fani napisali kilka petycji o powstanie 5 serii i niebawem ruszają nad nią prace. Wyrażajcie swoje opinie.

Ostatnio edytowany przez ulomarkoholiczka (2009-11-14 19:33:13)

Najpiękniejsze są lasy mieszane...
Czułam się bardzo samotna, a jednocześnie zadowolona z samotności...
Nigdy nie ufaj mężczyźnie. To cukierek moczony w truciźnie...
Najbardziej cię kocham, kiedy jesteś w głowie...

2009-11-14 18:52:06

Cindy
Najlepsza doradczyni na forum

#2 2009-11-14 19:00:29

crissy
Mroczki Pshemko
Od: Kraków

Re: Petycja - Co wy na to?

Powiem szczerze, że ja drugiej serii to chyba bym nie chciała. Jestem przeciwna przeciąganiu na siłę czegoś, co można przedstawić wystarczająco w 200 odcinkach. Natomiast jestem za nakręceniem ewentualnego odcinka extra, tak 1-1,5h, z przygotowaniami do ślubu, może jakieś podsumowanie znajomości Violki i Seby albo Józefa i Ali...
Sama nie wiem...

"Przedstawienie musi trwać. Takie jest prawo w tym zawodzie. Wszystko się może walić, serce ci pęka, a ty pudrujesz twarz, uśmiechasz się i grasz dalej". - Pshemko

Moje dzieło: http://forumbrzyduli.tvshow.com.pl/view … hp?id=1003

#3 2009-11-14 19:29:57

Arega
Przyjaciel domu Uli

2 seria - nie, nie i nie. Będzie przeciąganie, naciąganie i tak dalej. O ile jeszcze na to, co proponuje crissy mogłoby być naprawdę fajne - taki typowy epilog. Wszyscy szczęśliwie w parach, dzieci, wnuki, takie tam. Wcale nie obraziłabym się, gdyby dorzucili do tego making of i wycięte sceny(a takie, jak zawsze, są). Ecomoda też okazała się niewypałem - większość nie lubi przeciągania w nieskończoność(wyłączając fanów Mody na Sukces, Klanu czy innego M jak Miłość, poplątanych i nudnych tasiemców).

#4 2009-11-14 19:36:39

ulomarkoholiczka
Kochanka Marka
Od: Jeżewo\Zawidz
Serwis

crissy napisał:

Powiem szczerze, że ja drugiej serii to chyba bym nie chciała. Jestem przeciwna przeciąganiu na siłę czegoś, co można przedstawić wystarczająco w 200 odcinkach. Natomiast jestem za nakręceniem ewentualnego odcinka extra, tak 1-1,5h, z przygotowaniami do ślubu, może jakieś podsumowanie znajomości Violki i Seby albo Józefa i Ali...
Sama nie wiem...

taki dłuższy odcinek super pomysł.

Najpiękniejsze są lasy mieszane...
Czułam się bardzo samotna, a jednocześnie zadowolona z samotności...
Nigdy nie ufaj mężczyźnie. To cukierek moczony w truciźnie...
Najbardziej cię kocham, kiedy jesteś w głowie...

#5 2009-11-14 20:16:43

Króweczka
Kochanka Marka
Od: Augustów

Popieram pomysł crissy. Może być nawet w wersji kinowej! smile

Turek + Krówka to mi jakoś podejrzanie kebabem pachnie - by Słonióheart
... A księżyc opowiada mi najpiękniejsze w jego życiu sny...

No to mamy piękny czworokącik... lx

#6 2009-11-14 20:26:15

aleks_strusiek
Owocuje miłością
Od: Wa-Wa

Tak, całkowicie się zgadzam. Druga seria - nie, a długi odcinek jako forma zakończenia - zdecydowanie tak. big_smile

Klikam, więc jestem Rodzice: Strychnine i Bob, Siostry: Cykuś, Beja i Wkręętka (bliźniaczka) i duchowe siostry Monsz JaśkÓ i curcie: misiol, Asiol, mlawer i Kitty smile | storczyk heart
strus

#7 2009-11-14 20:35:21

Galaretka
Mroczki Pshemko
Od: Łodź

Króweczka napisał:

Z tym kinem to dobry pomysł. Popieram!!!

Znowu przyszło mi płakać, za to, że chciałam się śmiać... Tysiąc razy oddawać to, co trafiło się raz. Makijaż jak zawsze, by ślady łez zatrzeć, niech nie widzą, że płaczę. Powieki są po to, żeby nie patrzeć, jak odchodzisz na zawsze... GNAJ   I heart Ed Westwick

#8 2009-11-14 21:33:13

Króweczka
Kochanka Marka
Od: Augustów

Galaretka napisał:

Króweczka napisał:

Galaretka -  kino nam wybudowali to chociaż, żeby było co oglądać. Na razie czekam aż do nas dotrze " Nigdy nie mów nigdy", żebym mogła popatrzeć sobie na klatę M. Zaniewskiego. Mmm... wink

Turek + Krówka to mi jakoś podejrzanie kebabem pachnie - by Słonióheart
... A księżyc opowiada mi najpiękniejsze w jego życiu sny...

No to mamy piękny czworokącik... lx

#9 2009-11-14 22:30:23

Galaretka
Mroczki Pshemko
Od: Łodź

Króweczka napisał:

Galaretka napisał:

Króweczka napisał:

Galaretka -  kino nam wybudowali to chociaż, żeby było co oglądać. Na razie czekam aż do nas dotrze " Nigdy nie mów nigdy", żebym mogła popatrzeć sobie na klatę M. Zaniewskiego. Mmm... wink

Ja już byłam. Dzisiaj. I mówię Ci: jest na co popatrzeć. Chociaż ja wolałabym oglądać klatę Filipa, ale cóż... Takie jest życie xD

Znowu przyszło mi płakać, za to, że chciałam się śmiać... Tysiąc razy oddawać to, co trafiło się raz. Makijaż jak zawsze, by ślady łez zatrzeć, niech nie widzą, że płaczę. Powieki są po to, żeby nie patrzeć, jak odchodzisz na zawsze... GNAJ   I heart Ed Westwick

#10 2009-11-15 01:24:35

butterfly123
Gwiazda FaktUli
Od: Kraków

crissy napisał:

Sama nie wiem...

takie coś z największą chęcią bym obejrzała-w tej sprawie można by napisac petycję wink

o Jeżuniu ;D Dasz wiarę?xDDD big_smile
Anty Fun Club Piotra xD
SNiSUM&UwS kiss
Aduśka kiss Kamciaaa kiss  Apollina kiss

Stopka forum