BrzydULA - jedyne forum fanów serialu

Forum dyskusyjne miłośników serialu "BrzydULA"

Nie jesteś zalogowany.

#11 2009-11-15 09:34:59

ei.xd
Osoba
Od: Katowice

Re: Petycja - Co wy na to?

Króweczka napisał:

Popieram pomysł crissy. Może być nawet w wersji kinowej! smile

Świetny pomysł. Wersja kinowa - kina zapełnione po brzegi ;D Popieram. Zdecydowanie popieram wink

Co było to było - trzeba do przodu iść wink

2009-11-15 09:34:59

Cindy
Najlepsza doradczyni na forum

#12 2009-11-15 09:46:49

spumanta
BrzyduloManiak
Od: Księstwo Cieszyńskie

Drugi sezon? Nawet petycja nic nie wskóra. Producenci mają inne plany, po prostu.

Chyba że zrobią film z obsadą z BrzydUli tongue Zwłaszcza z Mareczkiem tongue

Piszę po polsku. Szanuję zasady polskiej gramatyki, ortografii i interpunkcji.

Pani Cogito w trakcie tworzenia.

#13 2009-11-15 10:59:13

ewuniamarkomaniaczka
Linkożerca

spumanta napisał:

Drugi sezon? Nawet petycja nic nie wskóra. Producenci mają inne plany, po prostu.

Chyba że zrobią film z obsadą z BrzydUli tongue Zwłaszcza z Mareczkiem tongue

OOO Mareczek!!!! taK!!! Zawsze i wszędzie nasz Mareczek będzie XD

#14 2009-11-15 14:21:06

Ajrisz
Gwiazda FaktUli
Od: PPTH

Druga seria? Nie, nie i jeszcze raz nie. Już nigdy nie będę takiej chcieć, bo pamiętam co za szmirę zrobili z wybłaganej, czwartej serii Magdy M.

Pomysł crissy jest świetny! Pod taką petycją podpisałabym się obiema rękami, nogami i ustami też. lol

So I open my door to my enemies
And I ask could we wipe the slate clean
But they tell me to please go fuck myself
You know you just can't win…

#15 2009-11-15 14:27:30

StupidUglyGirl
Przyjaciel Brzyduli

Nie jestem fanka sequeli wiec rownież jestem przeciwna choc rzeczywiscie bedzie mi brakowac brzyduli a w szczegolnosci Violi... za to długi odcinek byłby genialnym pomysłem.. uzupełnił by ten charakterystyczny niedosyt który czesto pojawia sie po obejrzeniu jednej z ulubionych serii
choc nie jestem pewna czy brzydula to cos co mozna wrzucic na duzy ekran...choc z drugiej strony jakby sie kto postarał wink mogłoby z tego wyjsc cos fajnego

Nie ma brzydkich kobiet

#16 2009-11-15 14:48:13

mel
Prostuje spinacze
Serwis

Crissy, Twój pomysł był najlepszy.
Ja mam jeszcze taki pomysł, aby zrobili BrzydUlę w wersji kinowej, ale żeby to doszło do skutku, w odróżnieniu do Magdy M.

[...] nie zauważył nawet, że z nieba pada śnieg bez najmniejszego śladu krwi [...] Gabriel García
Moje najnowsze "dzieło" - komentujcie!
Io e Aleks Ci siamo fidanzati Iris è la mi sorella però mentalmente.

#17 2009-11-15 15:14:24

crissy
Mroczki Pshemko
Od: Kraków

To wszystko bierze sie chyba z tego "niedosytu", jak to określiła StupidUglyGirl. Przez kolejnych 25 odcinków Ula  i Marek będą się mijać, schodzić i rozchodzić a potem połączą się w odcinku ostatnim. A tymczasem każdy chciałby przez dłuższą chwilę być świadkiem ich szczęścia. To samo dotyczy zresztą Seby i Violki (ostatnio w proteście przeciwko dziwnej przemianie Uli jest to moja para nr 1) oraz Ali i Józefa (chociaż co do nich to powoli tracę nadzieję, że to się jakoś posunie do przodu).

"Przedstawienie musi trwać. Takie jest prawo w tym zawodzie. Wszystko się może walić, serce ci pęka, a ty pudrujesz twarz, uśmiechasz się i grasz dalej". - Pshemko

Moje dzieło: http://forumbrzyduli.tvshow.com.pl/view … hp?id=1003

#18 2009-11-15 16:09:11

brzydulomaniaczka
Przyjaciułka SteFy
Od: Gdzieś w lubelskim...
Serwis

Ale nie czujecie takiego wewnętrznego rozdarcia? (moja poetycka wena daje o sobie znać xD). Że jednocześnie chcielibyście tego drugiego sezonu, żeby serial jednak się nie kończył, żeby nadal oglądać Ulę i Marka w akcji, ale jednocześnie nie chcecie, bo to naciągane i bez sensu? W moim umyśle walczą dwie takie racje. Ale ja chyba skłaniam się ku drugiej, bo to faktycznie bez sensu big_smile Ale film to bomba pomysł! I mogliby tam umieścić na końcu jakiś film z planu, różne takie śmiesznostki czy coś w ten deseń...
PS. U mnie "Nigdy nie mów nigdy" dopiero od 4.12... Ale ja tam idę tylko po to, żeby zobaczyć klatę Zaniewskiego w akcji big_smile I zobaczę ją, choćbym miała przymkierać głodem. Już zaczynam oszczędzać na bilet xD

Kocham wszystkie swoje siostrzyczki forómowe: Aduśka, Apollina, Claudia, Króweczka, Libby, Mel, Pszczoła, Struś.
Mój facet to Miron Lipski heart    iris
Kocham swój wieczny avek <3

#19 2009-11-15 16:45:09

Króweczka
Kochanka Marka
Od: Augustów

crissy napisał:

To wszystko bierze sie chyba z tego "niedosytu", jak to określiła StupidUglyGirl. Przez kolejnych 25 odcinków Ula  i Marek będą się mijać, schodzić i rozchodzić a potem połączą się w odcinku ostatnim. A tymczasem każdy chciałby przez dłuższą chwilę być świadkiem ich szczęścia. To samo dotyczy zresztą Seby i Violki (ostatnio w proteście przeciwko dziwnej przemianie Uli jest to moja para nr 1) oraz Ali i Józefa (chociaż co do nich to powoli tracę nadzieję, że to się jakoś posunie do przodu).

Criss - Ja czytałam w ŚS, że mają dopiero w 234 odcinku... przejść na "ty"!

Turek + Krówka to mi jakoś podejrzanie kebabem pachnie - by Słonióheart
... A księżyc opowiada mi najpiękniejsze w jego życiu sny...

No to mamy piękny czworokącik... lx

#20 2009-11-15 18:50:35

Strychnine
Szef nocnej zmiany
Od: Ravenclaw
Serwis

To ja się wyłamię, bo zrobiłabym wszystko za drugi sezon xD Wiem, wiem, rozumiem wasze argumenty, ale czegóżbym nie dała, by móc dalej oglądać Mareczka pięć razy w tygodniu... xD I Forum by nie umarło...

FOM SEMUMIUWW AfF FSiJPH SNiSUM&UwS GNAJ DORIS MDUC

This is my timey-wimey detector. It goes ding when there’s stuff. - The Doctor

Stopka forum