BrzydULA - jedyne forum fanów serialu

Forum dyskusyjne miłośników serialu "BrzydULA"

Nie jesteś zalogowany.

#111 2009-06-17 22:01:54

Anana
Przyjaciel Brzyduli
Od: Tarnów/ Kraków

Re: Kto jakie zakończenie wróży BrzydUli?

L'amour zgadza sie big_smile
Mnie tylko ciekawi jak Ula sie dowie, ze Marek jest naprawde świnia tongue
i jak Paulina przekona sie do Lwa tongue

Ja kamień z serca, a on serce z kamienia (...)

2009-06-17 22:01:54

Cindy
Najlepsza doradczyni na forum

#112 2009-06-18 15:01:04

black-aga
Przyjaciel domu Uli
Od: Łódź

Przepraszam, ale nie wiedziałam jak to się piszę, ;/.

Pewnie usłyszy rozmowe Marka i Seby. ;p

- To wygląda jakbym przyszedł popatrzeć sobie na nią.
- No właśnie, a po co przyszedłeś?
- Że, jak to po co, no popatrzeć na nią.

lol

#113 2009-07-13 00:12:16

Ever
Piesek Aleksa

BrzydUla 20 lat pózniej

By my.

Febo&Dorzański zbankrutowało ,Marke jest bezrobotnym alkoholikiem
wiecznie z piwskiem i w fotelu .Ogólnie facet się zapuscił,broda,brzuch .

Ula skonczyła przy garach z 5 dzieciakiem w drodze .

Czysta patologia . 2 z dzieci  jest czarnych ,po kim ?

Ula i Marek mieli przez pewien czas ogrodnika ,póki nie zbankrutowali .

I żyli długo i było im zielono

#114 2009-07-13 11:44:33

P.Halliwell
BORUBAR

veronicty napisał:

Nie, nie w każdej, a amerykańska tongue

W chorwackiej też jest inaczej. Nina (odpowiednik Uli) zostaje zaproszona na ślub swojego szefa...

"Fajnie, że tych dwoje tak się lubi. Może to nawet miłość?"
(Ula o Violi i Sebie w pierwszych odcinkach serialu)

#115 2009-09-28 01:28:13

blackorchids
Nierozmawialna Parzykawa

Tak sobie myślę, że mimo tego iż historia Uli i Marka jest wzruszająca itd to nie jestem pewna czy powinna zakończyć się ich ślubem. Oczywiście życzę Uli wszystkiego najlepszego - moim zdaniem Marek powinien zostać przykładnie ukarany, szczególnie za ten odcinek w którym "wszystko się wydało". Biedna Ula produkuje się jak może na tym spotkaniu, a Mareczek się niczym nie przejmuje, bo wie że Ula skłamała. Owszem zaświtało mu już parę razy w głowie że coś czuje do Uli ale wie też że ona ma go dość a on  i tak  chce ją zatrzymać w firmie. Na dodatek całuje Paulinę na jej oczach (w tym momencie okropnie zrobiło mi się żal Uli), a następnie po jakiejś godzinie oświadcza Paulinie że miał prawdziwy romans z Ulą. Jak na razie Marek powinien cierpieć i to bardzo, bo skrzywdził Ulę, Paulinę i parę innych dziewczyn (np często wspominanej Joaśce). Nie wiem czy zmienię zdanie co do ich ewentualnego ślubu, dlatego będę kibicowała Uli gdy pozna Piotra (oby tylko i on nie okazał się okropny).

#116 2009-10-01 13:04:44

Grajka
Piesek Aleksa

Wg mnie zakończy się szczęśliwie dla Ulki i Marka,będą ze sobą , ona właśnie przechodzi swoją gehennę ale i ona także zaczyna dostawać po tyłku, a co najgorsze , to chyba jeszcze przed nim. Ta nowa dziewczyna - Iwona , sądząc ze streszczeń, to dla niego będzie tylko chwilowa odskocznia , żeby zapomnieć, na dodatek panna chce go tylko zaliczyć , dostanie mu się oj dostanie, a Uli zacznie się powoli wszystko układać, wszystko prócz szczęśliwej, niezapomnianej miłości, ale żeby wszystko się dopełniło w jej życiu musi wybaczyć Markowi , tak więc muszą być razem i mam nadzieję,że będą .

#117 2009-10-24 15:20:17

black-aga
Przyjaciel domu Uli

Ja mam parę przypuszczeń, bo ostatnio tak mi zamieszano w głowie, z tym zeznaniem podatkowym, gdzie piszę "Żona Paulina" i z tym wypadkiem Marka i z tym kto będzie czuwał, to mam kilka hipotez:
1. Jest wypadek, Marek leży w szpitalu, czuwa Ula. Uświadamia ona sobie, że nie może go stracić, godzą się, ślub i itp. Ogólnie happy end.
2. Wypadek , czuwa Paulina. Oboje znowu się schodzą, jakimś cudem, ślub. Ula w między czasie wychodzi za mąż za Piotra. Oboje, czyli Ula i Marek są szczęśliwi, pozornie. Ustalają między sobą, że zostają przyjaciółmi i oboje pracują w firmie lecz np. w Wigilię Marek odwodzi Ulę do domu, składają sobie życzenia i cóż, następuje powtórka z odcinka 115, całują się i wszystko zaczyna się od nowa. Właśnie do tej wersji pasowało by to zeznanie podatkowe.
Wierzę jednak w happy end, czyli wersje pierwszą. smile

lol

#118 2009-10-24 15:35:29

nulcia1199
Drugie oczy Uli
Od: Starogard

black-aga napisał:

Ja mam parę przypuszczeń, bo ostatnio tak mi zamieszano w głowie, z tym zeznaniem podatkowym, gdzie piszę "Żona Paulina" i z tym wypadkiem Marka i z tym kto będzie czuwał, to mam kilka hipotez:
1. Jest wypadek, Marek leży w szpitalu, czuwa Ula. Uświadamia ona sobie, że nie może go stracić, godzą się, ślub i itp. Ogólnie happy end.
2. Wypadek , czuwa Paulina. Oboje znowu się schodzą, jakimś cudem, ślub. Ula w między czasie wychodzi za mąż za Piotra. Oboje, czyli Ula i Marek są szczęśliwi, pozornie. Ustalają między sobą, że zostają przyjaciółmi i oboje pracują w firmie lecz np. w Wigilię Marek odwodzi Ulę do domu, składają sobie życzenia i cóż, następuje powtórka z odcinka 115, całują się i wszystko zaczyna się od nowa. Właśnie do tej wersji pasowało by to zeznanie podatkowe.

Ale jakis czas temu czytałam w jakimis streszczeniu że Ulka i Marek pogodzą się nad Wisłą dzieki jakiemus fotografowi..wie ktoś może coś na ten temat???

,, dobrze jak nie za dobrze, nie zaszkodzi niepolepszenie, jak tylko można wytrzymać na głupi sposób swój ...."
heart
heart
heart

#119 2009-10-24 16:23:34

black-aga
Przyjaciel domu Uli

nulcia1199 napisał:

black-aga napisał:

Ale jakis czas temu czytałam w jakimis streszczeniu że Ulka i Marek pogodzą się nad Wisłą dzieki jakiemus fotografowi..wie ktoś może coś na ten temat???

O pogodzeniu nie słyszałam, tylko : "Marek przytul, Ulę przecież wiem, że potrafisz."
Było o tym ostatnio w ŚS, że F&D wynajmie znanego fotografa, który będzie chciał zrobić sesję właśnie nad Wisłą, a Ula i Marek, znają przecież odpowiednie miejsce. wink

lol

#120 2009-10-24 16:26:26

Kithira
Intubator

No właśnie, ja też o tym gdzieś czytałam. Podobno ten fotograf urządzi im sesję i będzie kazał Markowi objąć Ulę do zdjęcia smile

Pomidorowe skarpety.

Stopka forum