BrzydULA - jedyne forum fanów serialu

Forum dyskusyjne miłośników serialu "BrzydULA"

Nie jesteś zalogowany.

#11 2009-03-09 19:49:33

rybula
Entuzjasta

Re: Kto jakie zakończenie wróży BrzydUli?

W ostatnim odcinku będzie ślub Marka i Uli. Oglądałam wersję niemiecką, są różnice między obiema wersjami ale wątki główne są takie same. Ta nowa postać, która ma się pojawić ( ten Lew) zakocha się w Uli i będzie bardzo do niej pasował bo mają podobny styl ubioru... . Marek będzie o niego zazdrosny.  A może nasza wersja będzie całkiem inna? Zobaczymy.

2009-03-09 19:49:33

Cindy
Najlepsza doradczyni na forum

#12 2009-03-09 19:51:21

Anana
Przyjaciel Brzyduli
Od: Tarnów/ Kraków

A ja słyszałam, że Lew ma coś do Pauliny tongue
Może ona wreszcie Markowi rogi przyprawi, tak jak on jej?smile

W ostatnim odcinku może rzeczywiście być ślub Marka i Ulki tongue A Seba ma szanse sie spiknac z Violetta tongue Pasuja do siebie !:d

Ja kamień z serca, a on serce z kamienia (...)

#13 2009-03-09 19:53:48

rybula
Entuzjasta

W niemieckiej wersji narzeczona Davida uciekła z architektem za granicę, Paulina też może wyjedzie do Włoch i nie wróci.

#14 2009-03-09 21:43:19

madzia_s223
Cień Uli

kasia120888 napisał:

Pewnie Ula będzie z Markiem, ale szczerze mówiąc za cholerę nie wyobrażam sobie ich razem...oni zupełnie do siebie nie pasują, ktoś mógłby napisać, że Betty i Armando też do siebie nie pasowali, jednak nie lubię naszej Uli, jest wedłyg mnie strasznie irytująca, do tego naiwna i daje sie wykorzystywać Markowi, bo jakby nie było to ona odwala prawie całą robote w tej firmie. Mam nadzieję, ze wraz z wyglądem zmieni się jej też charakter:D Jestem też starsznie ciekawa co z Sebą i Viola będzię, bo lubię ich oboje i mimo wszytko sądzę że do siebie pasują...wink

kasia to film oni tylko graja wyluzuj

smile  dynastja ping... pong ... smile

#15 2009-03-09 22:02:48

Jagodzianka
Osoba

rybula napisał:

W ostatnim odcinku będzie ślub Marka i Uli. Oglądałam wersję niemiecką, są różnice między obiema wersjami ale wątki główne są takie same. Ta nowa postać, która ma się pojawić ( ten Lew) zakocha się w Uli i będzie bardzo do niej pasował bo mają podobny styl ubioru... . Marek będzie o niego zazdrosny.  A może nasza wersja będzie całkiem inna? Zobaczymy.

Słyszłam, że tak prywatnie ten Lew jest narzeczonym Julii Kamińskiej.

Jestem zdrowa jak koń... jak konik morski smile)

#16 2009-03-09 22:08:31

kasia120888
Ma duże Wi
Od: Trzebiatów/Szczecin

madzia_s223 napisał:

kasia120888 napisał:

Pewnie Ula będzie z Markiem, ale szczerze mówiąc za cholerę nie wyobrażam sobie ich razem...oni zupełnie do siebie nie pasują, ktoś mógłby napisać, że Betty i Armando też do siebie nie pasowali, jednak nie lubię naszej Uli, jest wedłyg mnie strasznie irytująca, do tego naiwna i daje sie wykorzystywać Markowi, bo jakby nie było to ona odwala prawie całą robote w tej firmie. Mam nadzieję, ze wraz z wyglądem zmieni się jej też charakter:D Jestem też starsznie ciekawa co z Sebą i Viola będzię, bo lubię ich oboje i mimo wszytko sądzę że do siebie pasują...wink

Co masz na mysli? Nie mam prawa nie lubić głownej bohterki? smile

Ostatnio edytowany przez kasia120888 (2009-03-09 22:08:50)

Paletą barw pomalowałeś mój świat!
I dotknąłem gwiazd, tych odległych tak!
Teraz jesteś tu, tak bliskooooo mnie! big_smilebig_smilebig_smile heart

#17 2009-03-09 22:12:19

madzia_s223
Cień Uli

kasia120888 napisał:

madzia_s223 napisał:

kasia120888 napisał:

Co masz na mysli? Nie mam prawa nie lubić głownej bohterki? smile

ok nie o to mi chodziło sory nie było tematu:)

#18 2009-03-09 22:20:54

majkaperkuszajka
Przyjaciel Brzyduli

Szczerze, mam nadzieję, że ślub nie będzie w ostatnim odcinku, że zdążymy popatrzeć na szczęśliwych zakochanych Marka i Ulke big_smile  Choć nie wiem, co mogłoby być dalej w filmie po ich ślubie... Może macie jakiś pomysł? ;> W serialu "zbuntowany anioł" big_smile  (Czy ktoś oglądał ??) gierki miłosne (głównych bohaterów) długo trwały,w sumie prawie od początku serialu do samego końca... a z tego co pamiętam w argentyńskiej brzyduli kręcili ze sobą jakiś czas zanim się serial skończył...

Bo każdy trochę kogoś innego też ma, masz mnie w sobie i mam Ciebie ja...

Może powiedzieć ktoś, że to banalne dość, bo jak już wierzę w coś, to tylko w miłość.

#19 2009-03-09 22:22:39

madzia_s223
Cień Uli

napewno bedzie wielka miłosc poczekamy zobaczymy:)

#20 2009-03-09 22:23:07

Jagodzianka
Osoba

Po ślubie zobaczymy jak Ulcia urodzi Brzydkie dzieci smile
Tak na poważnie to nie mam pomysłu. Pewnie będzie koniec.

Jestem zdrowa jak koń... jak konik morski smile)

Stopka forum