BrzydULA - jedyne forum fanów serialu

Forum dyskusyjne miłośników serialu "BrzydULA"

Nie jesteś zalogowany.

#61 2009-12-05 21:54:56

Strychnine
Niesie kaganiec oświaty
Od: Ravenclaw
Serwis

Re: Miniaturki

Cudnie opisane uczucia. Płakać mi się chciało ;(

FOM SEMUMIUWW AfF FSiJPH SNiSUM&UwS GNAJ DORIS MDUC

This is my timey-wimey detector. It goes ding when there’s stuff. - The Doctor

2009-12-05 21:54:56

Cindy
Najlepsza doradczyni na forum

#62 2009-12-05 22:51:49

IskraNadziei
Przyjaciel Brzyduli
Od: Zielona Góra

Apollino bardzo dziękuje za dedykacje kiss
Co do miniaturki, to powiem, że jesteś niesamowita. Za każdym razem jak czytał Twoje nowe opowiadanie myślę, że lepszej rzeczy już nie napiszesz. Ale się mylę, bo z każdym opowiadaniem jesteś coraz lepsza... Nie wiem jak Ty to robisz, że jak czytam coś Twojego to aż staje się tą postacią o której losach właśnie opowiadasz.
Ta miniaturka tak jak i wszystkie Twoje poprzednie była piękna. Opis uczuć Marka kiedy pisze list do Uli - niezastąpione ... Ten list mnie bardzo wzruszył. Nawet nie wiem co napisać więcej. Bo nie znam słów które mogą wyrazić jak bardzo lubię Twoje miniaturki smile Jesteś rewelacyjna smile

Uśmiechnij się, chociaż żal ściska
Uśmiechnij się , przecież żyjesz
Uśmiechnij się , nikt inny tylko Ty może zmienić własne życie wink

#63 2009-12-05 22:56:12

Króweczka
Kochanka Marka
Od: Augustów

Wiadomo - to przecież moja Mamósia!<dumna z rodzicielki> big_smile

Turek + Krówka to mi jakoś podejrzanie kebabem pachnie - by Słonióheart
... A księżyc opowiada mi najpiękniejsze w jego życiu sny...

No to mamy piękny czworokącik... lx

#64 2009-12-06 13:02:15

Arega
Przyjaciel domu Uli

Jak to wczoraj czytałam, to miałam taką "gulę" w gardle, że nie mogłabym wtedy wymówić nawet sylaby. Wszystkie miniaturki pochłonęłam jednym tchem. Cudne.

#65 2009-12-06 14:39:51

crissy
Mroczki Pshemko
Od: Kraków

Wszystko, co chciałabym napisac o tej miniaturce, zostało juz napisane.

Więc powiem tylko - piękne, wzruszające, mądre.
Uwielbiam te Twoje miniaturki - ciągle czekam na nowe smile

Pozdrawiam smile

"Przedstawienie musi trwać. Takie jest prawo w tym zawodzie. Wszystko się może walić, serce ci pęka, a ty pudrujesz twarz, uśmiechasz się i grasz dalej". - Pshemko

Moje dzieło: http://forumbrzyduli.tvshow.com.pl/view … hp?id=1003

#66 2009-12-06 17:04:51

sylwusia0512
Osoba

nie wiem co powiedzieć...to jest po prostu przepiękne:)
czekam na dalszy ciąg z niecierpliwościąsmilesmile

#67 2009-12-07 00:07:47

brzydulomaniaczka
Przyjaciułka SteFy
Od: Gdzieś w lubelskim...
Serwis

Genialne. I to otwarte zakończenie... Cudne. Wzruszyłam się. Uwielbiam twój styl. Piękne.

Kocham wszystkie swoje siostrzyczki forómowe: Aduśka, Apollina, Claudia, Króweczka, Libby, Mel, Pszczoła, Struś.
Mój facet to Miron Lipski heart    iris
Kocham swój wieczny avek <3

#68 2009-12-07 12:18:40

Aduśka
Ulubienica Mareczka/Lwa/Alexa/Seby
Od: Gualdo Tadino

Ahhhhhh i żyli długi i szczęśliwie. Jaki ten list smutny, mało co a bym się poryczała. Czekam na kolejne cudeńko.

"You know how they say, "you can't live without love"? Well, oxygen is even more important."

#69 2009-12-07 19:20:09

kasia120888
Ma duże Wi
Od: Trzebiatów/Szczecin

Piękne! Piękne! Piękne! wink
Prawie się popłakałam.
Miłość jest głupia xD

Paletą barw pomalowałeś mój świat!
I dotknąłem gwiazd, tych odległych tak!
Teraz jesteś tu, tak bliskooooo mnie! big_smilebig_smilebig_smile heart

#70 2009-12-13 00:02:43

Apollina
Mroczki Pshemko
Od: Kraków

Tłukąc szklanki

Czasami w życiu przychodzi taki moment, kiedy wszystko zdaje się nie mieć sensu. Kiedyś kręciło się w kółko. Nie musiałeś wtedy używać ręcznego hamulca i nigdy nie uderzyłeś twarzą prosto w ścianę. Stojąc przed dwoma równoważnymi decyzjami, czujesz się poniekąd jako bohater tragiczny. Tyle, że wybór jakiejkolwiek z nich nie będzie równoznaczny ze śmiercią, ale zamknie cię w klatce, utnie skrzydła, raz na zawsze pozbawi wolności.

Odpowiedzialność. To właśnie przez wzgląd na to słowo nigdy nie dorosłeś. Wciąż jesteś szesnastolatkiem, tylko w ciele dorosłego mężczyzny.

Zawsze miałeś powodzenie. Kobiety kochały twój uśmiech i nonszalancję. Chciałeś czerpać garściami to co najlepsze, nasycać się zapachem ich perfum i sączyć nektar życia z najbardziej namiętnych ust.

Potem odkryłeś, że to ci nie starcza. Chciałeś coraz więcej i trudniej było cię zaspokoić. Zobaczyłeś ją, jak pozowała do zdjęć. Coś chwyciło cię za serce. Zaciągnąłeś ją do łóżka, bo przecież to ci wychodziło najlepiej, raz i drugi. Ona była taka sama jak ty. Jej duma nie potrafiła odsunąć się na bok. Zakochane serce rwało, gdy ty ocierałeś się już o inną. Wasze wspólne rozmowy były szarpaniną dwóch ciał, zwierzenia przemieniał się w kłótnie.

Życie jest waszym parkietem zdarzeń. Prowadzisz ją pewny siebie w energicznym tangu. Jej włosy tańczą na swój sposób. Wirujecie wśród wspomnień, a wasze serca, bijąc w jednym rytmie dają odpowiedź na wszystkie pytania.

Skoro ją kochasz to dlaczego się wahasz? Tego nie wiesz. Strach przed działaniem cię osłabia. Ona już wie, że coś cię gnębi, jednak jak miałaby cię o to zapytać, skoro nie potraficie rozmawiać. Oboje czepiacie się szczegółów. Znaczą one dla was więcej niż ogólny sens. Nie potrafisz tego zmienić.

Już teraz wiesz, że wasze wspólne życie będzie wspinaczką skalną, podczas której nieraz do bólu poranicie sobie kolana, upadając boleśnie na skalne odłamki.

Tłukąc szklanki podczas kłótni, szkło będzie wbijać się wam w serca, a potem będziecie się godzić, siadając na kanapie. Będziesz ją całował we włosy i przepraszał, mówiąc, że tak bardzo ją kochasz. Jej łzy zgaszą każdą twoją złość.

Stoisz przed lustrem. Już wiesz, że jesteś zdecydowany. To jedynie ciało nie może pogodzić się z myślą, że zostanie zniewolone.

Uśmiechasz się niepewnie.

Choćbyście się mieli kłócić i godzić na przemian przez całe swoje życie, wiesz, że poświęcisz wszystko, by choć przez chwilę zobaczyć bezgraniczną miłość w jej oczach.

Życie z nią zagwarantuje ci jedno na pewno – nigdy nie popadniesz w rutynę i monotonność świata cię nie pochłonie.

Ostatnio edytowany przez Apollina (2009-12-13 00:05:20)

Nie ma kobiet brzydkich, są tylko kobiety zaniedbane. Coco Chanel
Queen,The Rolling Stones, Metallica, Aerosmith, Scorpions, IM<3
Moje : 1,2
Mamusia: Motylek! kiss Siostry:Aduśka i Kamciaaa kiss Córka: Króweczka kiss

Stopka forum