BrzydULA - jedyne forum fanów serialu

Forum dyskusyjne miłośników serialu "BrzydULA"

Nie jesteś zalogowany.

#1 2009-11-21 22:34:32

Toniejebajka
Wyznawca pomidoryzmu

Nieskomplikowany taniec ciał

Nieskomplikowany taniec ciał.

Rozdział I.

Dla jednych była już noc, a dla innych dopiero wieczór. Ciepły letni wieczór. Dwóch przystojnych mężczyzn siedziało przy barze popijając dżin z tonikiem, wypatrując nowych zdobyczy tak jak kobiety podczas łowów w centrach handlowych. Jedno z drugim miało wiele wspólnego tanio, a dobrze.
To był pewnego rodzaju rytuał. W każdy wtorek po pracy szli do klubu 69, ich ulubionego klubu. Siedzący po prawej Marek Dobrzański pies na kobiety, przebojowy zamożny, syn założyciela domu mody Febo&Dobrzański. Niedojrzały flirciarz, który pełnymi garściami korzysta z uroków życia, niezmiennie interesują go szybkie samochody i piękne kobiety. Ma mnóstwo uroku potrafi być sprawiedliwy, choć często bywa leniwy. Wpada na pomysły, których nie chce mu się rozwijać. Ten styl życia i środowisko, w którym się obraca go zepsuło. Z lewej Sebastian Olszański jego najlepszy kumpel, przyjaciel, kobieciarz i hulaka. Znają się od wielu lat, razem studiowali. Mają za sobą szalone studenckie lata i mnóstwo wspólnych wspomnień. Marek zaczął pracować w firmie ojca i ściągnął tam przyjaciela. To Sebastian jest prowodyrem wspólnych szaleństw. Ma podobne do Marka wady, jednak kompletnie brak mu zahamowań.
Całkiem nieopodal nich siedziała kobieta, każdy człowiek ma swoją historię owszem i ona ją miała. Urszula Cieplak, bo tak się nazywała. Na pierwszy rzut kobieta wyrafinowana o niebanalnej urodzie. Miała piękne, duże ciemnoniebieski oczy, którymi wpatrywała się w Dobrzańskiego. On też szukała zdobyczy dzisiejszego wieczoru, seks bez zobowiązań, nieskomplikowany taniec ciał jak to zwykła nazywać. Los jej nie sprzyjał. Jej matka zmarła przy porodzie Beatki, jej siostry. W ten sposób Urszula została zastępczą matką dziewczynki. Karmiła, ubierała, myła, bawiła się, troszczyła, czytała bajki małej. To był pierwszy krok ku dorosłości. Ich brat Jasiek wyjechał na studia za granicę, na które sam oczywiście zarobił. Zostały same. Ojciec bił ją i brata, o matce wolała nie wspominać. Zawsze mówił, że się zmieni, że już nie będzie. Po jej śmierci wypiął się na nich i wyjechał niewiadomo gdzie. Od tej pory Ula zaczęła traktować facetów przedmiotowo, gardziła nimi uważała je za istoty bezduszne, niepotrafiące kochać. Tak jak i oni w każdy wtorek przychodziła do klubu i szukała wybranka, bynajmniej nie serca. Błądziła wzrokiem po jego szaroniebieskich oczach, ustach, aż w końcu ich spojrzenia się spotkały. Już nie słyszał słów Sebastiana, świat zawirował. Widział wiele pięknych kobiet, ale żadna nie mogła równać się z nią. Była wyjątkowa, miała to coś. Już wiedział, że będzie dziś jego i tylko jego. Szepnął coś barmanowi na ucho nie odrywając wzorku od jej twarzy. Po chwili kelner podał jej drinka wskazując na sponsora. Zaprosiła go samym spojrzeniem. Podszedł do jej stolika i się dosiadł.
- Witaj, jestem…
Nie zdążył nic więcej powiedzieć bo położyła palec na jego ustach.
- Ciii, nic nie mów tak będzie nam o wiele prościej. Bez imion, nazwisk. Dobrze wiem czego chcesz.
Już nic nie mówił wedle rozkazu, intrygowała go, była taka bezpośrednia. Każda inna chciała jego numer komórki, adres ,a on nigdy nie chciał kontynuować znajomości tak mu było na rękę. Ujął jej dłoń i pociągnął za sobą. Wyszli przed klub. Wpił się w jej pełne usta, stwierdzając, że mają smak truskawek. Wsiedli do taksówki, kierowca zawiózł ich pod podany adres. Hotel Europa. Zdziwiła się nieco ona zawsze jeździła tu ze swoimi kochankami. Mieli ze sobą o wiele więcej wspólnego, choć jeszcze o tym nie wiedzieli…
Szli po korytarzu po omacku szukając właściwego pokoju nie przestawając się całować. Pokój numer 69 zaśmiali się w duchu.
Obudził się rano jej już nie było, nie zamienili ze sobą, ani słowa. Sam sobie się dziwił, ale tym razem chciał poznać ją bliżej. Oblizał dolną wargę na wspomnienie wczorajszego wieczoru. Nie był to mechaniczny stosunek lecz pełen namiętności akt.
Urszula zawsze dawała i czerpała pełną satysfakcję ze swoich nocnych igraszek. Zawsze budziła się pierwsza. Musiała prędko wracać do domu, zostawiła Beatkę pod opieką Maćka jej najlepszego przyjaciela tylko jego traktowała inaczej niż całą resztę był jej przyjacielem, nigdy ze sobą nie spali. Dziś miała rozmowę o pracę, z ostatniej zwolniła się po tym jak jej szef ją molestował nie miała by nic przeciwko temu gdyby nie fakt, że był obleśny.
Marek wrócił do domu wziął szybki prysznic i ruszył w stronę FD, Jego myśli ciągle zaprzątała, no właśnie kto. Brunetka o powalającym spojrzeniu, anioł. On jeszcze nie wiedział, że ich drogi się polaczał ,a zaczną już nawet dzisiaj.

Ta koncecpcja rodziła się w mojej głowie od niedawna. Więc pozstanowiła ją przelać na papier elektroniczny zresztą. Krytyka mile widziana.

Ostatnio edytowany przez Toniejebajka (2010-01-02 21:04:45)

Mój drogi piszę w te słowy, bo wspominałam chwile kiedy byłeś mi drogi. Chwile krótkie i ulotne jak perfumy Szalej numer pięć , które kupowałam na bazarku po dziewiętnaście dziewięćdziesiąt. Bywało miedzy nami różnie kwadratowo i podłużnie […]
Nie twoja Violetta.

2009-11-21 22:34:32

Cindy
Najlepsza doradczyni na forum

#2 2009-11-21 23:07:03

WerOnisiax3
Drugie oczy Uli
Od: Poznań

Re: Nieskomplikowany taniec ciał

Baaardzo ciekawy pomysł i jestem ogromnie ciekawa co wymyślisz dalej smile
Nad zrozumieniem sensu niektórych zdań miałam problem, ale w końcu zrozumiałam big_smile
Pisz pisz i pisz smile
Czekam smile

Nic się nie spełni, co najpierw nie jest marzeniem...
Moje: - 1 - 2 - 3

#3 2009-11-21 23:10:41

Strychnine
Szef nocnej zmiany
Od: Ravenclaw
Serwis

Nie jej, jej siostry Beatki stała się zastępczą matką dziewczynki. Miała jeszcze brata Jaśka studiował za granicą. Więc mieszkały same ona i Beatka. Ojciec ? Ojciec zostawił jej matkę jak tylko się dowiedział, że jest z nią w ciąży.

Coś mi tu logicznie nie gra... To kto jest ojcem Jaśka i Beatki?

Pomijając to, co napisałam, bardzo ciekawe podejście do tematu. Troszkę problemów z przecinkami, ale poza tym... Hm, hm, hm, czekam na next, bo mnie zaintrygowałaś xD

FOM SEMUMIUWW AfF FSiJPH SNiSUM&UwS GNAJ DORIS MDUC

This is my timey-wimey detector. It goes ding when there’s stuff. - The Doctor

#4 2009-11-21 23:22:49

ann666
Wali z grubiańskiej rury
Od: Cesarstwo Toruńskie
Serwis

Strychnine napisał:

Nie jej, jej siostry Beatki stała się zastępczą matką dziewczynki. Miała jeszcze brata Jaśka studiował za granicą. Więc mieszkały same ona i Beatka. Ojciec ? Ojciec zostawił jej matkę jak tylko się dowiedział, że jest z nią w ciąży.

Siostra, to kto jest ojcem to mało... Dlaczego ten ojciec był w ciąży z matką? XD

Korekta... będzie XD

Je suis responsable de ma rose
After all this time? ALWAYS

#5 2009-11-21 23:27:36

Galaretka
Mroczki Pshemko
Od: Łodź

Świetne. Podoba mi się przedstawienie Uli jako flirciary, osoby, która traktuje mężczyzn jako przedmioty, chodzi jej tylko o seks. Mam nadzieję, że niedługo pojawi się następna część. Pozdrawiam.

Znowu przyszło mi płakać, za to, że chciałam się śmiać... Tysiąc razy oddawać to, co trafiło się raz. Makijaż jak zawsze, by ślady łez zatrzeć, niech nie widzą, że płaczę. Powieki są po to, żeby nie patrzeć, jak odchodzisz na zawsze... GNAJ   I heart Ed Westwick

#6 2009-11-21 23:31:06

Toniejebajka
Wyznawca pomidoryzmu

Wiem, że wyszło mało gramatycznie, ale w najbliższym czasie poprawię wink

Mój drogi piszę w te słowy, bo wspominałam chwile kiedy byłeś mi drogi. Chwile krótkie i ulotne jak perfumy Szalej numer pięć , które kupowałam na bazarku po dziewiętnaście dziewięćdziesiąt. Bywało miedzy nami różnie kwadratowo i podłużnie […]
Nie twoja Violetta.

#7 2009-11-21 23:34:48

Strychnine
Szef nocnej zmiany
Od: Ravenclaw
Serwis

ann666 napisał:

Strychnine napisał:

Siostra, to kto jest ojcem to mało... Dlaczego ten ojciec był w ciąży z matką? XD

Patrz, nie zwróciłam na to uwagi xDDDD

FOM SEMUMIUWW AfF FSiJPH SNiSUM&UwS GNAJ DORIS MDUC

This is my timey-wimey detector. It goes ding when there’s stuff. - The Doctor

#8 2009-11-21 23:43:52

Toniejebajka
Wyznawca pomidoryzmu

Piszę co mi ślina na język przyniesie, wybaczcie ;P

Nie twoja Violetta.

#9 2009-11-21 23:56:25

Żelek_xd
Znawca Brzyduli
Od: Dom . xdd

Mi się bardzo podoba Twój pomysł ! smile
Chciałabym zobaczyć następną część szybciutko big_smile
Kilka zdań trochę były dziwnie złożone ale tam super pomysł i tyle tongue

Kobieta zagadka. Nie wiem, czy ona jest tak bardzo głupia czy tak bardzo mądra. tongue
Moje dzieła graficzne . xd
http://forumbrzyduli.tvshow.com.pl/view … hp?id=1202
Anty Fun Club Piotra ! tongue

#10 2009-11-22 00:04:45

Kitty84
Druga połówka Marka

No no, zrobiło się ciekawie ;]

FOM storczyk MDUC GNAJ SWSiOCJT DORIS | owoce | mini | Niepoprawna Markomanka

Stopka forum