BrzydULA - jedyne forum fanów serialu

Forum dyskusyjne miłośników serialu "BrzydULA"

Nie jesteś zalogowany.

#521 2010-07-09 19:30:07

Asiol
Truskaweczka Marka
Od: okolice Szczecina

Re: Nieskomplikowany taniec ciał

Córciu!
Nadrobiłam w końcu wszystkie rozdziały xD
Jest genialnie! big_smile
Czekam na dalsze losy big_smile
Weny! kiss

MB heart
MDUC, DORIS, GARLZ, SWSiOCJT, H.U.M.O.R.

2010-07-09 19:30:07

Cindy
Najlepsza doradczyni na forum

#522 2010-07-10 02:25:57

Iwona
Kochanka Marka

Toniejebajko, dziewczyny w Twoim opowiadaniu przeżywają trudne chwile. Na szczęście mają siebie i się wspierają.
Violkę dopadły demony przeszłości. Straciła przez to pracę i pozornie dobre samopoczucie. Dobrze, że Ula jej pomogła. Niestety dziewczyna jeszcze nie odzyskała równowagi, ale może wizyta Seby coś tu pomoże. Bo wypady do miasta i fryzjera, to chyba za słabe pocieszacze. Kubasińska i Olszański są tu chyba bardziej dojrzali od Uli i Marka.
Z Ulą też jest nie najlepiej, a właściwie jest kompletnie beznadziejnie. Związek z Markiem, oparty na seksie, to niestety ruina. Dziecko, które nosi, stało się niechcianym ciężarem. Zarówno ona jak i Marek okazują się jednak niedojrzali do poważnego, partnerskiego związku. On ucieka w alkohol, a ona dochodzi do wniosku, że go nie kocha. Naprawdę Marek myśli, że został złapany na dziecko, czy to Ula tak myśli? Do końca tego nie rozumiem. Ciekawa jestem, czy oni w końcu zaczną myśleć o innych zamiast wciąż o sobie. Czy stać ich na to? Może jeszcze się im ułoży. Chociaż, z drugiej strony, nie wiem czy to ma sens. Takie związki, podtrzymywane na siłę, prędzej, czy później i tak się kończą.   

Pozdrawiam smile

Ostatnio edytowany przez Iwona (2010-07-10 02:26:33)

"Wszystko, co dobre, jest nielegalne, niemoralne albo powoduje tycie." lol 
I heart Radosną twórczość.

#523 2010-07-10 07:34:05

dorocie03
Poszukiwaczka truskawek
Od: Warszawa

Wow Bajeczko, dawno Ciebie nie było. Słabo widzę ten związek Ula i Marek. O ile, można przypuszczać, że Marek pije, bo się z nią rozstał. Chociaż niekoniecznie, to Ula? Ona po prostu nie chce ani Marka, ani tego dziecka. Chce znów być wolną od wszelkich zobowiązań kobietą, która może używać życia jak chce i kiedy chce. Dziecko, które nosi ma bardzo małe szanse, aby wychować się w cieple i miłości. Smutne to bardzo, ale też wcale nie tak rzadko spotykane. Przypadkowy seks dla zabawy, konsekwencje i idąca za tym rozpacz. Ciekawa jestem, czy przez te trzy ostatnie miesiące będą umieli się oboje pozbierać? O wiele ciekawsza jest postać Violi, która w zaciszu biblioteki zaczyna przewartościowywać swoje życie. Może chociaż ona będzie szczęśliwa? Czekam na ciąg dalszy i pozdrawiam love

GNAJ heart, Iwona, SWSiOCJT, KTB, MDUC, Jowi46   Filip.B heart

"Markowe dołeczki znakiem markowym Marka. Aleksander w szoku. A Ula - w kanarkach"
"To tylko moja wyobraźnia" ,"Coś małego", "Inaczej"

#524 2010-07-10 20:26:33

Olka258
Nierozmawialna Parzykawa
Od: Szczecin

Hej, w końcu jestem zalogowana więc mogę skomentować ( w końcu... ). Świetnie ci to wyszło. Ja tak samo kiepsko widzę ich związek, bo coś się tam knoci...
Jestem ciekawa jak dalej się potoczy ich los smile
Pozdrawiam ;D

#525 2010-07-12 13:54:00

paulinaa21
Mroczki Pshemko
Od: Zabrze

Wreszcie się doczekałam! smile No patrz kilka dni temu sobie zajrzałam do tego wątku, bo jakoś dawno cię tu nie było i wchodzę dziś, i jest rozdział ! wink
Super tylko muszę sobie przypomnieć tamte części bo nie wiem o co chodzi big_smile

Wolę napis: "Wstęp wzbroniony", aniżeli: "Wyjścia nie ma".
                                                                               Stanisław Jerzy Lec

#526 2010-07-12 19:17:36

Toniejebajka
Wyznawca pomidoryzmu

Czołem wink Jeju dziewczyny, dziękuję za wszystkie komentarze! Myślałam, że już wszyscy zapomnieli o tym opowiadaniu, a tu taka miła niespodzianka. Liczyłam na dwa, może trzy komentarze, a tu zonk. Przeprasza, że nie mam czasu odpisać na każdy oddzielnie, ale ścigam się z czasem. Całe wakacje mam zaplanowane, więc żyć nie umierać. Zaraz zabieram się do pakowania.
Ubolewam też nad tym, iż nie mam okazji czytać forumowej twórczości, ale co się odwlecze to nie uciecze.

Życzę udanych wakacji i może w wolnej chwili uda mi się coś wrzucić big_smile

Mój drogi piszę w te słowy, bo wspominałam chwile kiedy byłeś mi drogi. Chwile krótkie i ulotne jak perfumy Szalej numer pięć , które kupowałam na bazarku po dziewiętnaście dziewięćdziesiąt. Bywało miedzy nami różnie kwadratowo i podłużnie […]
Nie twoja Violetta.

#527 2010-10-28 22:34:17

klaudynson
Drugie oczy Uli
Od: Lbn.

jak ja dawno tu nie bylam! ;d zaraz poczytam, może jest coś nowego;) Tygrysku pojawiasz się tu jeszcze?;*

Usłyszała tylko ciche tęskniłem, a potem była tylko ciemność…Toniejebajkakiss
Ostatecznie jestem kobietą i bardzo mnie to cieszy. M. Monroe heart

#528 2010-11-06 15:54:39

Toniejebajka
Wyznawca pomidoryzmu

O tygrys! Czasem się pojawiam, jak mnie książki nie atakują. Dodałam nową miniaturkę, jeśli jesteś zainteresowana. Co do opowiadania to może coś niedługo naskrobię smile

Mój drogi piszę w te słowy, bo wspominałam chwile kiedy byłeś mi drogi. Chwile krótkie i ulotne jak perfumy Szalej numer pięć , które kupowałam na bazarku po dziewiętnaście dziewięćdziesiąt. Bywało miedzy nami różnie kwadratowo i podłużnie […]
Nie twoja Violetta.

#529 2010-11-11 00:06:16

klaudynson
Drugie oczy Uli
Od: Lbn.

Tygrysie zaraz obczaje, bo szczerze mówiąc to jestem tak zacofana w nowosciach w RT ale teraz studia, trochę wiecej czasu jak narazie to może nadrobię big_smile ciuuuuuum kiss

Usłyszała tylko ciche tęskniłem, a potem była tylko ciemność…Toniejebajkakiss
Ostatecznie jestem kobietą i bardzo mnie to cieszy. M. Monroe heart

Stopka forum