BrzydULA - jedyne forum fanów serialu

Forum dyskusyjne miłośników serialu "BrzydULA"

Nie jesteś zalogowany.

#31 2009-12-12 22:52:54

Toniejebajka
Wyznawca pomidoryzmu

Re: Strychnine odwaliło i wzięła się za miniaturki xD

Strychnine napisał:

Miało być z tego coś dłuższego, ale postanowiłam ograniczyć to do miniaturki... Z serii Co by było gdyby xD

Ta sama historia... ale inaczej.

Ula obudziła się po długiej i bardzo aktywnej nocy. Poczochrała kruczoczarne włosy swojego lubego, który mruknął tylko i przewrócił się na drugi bok, uwalniając ją ze swych objęć. Przeciągnęła się błogo, po czym wygramoliła się z łóżka. Okryła się szlafroczkiem i ruszyła w stronę łazienki. Nałożyła sporą ilość miętowej pasty do zębów na szczoteczkę, którą umieściła sobie w ustach. Szorowała zęby, przyglądając się jednocześnie swojemu odbiciu w lustrze.
Urszula Dobrzańska. Piękna, szczęśliwa, spełniona kobieta, mająca u boku idealnego mężczyznę. Kochała go, chociaż czasami bardzo go nie doceniała. Ich związek trwał już od kilku lat i dlatego Ula miała czasem poczucie, że bycie cały czas z tym samym mężczyzną jej spowszedniało. Jej ukochany przymykał oko na jej jednorazowe wybryki, chociaż serce mu pękało, gdy widział ją flirtującą z innymi facetami. Za bardzo ją kochał, by od niej odejść, tym bardziej, że ostatecznie zawsze do niego wracała.
Poszła do kuchni i zrobiła sobie kawę. Zrezygnowała ze śniadania, bo ostatnimi czasy zauważyła nadprogramowy tłuszczyk, który zaczął jej się odkładać na biodrach, oraz początki cellulitu. Przerażona tym faktem postanowiła ograniczyć przyjmowanie pokarmów do niezbędnego minimum. Przecież nie mogła zaprzepaścić swojej doskonałej figury, na którą tak długo pracowała, wylewając z siebie siódme poty na siłowni.
Spakowała jakieś ważne dokumenty do teczki, zostawiła śpiącemu wciąż ukochanemu kartkę na stoliku nocnym i wyszła. Opuściła luksusowy apartamentowiec, w którym mieszkali, po czym wsiadła do swojego porsche 911 o metalicznym kobaltowym lakierze. Umieściła kluczyk w stacyjce i odpaliła silnik. Przez chwilę wsłuchiwała się w jego ryk, napawając się jego głębią. Wcisnęła gaz i z piskiem opon ruszyła w stronę Febo&Dobrzański.

Jeżuniu, nigdy nie wpadłabym na ten pomysł, chylę czoła i błagam na kolanach o kontynuację, wiesz jaka była by to bomba!? Ula jako Marek, Marek jako Ula, Viola jako Seba, a Seba jako Viola. Aleks narzeczony Uli i nienawidzące się Ula i Paulina. Wiesz, że na początku myślałam, że Ula jest żoną Mareckiego i tak się ustawiła, że ma porsche 911 o metalicznym kobaltowym lakierze. Ale jak usłyszałam Marek Cieplak to ómarłam!
Jest szansa na kontynuację, bo coś mi się wydaje że nie sad

Mój drogi piszę w te słowy, bo wspominałam chwile kiedy byłeś mi drogi. Chwile krótkie i ulotne jak perfumy Szalej numer pięć , które kupowałam na bazarku po dziewiętnaście dziewięćdziesiąt. Bywało miedzy nami różnie kwadratowo i podłużnie […]
Nie twoja Violetta.

2009-12-12 22:52:54

Cindy
Najlepsza doradczyni na forum

#32 2009-12-12 22:54:33

Beja
Kochanka Marka

Czy wiesz, że przez ciebie Magdo buzia boli mnie od ciągłego szczerzenia się? tongue
To jest niesamowite! Absolutnie świetne! big_smile
Aż się dziwię, że jeszcze nikt nie opisał takiej sytuacji. big_smile
Początek zupełnie nie zapowiada dalszej części. lol
I jeszcze jedna rzecz - podczas gdy przyprowadzenie Violi przez Paulę do Seby w celu zatrudnienia jej jest dość wiarygodne, tak przyprowadzenie Seby przez Aleksa do Violi mnie zabiło. Od kiedy to Seba jest protegowanym Aleksa? lol2
Marek Cieplak. lol2

Magda ty wariatko! big_smile

#33 2009-12-12 22:54:37

Strychnine
Szef nocnej zmiany
Od: Ravenclaw
Serwis

GinnyLFC napisał:

A wiesz, że z początku myślałam, że Ula Marka tak zdradza? tongue Nie spodziewałam się, że miniaturka pójdzie w takim kierunku big_smile

Specjalnie w pierwszym akapicie nie użyłam imienia Aleksa. Żeby was skołować xD Wiedziałam, że wszyscy od razu pomyślą, że nazwisko Dobrzańska Ula nosi po mężu xD

Dzięki xD Nie myślałam, że to będzie takie śmieszne xD

FOM SEMUMIUWW AfF FSiJPH SNiSUM&UwS GNAJ DORIS MDUC

This is my timey-wimey detector. It goes ding when there’s stuff. - The Doctor

#34 2009-12-12 23:02:10

Iwona
Kochanka Marka

Strychnine Przeboski pomysł, że nie wspomnę o mistrzowskim wykonaniu.  big_smile
big_smile big_smile
To koniecznie trzeba kontynuować.
Pozdrawiam

"Wszystko, co dobre, jest nielegalne, niemoralne albo powoduje tycie." lol 
I heart Radosną twórczość.

#35 2009-12-12 23:04:16

Toniejebajka
Wyznawca pomidoryzmu

Nie chcę zachować się jak te osoby z serii Dodaj nexta, bo się zesram i nie mam tu nikogo na myśli, żadnych podtekstów z mojej strony.
Ale odpowiedz na moje nurtujące pytanie, czy będzie kontynuacja?

Mój drogi piszę w te słowy, bo wspominałam chwile kiedy byłeś mi drogi. Chwile krótkie i ulotne jak perfumy Szalej numer pięć , które kupowałam na bazarku po dziewiętnaście dziewięćdziesiąt. Bywało miedzy nami różnie kwadratowo i podłużnie […]
Nie twoja Violetta.

#36 2009-12-12 23:06:06

Strychnine
Szef nocnej zmiany
Serwis

Toniejebajka napisał:

Nie chcę zachować się jak te osoby z serii Dodaj nexta, bo się zesram i nie mam tu nikogo na myśli, żadnych podtekstów z mojej strony.

Cholera, nie wiem xD Zastanowię się, ale jeśli już, to na pewno nie zrobię z tego tasiemca tongue Tak do pięciu rozdziałów pewnie, bo tak planowałam zrobić pierwotnie tongue

#37 2009-12-12 23:06:08

GinnyLFC
Przyjaciel domu Uli

Też mnie to ciekawi big_smile

Edit: Pięć? Niech będzie big_smile Ale napisz jeszcze, bo to bardzo interesujące big_smile

Ostatnio edytowany przez GinnyLFC (2009-12-12 23:07:37)

FOM  SEMUMIUWW SWSiOCJT FSiJPH DORIS KTB
MUNDIAL 2010! COME ON ENGLAND! big_smile ...It's coming home, it's coming home, it's coming, football coming home... smile
Liverpool FC- my big love smile You'll never walk alone!

#38 2009-12-12 23:08:20

Strychnine
Szef nocnej zmiany
Serwis

No nie wiem, bo pomysł oparty jest na analogii tongue Powtarzać wszystko, tylko na odwrót? xD

#39 2009-12-12 23:10:05

Iwona
Kochanka Marka

Strychnine napisał:

Cholera, nie wiem xD Zastanowię się, ale jeśli już, to na pewno nie zrobię z tego tasiemca tongue Tak do pięciu rozdziałów pewnie, bo tak planowałam zrobić pierwotnie tongue

No nie daj się prosić. Może będzie to dla Ciebie miły przerywnik, a dla nas kupa śmiechu. tongue

"Wszystko, co dobre, jest nielegalne, niemoralne albo powoduje tycie." lol 
I heart Radosną twórczość.

#40 2009-12-12 23:10:14

Króweczka
Kochanka Marka
Od: Augustów

Strychnine napisał:

No nie wiem, bo pomysł oparty jest na analogii tongue Powtarzać wszystko, tylko na odwrót? xD

Niech będzie tak jak było, ale trochę inaczej. Tak ze szczyptą strychniny big_smile

Turek + Krówka to mi jakoś podejrzanie kebabem pachnie - by Słonióheart
... A księżyc opowiada mi najpiękniejsze w jego życiu sny...

No to mamy piękny czworokącik... lx

Stopka forum