BrzydULA - jedyne forum fanów serialu

Forum dyskusyjne miłośników serialu "BrzydULA"

Nie jesteś zalogowany.

#441 2010-09-12 17:15:41

Strychnine
Szef nocnej zmiany
Od: Ravenclaw
Serwis

Re: Strychnine odwaliło i wzięła się za miniaturki xD

Beja napisał:

MEG1984 napisał:

Generalnie wydarzenia w tej miniaturze wyglądają na takie, która naprawdę mogły mieć miejsce.

Meg, one naprawdę MIAŁY miejsce big_smile

Z tym się zgodzę. Miały miejsce - w marzeniach, w mojej głowie. O to w tym wszystkim chodziło i cieszę się, że to zrozumiałyście smile

Nie spodziewałam się tak entuzjastycznego przyjęcia smile Strasznie dziękuję! I dziękuję w szczególności Ann, która, jak zwykle, wyłapała mi parę błędów xD Zaraz przysiądę do poprawiania xD

Łojezu, dzięki kiss

Ach, jeszcze do Iris:

brzydulomaniaczka napisał:

Dyniowaty kiwnął... dynią.

Nie wiem dlaczego, ale to mnie zabiło lol2

Mnie też to rozwaliło, jak napisałam "Dyniowaty kiwnął" i nie wiedziałam, co dalej lol3

Ostatnio edytowany przez Strychnine (2010-09-12 17:22:19)

FOM SEMUMIUWW AfF FSiJPH SNiSUM&UwS GNAJ DORIS MDUC

This is my timey-wimey detector. It goes ding when there’s stuff. - The Doctor

2010-09-12 17:15:41

Cindy
Najlepsza doradczyni na forum

#442 2010-09-12 17:28:37

Wkręętka!
Serce przepełnione Ulą

Magda lol3 lol3
Ómarłam xD Świetnie opisane i przedstawione, no, miszczofsko!
poklony2

Nie obrażajcie się na mnie, jak by co, okej? xD

A nie jakby? xD

Weny! heart

- Harry – powiedział w końcu – wiesz, że zawsze będę cię wspierać. – Przełknął. – Nawet jeśli chcesz poderwać Malfoya na dżem.
- Ron! - wykrzyknął Harry z oburzeniem, a potem dodał zduszonym szeptem:
- Myślisz, że powinienem?

#443 2010-09-12 17:42:08

Strychnine
Szef nocnej zmiany
Serwis

Wkręętko, być może, z tym zawsze mam problem xD

Jeszcze wrócę do Ann:

ann666 napisał:

Teraz mi powiedz, czy te drzwi były po prawej stronie, czy jakaś inna sala? tongue

Sala xD

ann666 napisał:

Jesteś pewna, że on wie, jak prawidłowo napisać słowo forum? lol

Nie xD I też o tym myślałam xD Planowałam nawet zastosować specjalnie błędy ortograficzne, bo przecież on jest dysfunkcjonalny w każdym możliwym tego słowa znaczeniu - oczywiście jeśli o poprawność językową i ortograficzną chodzi xD Ale zrezygnowałam z tego. Powody były dwa: nie wiedziałam, czy przekręcać wszystkie wyrazy, czy tylko co drugie - po prostu nie wiedziałam, jak zrobiłby to dyslektyk; drugi powód był taki, że uznałam, iż w moim opowiadaniu błędów (poza tymi zamierzonymi forómowo) umieszczać nie będę, z czystego zamiłowania do poprawności xD

You know what? Zauważyłam, że zaczęłam w nieuzasadniony sposób dopasowywać do języka polskiego zasady intepunkcyjne funkcjonujące w języku angielskim xD I to jest zgubne xD

Wiecie, o czym pomyślałam? Że zamiast zupy pomidorowej powinnam była użyć CHINA ZUP xD Ale już za późno xD

Ostatnio edytowany przez Strychnine (2010-09-12 17:44:59)

#444 2010-09-12 17:45:25

ann666
Wali z grubiańskiej rury
Od: Cesarstwo Toruńskie
Serwis

Strychnine napisał:

nie wiedziałam, czy przekręcać wszystkie wyrazy, czy tylko co drugie - po prostu nie wiedziałam, jak zrobiłby to dyslektyk;

To musiałabyś mieć dyslektyka pod ręką, bo z nimi nigdy nic nie wiadomo lol Mój facet ma dysortografię - potrafi zrobić błąd w jakimś wyrazie, by za moment napisać to samo dobrze wink
Ale załóżmy, że Marek miał jakiś słownik wink

Je suis responsable de ma rose
After all this time? ALWAYS

#445 2010-09-12 18:10:01

Strychnine
Szef nocnej zmiany
Serwis

ann666 napisał:

Strychnine napisał:

nie wiedziałam, czy przekręcać wszystkie wyrazy, czy tylko co drugie - po prostu nie wiedziałam, jak zrobiłby to dyslektyk;

To musiałabyś mieć dyslektyka pod ręką, bo z nimi nigdy nic nie wiadomo lol Mój facet ma dysortografię - potrafi zrobić błąd w jakimś wyrazie, by za moment napisać to samo dobrze wink
Ale załóżmy, że Marek miał jakiś słownik wink

Filip, nie Marek xD Ale mniejsza z tym xD

No, mój brat jest aktualnie w Chorzowie na meczu xD Ale on i tak zrobił duże postępy, więc wiele by mi nie pomógł xD Jestem przekonana, że on nie miałby wątpliwości, jak napisać "Chatka Puchatka" lol3

Ostatnio edytowany przez Strychnine (2010-09-12 18:10:08)

#446 2010-09-13 03:43:40

PrawdziwaWhiteLily
Przyjaciel Brzyduli
Od: Rybnik
Serwis

Tró, kobieto! Śmiałam się w niektórych momentach jak głupia lol3 Ależ Ty masz fantazję! big_smile
O, i jednak udało Ci się mnie gdzieś wcisnąć. Jestem zaszczycona, że mogłam wypowiedzieć aż jedno zdanie w obronie Filipa big_smile Teraz niech się tylko niewdzięcznik jakoś odwdzięczy!
Życzę duuuużo weny/ziół/snów/kawy w miłym towarzystwie*, co by takie miniaturki częściej się zdarzały big_smile

*niepotrzebne skreślić

Bywa, że marzenia o rycerzu na białym koniu przekreśla romans ze stajennym...
Avatary, tapety i buty zmieniam jak rękawiczki.
Stajennych nie zmieniam.

#447 2010-09-13 03:56:09

alice3
Rysiowiańczyk
Od: Wonderland

Genialna miniaturka, dziękuję za to że umieściłaś w niej moją skromną osobę. kiss

Madeleine et Philippe Bobeque napisał:

- No jasne, że nie jest jej mężem! – krzyknęła nagle Kasia Cyferkowa, zaśmiewając się w głos. – Toż on ciepły!
Filip zerwał się z miejsca tak szybko, że przewrócił krzesło, i jął bardzo dobitnie wyjaśniać Kasi, że się myli, ale gwar na sali był tak duży, że nie byłam w stanie nic z tego zrozumieć. W końcu Papó zmuszona została użyć młotka, by przywrócić spokój.
- Pewnie, że jest ciepły – poparła Kasię Ajrisz, siedząca w jednej z ławek moderatorskich, gdy emocje już opadły. – Tró jest niewinna. Zamknijmy tę sprawę i chodźmy na obiad. A tak w ogóle to Księciu kazał Tró uniewinnić, a z nim nie radzę się spierać.

lx Co racja to racja lol2

- Tak się składa, że Struś, Śrubka i Cykóta mają już dzieci. Łącznie macie już dziewięcioro wnucząt – wtrąciła nagle Iris, która powstała ze swojego miejsca kilka ławek za mną. – Wiesz co, Filip? Nie spodziewałam się tego po tobie. Taki zakochany był, taki szczęśliwy. Zdjęcia na prawo i lewo sobie z Tró robił. Dawał jej do potrzymania palce. Całował ją nawet publicznie. I co? Teraz i jej, i dzieci chce się wyrzec? Wstyd i sromota.

Właśnie, toż to nie tylko wstyd i sromota ale również niemoralne. Tak wykorzystać dziewczynę, a potem samotną z dziećmi, wnukami i prawnukami zostawić lol2

- Miałam przyjemność poznać Filipa osobiście, co jest przywilejem niewielu fanek. Co więcej, widziałam go na żywo trzy razy, z czego dwa razy zrobiłam sobie z nim zdjęcie, ale tylko raz mogłam z nim chwilę porozmawiać. To i tak wiele, zważając na to, że wiele jego fanek, ale również fanek każdego innego aktora, muzyka czy kogokolwiek innego, w ogóle nigdy nie miało i nie będzie mieć okazji choćby go dotknąć. Jednak jeśli nawet na upartego powiem, że miałam okazję go poznać, nie mogę powiedzieć, że go znam. To, co znam, to, co w nim kocham, to zaledwie wyobrażenie o nim, prawdopodobnie zbytnio wyidealizowane. Ślub też był iluzją – bo tylko na taki ślub mogłam sobie pozwolić. Prawdopodobnie nigdy nie będzie mi dane go naprawdę poznać. Jedyne, co mi pozostaje, to marzyć – marzeń nikt mi nie odbierze.

Śliczny fragment, taki prawdziwy, mało śmieszny, ale cudowny. Wielki podziw dla Ciebie, ze potrafisz śmiać się z siebie i pokazywać czasem co czujesz i myślisz w humorystyczny sposób. Bardzo Cię cenię za tą umiejętność.
Pozdrawiam, Alice kiss

PS: I chyba jak zwykle w twoich opowiadaniach happy end smile

Słowami można zastąpić zapach i dotyk. Słowami też można dotykać. Nawet czulej niż dłońmi. Zapach można tak opisać, że nabierze smaku i kolorów.

#448 2010-09-13 17:12:44

Strychnine
Szef nocnej zmiany
Serwis

alice3 napisał:

PS: I chyba jak zwykle w twoich opowiadaniach happy end smile

O, tak, taką mam zasadę. Za dużo w realnym świecie smutku, żeby jeszcze się dobijać smutnymi zakończeniami xD

Dziękuję za wszystkie opinie kiss

#449 2010-09-13 18:34:10

kasia120888
Ma duże Wi
Od: Trzebiatów/Szczecin

Fajna mini Magda!!! big_smile
Nie chcę mi się cytować, ale kilka fragmentów mnie rozwaliło big_smile
A najbardziej Twoje szczere zeznania lol2

I o SZOK nawet ja się tam znalazłam lol Rola OSCAROWA!!! lol
Bałam się, że dostanę pomidorem hehe big_smile

I moja Zuziaaaaaaaaaaaaaaa kochana mnie poparła kiss

Thx big_smilekiss

Paletą barw pomalowałeś mój świat!
I dotknąłem gwiazd, tych odległych tak!
Teraz jesteś tu, tak bliskooooo mnie! big_smilebig_smilebig_smile heart

#450 2010-09-13 22:17:50

Asiol
Truskaweczka Marka
Od: okolice Szczecina

Wooow! big_smile
Twoje zeznania mnie już całkiem powaliły na kolana!
Nie chcę mi się cytować tego co mi się najbardziej podobało bo byłoby tego za dużo! big_smile
Na prawdę świetne!
I nawet ja się tam znalazłam xD hehehe
poklony poklony heart

MB heart
MDUC, DORIS, GARLZ, SWSiOCJT, H.U.M.O.R.

Stopka forum