BrzydULA - jedyne forum fanów serialu

Forum dyskusyjne miłośników serialu "BrzydULA"

Nie jesteś zalogowany.

#101 2009-12-21 23:44:10

mlawer
Prostuje spinacze

Re: taka mała miniaturka

Brzydulomaniaczko - specjalnie dla Ciebie napiszę smile Ale, wybacz, najwcześniej pod koniec tygodnia smile Robota mnie zasypuje, po uszy!

All the lonely people... Where do they all come from?
DORIS KTB Aleks_Strusiek mom matkom, cudna Kitty bliźniaczkom, jeszcze siestry mam dwie i tata Jasiu też koffa mnie! Maupka córcia ma heart Słoń ofiarny

2009-12-21 23:44:10

Cindy
Najlepsza doradczyni na forum

#102 2009-12-22 03:22:38

Iwona
Kochanka Marka

brzydulomaniaczka napisał:

mlawer napisał:

Dziękuję za genialne komenty smile Kocham moich czytelników i już skok
    Iwona muszę przyznać, że Twoje analizy moich miniatur mnie powalają (w sęsie pozytywnym), zwłaszcza, że dostrzegasz w nich czasem takie rzeczy o których właściwie nie myślałam pisząc wink a jak się cholibka wczytać - faktycznie, gdziesik tam są (oto, co znaczy sztuka interpretacji tekstu smile
    Wiem, że z Brzydulą finito, ale chodzi mi po głowie jeden taki pomysł na ministory z Aleksem... Pisać? Ktoś jeszcze będzie czytał, czy zwijamy żagle?

Ja! <skacze> Pisz, kochana, pisz! Co z Aleksem, połknę o każdej porze big_smile
Co do Iwony, to zgadzam się big_smile Ona dostrzega w moich więcej niż ja...

mlawer Proszę. big_smile Nie bardzo wiem gdzie przesadziłam z interpretacją, ale nie szkodzi. Załóżmy, że w nocy wiele rzeczy wydaje się inne niż są w rzeczywistości. big_smile
Pisz, a będziemy czytać.
Iris Proszę się nie nabijać ze starszej koleżanki. big_smile

Ostatnio edytowany przez Iwona (2009-12-22 03:23:36)

"Wszystko, co dobre, jest nielegalne, niemoralne albo powoduje tycie." lol 
I heart Radosną twórczość.

#103 2009-12-22 13:02:29

Asiol
Truskaweczka Marka
Od: okolice Szczecina

Piękna ta miniaturka smile Aż się rozpłakałam w pewnym momencie smile Baaardzo mi się podobało kiss

MB heart
MDUC, DORIS, GARLZ, SWSiOCJT, H.U.M.O.R.

#104 2009-12-22 13:21:46

brzydulomaniaczka
Przyjaciułka SteFy
Od: Gdzieś w lubelskim...
Serwis

Iwona, wcale się nie nabijam. Ja uważam to za bardzo miłe, że mój utwór można interpretować na wiele sposobów i że komuś chce się to interpretować.

Kocham wszystkie swoje siostrzyczki forómowe: Aduśka, Apollina, Claudia, Króweczka, Libby, Mel, Pszczoła, Struś.
Mój facet to Miron Lipski heart    iris
Kocham swój wieczny avek <3

#105 2009-12-22 20:37:13

mlawer
Prostuje spinacze

Iwona nie chodzi o to, że przesadziłaś z interpretacją! Ależ skąd! Po prostu cudne jest to, że jak się coś napisze, to potem skłania to ludzi do przemyśleń, do własnych poglądów na daną kwestię - a wyciągane wnioski mogą autora zaskoczyć (pozytywnie rzecz jasna). Kocham takich czytelników, którzy dają wyraz temu jakie wrażenia mieli po lekturze i jakie przemyślenia. To jest superaskie!
Ja kiedy piszę często pozwalam, żeby prowadzila mnie jakaś postać, czy jakaś konkretna myśl (sytuajc, puenta, którą chcę zawrzeć itp) i czasem nie zauważam tego, co po drodze wyprawiają inni bohaterowie, czy jakie znaczeni można nadać niektórym opisanym zdarzenio itp. Dlatego świetnie, że są osoby takie jak Ty, które to wychwytują i dzielą się tymi spostrzeżeniami smile

DORIS KTB Aleks_Strusiek mom matkom, cudna Kitty bliźniaczkom, jeszcze siestry mam dwie i tata Jasiu też koffa mnie! Maupka córcia ma heart Słoń ofiarny

#106 2009-12-22 22:24:24

Strychnine
Szef nocnej zmiany
Od: Ravenclaw
Serwis

Mlawer, ja się przez Ciebie za chwilę popłaczę xD TO BYŁO PRZECUDNE!

FOM SEMUMIUWW AfF FSiJPH SNiSUM&UwS GNAJ DORIS MDUC

This is my timey-wimey detector. It goes ding when there’s stuff. - The Doctor

#107 2009-12-23 00:09:55

mlawer
Prostuje spinacze

Strychnine Cóż mam na to odpowiedzieć shy
Twoje wzruszenie to dla mnie, debiutanta, prawdziwy zaszczyt smile

#108 2009-12-23 12:42:38

Jolcia
Cień Uli

A przed świętami coś może dodasz żebyśmy miały czym się powzruszać?

Życie jest jak podróż pociągiem. Składa się z wsiadania i wysiadania. Naszpikowana jest przyjemnymi niespodziankami i głębokimi smutkami.Pełna wyzwań, oczekiwań, marzeń i pożegnań... Ale nigdy powrotów.
GNAJ  DORIS  MDUC

#109 2009-12-23 13:03:14

Dobrzańska
Wyznawca pomidoryzmu
Od: Wars & Sawa

Kochana , dopiero odkryłam Twoją twórczość. To naprawdę prawdziwa perełka !! Przecudne ! a i praca którą dałaś na konkurs podobała mi się niesamowicie !

Everything is made of love. Neil McCormick >

#110 2009-12-25 13:58:44

mlawer
Prostuje spinacze

Dzięki za miłe słowa! Na czas Świąt pisanie odkładam na bok, ale spokojnie - jeden pomysł (jak już zaznaczałam z Aleksem w tle) łazi mi po głowie, jak tylko napiszę, dodam. \
Pozdrawiam

Stopka forum