BrzydULA - jedyne forum fanów serialu

Forum dyskusyjne miłośników serialu "BrzydULA"

Nie jesteś zalogowany.

#1 2009-11-26 20:46:53

Strychnine
Szef nocnej zmiany
Od: Ravenclaw
Serwis

Szymon Majewski Show z Julką i Filipem - relacja na gorąco xD

Wybaczcie, będzie chaotycznie, niegramatycznie i bez sensu, ale wciąż jestem w szoku xD

Moi drodzy, było przecudownie!!!!!!!!!!!!!

O podróży autobusem i o sterczeniu przez dłuższy czas, zanim nas wpuścili, pisać nie będę, bo po co? Pogadałyśmy sobie z Anukką o wszystkim i o niczym xD Zgłosiłyśmy się na ochotnika do zagadania na wizji, tj. miałyśmy udawać spontaniczną reakcję publiczności na pytanie: jak zakończy się BrzydUla? Mi przypadło w udziale powiedzenie, że Ulka zdefrauduje kasę i zwieje z kraju na dzień przed ślubem z Markiem, Anukka mówiła o szczęśliwej egzystencji na wsi aż do wybuchu bomby atomowej w 2012 roku xD No, ale po kolei...

Najpierw nas wpuścili do studia. My „kartkowi”, czyli ci, co dostali role, mieliśmy GENIALNE miejsca, normalnie na środku, w pierwszym rzędzie xD Wszystko było widać, tylko trochę niewygodnie było xD

Po nagraniu „Rozmów w tłoku” (śmiesznie było), nagrano wstęp, ale to nie jest ważne, prawda? Wszyscy czekaliśmy na co innego xD No i po pewnym czasie przyszła pora na nagranie spotkania z gośćmi. Ciśnienie mi skoczyło, że hej xD

No i wyszli xD Filip się bał o swoje życie, kiedy wszyscy zaczęli tupać w podłogę trybun, bo wychodzili spod nich, a wszystko było z dykty xD Boże, jaki on jest cudny xD Chudszy jeszcze niż w telewizji xDDD Julka miała coś dziwnego na głowie, mówiła, że chciała się fryzurą upodobnić do Szymona xD

Były różne pytania. O serial, o tzw. „gotowanie się”, którego Filip jest mistrzem (tzn., że podczas zdjęć często dostawał głupawki xD). Oboje rzucili pewną ewidentną aluzję na temat „nowych projektów”, patrząc na siebie wymownie, więc można się domyślić, o co chodzi, przynajmniej ja na 99,9% jestem pewna xD Bobek pokazywał, jak się robi „martwe oko” i jak wyprowadzał Julkę w równowagi (gdy kamera skierowana była tylko na jego twarz, rozpinał spodnie, żeby ją rozkojarzyć xD). Słuchajcie, Szymon odkopał filmiki chemiczne xD Filip się wściekł xD Znaczy zdenerwował, zerwał się na równe nogi, złapał za głowę xDDDD Potem był jeszcze teledysk Julki i jej brata do „Earth Song” Jacksona, ten, co po YT lata xD A, i klip Ędwarda Ąckiego o BrzydUli xD Śmiechowy był, ba, nawet Big Doder był zabawny, a zazwyczaj jest debilny xD

Potem była dyskusja na temat pocałunków w serialu i były wątpliwości, kiedy nastąpił pierwszy. No i my z widowni krzyczymy „115!” A Filip na to: „115? Na pewno?” A że ja krzyczałam najgłośniej, to Szymon wstał, podszedł i dał mi mikrofon xD Zaczęli nas sprawdzać, czy naprawdę tak wszystko pamiętamy xD I było tak:
Filip: No to... yyy... Powiedzonko Violetty z... 57. odcinka!
Ja: A po co pytasz, skoro sam nie wiesz?

xDDDD Podobno brzmiało to, jakbym na niego naskoczyła xD

Pytali o błędy w serialu. Mówiłam, że jest ich mnóstwo, chciałam wspomnieć nasze forum i temat z wpadkami, ale się powstrzymałam i wspomniałam tylko fryzury i ostatnią akcję ze zdjęciami z sesji nad Wisłą tongue

Potem, jak była zmiana kamer, to Filip podszedł pod naszą trybunę. Coś tam mówił, ciekawy był, czy naprawdę wszystko wiemy. Chciał już odejść, a ja wyciągnęłam łapę i krzyczę „Daj mi rękę!”
Filip uśmiechnął się łobuzersko i wyciągnął rękę, ale tak nisko, żebym nie była w stanie jej złapać xD „Ej, no!” krzyknęłam, więc się zaśmiał i chwycił mnie za trzy palce, bo było dość wysoko i nie zdołałam się tak wyciągnąć xD Wpadłam w histerię xDDDDDDD

Był teleturniej „Violi nie widać” z jej powiedzonkami xD Julka radziła sobie nieźle, a my ciągle podpowiadałyśmy Filipowi, za co Julka się wściekała xD Filip chciał stanąć tuż pod trybuną, bo słabo nas słyszał xD Szymon uznał, że nikt nie wygrał, bo ściągali (xD), dlatego ogłosił remis i wspólną karę, którą miał być, jak on to nazwał „Pocałunek z zabezpieczeniem” xD Uwiązali Julkę i Filipa jakąś uprzężą i kazali im się do siebie zbliżyć i dać sobie buzi, podczas gdy dwóch osiłków ciągnęło ich w przeciwne strony xD Udało im się, chociaż Filip strasznie się ślizgał, zmęczył się, a później widziałam, że ma na obojczyku czerwoną pręgę od tej uprzęży xDDDDD
No i jeszcze wcześniej były te różne wersje zakończenia. Obie z Anukką mówiłyśmy, więc liczę, że nawet jeśli utną moją rozmowę z Filipem, to chociaż to pokażą xD

Po wszystkim wyszliśmy na zewnątrz. Wzięłam autograf od Szymona i od Julki, a potem razem z Anukką rzuciłyśmy się do Filipa xD I dopchnęłyśmy się! Krzyknęłam „Teraz ja!” A Filip: „No to chodź!” xDDD Anukka zrobiła nam zdjęcie, ja już się odsuwałam, a on mnie złapał za rękę i krzyknął: „Ja chcę jeszcze jedno z Magdą, tylko pionowo!” Po imieniu do mnie powiedział, czaicie?! xD Przytuliłam go, otarłam się policzkiem o jego seksi zarost xD NO I MAM DWA ZDJĘCIA, A INNI NIE MAJĄ ŻADNEGO, HAHA xD Powiedziałam mu, że na zlocie go nie dorwałam, ale teraz mi się udało xD Wymusiłam na nim autograf, bo miał dawać później xD Potem Anukka też miała zdjęcie, dostała autograf. Zrobiliśmy sobie wspólne zdjęcie z Julką i Filipem jako ekipa z „seriali” i to by było na tyle xD

EDYCJA: POWIEDZIAŁAM FILIPOWI, ŻE GO KOCHAM xD

Ale było przezarąbiście, zabawnie i w ogóle grejt! Filip jest super!

Dołączam foty xD

http://img339.imageshack.us/img339/9681/img2410x.jpg
Ja i Anukka, mam nadzieję, że mnie nie zabije za publikację tej foty xD

http://img509.imageshack.us/img509/6968/img2426n.jpg
Autograf od Szymona tongue

http://img524.imageshack.us/img524/623/img2427i.jpg
Autograf od Julki smile

http://img576.imageshack.us/img576/3757/img2428s.jpg
Autograf od Filipa xD

I uwaga, uwaga xD

http://img101.imageshack.us/img101/3772/img2418h.jpg
Ja i mój mężuś xD

http://img715.imageshack.us/img715/2645/img2419k.jpg
A to zdjęcie, którego by nie było, gdyby Filip go sobie nie zażyczył xD

Cudnie razem wyglądamy, nie? xD

Oglądajcie Szymon Majewski Show w najbliższy poniedziałek o 21:30 xD

Ostatnio edytowany przez Strychnine (2010-06-17 22:20:00)

FOM SEMUMIUWW AfF FSiJPH SNiSUM&UwS GNAJ DORIS MDUC

This is my timey-wimey detector. It goes ding when there’s stuff. - The Doctor

2009-11-26 20:46:53

Cindy
Najlepsza doradczyni na forum

#2 2009-11-26 20:51:42

Pszczoła
Fan morszczuka
Od: Szczecin

Re: Szymon Majewski Show z Julką i Filipem - relacja na gorąco xD

Magda!
Szczęściaro jedna!

Dzięki za szczegółową relację big_smile

Trzeba było wspomnieć o forum big_smile
Gdyby Filip tutaj zajrzał, to by się zdziwił big_smile

Ostatnio edytowany przez Pszczoła (2009-11-26 20:53:32)

"[Voldemort] Może jest, a może go nie ma, ale pozostaje faktem, że potrafi się poruszać szybciej niż Severus Snape, gdy mu się zagrozi szamponem(...)." - Harry Potter i Insygnia Śmierci heart
pszczola

#3 2009-11-26 20:52:51

kasia120888
Ma duże Wi
Od: Trzebiatów/Szczecin

jeżuniu! Strychnine BOSKO big_smile
Więc jednak marzenia się spełniają <333
I kurna jeszcze na wizji będziesz big_smile
Nie no GRATULUJĘ! I zazdroszczę tongue

SUPER!

Paletą barw pomalowałeś mój świat!
I dotknąłem gwiazd, tych odległych tak!
Teraz jesteś tu, tak bliskooooo mnie! big_smilebig_smilebig_smile heart

#4 2009-11-26 20:53:59

Kagato
Drugie oczy Uli
Od: Małopolskie / Trentino
Serwis

*opadła jej wara na samą podłogę*
Dżizas Magda, W KOŃCU! big_smile

something has been taken from deep inside of me,
a secret I've kept locked away, no one can ever see...

#5 2009-11-26 20:54:28

jakcykbumbum
Pociąga za sznurki
Serwis

Strychnine, Ty wariatko, ale miałaś fajnie xD

Tylko idiota ma porządek. Geniusz potrafi zapanować nad chaosem.
Lady Pank| T. Love| Perfect| Linkin Park| Green Day| And Czesław Mozil
'tylko nie depresja! tylko nie depresja, motylu!'

#6 2009-11-26 20:54:57

butterfly123
Gwiazda FaktUli
Od: Kraków

piękne zdjęcia,autografy i wgl-zazdroszczę ci- dziewczyno big_smile dlaczego ja nie mam powyżej 16 lat,żeby mnie tam wpuścili?hmm
oby pokazali cię w tv jak mówiłaś o tym zakończeniu smile
mam takie pytanko z ciekawości:oni wam coś zapłacili za to siedzenie na widowni? big_smile

o Jeżuniu ;D Dasz wiarę?xDDD big_smile
Anty Fun Club Piotra xD
SNiSUM&UwS kiss
Aduśka kiss Kamciaaa kiss  Apollina kiss

#7 2009-11-26 20:55:39

luizka1987
Drugie oczy Uli
Od: Dolny Śląsk :)

Szczęściara smile Normalnie nie wiesz jak ci zazdroszczę teraz pewnie nie będziesz mogła zasnąć ja bym nie mogła !! Jakbym była na twoim miejscu to bym ómarła smile

Uwielbiam, heart i szanuję: dorocie03 za "Inaczej", mlawer za "Niezapominajkę", aleks_strusiek za "Nagły przypływ weny" oraz inne znane na tym forum pisarki, które potrafią poruszyć człowieka kiss

Życie jest w kolorze, w którym jest Twoja wyobraźnia smile

#8 2009-11-26 20:55:50

Beja
Kochanka Marka

Magda, nienawidzę cię! lol2 I Anukki też! tongue

Tak wam strasznie zazdroszczę. big_smile Uśmiałam się z tej relacji. big_smile Zdjęcia śliczne, szczególnie te z Filipem. tongue
Podobne jesteście do siebie z Anukką, wiesz?
Mam nadzieję was zobaczyć w poniedziałek w TV, bo będę oglądać na 100%! big_smile

Anukka, teraz czekam na twoją relację. big_smile

#9 2009-11-26 20:56:19

kasia120888
Ma duże Wi
Od: Trzebiatów/Szczecin

butterfly123 napisał:

piękne zdjęcia,autografy i wgl-zazdroszczę ci- dziewczyno big_smile dlaczego ja nie mam powyżej 16 lat,żeby mnie tam wpuścili?hmm
oby pokazali cię w tv jak mówiłaś o tym zakończeniu smile
mam takie pytanko z ciekawości:oni wam coś zapłacili za to siedzenie na widowni? big_smile

Motylku co za pytanie xD
ja bym prędzej zapytała w drugą stronę big_smile
No gdzie mieli jej płacić za taką przyjemność lol

Paletą barw pomalowałeś mój świat!
I dotknąłem gwiazd, tych odległych tak!
Teraz jesteś tu, tak bliskooooo mnie! big_smilebig_smilebig_smile heart

#10 2009-11-26 20:56:54

Harris
Dasz wiarę?

Ale ci zazdroszczę .!!!
Ty jesteś z Filipem na ty big_smile