BrzydULA - jedyne forum fanów serialu

Forum dyskusyjne miłośników serialu "BrzydULA"

Nie jesteś zalogowany.

#1 2009-12-01 22:08:00

Law
Mroczki Pshemko

Kontynuacja serialu - nasze gdybania.

Z racji, że smaku na kilka ekstra odcinków nam narobiono, to może warto stworzyć taki wątek.

http://forumbrzyduli.tvshow.com.pl/view … hp?id=1223 - moje dziecko ukochane big_smile choć z początku potraktowane po macoszemu, ale pamiętajcie im dalej w las tym więcej emocji tongue
Za wszelkie kontynuacje tego "dzieła" proszę winić mel we współpracy z Ajrisz. O! ( i jeszcze Kasia cyferkowa też do tego rękę przyłożyła)
Zapraszam do komentowania.

2009-12-01 22:08:00

Cindy
Najlepsza doradczyni na forum

#2 2009-12-01 22:14:32

crissy
Mroczki Pshemko
Od: Kraków

Re: Kontynuacja serialu - nasze gdybania.

Muszę się poskarżyć... W związku z tą ewentualną kontynuacją doznaję jakiegoś rozdwojenia jaźni...

Z jednej strony jestem zdecydowanie przeciw. Nie chcę oglądać następnych stu odcinków, w których Ula i Marek będą znowu oddalać się od siebie, żeby w sto pierwszym się pogodzić.

No ale z drugiej strony, według wiele doniesień, odcinek 235 pozostawi po sobie wiele niedosytu, a ja zdecydowanie wolałabym zakończenie dłuższe (w sensie dłużej niż 2-3 sceny chcę oglądac szczęśliwych U&M) i jednoznaczne.

Więc już sama nie wiem. Chyba jednak postawiłabym na jeden odcinek specjalny, 1-1,5 godzinny.

"Przedstawienie musi trwać. Takie jest prawo w tym zawodzie. Wszystko się może walić, serce ci pęka, a ty pudrujesz twarz, uśmiechasz się i grasz dalej". - Pshemko

Moje dzieło: http://forumbrzyduli.tvshow.com.pl/view … hp?id=1003

#3 2009-12-01 22:17:26

Law
Mroczki Pshemko

No ja też wolałabym, żeby to był malutki projekt - tak maks 4 odcinki. Co by człowiek mógł się nazachwycać cukierkowym światem i bajką ale żeby nas nie zemdliło od cukru w cukrze i żeby scenarzyści nie mieli czasu na pokazanie nam co ich zdaniem jest "niebanalnym scenariuszem" bo już jeden oglądamy obecnie.

http://forumbrzyduli.tvshow.com.pl/view … hp?id=1223 - moje dziecko ukochane big_smile choć z początku potraktowane po macoszemu, ale pamiętajcie im dalej w las tym więcej emocji tongue
Za wszelkie kontynuacje tego "dzieła" proszę winić mel we współpracy z Ajrisz. O! ( i jeszcze Kasia cyferkowa też do tego rękę przyłożyła)

#4 2009-12-01 22:21:01

crissy
Mroczki Pshemko

Law napisał:

No ja też wolałabym, żeby to był malutki projekt - tak maks 4 odcinki. Co by człowiek mógł się nazachwycać cukierkowym światem i bajką ale żeby nas nie zemdliło od cukru w cukrze i żeby scenarzyści nie mieli czasu na pokazanie nam co ich zdaniem jest "niebanalnym scenariuszem" bo już jeden oglądamy obecnie.

Otóż to. To właśnie miałam na myśli.
A tak na marginesie, to nie wiem jakie jest Twoje zdanie, ale według mnie ślub sam w sobie nie jest niczym banalnym. Wręcz przeciwnie - jest podjęciem jednego z najbardziej poważnych zobowiązań w życiu. I ja bym chętnie zobaczyła Marka takie zobowiązanie podejmującego. No ale cóż...

P.S. inną sprawą jest oczywiście takie przedstawienie ślubu, żeby nie wyszedł on kiczowato smile

"Przedstawienie musi trwać. Takie jest prawo w tym zawodzie. Wszystko się może walić, serce ci pęka, a ty pudrujesz twarz, uśmiechasz się i grasz dalej". - Pshemko

#5 2009-12-01 22:26:00

Law
Mroczki Pshemko

Popieram! Na obecnym etapie ślub byłby kiczem, zresztą ich pogodzenie się w 235 też będzie naciąganym na siłę  kiczem (z tym z trudem próbuję się pogodzić). Jeśli chcieli ładny sensowny happy end to powinni ich pogodzić, jakoś po jej powrocie z Mazur. I pokazać jak się "docierają" . A w obecnej sytuacji nie wiem jak oni chcą sprawę sensownie pociągnąć.

#6 2009-12-01 22:32:31

markomaniaczka
Wyznawca pomidoryzmu

Właśnie oglądałam ostatni odcinek 39 i pół.
Było wszystko to, co widz lubi najbardziej - dzieci, piękny ślub i szczęście.
Właśnie to chciałabym zobaczyć w Brzyduli. Chciałabym zobaczyć piękny, skromny ślub, Ulę i Marka, którzy są już pewni na te swoje 100 procent, że się kochają. Byłby to taki stempel, który kończy ich wszystkie kłótnie, nieporozumienia i otwiera nowy rozdział. Po pokazie i ewentualnych zaręczynach w ostatnim odcinku, ja, widz, nie mam pewności, że moi ukochani bohaterowie naprawdę się kochają, że ich związek nie rozpadnie się tak, jak wiele innych. Nie zobaczę, że Marek naprawdę się zmienił, że potrafi kochać, że Ula w niego wierzy.
Tego właśnie mi brakuje i dlatego chcę kontynuacji. Nie jakiejś wieloodcinkowej, ale kilkanaście odcinków, w których widzimy to, co chcieliśmy zobaczyć.
Bo jeśli scenarzyści i producenci chcą, żebyśmy my, widzowie, byli zadowoleni i zapamiętali ten serial, muszą spełnić nasze oczekiwanie i taka jest prawda.
Myślę, że nie byłoby brzydulomaniaka, który nie uroniłby łezki na ślubie ulubionej pary. Nie wierzę, że żaden z nich nie chciałby zobaczyć szalonej Violki z przykładnym i wiernym Sebastianem, czy też Adama lub Aleksa, którzy wreszcie odnaleźli, to na czym im zależało.
Uważam, że ten serial NIE może się tak skończyć.

#7 2009-12-01 22:36:12

Law
Mroczki Pshemko

No ja obecnie liczę tylko na kontynuację. Bo tak w sumie po za tym to już nie oglądam tego serialu.

#8 2009-12-01 22:39:41

crissy
Mroczki Pshemko

Marko, kochana - jesteś! Właśnie tak sobie myślałam, że coś Cię dawno nie widziałam. Nie mówię, że Cię tu nie było, może po prostu ja nie widziałam, bo ostatnio jakoś mało rozgarnięta jestem. Więc podsumowując - cieszę się, że jesteś smile (P.S. Na ostatniego maila nie było odpowiedzi, ale nie martw się, jeszcze Cię pognębię smile )

Wracając do meritum. Zobaczenie szczęśliwych Violi i Seby to moje marzenie. I to tak normalnie szczęśliwych, bez żadnych wygłupów.
No i jakieś podomykanie wątków innych par. Jeżeli chcą to zrobić w odcinku 235, to życzę powodzenia smile

#9 2009-12-01 22:45:48

markomaniaczka
Wyznawca pomidoryzmu

crissy, jestem, ale raczej biernie <Boże, daj mi przeżyć ten tydzień...>
Na maila nawet nie mam czasu zerknąć...
Jeśli chodzi o 235 odcinek, to ja już się przyzwyczaiłam do myśli, że nawalą wątków pobocznych, a Ula i Marek będą kątem gdzieś tam się pojawiać. Ciekawe, czy i ten odcinek będzie trwał 21 minut, czy może 23 tongue
Nie no, to nawet nie jest już śmieszne. To jest bardzo nie fair i ja się nie zgadzam, nie, nie, nie.

#10 2009-12-02 00:01:27

brzydulomaniaczka
Przyjaciułka SteFy
Od: Gdzieś w lubelskim...
Serwis

Ja olewam to, że będzie nudno (ew. że będzie sweet i mdło). Ja wszystko olewam. Ja kcem kontynuację! Za wszelką cenę. Co ja bym biedna robiła bez tego serialu? Co ja bym robiła bez forum? (brzmi jak wyznania psychopatki, wiem xD). Straciłabym sens życia.
Ja liczę na pomysłowość ( ha, ha) scenarzystów i że wymyślą coś, po czym nie zaczniemy obrzucać ich mięsem (jakbyśmy już nie obrzucali xD). A ślub musi być. O!

Kocham wszystkie swoje siostrzyczki forómowe: Aduśka, Apollina, Claudia, Króweczka, Libby, Mel, Pszczoła, Struś.
Mój facet to Miron Lipski heart    iris
Kocham swój wieczny avek <3

Stopka forum