BrzydULA - jedyne forum fanów serialu

Forum dyskusyjne miłośników serialu "BrzydULA"

Nie jesteś zalogowany.

#11 2009-12-02 19:06:50

GinnyLFC
Przyjaciel domu Uli

Re: Cos malego

Ha! Czyli jednak jest nadzieja na ciąg dalszy? big_smile Co do Piotra, zgadzam się w pełni, też go nie lubię tongue A co z twoim pierwszym opowiadaniem? Jakoś tak zaginęło...

FOM  SEMUMIUWW SWSiOCJT FSiJPH DORIS KTB
MUNDIAL 2010! COME ON ENGLAND! big_smile ...It's coming home, it's coming home, it's coming, football coming home... smile
Liverpool FC- my big love smile You'll never walk alone!

2009-12-02 19:06:50

Cindy
Najlepsza doradczyni na forum

#12 2009-12-02 22:07:52

Jolcia
Cień Uli

Ja też Piotra nie lubię. Według mnie próbuje podnieść sobie status społeczny dzięki Uli..A poza tym brzydkiego aktora wygrali i to od razu go dyskwalifikuje. smile

Życie jest jak podróż pociągiem. Składa się z wsiadania i wysiadania. Naszpikowana jest przyjemnymi niespodziankami i głębokimi smutkami.Pełna wyzwań, oczekiwań, marzeń i pożegnań... Ale nigdy powrotów.
GNAJ  DORIS  MDUC

#13 2009-12-02 22:34:46

brzydulomaniaczka
Przyjaciułka SteFy
Od: Gdzieś w lubelskim...
Serwis

Zabieram się do przeczytania tego od wczoraj i jakoś nie mogę. Przeczytałam początek i jakoś mi się nie chceee...

edit: a jednak mi się zechciało.
Kochana, to jest wielkie! To jest boskie! To jest to, co ja chcę widzieć w serialu! poklony

Ostatnio edytowany przez brzydulomaniaczka (2009-12-02 22:38:06)

Kocham wszystkie swoje siostrzyczki forómowe: Aduśka, Apollina, Claudia, Króweczka, Libby, Mel, Pszczoła, Struś.
Mój facet to Miron Lipski heart    iris
Kocham swój wieczny avek <3

#14 2009-12-02 22:38:05

Asiol
Truskaweczka Marka
Od: okolice Szczecina

wy nie lubicie piotra? ja go nienawidze! xd a to ze jest brzydki to tez sie z tym zgadzam smile a nie wiem czy sie wypowiadalam na temat tego opowiadania jesli nie to mowie (czyt. pisze :d) ze mnie bardzo zainteresowalo. a jesli sie juz wypowiadalam to sorki ze sie powtarzam ale nie chce mi sie sprawdzac czy pisalam kiss

MB heart
MDUC, DORIS, GARLZ, SWSiOCJT, H.U.M.O.R.

#15 2009-12-03 00:46:16

dorocie03
Poszukiwaczka truskawek
Od: Warszawa

Tak sobie mysle, ze gdyby w serialu Aleks zainteresowal sie Ula - to wtedy bylaby jazda bez trzymanki! Jest tu zreszta takie opowiadanie z takim watkiem! Aleks, co by o nim nie mowic ma klase a.....Piotr - szkoda gadac! Marek mu za malo dolozyl - powinien wiecej (zlosliwa dzis jestem)
Brzydulomaniaczko - dzieki za komentarz - jestem mile polechtana - nie spodziewalam sie!
Jestescie natchnieniem do dalszego pisania.
Co do poprzedniej "mojej produkcji" - miala byc lekka, latwa i przyjemna. Musze od nowa wejsc w ten ton i moze to skoncze. A moze mi sie urodzi jeszcze koniec tego malego "cos"
Pozdrawiam wszystkie czytelniczki!

GNAJ heart, Iwona, SWSiOCJT, KTB, MDUC, Jowi46   Filip.B heart

"Markowe dołeczki znakiem markowym Marka. Aleksander w szoku. A Ula - w kanarkach"
"To tylko moja wyobraźnia" ,"Coś małego", "Inaczej"

#16 2009-12-03 09:59:46

crissy
Mroczki Pshemko
Od: Kraków

Niby takie proste, niby takie nic, niby żadnej akcji - a jednak cudowne!
Gdyby komuś ze scenarzystów chciało się pokazać w serialu chociaż część tych ulinych przemyśleń, to wszystko wyglądałoby inaczej...

Bardzo dobrze czytało mi się to opowiadanie. Z chęcią przeczytam coś więcej smile

"Przedstawienie musi trwać. Takie jest prawo w tym zawodzie. Wszystko się może walić, serce ci pęka, a ty pudrujesz twarz, uśmiechasz się i grasz dalej". - Pshemko

Moje dzieło: http://forumbrzyduli.tvshow.com.pl/view … hp?id=1003

#17 2009-12-03 10:46:31

brzydulomaniaczka
Przyjaciułka SteFy
Serwis

To połechtam cię jeszcze trochę i powiem, że to było świetne xD Odbiór utrudniają tylko brak ogonków, pewnie dlatego na początku mnie odrzuciło big_smile

crissy, nie cierpię słowa "uliny" big_smile Ale tobie wybaczam, bo cię lubię xD
A co to, nie pracujemy? big_smilebig_smile

Ostatnio edytowany przez brzydulomaniaczka (2009-12-03 10:47:18)

Kocham wszystkie swoje siostrzyczki forómowe: Aduśka, Apollina, Claudia, Króweczka, Libby, Mel, Pszczoła, Struś.

#18 2009-12-03 10:51:12

crissy
Mroczki Pshemko
Od: Kraków

brzydulomaniaczka napisał:

Odbiór utrudniają tylko brak ogonków, pewnie dlatego na początku mnie odrzuciło big_smile

Fakt. Ja przez dobre dwie minuty zastanawiałam się, co to jest "pozadanie". Potem zorientowałam się, że to chyba "pożądanie" smile

Ja też średnio lubię tego typu słowa, ale czasem ich używam, chyba z przekory smile

brzydulomananiaczka napisał:

Pracujemy, pracujemy smile Chociaż póki co to raczej zamarzam - zimno jakoś się zrobiło i nic się nie chce...

"Przedstawienie musi trwać. Takie jest prawo w tym zawodzie. Wszystko się może walić, serce ci pęka, a ty pudrujesz twarz, uśmiechasz się i grasz dalej". - Pshemko

Moje dzieło: http://forumbrzyduli.tvshow.com.pl/view … hp?id=1003

#19 2009-12-03 10:53:43

brzydulomaniaczka
Przyjaciułka SteFy
Serwis

crissy napisał:

Odbiór utrudniają tylko brak ogonków, pewnie dlatego na początku mnie odrzuciło big_smile

Fakt. Ja przez dobre dwie minuty zastanawiałam się, co to jest "pozadanie". Potem zorientowałam się, że to chyba "pożądanie" smile

Ha ha, teraz dopiero to zauważyłam big_smile To coś jakby po zadaniu... xd

crissy napisał:

Ja też średnio lubię tego typu słowa, ale czasem ich używam, chyba z przekory smile

Mnie to denerwuje mniej więcej tak jak spódniczka przed kolano u loose big_smile

crissy napisał:

brzydulomananiaczka napisał:

Pracujemy, pracujemy smile Chociaż póki co to raczej zamarzam - zimno jakoś się zrobiło i nic się nie chce...

No to ja się nie dziwię, że się nie chce big_smile A ja mam dwa okienka i gdzie siedzę? Na forum siedzę, ofkors big_smile
Dobra, zaraz znowu się rozgadamy w czyimś wątku xD

#20 2009-12-03 20:36:08

Strychnine
Niesie kaganiec oświaty
Od: Ravenclaw
Serwis

Kocham Marka, Kocham Marka, Kocham Marka, Kocham Marka, Kocham Marka, Kocham Marka, Kocham Marka, Kocham Marka... wystukiwalo jej serce.
Pierwszy raz od bardzo dawna, pogodzona sama ze soba - usnela.

Kocham Ule, Kocham Ule, Kocham Ule, Kocham Ule, Kocham Ule, Kocham Ule, Kocham Ule, Kocham Ule, Kocham Ule - wystukiwalo miarowo jego serce.
Z glowa pelna watpliwosci odplynal w sen.

Bardzo fajny zabieg. Coś w rodzaju refrenu smile

Świetna miniaturka. Ładnie opisane emocje. Podobało mi się.

FOM SEMUMIUWW AfF FSiJPH SNiSUM&UwS GNAJ DORIS MDUC

This is my timey-wimey detector. It goes ding when there’s stuff. - The Doctor

Stopka forum