BrzydULA - jedyne forum fanów serialu

Forum dyskusyjne miłośników serialu "BrzydULA"

Nie jesteś zalogowany.

#1 2009-12-02 10:19:57

Demonia
Cień Uli

Julia Kamińska i Filip Bobek w kolejnej edycji Tańca z Gwiazdami

Witam Kochani!

Na kilku portalach plotkarskich pojawiły się doniesienia o tym, że TVN szykuje kolejną 11 edycję TzG. Padły propozycje, żeby do udziału w show zaprosić naszych Milusińskich - Julkę i Filipa.

Moje pytanko jest takie: co o tym myślicie? Czy Julka i Filip powinni przyjąć zaproszenie? Czy kolejna edycja programu w ogóle powinna się rozpocząć?

Moim zdaniem ani Julka, ani Filip nie powinni brać udziału w takim programie, jeśli mają choć troszkę szacunku dla siebie. Bardzo Ich lubię, szanuję jako aktorów i wydaje mi się (bez urazy dla TVN), że kolejna edycja TzG nie ma już najmniejszego sensu. Wszystko jest już oczywiste, Polacy polubili taniec i rozróżniają poszczególne tańce, więc program spełnił swoje zadanie. W ciągu tych 10 edycji pojawiło się już tyle sław na parkiecie, że widzowie wystarczająco się nasycili.
A Julka i Filip powinni skupić się na aktorstwie, bo w tym tkwi Ich największa siła i to jest Ich największy talent!
(Choć twórcy TzG widzą w Nich zapewne wabik na miliony wielbicieli i wielbicielek, których uda się przyciągnąć przed ekrany telewizorów).

* Omnia mea mecum porto *

2009-12-02 10:19:57

Cindy
Najlepsza doradczyni na forum

#2 2009-12-02 12:02:21

zielone_trampki
Gajowa

Re: Julia Kamińska i Filip Bobek w kolejnej edycji Tańca z Gwiazdami

Ja też uważam, że nie powinni brać udziału. 11 edycja to już przegięcie. Rozumiem pierwsze 3, a nawet 5 gdzie tańczyły gwiazdy, a teraz nie wiadomo kto jest gwiazdą czy tancerz czy "gwiazda"?

Sądzę, że Filip nie przyjmie tej propozycji. Mam taką wielką nadzieję.
(Ale jakby był to nie odebrałabym sobie przyjemności obejrzenia go na parkiecie).

" Paulina jest dla mnie trudna, dlatego, że to jest kobieta taka jakaś troche mało spontaniczna momentami, a ja jestem zupełnie inną osobą, i musze się bardzo mocno pilnowac no zeby czasem ta moja Maja nie wyszła ze mnie"
"Kocham trampki, noście trampki" Maja
www.filipbobek.socjum.pl

#3 2009-12-02 13:34:49

markomaniaczka
Wyznawca pomidoryzmu

No właśnie, Trampko, i o to im chodzi.
Ja też nie chcę, żeby Julka czy Filip brali udział w tym programie, ale jeśli już by tam byli, to oglądałabym na pewno.
Myślę, że zrobiłby tak każdy Brzydulomaniak, a to się równa zwiększeniu oglądalności, zysków i popularności.
Wierzę jednak w to, że Julia i Filip pójdą w aktorstwo, a "lansowanie" się na parkiecie sobie odpuszczą.
Wiecie, że zdałam sobie sprawę, że ten program to ja oglądałam będąc dziewczynką z wczesnych klas podstawówki? tongue To jest dowód na to, że TVN tworzy "Modę na sukces", z której wszyscy się nabijają.
Mówimy dość.

#4 2009-12-02 14:09:44

Strychnine
Szef nocnej zmiany
Od: Ravenclaw
Serwis

Na Pudlu piszą, że Julka będzie w programie, co wg mnie jest okropną wiadomością. Filip, mam nadzieję, nigdy takiej propozycji nie przyjmie... Chałtura, najgorszy z możliwych sposobów na promowanie się...

FOM SEMUMIUWW AfF FSiJPH SNiSUM&UwS GNAJ DORIS MDUC

This is my timey-wimey detector. It goes ding when there’s stuff. - The Doctor

#5 2009-12-02 14:19:37

Law
Mroczki Pshemko

Z drugiej strony jeśli mam być szczera to jeśli ktoś potrzebuje bardziej promocji i zerwania z wizerunkiem z Brzyduli to jest to Filip. Jemu będzie ciężko oddzielić siebie jako aktora od postaci Marka Dobrzańskiego. Julka nie jest profesjonalną aktorką, więc tego typu działania promocyjne da się jakoś uzasadnić. (Jeszcze)

http://forumbrzyduli.tvshow.com.pl/view … hp?id=1223 - moje dziecko ukochane big_smile choć z początku potraktowane po macoszemu, ale pamiętajcie im dalej w las tym więcej emocji tongue
Za wszelkie kontynuacje tego "dzieła" proszę winić mel we współpracy z Ajrisz. O! ( i jeszcze Kasia cyferkowa też do tego rękę przyłożyła)
Zapraszam do komentowania.

#6 2009-12-02 15:07:10

zielone_trampki
Gajowa

Law fakt, ale po TZG też byłby nadal Markiem. Jemu potrzebna jest teraz inna rola, która nie miałaby nic wspólnego z amantem, jakiś czarny charakter smile

" Paulina jest dla mnie trudna, dlatego, że to jest kobieta taka jakaś troche mało spontaniczna momentami, a ja jestem zupełnie inną osobą, i musze się bardzo mocno pilnowac no zeby czasem ta moja Maja nie wyszła ze mnie"
www.filipbobek.socjum.pl

#7 2009-12-02 15:29:12

Marlenu
Piesek Aleksa
Od: k. Gdańska

Nie wiem czy dobrze pamiętam, ale Filip chyba nie mógłby wziąć udziału bo uczył się tańczyć.

#8 2009-12-02 15:57:03

Strychnine
Szef nocnej zmiany
Od: Ravenclaw
Serwis

Marlenu napisał:

Nie wiem czy dobrze pamiętam, ale Filip chyba nie mógłby wziąć udziału bo uczył się tańczyć.

A Natasza Urbańska to nigdy nie tańczyła, prawda? A to tylko ostatnia edycja. Podobno Mucha też tańczy. Mnóstwo dotychczasowych uczestników umie tańczyć i jakoś nikomu to nie przeszkadzało do tej pory.

FOM SEMUMIUWW AfF FSiJPH SNiSUM&UwS GNAJ DORIS MDUC

This is my timey-wimey detector. It goes ding when there’s stuff. - The Doctor

#9 2009-12-02 16:12:25

zielone_trampki
Gajowa

Marlenu napisał:

A skąd wiesz, że uczył się tańczyc?

Teraz to patrzą na zyski. Niby czemu był tak nagłośniony konflikt Mucha & Urbańska żeby przyciągnąc widzów przed tv. Natasza od lat tanczy, to nie jest JOŚ gdzie nie mogą brac udziału zawodowcy.

www.filipbobek.socjum.pl

#10 2009-12-02 16:36:37

ulomarkoholiczka
Kochanka Marka
Od: Jeżewo\Zawidz
Serwis

A ja bym chciała żeby wystąpili. Przynajmniej byłoby co oglądać

Filip <3

Najpiękniejsze są lasy mieszane...
Czułam się bardzo samotna, a jednocześnie zadowolona z samotności...
Nigdy nie ufaj mężczyźnie. To cukierek moczony w truciźnie...
Najbardziej cię kocham, kiedy jesteś w głowie...

Stopka forum