BrzydULA - jedyne forum fanów serialu

Forum dyskusyjne miłośników serialu "BrzydULA"

Nie jesteś zalogowany.

#21 2009-12-06 01:48:31

Majka20
Linkożerca

Re: Julia Kamińska i Filip Bobek w kolejnej edycji Tańca z Gwiazdami

To czy wystąpią to się okaże- jak zwykle w ostatniej chwili..a jak się tak stanie to na pewnwo będzie to bardzo ciekawe taneczne wydarzenie:) Nie wiem czy wiecie...ale jak jako zagorzała fanka Julii Kamińskiej-i jak wiadomo serialu BrzydUla... śledzę losy Juli i wczoraj znalazłam informację, że Julia zrobiła kubek (http://utnij.eu/1c9e45f/) na aukcję charytatywną zorganizowaną przez Kfc, która 8 grudnia będzie transmitowana w internecie. Najważniejsze jest jednak to, że podobno osoby aktywnie biorący udział w licytacji mają szansę na zaproszenia na Przyjęcie po aukcji i na zobaczenie Juli na żywo:D Nie wiem jak Wy, ale ja będę na pewno próbowaćwink

2009-12-06 01:48:31

Cindy
Najlepsza doradczyni na forum

#22 2009-12-06 08:41:20

markoholiczka95
Entuzjasta

11edycja tego chłamu to totalne przegiencie ja też uważam ,że ani Julka ani Filip nie powinni w tym brać udziału chociaż jak by już sie zdecydowali wziąść to bede oglądała każdy taniec

Njabardziej Cie kocham kiedy jesteś w głowie kiedy w moich myślach ciągle jest o tobie
"Jeżeli masz tą jedyną, wszystkie inne się nie liczą"

#23 2009-12-06 18:59:04

mmadzior1993
Linkożerca

A ja bym chciała,żeby Julka i  Filip wystąpili w kolejnej edycji TzG, myśle  że mogło by to być ciekawe wydarzenie

#24 2009-12-06 19:16:05

Meganne
Cień Uli
Od: Poznań
Serwis

Może i ciekawe, ale BrzydUla dała im wystarczającą sławę i nie muszą się dowartościowywać w czymś takim jak TzG. BrzydUla leci nie od dziś w końcu tongue

heart Aleks me encanta la mirada, pero no para el personaje heart
heart اليكس أنا أحب أن ننظر ولكن ليس للحرف heart
Marek do Maćka: Chyba był bity, nie?
Maciek do Marka: Chyba ty byłeś bity, nie?!

#25 2009-12-07 16:12:11

kamusia
Drugie oczy Uli

hmm. tzn mnie ogólnie TzG zaczął nudzić po 2 edycji. Ale Julka i Filip mogliby wystąpić, przynajmniej byłoby na co patrzeć big_smile .
A jeżeli chodzić o szacunek, to do końca tego nie rozumiem. Każda nowa przygoda i wydarzenie, jest z pewnością czymś co zapamiętujemy do końca życia. Mogą zasmakować czegoś nowego, póki są młodzi. Potem stuknie 50 i będzie za późno. Inna sprawa, jeśli ktoś nie chce się czegoś podjąć z jakiś tam osobistych powodów.

# .

#26 2009-12-07 17:57:51

Joana19703
Fan Brzyduli
Od: Wejherowo

Kamusia, zgadzam się z Tobą w zupełności. Nigdy nie oglądałam TzG, ale robiłabym to, gdyby Julia i Filip brali w nim udział. Uwielbiam tańczyć i sama chętnie przeżyłabym taką przygodę. I wcale nie miałabym Im za złe, że tam wystąpią. Słyszałam też, że TVN narzuca swoim gwiazdom gdzie i w czym mają występować. Zresztą może chodzi o kasę, co tu ukrywać.

Brzydula się skończyła - odeszła ! cry Nigdy Jej nie zapomnimy!

#27 2009-12-18 10:31:23

BrzydFanka
Szemrzący typ
Od: Pomiehówek xD

Nie tylko nie to !
Przecież Tacy dobrzy aktorzy jak Julka i Filip nie potrzebują rozgłosu dzięki TzG bo już go zdobyli dzięki "BrzydUli" !
Mam nadzieje że wiadomość o występie Julki w tym kiczowatym programie to tylko plotka bo Inaczej straciłabym do niej Sympatię i szacunek...

"A potem będzie płacz i zgrzytanie Kości !"

#28 2009-12-28 15:16:14

Demonia
Cień Uli

Pomponik spekuluje na temat udziału Julki w kolejnej edycji TzG:

http://pomponik.pl/news/brzydula-w-tanc … mi,1416630

Chwała Bogu menedżerka Julki temu, póki co zaprzecza smile

* Omnia mea mecum porto *

#29 2010-01-04 18:43:54

moni.2602
Nierozmawialna Parzykawa

Witam:) zkoda,ze nie chcielibyscie by Julka wziela udzial w TZG,uwazam,ze skoro jestesmy jej fankami to chcemy ja ogladac zawsze i wszedzie. Chetnie zobacze jak radzi sobie na parkiecie:)

#30 2010-01-05 14:50:22

Demonia
Cień Uli

Na plotku pojawił się artykuł dot. listy pierwszych uczestników kolejnej edycji TzG. W "ósemce pewniaków" jest nasza Julka i Filip.. o zgrozo! sad
Mam nadzieję, że to tylko plota i Super Express wespół z Plotkiem znów robią nas w balona!

http://www.plotek.pl/plotek/1,78649,741 … dami_.html

Mam nadzieję, że Julcia i Filip mają ambitniejsze zajęcia, i priorytetem byłaby praca przy kontynuacji serialu, a nie TzG smile

* Omnia mea mecum porto *

Stopka forum