BrzydULA - jedyne forum fanów serialu

Forum dyskusyjne miłośników serialu "BrzydULA"

Nie jesteś zalogowany.

#11 2009-12-02 15:51:34

Króweczka
Kochanka Marka
Od: Augustów

Re: Twórczość loose

Niej jestem od tego, ale to co wyłapałam:

loose napisał:

Zawsze wiedziała, że nie grzeszy urodą, nie wzbudzała zainteresowania płci przeciwnej, a i koleżanki nie pałały sympatią do niej.

Po pierwsze: zdecyduj się na czas - raz piszesz w przeszłym "wzbudzała", a raz w teraźniejszym "grzeszy".
IMO nie pałały do niej sympatią.
Ale mogę się mylić. smile

zaczęło jej to trochę przeszkadzać…
Marek…Marek Dobrzański- amant, grecki Bóg i najpiękniejsze stworzenie w jednym. Ula zastanawiała się, dlaczego właśnie ona, dlaczego ją adoruje, zaprasza na kolację.

Po "przeszkadzać" jedna kropka. Po "Marek..." spacja. Nie jestem pewna, czy bóg nie powinno być z małej. Chociaż chyba jest dobrze.
W następnym zdaniu chyba za dużo przecinków.
IMO " Ula zastanawiała się dlaczego właśnie ona? Dlaczego ją adoruje i zaprasza na kolacje."

Dziewczyna zaczęła wspominać romantyczną kolację sprzed paru godzin, kiedy to zabrał ją ,,windą do nieba”. Po kolejnej godzinie.

Powtórzenie
Po jakimś czasie

Dzień w Febo&Dobrzański zaczął się równie zwariowanie jak każdego poprzedniego dnia.

Przecinek przed "jak".
Nie podoba mi się to zdanie, ale nie wiem, jak je poprawić xD

Szanowny prezes wraz z narzeczoną przybył do firmy o równej godzinie 9. Kiedy drzwi windy się otworzyły w pośpiechu podbiegła do niego recepcjonistka.

Szanowny pan prezes wraz ze swoją narzeczoną przybył do firmy równo o godzinie dziewiątej. Kiedy drzwi windy się otworzyły się, w podbiegła do niego recepcjonistka.

-Marek, proszę tu jest poczta do Ciebie i faks-powiedziała Ania podając Markowi stertę papierów i biegnąc w stronę pracowni Pshemko.
-No pięknie już nawet ta twoja ,,chluba” nie potrafi poczty odebrać- prychnęła Paulina.
-Paula, proszę cię, Ula na pewno zapomniała, bo zajmuje się tymi rozliczeniami, wiesz mówiłem ci, że pracowaliśmy nad nimi…-jednak Markowi nie dane było dokończyć wypowiedzi.
-Tak, tak wiem, ale muszę już iść. Ciao.- Pocałowała go namiętnie w usta i ruszyła w stronę swojego Gabinetu.

Spacje po myślnikach, zaimki małą literą, nazwy pomieszczeń także.

Dobrzański, który w swojej głowie wciąż toczył walkę, ,,serce kontra rozum”, dziwił się, że tak prosta, a zarazem niezwykła osoba jak Ula, działa na niego kojąco jak balsam dla ciała, nie  to co Paula.

Dobrzański, który w swojej głowie wciąż toczył walkę ,,serce kontra rozum” dziwił się, że tak prosta, a zarazem niezwykła osoba jak Ula działa na niego kojąco jak balsam do ciała.
Była zupełnie inna niż Paula.

w rękę, nie zwracała uwagi na to, że jest to menu chińskiej restauracji, które przyniosła jej Viola poprzedniego dnia.

nie zwracając

-Ula po naszym wczorajszym spotkaniu, zauważyłem, że…- zaczął, jednak wypowiedź przerwała mu Viola, która wparowała do sekretariatu.

Ula, po naszym wczorajszym spotkaniu zauważyłem, że…- zaczął, jednak wypowiedź przerwała mu Viola, która naglewparowała do sekretariatu.

-Obecnie nie, bo pracuję- rzekła chłodnym tonem i wyszła w stronę toalety.

Będzie pracować w toalecie? big_smile
Teraz nie
Nie wiem jak przeprawić to zdanie.

Łazienka była pusta, dziewczyna skorzystała z tego i stanęła przed lustrem i patrząc na swoje odbicie.

Łazienka była pusta. Dziewczyna skorzystała z tego i stanęła przed lustrem, patrząc na swoje odbicie.

-Seba, ja już nie wiem. Z nią jest jak na jakiejś karuzeli, nie wiem co robić- powiedział Marek nerwowo chodząc po gabinecie.
-Stary, to ty masz nią obracać, a nie ona tobą. Co się z tobą dzieje ?- Sebastian wlepił wzrok w monitor i bardzo nerwowo machał muszką, chcąc zebrać jak największą ilość latających staników.

Seba grający w gierki erotyczne w miejscu pracy? Oj nie ładnie, nie ładnie:D
myszką

A teraz wielkie ukłony w stronę Ann, bo dopiero teraz naprawdę doceniłam jej pracę poklony2

PS. Mogę się mylić co do niektórych rzeczy.

Ostatnio edytowany przez Króweczka (2009-12-02 15:52:16)

Turek + Krówka to mi jakoś podejrzanie kebabem pachnie - by Słonióheart
... A księżyc opowiada mi najpiękniejsze w jego życiu sny...

No to mamy piękny czworokącik... lx

2009-12-02 15:51:34

Cindy
Najlepsza doradczyni na forum

#12 2009-12-02 15:55:12

loose
Rysiowiańczyk

spumanta,  smile

Króweczka, big_smile te wszystkie błędy to niestety - gorączka big_smile
zaraz poprawię wszystko smile

kiss 'pocałować-posmakować jak Wieeeelkiego Róóóóżowego LIZAKA ' rumieniec 
od pierwszej kokardy wielbię me samouwielbienie i kaahnienkęheart
PUCCA & BrzydUla  heart rock
SWSiOCJT;DORIS;MDUC;GNAJ

#13 2009-12-02 15:55:17

markomaniaczka
Wyznawca pomidoryzmu

Loose, jak miło Cię widzieć na naszym forum kiss
Widzę, że zaczęłaś coś nowego, a ja znów nie mam czasu... Obiecuję, że nadrobię jeszcze dziś smile
Markoholiczka z seriale wink

#14 2009-12-02 16:01:18

jakcykbumbum
Pociąga za sznurki
Serwis

Ooo... Loose... Jak miło Cię widzieć big_smile
Może mnie jeszcze pamiętasz? xD
Zapowiada się ciekawie. Tylko, że ja nadal czekam na kontynuację poprzedniego big_smile

Króweczko, dopiero teraz doceniłaś? xD Szybko xD Od Ann się idzie dużo nauczyć, przynajmniej ja się nauczyłam. Tak uważam big_smile

Tylko idiota ma porządek. Geniusz potrafi zapanować nad chaosem.
Lady Pank| T. Love| Perfect| Linkin Park| Green Day| And Czesław Mozil
'tylko nie depresja! tylko nie depresja, motylu!'

#15 2009-12-02 16:09:09

lady_garga
Cokolwiek Marka
Od: Piła

big_smilebig_smilebig_smilebig_smilebig_smilebig_smilebig_smilebig_smilebig_smilebig_smilebig_smilebig_smilebig_smilebig_smilebig_smilebig_smilebig_smilebig_smilebig_smilebig_smilebig_smilebig_smilebig_smilebig_smilebig_smilebig_smilebig_smilebig_smilebig_smilebig_smilebig_smilebig_smilebig_smilebig_smilebig_smilebig_smilebig_smilebig_smileświetne naprawde. czekam na cd kiss

"Wszystkie kudłate myśli kiedyś wyłysieją" heart   
Moja familia: mamóś klaudusia_227, siestra Indó i siostrzyczka duchowa vivienn kiss
GNAJ; FSiJPH; SWSiOCJT; SZFGM; MDUC

#16 2009-12-02 16:12:04

loose
Rysiowiańczyk

jakcykbumbum,  jasne, że cię pamiętam big_smile  a co do opowiadania na blogu, to jeszcze w tym roku powinna się ukazać kolejna część big_smile

markomaniaczka vel markoholiczka, codziennie wchodzę na twojego bloga big_smile ty też ciągniesz dwie sroczki za ogon big_smile bo i opowiadanie i dziennik zaliczeń tongue

SWSiOCJT;DORIS;MDUC;GNAJ

#17 2009-12-02 16:24:50

markomaniaczka
Wyznawca pomidoryzmu

I do tego jeszcze miniatury tongue Ale w tym tygodniu niestety nie mam na nic czasu... A pomysły chcą mi głowę rozsadzić...
Przeczytałam tą pierwszą część. Całkiem przyjemna. Na razie zachwytów nie ma, bo trudno cokolwiek stwierdzić po tym dość krótkim rozdziale. Ale są opisówki i dobre dialogi, a tutaj, u debiutantów, to trudno się tego doprosić...

#18 2009-12-02 16:27:13

loose
Rysiowiańczyk

markomaniaczka, ta pierwsza część jest po prostu nudna big_smile bo jest wstępem smile
Mam nadzieję, że uda mi się rozwinąć jakoś akcję itp. w kolejnych rozdziałach smile

SWSiOCJT;DORIS;MDUC;GNAJ

#19 2009-12-02 16:47:26

Agula256
Szemrzący typ

trudno mi określić twoje opowiadanie, a nie chcę używać słów "super" czy coś...
Ale przyznam, że jest ciekawe i z chęcią przeczytam kolejny rozdział.
Może coś bardziej konstruktywnego będę mogła na pisać... smile
Weny życzę smile

Ostatnio edytowany przez Agula256 (2009-12-02 16:48:05)

GNAJ lol
I heart NIRVANA
School is brutal and full of zasadzkas... mumi Bez broni nie wchodź... strzaly2
BrzydUla! Wracaj!! sad

#20 2009-12-02 18:53:12

crissy
Mroczki Pshemko
Od: Kraków

Pierwszy rozdział krótki, ale fajny.

W Hiszpanii wiele może się wydarzyć. Nie wiem czemu ale skojarzyło mi się to z Agatą Christie. Dziesięć osób jedzie do jakiejś willi i na przykład jedna po drugiej zostają zamordowane. Albo umierają śmiercią naturalną. Albo budzą się któregoś ranka, a całe hiszpańskie miasteczko opustoszało i nie ma ani jednej żywej duszy. I co się wydarzyło? 

Nie no, nie przejmuj się mną. Wiem, że jakieś głupoty piszę ostatnio, ale coś mam taki dziwny nastrój big_smile

Pozdrawiam smile

"Przedstawienie musi trwać. Takie jest prawo w tym zawodzie. Wszystko się może walić, serce ci pęka, a ty pudrujesz twarz, uśmiechasz się i grasz dalej". - Pshemko

Moje dzieło: http://forumbrzyduli.tvshow.com.pl/view … hp?id=1003

Stopka forum