BrzydULA - jedyne forum fanów serialu

Forum dyskusyjne miłośników serialu "BrzydULA"

Nie jesteś zalogowany.

#1 2009-12-04 13:41:04

Law
Mroczki Pshemko

No to zaczynamy.

Bo widzę, że jak na razie cisza zapadła. Jakieś nadzieje, oczekiwania co do serialu?

http://forumbrzyduli.tvshow.com.pl/view … hp?id=1223 - moje dziecko ukochane big_smile choć z początku potraktowane po macoszemu, ale pamiętajcie im dalej w las tym więcej emocji tongue
Za wszelkie kontynuacje tego "dzieła" proszę winić mel we współpracy z Ajrisz. O! ( i jeszcze Kasia cyferkowa też do tego rękę przyłożyła)
Zapraszam do komentowania.

2009-12-04 13:41:04

Cindy
Najlepsza doradczyni na forum

#2 2009-12-04 13:58:33

tygrysiastek
Wyznawca pomidoryzmu
Od: Poznań

Re: No to zaczynamy.

Ja myślę ,że i tak Majka nie pobije naszej Ulki.
A kiedy zacznie lecieć ten serial Majka??

kisskisskiss wyspy Bara-Bara kisskiss

#3 2009-12-04 14:29:15

Wkręętka!
Serce przepełnione Ulą

Majka nie przebije Ulki, bo tam nie będzie Marka, tylko jakiś blondynek. Fuu, nie dla mnie. Ale zobaczymy, trzeba będzie oglądnąć. Może jednak... Ale po ostatnim popisie TVN-u, na wiele nie liczę. A Wy?

- Harry – powiedział w końcu – wiesz, że zawsze będę cię wspierać. – Przełknął. – Nawet jeśli chcesz poderwać Malfoya na dżem.
- Ron! - wykrzyknął Harry z oburzeniem, a potem dodał zduszonym szeptem:
- Myślisz, że powinienem?

#4 2009-12-04 14:34:23

mel
Prostuje spinacze
Serwis

Zobaczymy, co będzie. Zawsze, dla fanek Bobka, pozostanie Klub Szalonych Dziewic, który ma być emitowany przez TVN. Pewnikiem wskoczy albo w godziny byłego Teraz albo nigdy, albo 39 i pół.

[...] nie zauważył nawet, że z nieba pada śnieg bez najmniejszego śladu krwi [...] Gabriel García
Moje najnowsze "dzieło" - komentujcie!
Io e Aleks Ci siamo fidanzati Iris è la mi sorella però mentalmente.

#5 2009-12-04 14:43:41

Law
Mroczki Pshemko

Jakoś Klub Szalonych Dziewic odstrasza mnie nazwą, i tym szumnym hasłem :Polski sex and the city. Jakoś wątpię.

http://forumbrzyduli.tvshow.com.pl/view … hp?id=1223 - moje dziecko ukochane big_smile choć z początku potraktowane po macoszemu, ale pamiętajcie im dalej w las tym więcej emocji tongue
Za wszelkie kontynuacje tego "dzieła" proszę winić mel we współpracy z Ajrisz. O! ( i jeszcze Kasia cyferkowa też do tego rękę przyłożyła)

#6 2009-12-04 14:45:04

crissy
Mroczki Pshemko
Od: Kraków

Ja pewnie rzucę okiem, głównie dlatego, że akcja będzie się toczyć w Krakowie, czyli w moim mieście smile
Nie mam jakiś większych oczekiwań, więc szansa na rozczarowanie też niewielka.
Ciekawa jestem jak zostanie zaprezentowany dość pokręcony temat serialu. Czy będziemy mieć wrażenie, że oglądamy coś jak "Moda na Sukces", czy mimo wszystko w miarę poważny serial?

Klub Szalonych Dziewic będę pewnie oglądać, nie tylko dla Filipa smile
Mam wrażenie, że to będzie bardziej "wyzwolony" serial, a nie kolejna bajka (bo chyba w takiej konwencji ma być Majka). Bo zakończenia bajek chyba nie do końca tvn-owi wychodzą...

"Przedstawienie musi trwać. Takie jest prawo w tym zawodzie. Wszystko się może walić, serce ci pęka, a ty pudrujesz twarz, uśmiechasz się i grasz dalej". - Pshemko

Moje dzieło: http://forumbrzyduli.tvshow.com.pl/view … hp?id=1003

#7 2009-12-04 14:48:33

mel
Prostuje spinacze
Serwis

A ten Klub Szalonych Dziewic jest na podstawie książki, prawda?

Wreszcie jakieś inne miasto niż tylko ta W-wa. Mogliby zrobić coś w Gdańsku.

[...] nie zauważył nawet, że z nieba pada śnieg bez najmniejszego śladu krwi [...] Gabriel García

#8 2009-12-04 14:56:42

Law
Mroczki Pshemko

Z kręceniem seriali w Wa-wie to zazwyczaj jest tak, że kręcą w 4 tych samych miejscach i już się rzygać chce tymi widoczkami.

#9 2009-12-04 14:58:42

mel
Prostuje spinacze
Serwis

A Most Świętokrzyski to chyba znam na pamięć. To tak samo jak amerykańskie filmy i Nowy Jork. Zawsze kręcony górny Manhattan.

#10 2009-12-04 15:05:01

crissy
Mroczki Pshemko
Od: Kraków

Nie zdziwiłabym się, gdyby cała akcja Majki toczyła się tylko w obrębie Starego Miasta. Ale to by było dziwne, gdyby wszyscy bohaterowie mieli szczęście (albo nieszczęście) mieszkać i pracować 2-3 min od Rynku smile

"Przedstawienie musi trwać. Takie jest prawo w tym zawodzie. Wszystko się może walić, serce ci pęka, a ty pudrujesz twarz, uśmiechasz się i grasz dalej". - Pshemko

Moje dzieło: http://forumbrzyduli.tvshow.com.pl/view … hp?id=1003

Stopka forum