BrzydULA - jedyne forum fanów serialu

Forum dyskusyjne miłośników serialu "BrzydULA"

Nie jesteś zalogowany.

#81 2009-12-29 01:20:29

lusia
Mroczki Pshemko

Re: Filip Bobek i Julka Kamińska w Milionerach ( Odcinek świąteczny)

Śliwka napisał:

Dodatkowo skoro jesteśmy przy temacie aktorstwa to po miomo tego, że Bobek wystąpił w 235 odcinkach "BrzydUli" to żadną miarą za świetnego aktora go nie uważam.

Jak mogłaś zapomnieć o reklamie batonika? lol3

PS Przyszłość polskiej kultury wisi na włosku..... jeśli chce się być medialnym to trzeba trzymać poziom i liczyć się z tym, że  będzie udzielać się wywiadów.... niestety!

Ostatnio edytowany przez lusia (2009-12-29 01:29:31)

Talent polega na połączeniu siły twórczej ze zdolnością wykonawczą.
Honore de Balzac

2009-12-29 01:20:29

Cindy
Najlepsza doradczyni na forum

#82 2009-12-29 01:33:27

Śliwka
Wyznawca pomidoryzmu

No tak lusia masz rację i jeszcze lekcje chemii, tam z takim zaangażowaniem wyrażał niepokój, że mu się składniki nie mieszają.

Zgadzam się z twoim P.S. smile

Ostatnio edytowany przez Śliwka (2009-12-29 01:55:40)

UWIELBIAM MARKA SŁODKĄ SZUJĘ heart
Papuka <3 - zdecydowanie nie jest martFa.
jowi46 , GinnyLFC , Strychnine-lista uwielbienia radosnotFFórczego
DEMONISZCZE , TYSIĄCLETNIA WSKAZÓWKA I KREWETKI.

#83 2009-12-29 08:48:40

zielone_trampki
Gajowa

ale jeszcze chce dodac, że uwielbiam Julkę za jej nieogarnięcie przed kamerą big_smile jest taka naturalna xD krejzolka big_smilebig_smile tak trzymaj!

" Paulina jest dla mnie trudna, dlatego, że to jest kobieta taka jakaś troche mało spontaniczna momentami, a ja jestem zupełnie inną osobą, i musze się bardzo mocno pilnowac no zeby czasem ta moja Maja nie wyszła ze mnie"
"Kocham trampki, noście trampki" Maja
www.filipbobek.socjum.pl

#84 2009-12-29 12:30:36

HoldYouNow
Linkożerca

Śliwka napisał:

Twierdzisz, że cała gra została zmanipulowana i ukartowane zostało zrobienie z nich idiotów

A nie, tego nie powiedziałam. Tak po prostu wyszło. Wypadek przy pracy, czy coś. I to tylko być może wink

Śliwka napisał:

Bobek dodatkowo jest po szkole aktorskiej, może i nie czyta książek, ale filmy chyba ogląda choćby po to, żeby podszkolić warsztat?A tak się składa, że w ekranizacji "Chłopów" wystąpiło kilku wspaniłych aktorów jak Władsyław Hańcza czy Emilia Krakowska

Z tego właśnie powodu myślę, że jednak mgliście kojarzył Antka Borynę z Reymontem!

Śliwka napisał:

Dodatkowo skoro jesteśmy przy temacie aktorstwa to po miomo tego, że Bobek wystąpił w 235 odcinkach "BrzydUli" to żadną miarą za świetnego aktora go nie uważam

W tym temacie akurat się z Tobą zgadzam. To znaczy z całym szacunkiem zgadzam się z Tobą nie zgodzić. To w końcu kwiestia gustu, czy nam się podoba czyjaś gra aktorska, czy nie - mi się podoba, Tobie nie i w porządku! smile

Śliwka napisał:

I uważam, że usposobienie usposobieniem, ale ktoś kto się pcha na świecznik powienien być wstanie sklecić poprawnie kilka zdań po polsku i introwersja nie mam tu nic do rzeczy. Zwłaszcza, że po tym co napisała o nim Strychnine po spotkaniu na żywo introwertykiem to on nie jest.

Ja tylko zwróciłam uwagę, że być może Filip niekoniecznie się pchał na świecznik, po prostu chciał uprawiać pewien zawód, który w sumie wcale nie tak często prowadzi do bycia popularnym. Ryzyko, owszem, jest, ale Filip akurat dobrych kilka lat przepracował w zawodzie i nikt go wywiadami w ogólnopolskich mediach nie zamęczał. O tym, czy jest introwertykiem, czy nie, nie mam pojęcia. Ja tylko widzę różnicę między gadaniem do ślepego oka kamery, a rozmową z człowiekiem nieuzbrojonym w żadne urządzenie rejestrujące. Znam wielu ludzi, którzy nawet sprawy w banku nie załatwią przez telefon, jak ich automat na wstępie poinformuje, że rozmowa jest nagrywana! (przyznam, że też się głupio czuję hehehe)

Stopka forum