BrzydULA - jedyne forum fanów serialu

Forum dyskusyjne miłośników serialu "BrzydULA"

Nie jesteś zalogowany.

#71 2009-04-15 01:07:03

Kirke
Szemrzący typ
Od: Wuwua

Re: Co chcielibyście aby pojawiło się w Brzyduli?

Justysia napisał:

słyszałam że Ula zdejmie aparat w 200odcinku  to prawda???Wiecie coś na ten temat ??

aaa, to Filip w DDTVN cos takiego wspomniał, ale chyba sam nie był do końca pewny.
Nie doszli jeszcze do nagrywania tych odcinków, więc wątpię, czy dokładnie w tym odcinku możemy sie tego spodziewac... Zresztą pewnie w SŚ sami nas o tym uprzedzą wink

~~ If you obey all the rules you miss all the fun~~

2009-04-15 01:07:03

Cindy
Najlepsza doradczyni na forum

#72 2009-04-15 01:33:52

nika
Prawie jak Papuka

a mi aparat Uli nie przeszkadza. Sama nosiłam taki przez ponad 2 lata i bardzo dobrze mi z nim było - serio:D

Aparat może zostać, niech te okulary zmieni, tylko tyle:) fryzura teraz jest ok, ciuchy też coraz lepsze, czas na soczewki!smile

Chodźmy dziś na spacer, na przechadzkę w stylu retro
Chyba wisi coś w powietrzu
Może to eksploduje metro?

#73 2009-04-15 01:39:12

brzydulomaniaczka
Przyjaciułka SteFy
Od: Gdzieś w lubelskim...
Serwis

ja aparat jeszcze noszę, i jeszcze ponosze przez rok, a juz mam go dosyćsmile

Kocham wszystkie swoje siostrzyczki forómowe: Aduśka, Apollina, Claudia, Króweczka, Libby, Mel, Pszczoła, Struś.
Mój facet to Miron Lipski heart    iris
Kocham swój wieczny avek <3

#74 2009-04-15 01:44:05

nika
Prawie jak Papuka

no coś ty, aparat nie był taki złysmile ja chodziłam na treningi karate jak miałam całą buzię zadrutowaną i jedyne czego się obawiałam to ciosu w twarz, bo by było krucho:)

Tęsknie za nim, ale na noc wkładam taki wyjmowany żeby się nie odzywczaićbig_smile

Chodźmy dziś na spacer, na przechadzkę w stylu retro
Chyba wisi coś w powietrzu
Może to eksploduje metro?

#75 2009-04-26 14:09:04

juanitta
Drugie oczy Uli

Producenci już nie raz zaskakiwali nas nawiązaniami do innych filmów, a mnie się marzy nawiązanie do Bonda:)

Jedyne co jej zostało to platformy wiertnicze!

#76 2009-04-26 14:27:56

sylweczka
Dzicz i swołota
Od: Białystok

ja nigdy w życiu nie nosiłam aparatu, bo nie musiałam ale gdybym musiała to nie wiem czy bym mimo to nosiła... ale pewnie tak...

if you do what you always did, you will get what you always got

#77 2009-04-26 14:44:10

Kacmurka
Aktywny CZŁONEK
Od: Sławków :D

Bardzo bym chciała,aby po całej aferze z kredytami i jej odkryciu zapewne przez Aleksa, Ulka związała się z Bartkiem,który wielbiłby ją jak królową.Marek by oszalał z miłości,tęsknoty. Przecierpiałby bez większych ran stratę prezesury i walczyłby o odzyskanie Ulki. Po długich pertrkatacjach w firmie okazałoby się,że Uli firma wechłonęła firmę Marka i Ulka musi dowodzić F&D. Wyprowadziłaby firmę z długów, a Marek walczyłby o nią, płakał i błagał o wybaczenie.W końcu Ula zrozumiałaby,że mimo dobroci Bartka kocha Marka i happy end tongue

Ostatnio edytowany przez Kacmurka (2009-04-26 14:46:45)

Cześć! Mam na imię Kasia i też mam 10 lat
If you wanna make the world a better place take a look at yourself, and then make a change
Aspekt czystości pokoju nie zawsze mówi o Nas big_smile Love miu kiss

#78 2009-05-25 23:57:36

brzydulomaniaczka
Przyjaciułka SteFy
Od: Gdzieś w lubelskim...
Serwis

Kacmurka napisał:

Bardzo bym chciała,aby po całej aferze z kredytami i jej odkryciu zapewne przez Aleksa, Ulka związała się z Bartkiem,który wielbiłby ją jak królową.Marek by oszalał z miłości,tęsknoty. Przecierpiałby bez większych ran stratę prezesury i walczyłby o odzyskanie Ulki. Po długich pertrkatacjach w firmie okazałoby się,że Uli firma wechłonęła firmę Marka i Ulka musi dowodzić F&D. Wyprowadziłaby firmę z długów, a Marek walczyłby o nią, płakał i błagał o wybaczenie.W końcu Ula zrozumiałaby,że mimo dobroci Bartka kocha Marka i happy end tongue

Niezła teoria, niestety, się nie sprawdzi:) Ale byłoby fajnie gdyby Ula zaczeła się z kimś spotykać, a Marek byłby zazdrsony. Chociaż nie wiem, sam ostatnio mówił, że trzeba znaleźć jej faceta...

Kocham wszystkie swoje siostrzyczki forómowe: Aduśka, Apollina, Claudia, Króweczka, Libby, Mel, Pszczoła, Struś.
Mój facet to Miron Lipski heart    iris
Kocham swój wieczny avek <3

Stopka forum