BrzydULA - jedyne forum fanów serialu

Forum dyskusyjne miłośników serialu "BrzydULA"

Nie jesteś zalogowany.

#1 2009-12-22 19:33:13

sylweczka
Dzicz i swołota
Od: Białystok

Streszczenia odcinków Majki

odc. 2
Majka, nieświadoma pomyłki, do jakiej doszło w klinice ginekologicznej, szykuje się do wyjazdu do Florencji. Michał cieszy się z udanego zabiegu inseminacji i nie może się doczekać, kiedy zostanie ojcem. Nie ma pojęcia, że żona pragnie dziecka jedynie po to, by zdobyć rodzinną fortunę. Zamiary Aleksandry zna tylko jej ciotka Grażyna. W firmie Duszyńskiego trwają przygotowania do konkursu na projekt multipleksu. Do rywalizacji staje konkurencyjne biuro, którego szefem jest Stefan Lisowski. Szantażem zmusza on do współpracy Wiktora, uzależnionego od hazardu kuzyna i pracownika Michała. Gdy okazuje się, że Duszyński będzie potrzebował dobrego fotografa, zjawia się u niego Majka...

odc. 3
Michał zatrudnia Majkę. Wiktor, zadłużony w klubie hazardowym Stefana, spotyka się z hakerem, który ma wykasować projekt multipleksu z komputerów w firmie Duszyńskiego. Majka robi zdjęcia terenu inwestycyjnego. Szef uważa, że fotografie są zbyt artystyczne. Każe zrobić nowe. Aleksandra i jej mąż nadal czekają na wiadomości z kliniki. Mają nadzieję, że zastępcza matka jest w ciąży. Duszyńska organizuje bankiet z okazji jubileuszu teścia.

odc. 4
Ginie projekt multipleksu przygotowany przez pracowników Duszyńskiego. Wiktor udaje, że jest zmartwiony. Jedyną nadzieją okazuje się tajemnicza zakonnica Łucja - specjalistka od odzyskiwania danych. Na jej poszukiwanie wyruszają Michał i Majka. W tym czasie Aleksandra czeka na męża na bankiecie. Dzięki siostrze Łucji i pomysłowości Majki projekt udaje się odtworzyć. Duszyński jedzie na rodzinne przyjęcie, a Olkowicz po wyniki badań do kliniki ginekologicznej.

odc. 5
Stefan wymyśla, jak wyeliminować Michała z konkursu na nowoczesny multipleks. Tym razem chce zniszczyć projekt konkurenta skuteczniej. Kiedy pracownicy Duszyńskiego świętują, w ich firmie wybucha pożar. Majka gubi złoty wisiorek w kształcie słońca - jedyną pamiątkę po ojcu. Zgubę znajduje Michał. Tej samej nocy dowiaduje się, że będzie ojcem.

Nie do końca wiem o kogo chodzi, ale cóż XD

if you do what you always did, you will get what you always got

2009-12-22 19:33:13

Cindy
Najlepsza doradczyni na forum

#2 2009-12-22 22:02:55

Jula3107
Piesek Aleksa

Re: Streszczenia odcinków Majki

Hejka. To mój pierwszy post;pp. Dobra nie offtopujmy. Czy te streszczenie nie przypominają wam trochę(lub za bardzo) brzydulki? Potrzeba kogoś dobrego(sekretarka-fotograf) pojawia się tytułowa bohaterka, jest jakiś projekt, ktoś chce go zniszczyć(Aleks-Wiktor?) zostają po pracy we dwoje(Ula,Mareczek-Majka,Michał?) jedno wystawia żonę(narzeczoną)(Mareczek-Michał)??

#3 2009-12-22 23:58:32

Lorena
Fan Brzyduli
Od: Sląskie

taaak....i piękna panienka, jak mniemam, dziewica (?) jest w ciąży z żonatym facetem? który na dodatek wygląda strasznie sztucznie... w Juana la virgen przynajmniej jakoś to się toczyło...

#4 2009-12-23 00:00:07

butterfly123
Gwiazda FaktUli
Od: Kraków

Jedyną nadzieją okazuje się tajemnicza zakonnica Łucja - specjalistka od odzyskiwania danych-ten fragment streszczenia z mnie rozwalił lol
Jula-niestety Majka przypomina Brzydulę i to aż za bardzo cry

o Jeżuniu ;D Dasz wiarę?xDDD big_smile
Anty Fun Club Piotra xD
SNiSUM&UwS kiss
Aduśka kiss Kamciaaa kiss  Apollina kiss

#5 2009-12-23 22:49:52

asuapl
Znawca Brzyduli

zaczelo mi sie podobac ale jak na glupi rozum to majka urodzi to dziecko a potem wyjdzie za ojca dziecka;-p wiec ja wole brzydule;-D

...święta, święta i po ptokach...

#6 2009-12-25 17:58:10

NaTTka16
Drugie oczy Uli

Sie porobi...
Zgadzam się z Jula3107 teraz to nic, tylko szukać podobieństw między Majką a Ulkąbig_smile
Ciekawe ile będzie odcinków jak i tak (raczej) wiadomo co będzie:P

I heart pepsi
  majek Mniam Mniam jump2
Dasz wiare ?? big_smile wink
http://precyl.pl/

#7 2009-12-25 19:10:46

ulomarkoholiczka
Kochanka Marka
Od: Jeżewo\Zawidz
Serwis

NaTTka16 napisał:

Sie porobi...
Zgadzam się z Jula3107 teraz to nic, tylko szukać podobieństw między Majką a Ulkąbig_smile
Ciekawe ile będzie odcinków jak i tak (raczej) wiadomo co będzie:P

Myśle, że będzie 235 odcinków XD i w 235 5 minut przed końcem odcinka się wszystko wyjaśni

Jula3107 napisał:

Hejka. To mój pierwszy post;pp. Dobra nie offtopujmy. Czy te streszczenie nie przypominają wam trochę(lub za bardzo) brzydulki? Potrzeba kogoś dobrego(sekretarka-fotograf) pojawia się tytułowa bohaterka, jest jakiś projekt, ktoś chce go zniszczyć(Aleks-Wiktor?) zostają po pracy we dwoje(Ula,Mareczek-Majka,Michał?) jedno wystawia żonę(narzeczoną)(Mareczek-Michał)??

Po pierwsze
Nie oglądam tego serialu z szacuku dla Marka i Uli.
Po drugie
Nazwiska Duszyński nie nawidze mam ich w rodzinie i nie przepadamy za sobą
Po trzecie
nie trawię aktrów i Krakowa
Po 4
Fabuła do kitu za bardzo sztuczna
Po 5
Nic i nikt nie zastąpi Uli i Mareckiego
Po 6
Wolę oglądć Zaklętą miłość na TV4
Po 7
Uważam, że to MARNA kopia naszej Ulci i Marka - Sami przyznajcie czyż nie?
pO 8

Ostatnio edytowany przez ulomarkoholiczka (2009-12-25 19:17:52)

Najpiękniejsze są lasy mieszane...
Czułam się bardzo samotna, a jednocześnie zadowolona z samotności...
Nigdy nie ufaj mężczyźnie. To cukierek moczony w truciźnie...
Najbardziej cię kocham, kiedy jesteś w głowie...

#8 2009-12-25 20:27:34

brzydulomaniaczka
Przyjaciułka SteFy
Od: Gdzieś w lubelskim...
Serwis

Po pierwsze

Łomatko, a co to za argument? big_smile
Ja nie zamierzam oglądać, bo boję się, że się wciągnę. A muszę zacząć się w końcu uczyć... kiedyś. Majka właściwie wygląda mi na całkiem sympatyczny serial... Pewnie skończy się na tym, że i tak będę oglądać, choćbym się zapierała rękami i nogami tongue

Kocham wszystkie swoje siostrzyczki forómowe: Aduśka, Apollina, Claudia, Króweczka, Libby, Mel, Pszczoła, Struś.
Mój facet to Miron Lipski heart    iris
Kocham swój wieczny avek <3

#9 2009-12-25 20:32:55

Kreska
Przyjaciel domu Uli

brzydulomaniaczka napisał:

Po pierwsze

Ja nie zamierzam oglądać, bo boję się, że się wciągnę. A muszę zacząć się w końcu uczyć... kiedyś. Majka właściwie wygląda mi na całkiem sympatyczny serial... Pewnie skończy się na tym, że i tak będę oglądać, choćbym się zapierała rękami i nogami tongue

A nie lepiej wogule się nie uczyć? xD

Music my love music

KTB heart MDUC heart GNAJ heart

#10 2009-12-25 20:33:48

NaTTka16
Drugie oczy Uli

Kreska napisał:

brzydulomaniaczka napisał:

Po pierwsze

A nie lepiej wogule się nie uczyć? xD

Hehe no lepiej big_smile big_smile

I heart pepsi
  majek Mniam Mniam jump2
Dasz wiare ?? big_smile wink
http://precyl.pl/

Stopka forum