BrzydULA - jedyne forum fanów serialu

Forum dyskusyjne miłośników serialu "BrzydULA"

Nie jesteś zalogowany.

#11 2009-12-23 21:29:26

Hatifnat
Szemrzący typ

Re: Niezupełnie uzupełnie

Uff wink

Dzięki dziewczyny kiss . W takim razie zacznę szykować kolejną cześć.
Właśnie ja też czuję taki niedosyt, lady_garga. Ale ostrzegam, nie planuję aż takiej totalnej sielanki, jakiś dreszczyk musi być ^^
Angel, naprawdę napisałam pokażesz przez "rz"? lol2 Przepraszam za to i za "sam na sam ze samym sobą" xD, to przez moje wrodzone roztargnienie. Zaraz poprawię, tylko muszę to wyłapać. big_smile Właśnie ann się najbardziej boję, bo wpadnie i mnie zjedzie za te błędy, których ja, nawiasem mówiąc, nigdy sama w swoim tekście nie potrafię wyłapać. U kogoś - owszem. Ale kiedy samemu się wymyśla i potem zostaje w głowie pierwotny zamysł, to się leci z pamięci, i myśli, że jest poprawnie xD
Angel, szczera rozmowa jak najbardziej musi być big_smile . Tylko nie bądź Józefem! Daj im się sobą nacieszyć! xD
Strychnine, no właśnie ja nie wiem! Sam się po nocach szlaja ze szczoteczką do zębów, a taki niedomyślny! xDD
A co do Niebezhappyendowca - właśnie go męczę, a konkretniej, męczę Aleksa. Biedactwo sad ^^
Jeszcze raz dzięki! kiss

Ostatnio edytowany przez Hatifnat (2009-12-23 21:38:24)

Mózg operacji drukowania ulotek. wink
GNAJ & SWSiOCJT & Jowi46 heart

2009-12-23 21:29:26

Cindy
Najlepsza doradczyni na forum

#12 2009-12-23 21:34:23

FilipomankaxD
Znawca Brzyduli
Od: Rysiów

Zapowiada się interesująco. Ze zniecierpliwieniem czekam na ciąg dalszy wink

"Marzeniom trzeba czasem pomagać" (Marek Dobrzański)
http://marekiulabyasiaxd.blog.pl/
http://niejestemciebiegodzienbyasiaxd.blog.pl/  <= zapraszam smile

#13 2009-12-23 22:31:22

Asiol
Truskaweczka Marka
Od: okolice Szczecina

Mi się bardzo podobało i jestem ciekawa jak się akcja dalej potoczy ;D

P.S. Super avek ;P hahahah taki śmieszny xDD heheh
kiss

MB heart
MDUC, DORIS, GARLZ, SWSiOCJT, H.U.M.O.R.

#14 2009-12-23 23:09:15

Jolcia
Cień Uli

Pisz. pisz, pisz.. bardzo chętnie poczytam, bo scenarzyści się nie popisali...

Życie jest jak podróż pociągiem. Składa się z wsiadania i wysiadania. Naszpikowana jest przyjemnymi niespodziankami i głębokimi smutkami.Pełna wyzwań, oczekiwań, marzeń i pożegnań... Ale nigdy powrotów.
GNAJ  DORIS  MDUC

#15 2009-12-23 23:10:39

brzydulomaniaczka
Przyjaciułka SteFy
Od: Gdzieś w lubelskim...
Serwis

Hatifnat, ja naprawdę kocham twój talent, ale tego nie przeczytam. Wybacz. Pewnie to głupie, ale ja nie chcę żadnej wersji zakończenia. Ja mam swoją, w umyśle i nie chcę jej sobie psuć żadną inną (chociaż na pewno jest fantastyczna, korci mnie, żeby jednak przeczytać). Chyba, że nakręcą kontynuację, wtedy będzie mi wszystko jedno.
Wybacz.

Kocham wszystkie swoje siostrzyczki forómowe: Aduśka, Apollina, Claudia, Króweczka, Libby, Mel, Pszczoła, Struś.
Mój facet to Miron Lipski heart    iris
Kocham swój wieczny avek <3

#16 2009-12-24 13:05:50

mono
Prostuje spinacze
Od: near Lublin

Tak, tak, tak, tak! Pisz dalej, bo umieram. Uwielbiam Cię i mogłabym to powtarzać bez przerwy.
Równie bardzo uwielbiam sielanki, ale ten dreszczyk u Ciebie może być ciekawy. Ja i tak wiem, że skończysz to happy endem. ;D

Przy okazji. Ómarłam (taaak, szybko się uczę big_smile). brzydulomaniaczka - dzicz i swołota. xDDDDDDDD lol2

są tacy, którzy w głowie hodują ogrody.

#17 2009-12-24 15:07:41

klaudyna19952611
Zbanowany
Od: Rysiowo

Boskie mam nadzieję, że będzie następna seria Brzyduli.
Kiedy będzie następna część, wiem, że są święta i nie będziesz miała pewnie czasu, ale napisz kiedy.
Super to ci wyszło .Bosko.Czuj się zaszczycona bo przy żadnym opowiadanku tak dużo nie napisałam.
Wesołych świąt!!I udanego Sylwestra.
Całusy
smile smile
Super, super, super, super

Ostatnio edytowany przez klaudyna19952611 (2009-12-26 13:28:50)

Ja Ciebie też bardzo, bardzo kocham Ula.-rzekł Marek do  kobiety, która stała koło niego.Dla niego ta chwila była najwspanialsza na świecie bo miał swoją kobietę przy boku wink

#18 2009-12-24 20:38:36

sylwusia0512
Osoba

BOOOOOOOOskie!!!
czekam na cd smile

#19 2009-12-25 12:28:18

behindlove
Przyjaciel Brzyduli

Nie wiem dlaczego wcześniej nie skomentowałam Twojego opowiadania, ale mam pewność, co do jednej rzeczy. Że je przeczytałam już wczoraj i szczerze mówiąc, wydawało mi się, że coś udało mi się na ten temat napisać, a tu niemiła niespodzianka.

Jesteś naprawdę boska, bo zawarłaś w tej króciutkiej części wszystko, czego zabrakło mi w zakończeniu BrzydUli. Powinnaś dostać za to order, bo to było naprawdę niesamowite. Sprawiłaś, że będę Twoją wierną fanką i będę czytała każde Twoje opowiadanie. Kłaniam się wpół, bo ja nigdy nie potrafiłabym czegoś takiego napisać.

Czekam na kontynuację. Mam nadzieję, że ją napiszesz. ;-)

Dotknęłam kiedyś miłości,
miała smak gorzki
jak filiżanka ciemnej kawy.

Halina Poświatowska Jestem Julią

#20 2009-12-25 14:24:23

Kreska
Przyjaciel domu Uli

O! Ale to fajne jest! big_smile Pisz, pisz chętnie przeczytam. Tylko nie przegap szczerej rozmowy, bo to jest własnie coś, czego brakowało mi w zakończeniu BrzydUli. Takiej naprawde szczerej rozmowy, w której oboje wyjaśniają sobie wszystkie niedomówienia. Taka moja mała zachcianka tongue

Music my love music

KTB heart MDUC heart GNAJ heart

Stopka forum