BrzydULA - jedyne forum fanów serialu

Forum dyskusyjne miłośników serialu "BrzydULA"

Nie jesteś zalogowany.

#21 2009-12-26 21:14:40

mono
Prostuje spinacze
Od: near Lublin

Re: truskawka czy śliwka?

Tylko mi tu zaraz nie wyskocz z Violką, błagam. xDDD

są tacy, którzy w głowie hodują ogrody.

2009-12-26 21:14:40

Cindy
Najlepsza doradczyni na forum

#22 2009-12-26 21:21:57

Kitty84
Druga połówka Marka

Viola jest dla Sebastiana, a śliwka ujawni się w swoim czasie big_smile (ale spamujemy tongue)

FOM storczyk MDUC GNAJ SWSiOCJT DORIS | owoce | mini | Niepoprawna Markomanka

#23 2009-12-26 21:28:59

mono
Prostuje spinacze

Nie spamujemy! Spam to jedna, gópia, żałosna treść. A my tu bardzo intelidżente konwersacje prowadzimy. Ja próbuję rozgryźć orzech, który Ty mi podsunęłaś. To wpływa pozytywnie na moje szare komórki. Staję się mondrzejsza i w ogóle. big_smile A może pani Dąbrowska. Idealnie pasowałaby do ślyfki!

#24 2009-12-26 21:49:52

Kitty84
Druga połówka Marka

ómarłam xD Weź mnie nie kuś, bo wymajstruję jakąś miniaturę o Dąbrowskiej zakochanej w "łobuzie", który bezczelnie pobił jej Bartusia lol

#25 2009-12-26 23:22:36

aleks_strusiek
Grupa trzymająca Władzię
Od: Wa-Wa

Kitty84, jestem na wyjeździe i nie mam czasu na czytanie. Wszystkie opowiadania czekają na mój powrót, wtedy będę nadrabiać. Ale Tobie nie potrafiłam tego zrobić, bo mam wciąż w pamięci Twoje miłe komentarze i zachęty, kiedy zaczynałam w swoim wątku, za co bardzo dziękuję kiss Także przeczytałam dwa pierwsze rozdziały i pozwolę sobie na skomentowanie. Cóż, debiut bardzo udany, przynajmniej na moje oko smile nie boisz się opisów, a to po prostu kocham tongue literówek jest trochę, ale teraz nie mam czasu ich wypisywać big_smile ale to nie szkodzi, każdemu się zdarza, zwłaszcza jak się na raz wstawia tyle treści. Oba te rozdziały są praktycznie żywcem wyjęte z serialu, co ma zarówno plusy jak i minusy. Minus jest taki, że jak już słusznie nadmienili moi przedmówcy to już było i to trochę męczące czytać o tym znowu. Jednak z drugiej strony, masz wyśmienitą okazję przedstawić myśli i odczucia obu stron czego w serialu nie było za wiele oraz zrobić zakończenie z prawdziwego zdarzenia, czego również mi zabrakło w naszej "Brzyduli". Trzymaj się cieplutko, życzę dużo weny i z góry przepraszam, że napisałam Ci tutaj takie mini wypracowanie.
Pozdrawiam kiss

Klikam, więc jestem Rodzice: Strychnine i Bob, Siostry: Cykuś, Beja i Wkręętka (bliźniaczka) i duchowe siostry Monsz JaśkÓ i curcie: misiol, Asiol, mlawer i Kitty smile | storczyk heart
strus

#26 2009-12-26 23:38:24

Kitty84
Druga połówka Marka

Dziękuję ci kochana za twoje mini wypracowanie smile Widzisz, tyle razy to czytałam, zanim tu wstawiłam, a i tak jest pełno błędów tongue Niestety nie jestem w stanie wszystkiego ogarnąć smile Powolutku zaczynam odbiegać od sctricte serialowej fabuły, ale w rozdziale 3 jeszcze sporo takowej będzie, choć może nie w niemal identycznej postaci (zwłaszcza dialogi). Już niedługo namieszam porządnie, obiecuję big_smile (żebym tylko nie przekombinowała).
Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję, że tu zajrzałaś kiss

#27 2009-12-27 11:46:04

mono
Prostuje spinacze

Z przyjemnością przeczytałabym taką miniaturkę... Pani Dąbrowska jeszcze gotowa by była zatrudnić się w F&D, byleby tylko Mareczka widywać. Pshemko by chyba zawału dostał na widok boskiej Sofii. xD

Jednak wczoraj leżąc sobie w łóżeczku wymyśliłam, że tą śliwką być może jest laska od targów.

#28 2009-12-27 14:46:16

aleks_strusiek
Grupa trzymająca Władzię

Ja podejrzewam, że śliwką może być pani policjant, ale wcale nie musi big_smile Niezbadane są pomysły naszej drogiej Kitty84 big_smile

Klikam, więc jestem Rodzice: Strychnine i Bob, Siostry: Cykuś, Beja i Wkręętka (bliźniaczka) i duchowe siostry Monsz JaśkÓ i curcie: misiol, Asiol, mlawer i Kitty smile | storczyk heart
strus

#29 2009-12-27 14:49:50

Kitty84
Druga połówka Marka

Taaa... nawet sama Kitty84 jeszcze nie wie, co wymyśli ostatecznie big_smile
Ps. Ta Dąbrowska mi nie daje spokoju xDDD (a rozdział się pisze, w sumie dużo się w nim jeszcze nie stało, a mam już prawie 4 strony a4 w wordzie tongue Chyba przesadzam z opisami lol )

#30 2009-12-27 15:06:59

aleks_strusiek
Grupa trzymająca Władzię

Pisz jak najwięcej opisów! To kocham najbardziej, bo wtedy można wczuć się w klimat opowiadania big_smile Dodam tylko, że czekam na ciąg dalszy, żeby nie było, że spamuję tongue

strus

Stopka forum