BrzydULA - jedyne forum fanów serialu

Forum dyskusyjne miłośników serialu "BrzydULA"

Nie jesteś zalogowany.

#1 2010-01-24 18:11:35

markomaniaczka
Wyznawca pomidoryzmu

Czat z Filipem Bobkiem!

(08:56) * Pokój Dzień_Dobry_TVN jest teraz moderowany

dzien_dobry_tvn (08:50): Już wkrótce nasz gość usiądzie na czacie. Prosimy o cierpliwość :-)
~brzydula (09:12): Bardzo mnie interesuje mnie jakie masz plany, nad czym teraz pracujesz?
Filip_Bobek (09:13): Dzięń Dobry, witam wszystkich na czacie i czekam na wasze pytania smile
Natarynka15 (09:13): Czy odczuwa Pan stres w związku z jutrzejszym rozdaniem Telekamer ?
Filip_Bobek (09:13): Obecnie pracuję nad serialem "Kluba szalonych dziewic", a co dalej jeszcze nie mogę powiedzieć.
Filip_Bobek (09:13): Szczerze mówiąc, tak smile
~mara2001 (09:14): tęsknisz za Brzydulą?
Filip_Bobek (09:14): Zależy, którą nogą wstanę z łóżka wink a szczerze za ekipą i atmosferą barrrdzo smile
~Piotrek (09:14): Czy będzie druga seria Brzyduli ?
Filip_Bobek (09:15): Hmmmmm.. nie wiem, krążą różne różne opinie- plotki, nie potrafię odpowiedzieć na to pytanie smile
~Kasia_wrocław (09:15): Jaka jest według Ciebie recepta na sukces
Filip_Bobek (09:15): Nie wiem, a jest jakaś?
ania0596 (09:15): Jaki jest Filip Bobek na codzień ?
Filip_Bobek (09:16): Dużo by pisać, ale wydaje mi się że najprościej można mnie określić jako spokojnego, szczerego i wesołego człowieka smile)
~Eliz (09:16): Wiesz co słychać obecie u Julki ? Utrzymujecie kontakty ?
Filip_Bobek (09:17): OStatnio w interenecie dowiedziałem się jakim jeździ tramwajem, z ciekawości zadzwoniłem do niej żeby potwierdzić czy to prawda wink) Julka ma się całkiem nieźle.
asia_asia_20 (09:17): Czy to prawda, ze ma Pan wystapic w "tancu z gwiazdami"?
Filip_Bobek (09:18): Nic mi narazie na ten temat nie wiadomo smile
brzydula22 (09:18): Czy ciężko było Ci się rozstawać z ekipą serialu "BrzydUla"?
Filip_Bobek (09:18): Z ekipą bardzo.
Filip_Bobek (09:19): Wszyscy podkreślali że praca z taką ekipą to skarb, to prawda.
ella21 (09:19): Czy reklama to był może sposób na zarabianie? Tak na dobry start?
Filip_Bobek (09:20): Jeśli nie masz pracy i pieniędzy, to tak.
~prawie_szczęśliwa (09:20): jakiej słuchasz muzyki? wink
Filip_Bobek (09:20): Rozpiętość jest olbrzymia, wszystko zależy od dnia, nastroju, pogody..
~Crysss (09:20): Czy w prawdziwym życiu mógłbyś zakochać się w takiej Uli Cieplak ?
Filip_Bobek (09:21): Wszystko zależy od takiej Uli Cieplak, wszystko się może zdarzyć smile
duzy_bzyczek (09:21): czy przeszkadza Ci czasami Twoja popularność?
Filip_Bobek (09:22): Popularność jest rzeczą, której trzeba się nauczyć. Po prostu. Potrafi być troszkę męcząca, ale potrafi też być niesamowicie miła smile
kolorowakrakowiaczka (09:22): Podoba się panu serial "Majka" ?
Filip_Bobek (09:23): Szczerze mówiąc widziałem tylko jeden odcinek, pierwszy. A dalej niestety nie oglądałem.
jonatan_ (09:23): Jaka jest Pana ulubiona potrawa?
Filip_Bobek (09:25): Tak się składa, że bardzo lubię dobre jedzenie. Ostatnio jadam dużo potraw z tagine - marokański garnek. A jaka potrawa? Myślę że byłoby tego bardzo dużo..
~moonlight (09:25): Kiedy będzie można zobaczyć film Sala samobójców z Pana udziałem?
Filip_Bobek (09:26): Dokładnej daty premiery niestety nie znam.
~Misia (09:26): Jakie jest twoje motto na zycie?
Filip_Bobek (09:26): Zawsze dam radę.
~patrysiap18radom (09:26): Słyszałam że ma pan romans z Julką ???To prawda????
Filip_Bobek (09:27): Tego jeszcze nie wiedziałem smile
~ulana (09:27): Jaki jest Twój ulubiony tekst Violetty Kubasińskiej?
Filip_Bobek (09:27): Jest ich tak dużo, że nie potrafię wymienić smile
~patrysiap18radom (09:27): Jestes przesądny????
Filip_Bobek (09:28): Myślałem, że nie.. ale w sprawach zawodowych ZAWSZE smile
~olgx (09:28): Czy gra pan jeszcze w teatrze poznańskim? wink
Filip_Bobek (09:28): Nie.
~Misia (09:28): Czy zmieniłbys cos z swoim wygladzie????
Filip_Bobek (09:28): Nie wiem, a powinienem? smile))
asia_asia_20 (09:28): Z kim najtrudniej pracowało się Panu przy kręceniu "Brzyduli"?
Filip_Bobek (09:29): Pytasz o reżyserów czy o aktorów?
ika1991 (09:29): Jak można zdobyc Pana autograf?
Filip_Bobek (09:30): Najlepiej jest wysłać zdjęcie z kopertą zwrotną do agencji Plan-Aktor.
~prawie_szczęśliwa (09:30): Pracowałeś kiedyś w dubingu?
Filip_Bobek (09:30): Niestety nie, a nie ukrywam, że bardzo bym chciał.
Natarynka15 (09:31): Jaka scena w Brzyduli była dla Pana najtrudniejszą do zagrania ?
Filip_Bobek (09:33): Nie czułem specjalnie, żeby była scena która bardzo mnie onieśmiela czy po prostu w jakiś sposób blokuje, natomiast nie ukrywam, że jestem strasznym "czajnikiem", czyli można powiedzieć że gotuję się na zawołanie i jak już dojdzie do takiej sytuacji to ciężko mi ten śmiech powstrzymać.
anka1982 (09:33): Jaki jest Twój ideał kobiety?
Filip_Bobek (09:34): Kiedyś zapytano mnie czy taka która nosi szpilki, czy taka która skacze przez płot. Odpowiedziałem zupełnie szczerze, że taka która w szpilkach skacze przez płot smile)
amber1007 (09:34): czy będziesz grał gdzieś w teatrze w Warszawie?
Filip_Bobek (09:34): Ale przede wszystkim z olbrzymim poczuciem humoru i wyrozumiała! smile)
Filip_Bobek (09:34): Jeszcze zobaczymy smile
~patrysiap18radom (09:35): Gdzie była kręcona Brzydula??????????????//
Filip_Bobek (09:35): Warszawa i okolic. Studio natomiast mieliśmy w Łazach pod Warszawą.
xkasiakxx (09:35): Jest Pan zadowolony z pracy w serialu 'Klub Szalonych dziewic' ?
Filip_Bobek (09:36): Zdecydowanie jest to inna praca, niż ta której się nauczyłem na planie BrzydUli. Ale tak, jestem zadowolony.
~Olaa (09:36): Kto jest twoim autorytetem ?
Filip_Bobek (09:39): Hmmm.. ciężkie pytanie, naprawdę.
~Pinhead (09:39): Wierzy Pan w miłość od pierwszego wejrzenia?
Filip_Bobek (09:39): Nie.
amsterdammcanabis (09:39): Czy wierzy Pan w piątki 13-tego?
Filip_Bobek (09:39): Coś w tym jest smile
~Agnis (09:40): Czy widziałeś sztukę w Teatrze Komedia w której główną rolę gra Julia Kamińska tzn. "Podwójny rewers"? jeżeli tak to jak oceniasz jej rolę?
Filip_Bobek (09:40): Niestety nie widziałem, najwcześniejszy termin na który można zdobyć bilety to marzec.
~Magda84 (09:40): Jestem pewna że jutro dostanie Pan telekamerę! Czy jest rola, którą od najbardziej chciałby Pan zagrać?
Filip_Bobek (09:41): Nie. Uważam, że każda rola powinna być traktowana jak wyzwanie.
~ula23 (09:41): Byłeś już kiedyś zakochany?
Filip_Bobek (09:41): Jasne, wiele razy.
menamu (09:41): JAk oceniasz swój występ w programie Szymon Majewski Show ?
Filip_Bobek (09:41):[b] Zależy czy pierwszy czy drugi wink Ale całkiem nieźle.
[b]bobeksexy (09:41):
Kiedy masz urodziny?wink)))
Filip_Bobek (09:42): 9 października!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To jest prawdziwa data moich urodzin!
Sagula (09:42): Czy myśli pan o karierze światowej i czy robi pan jakieś kroczki w tym kierunku ?
Filip_Bobek (09:43): Aż tak to jeszcze się nie rozpędziłem, jestem trochę marzycielem, ale nie aż tak wink))
~Wyimaginowana (09:43): wydawało mi się,że widziałam pana w Magdzie M, i w kryminalnych, to prawda?
Filip_Bobek (09:43): Tak.
anka1982 (09:43): czy wystąpisz u kuby Wojewódzkiego?
Filip_Bobek (09:45): Dostałem już taką propozycję. Uważam, że idąc do takiego programu należy mieć trochę większy dorobek artystyczny i powinno się być znanym szerszej publicznośći. Więc na mój występ w tym programie trzeba będzie jeszcze trochę poczekać.
aga3223 (09:45): Jaką scene w "BrzydUli" uważasz za najśmieszniejszą?smile
Filip_Bobek (09:46): Najbardziej bawiły nas te sceny, które z pozru wydawały się najmniej śmieszne.
~RoKsAnA_20 (09:46): Optymista czy pesymista? smile
Filip_Bobek (09:47): Zawsze staram się piąć w górę big_smile
~Brzyduloholiczki (09:47): Romantyczny cz Rozważny?
Filip_Bobek (09:47): Rozważny i romantyczny wink
kolorofalna (09:47): Bardzo fajnie wyglądasz na płycie " Chemia do klasy II gimnazjum " dzięki tobie zdałam chemie smile
Filip_Bobek (09:47): Dziękuję bardzo. A ja zdałem dzięki swojej siostrze smile))
~olcia125 (09:47): Czy nie uwarżasz,ze Twoja populatność jest nie właściwa zagraleś tylko w jedenym serialu i już mowa o Tobie jako gwiazda a wiecej naprawde artystów nie jest tak określana..??
Filip_Bobek (09:50): Doskonale wiem o co pytasz i kiedy jestem nazywany "gwiazdą" też czuję się z tym niewygodnie. Podchodzę poważnie do swojego zawodu, dla mnie status gwiazdy powinna otrzymac osoba, która naprawdę wiele rzeczy zrobiła...
~Ania365 (09:50): Czy uważasz ,że jesteś ideałem kobiet?
Filip_Bobek (09:51): Ooo nie! Zdecydowanie nie smile
xkasiakxx (09:51): Czy chciałby Pan zaczać karierę muzyczną? wink
Filip_Bobek (09:51): Wow! wink Skąd to pytanie?
~boleslaw35 (09:51): Filipie moze znajdziesz sie w Majce ??
Filip_Bobek (09:51): Może.. wink
Nulek_maslowy (09:51): Dlaczego masz o sobie takie niskie mniemanie??? Ja uważam, że jesteś wielką gwiazdą. Nie liczy się ilość, lecz jakość wink
Filip_Bobek (09:53): Uważam, że myślenie, że gwiazdą można zostać w 5 minut jest błędne. Jestem szczery i mówię jak ja to odbieram.
~KabukiSan (09:53): kto to jest filip Bobek?
Filip_Bobek (09:54): Filip Bobek to Filip Bobek.
djjk (09:54): Witam! Moja szwagierka jest pana fanką prosiła mnie zebym zapytał się pana czy lubi pan żużel i jakiej dróżynie pan kibicuje?? i czy mógłby pan ją pozdrowić na wizji ddtvn jej imię to Monika.
Filip_Bobek (09:55): Niestety jeśli chodzi o żużel to.......... niestety ale nie interesuję się.
filipowa (09:55): Jaki jest Twój ulubiony film komediowy ?
Filip_Bobek (09:56): No jest ich kilka.
~ewelko (09:56): czy umie pan jeżdzićn na łyżwach wink
Filip_Bobek (09:57): Jeździłem dwa razy w życiu, za pierwszym razem porażka, za drugim sukces - nie wiem co o tym myśleć smile)
~Brzyduloholiczki (09:57): Góry czy morze?
Filip_Bobek (09:58): Odpowiedź może być nieobiektywna ponieważ jestem z nad morza smile)
~Monika (09:58): lubisz rosół czy wolisz ogórkową?
Filip_Bobek (09:58): Rosół!
~Ula16 (09:58): O której wchodzisz Filp na wizję? wink
Filip_Bobek (09:58): Poczekajcie, zapytam.
Filip_Bobek (09:59): Za chwilkę! I o 10.40, tak mówią wink
Edek____ (09:59): Jestem pana wielkim fanem, i chciałbym wiedzieć, czy woli pan psy i koty ??
Filip_Bobek (09:59): W domu rodzinnym zawsze mieliśmy psy, ale nie oznacza to że kotom mówię nie wink
kolorowakrakowiaczka (09:59): Ma pan przygotowaną mowę na TeleKamery ?
Filip_Bobek (10:00): Jeszcze nie.. ale dużo osób mnie o to pyta. Mam nadzieję, że coś wpadnie mi dzisiaj do głowy.
Harris (10:00): Czy zaliczyłeśkiedyś jakąś mega wtopę?
Filip_Bobek (10:01): Uuuuuuuuuuuuuuu, nie ukrywam, że tak. Ale zawsze uważałem, że człowiek uczy się na błędach.
Makaron_On (10:01): czy Julia Kaminska jest tak ladna na zywo jak w TV?
Filip_Bobek (10:01): Jeszcze ładniejsza!
~monika_1980 (10:01): CZY NIE UWAŻASZ, ŻE WYSTĘP W "MILIONERACH" BYŁ TROSZKĘ WTOPĄ?smile
Filip_Bobek (10:03): Zawsze uważałem, że jestem lepszy z literatury niemieckiej big_smile ...z literaturą niestety zawsze byłem na bakier, każdemu zdarza się poślizgnąć.
~lenaStrychnine (10:03): Zamierzasz zostać w Warszawie na stałe?
Filip_Bobek (10:05): Powiem szczerze, że nie wiem gdzie zamierzam być na stałę i nie wiem czy będzie to Warszawa, czy będzie to Gdańsk..
~kasienkaxd (10:06): Kim Pan chciał zostać w młodości? Od zawsze Pan wiedział że zostanie aktorem?wink
Filip_Bobek (10:06): Tak, od zawsze chciałem zostać aktorem.
Filip_Bobek (10:08): Kochani, bardzo dziękuję za wszystkie pytania. Zdaję sobie sprawę, że nie udało mi się odpowiedzieć na wszystkie. Dziękuję bardzo, życzę wszystkim miłego dnia! smile

Wyłapałam pytanie Strychnine wink

Ale tak moim zdaniem, to nijaki ten wywiad. Pewnie dużo pytań nie przeszło, a te co się dostały, to wszyscy już znają z innych wywiadów. No, ale liczy się, że w ogóle coś zorganizowali wink
Dodaję jeszcze wywiad po czacie w DDTVN: http://dziendobrytvn.plejada.pl/25,2899 … l#autoplay

Ostatnio edytowany przez markomaniaczka (2010-01-24 18:19:27)

2010-01-24 18:11:35

Cindy
Najlepsza doradczyni na forum

#2 2010-01-24 18:48:53

Strychnine
Szef nocnej zmiany
Od: Ravenclaw
Serwis

Re: Czat z Filipem Bobkiem!

Jest jeszcze pytanie Harris, wcześniej, niż moje xD Ale dwa pytania na n tych, które nasza forómowa reprezentacja zadała, to jest nic. Niczego ten mod nie przepuszczał, poza naprawdę bzdurnymi pytaniami...

FOM SEMUMIUWW AfF FSiJPH SNiSUM&UwS GNAJ DORIS MDUC

This is my timey-wimey detector. It goes ding when there’s stuff. - The Doctor

#3 2010-01-24 20:55:12

Kapcia96
Piesek Aleksa

#4 2010-01-25 02:47:44

brzydulomaniaczka
Przyjaciułka SteFy
Od: Gdzieś w lubelskim...
Serwis

Filip_Bobek (09:28): Nie wiem, a powinienem? ))

Zostałam zamordowana przez te pytania lol A tak generalnie, to właściwie niczego nowego się nie dowiedzieliśmy. Oglądałam DDTVN specjalnie po to, żeby zobaczyć, czy Bobek powie, czy będzie kontynuacja BrzydUli, ale nic nie powiedział... A zanim do tego doszło, to jeszcze zasnęłam i Bobek właśnie mi się przyśnił lol

Kocham wszystkie swoje siostrzyczki forómowe: Aduśka, Apollina, Claudia, Króweczka, Libby, Mel, Pszczoła, Struś.
Mój facet to Miron Lipski heart    iris
Kocham swój wieczny avek <3

#5 2010-01-25 11:56:49

markomaniaczka
Wyznawca pomidoryzmu

brzydulomaniaczka napisał:

A zanim do tego doszło, to jeszcze zasnęłam i Bobek właśnie mi się przyśnił lol

Dziś chyba była noc pod znakiem Boba, bo mnie też się śnił, tyle że jako Marek big_smile xD
Byłam Ulą i się z nim całowałam na jakiejś łące lol2

#6 2010-01-25 12:14:46

brzydulomaniaczka
Przyjaciułka SteFy
Od: Gdzieś w lubelskim...
Serwis

markomaniaczka napisał:

A zanim do tego doszło, to jeszcze zasnęłam i Bobek właśnie mi się przyśnił lol

Dziś chyba była noc pod znakiem Boba, bo mnie też się śnił, tyle że jako Marek big_smile xD
Byłam Ulą i się z nim całowałam na jakiejś łące lol2

To nieźle xD Ja niestety, nie pamiętam, w jakim kontekście mi się śnił, ale bardzo żałuję, bo mam niejasne wrażenie, że to było coś strasznie głupiego lol2 Na pewno się z nim nie całowałam.

Kocham wszystkie swoje siostrzyczki forómowe: Aduśka, Apollina, Claudia, Króweczka, Libby, Mel, Pszczoła, Struś.
Mój facet to Miron Lipski heart    iris
Kocham swój wieczny avek <3

#7 2010-01-30 17:19:32

ulomarkoholiczka
Kochanka Marka
Od: Jeżewo\Zawidz
Serwis

Filip_Bobek (09:28): Nie wiem, a powinienem? ))

Zostałam zamordowana przez te pytania lol A tak generalnie, to właściwie niczego nowego się nie dowiedzieliśmy. Oglądałam DDTVN specjalnie po to, żeby zobaczyć, czy Bobek powie, czy będzie kontynuacja BrzydUli, ale nic nie powiedział... A zanim do tego doszło, to jeszcze zasnęłam i Bobek właśnie mi się przyśnił lol

O i mi też sie snił jako filip  i jadł u mnie rosół XDDD

Najpiękniejsze są lasy mieszane...
Czułam się bardzo samotna, a jednocześnie zadowolona z samotności...
Nigdy nie ufaj mężczyźnie. To cukierek moczony w truciźnie...
Najbardziej cię kocham, kiedy jesteś w głowie...

#8 2010-01-30 17:43:19

Shirley :)
Przyjaciel Brzyduli

Mi się kiedyś śniło, że był woźnym w mojej szkole i odśnieżałam z nim chodnik przed wejściem lol
Ja zawsze mam głupie sny big_smile

Przychodzi ciężarna do lekarza, lekarz się pyta:
-Ma pani bóle?
-No, taką dużą mam z przodu  xD

#9 2010-01-30 20:48:45

zielone_trampki
Gajowa

Shirley smile napisał:

Mi się kiedyś śniło, że był woźnym w mojej szkole i odśnieżałam z nim chodnik przed wejściem lol
Ja zawsze mam głupie sny big_smile

ha ha ha ha OMARŁAM big_smilebig_smilebig_smilebig_smilebig_smile ! big_smile
On w kazdym pytaniu dawał buzke lol

" Paulina jest dla mnie trudna, dlatego, że to jest kobieta taka jakaś troche mało spontaniczna momentami, a ja jestem zupełnie inną osobą, i musze się bardzo mocno pilnowac no zeby czasem ta moja Maja nie wyszła ze mnie"
"Kocham trampki, noście trampki" Maja
www.filipbobek.socjum.pl

#10 2010-02-13 12:27:29

jagula.
Drugie oczy Uli

Byłam, widziała, niestety żadne pytanie nie doszło. A nie, przepraszam, doszło, ale takie pisane już na "odwal się". Żadnego mądrzejszego, wnoszącego czegoś nowego, moderator nie przepuścił. Szkoda. Ale Filip to mega sympatyczny jest smile

Stopka forum