BrzydULA - jedyne forum fanów serialu

Forum dyskusyjne miłośników serialu "BrzydULA"

Nie jesteś zalogowany.

#1 2010-01-30 10:42:44

miłośnica
Pomidor

Ślub Uli i Marka w "Majce" - Myślicie, że to realne?

W związku z tym, że całą noc czytałam opowiadania, naszła mnie taka myśl.
Pomyślcie:
1. Idealne nawiązanie do kontynucji, bo orginalna wersja do czegoś obliguje, a zaczyna się 2 lata po ślubie
2. Majka jest fotografem / tyle wiem/, więc może robić na ich ślubie fotki
3. Widzice te słupki oglądalności?
4. Nie darowalibyśmy scenarzystą /po tym co wyprawiali w serialu po przemianie Uli - brrrrr/, kradzieży bajkowego ślubu
Po zakończeniu serialu, byłam wściekła bo nic tak naprawdę się nie wyjaśniło. Liczyłam na taki odcinek bonusowy w święta, w którym zobaczylibyśmy wszystko to co działo się zanim Marek wtargnął na scenę! Niestety!
PROPONUJĘ OSOBOWOŚCI Z TEGO FORMU O SKONTAKTOWANIE SIĘ Z SCENARZYSTAMI BRZYDULI - powinni was błagać o konsultacje, żeby znowy czegoś nie spaścić!!

P.S. Z góry przepraszam jeśli taki wątek już był poruszany, poprostu go nie znalazłam.
Miłego weekendu - trza się brać za porządki!

Ostatnio edytowany przez miłośnica (2010-01-30 10:46:09)

2010-01-30 10:42:44

Cindy
Najlepsza doradczyni na forum

#2 2010-01-30 10:49:17

ella90
Najwierniejsza Fanka Lwiątka
Od: Tychy

Re: Ślub Uli i Marka w "Majce" - Myślicie, że to realne?

Uważam, że jest to zły dział do tego typu postów. Tu jest twórczość forumowiczów, a tej twojej tu nie widzę wink
Tyle ode mnie.

Mamusie:Króweczka, P@ulink@ Moje siostrzyczki to Jagodzianka i Noelka i Vivienn big_smile <3<3 PBWBT
Skrywane namiętności/ Inna historia pewnej miłości / Listy /

#3 2010-01-30 15:42:07

lady_garga
Cokolwiek Marka
Od: Piła

ella90 napisał:

Uważam, że jest to zły dział do tego typu postów. Tu jest twórczość forumowiczów, a tej twojej tu nie widzę wink
Tyle ode mnie.

przecież to jest hydepark... myślałam, że to właśnie w tym dziale porusza się takie tematy...
miłośnica: myślę, że sam pomysł jest świetny, ale ja osobiście nie wierzę i szczerze wątpię, że ci scenarzyści wpadną na takie coś hmm

"Wszystkie kudłate myśli kiedyś wyłysieją" heart   
Moja familia: mamóś klaudusia_227, siestra Indó i siostrzyczka duchowa vivienn kiss
GNAJ; FSiJPH; SWSiOCJT; SZFGM; MDUC

#4 2010-02-04 22:06:58

Kithira
Intubator

Ślub Uli i Marka w "Majce" - Myślicie, że to realne?

Bo ja wiem... Z jakiej paki mieliby wziąć ślub w Majce? Przecież to całkiem inny serial. A nawet jeśli już, to było by raczej dziwne tongue

Pomidorowe skarpety.

#5 2010-02-08 15:18:54

bajto8
Drugie oczy Uli

ale za to jakie odjechane big_smile mi by się podobało w końcu Majka była w ostatnim odcinku Brzyduli !!!!! jestem za!!!!!!!!!

Ostatnio edytowany przez bajto8 (2010-02-08 15:19:11)

ave2  Jak Kuba Bogu tak Bóg Kubańczykom wink
AntyFun Club Piotra xD
Front Obrony Mareckiego
http://tweeter.faxo.com/Best_Website      http://tweeter.faxo.com/Worlds_Smartest_Nation

#6 2010-02-08 22:09:44

klaudyna19952611
Zbanowany
Od: Rysiowo

Ale jakoś by dziwnie było!!
Ale gdyby wystąpiła tam Ula i poprosiła MAjkę by porobiła fotki na ich slubie, czemu nie chciałabym zobaczyć ich jak sobie przysięgają miłość.
Romantyczne hmmmm

Ja Ciebie też bardzo, bardzo kocham Ula.-rzekł Marek do  kobiety, która stała koło niego.Dla niego ta chwila była najwspanialsza na świecie bo miał swoją kobietę przy boku wink

#7 2010-02-10 22:23:33

ella90
Najwierniejsza Fanka Lwiątka
Od: Tychy

lady_garga napisał:

ella90 napisał:

Tyle ode mnie.

przecież to jest hydepark... myślałam, że to właśnie w tym dziale porusza się takie tematy...
miłośnica: myślę, że sam pomysł jest świetny, ale ja osobiście nie wierzę i szczerze wątpię, że ci scenarzyści wpadną na takie coś hmm

Na początku to nie był hydepark. To była Radosna twórczość ^^
A co do pomysłu to uważam, że nie powinni łączyć wątków drugiego serialu. Zdecydowanie mniej osób ogląda Majkę [tak uważam]. Nawet ja już powoli przestaje... tongue

Mamusie:Króweczka, P@ulink@ Moje siostrzyczki to Jagodzianka i Noelka i Vivienn big_smile <3<3 PBWBT
Skrywane namiętności/ Inna historia pewnej miłości / Listy /

#8 2010-02-11 09:22:41

doti-dk
Szemrzący typ

Co do Majki to się wciągam... Z Brzydulą też tak było. Scenarzyści sami połączyli oba wątki w ostatnim odcinku Brzyduli. Tylko ta akcja... Powinni naprawdę zaglądać na to forum, bo trochę nudą zawiewa....

"Ja - kamień z serca.
On - serce z kamienia"

#9 2010-02-13 12:32:21

jagula.
Drugie oczy Uli

Tak, a Majka pstrykałaby im fotki na ślubie big_smile
W sumie to fajnie by było, ale obawiam się, że to nierealne. Zresztą ja wolałabym II <III?> serię BrzydUli ;-D Nie no, dobra, wiem - każdy by wolał.
W sumie fajnie by było, ale tak jakoś, moim zdaniem, na siłę?
Ja bym chciała kinową wersję, o! (Tak jak było np. z Ranczem)

#10 2010-02-13 16:33:45

Ajrisz
Gwiazda FaktUli
Od: PPTH

jagula. napisał:

Zresztą ja wolałabym II <III?> serię BrzydUli ;-D Nie no, dobra, wiem - każdy by wolał.

A nieprawda tongue Ja nie chcę kontynuacji, bo po co się znowu rozczarować? Nie ma siły, bo i tak zostałaby zepsuta, to po co sobie psuć nerwy? Poza tym, BrzydUla od początku miała być jakoś tam określona i się skończyć, nie wyobrażam sobie tego serialu jako tasiemca, horror. wink

So I open my door to my enemies
And I ask could we wipe the slate clean
But they tell me to please go fuck myself
You know you just can't win…

Stopka forum