BrzydULA - jedyne forum fanów serialu

Forum dyskusyjne miłośników serialu "BrzydULA"

Nie jesteś zalogowany.

#21 2010-02-08 19:09:59

Strychnine
Szef nocnej zmiany
Od: Ravenclaw
Serwis

Re: Spotkanie trzeciego stopnia z Krzysztofem Czeczotem :D

Pszczółóś, tak się cieszę Twoim szczęściem xD Świetna relacja, choć chyba trochę mniej emocjonalna niż moja xDDD

A ja prawie cały czas w niego swoje gały wlepiałam. I miałam wrażenie, że się do mnie uśmiecha, ale zostawmy to bez komentarza

Jestem skłonna w to uwierzyć. Jestem na 99% pewna, że Filip na zlocie złapał mojego powietrznego całusa xDDD

Kurczę, ale cudne zdjęcie smile Pięknie razem wyglądacie xD Ale Ty taka drobniutka przy nim, może Cię cały dzień na rękach nosić xD

Aż mi się gęba śmieje, jak na to patrzę, bo tak dobrze Cię rozumiem xD

Ostatnio edytowany przez Strychnine (2010-02-08 19:10:54)

FOM SEMUMIUWW AfF FSiJPH SNiSUM&UwS GNAJ DORIS MDUC

This is my timey-wimey detector. It goes ding when there’s stuff. - The Doctor

2010-02-08 19:09:59

Cindy
Najlepsza doradczyni na forum

#22 2010-02-10 10:15:29

Papuka
Wesołych Świąt!!!
Od: 100lica/Piaseczno

Wreszcie mogłam zobaczyć fotkę swojej wnusi i jej wujka... znaczy swego syna i jego żony znaczy... eee nieważne lol Śliczne foto Pszczołóś smile

"rżnęli się jak dwie oszalałe siekiery" by słonió big_smile
"Na końcu świata, pośród oceanu niezapominajek, dwie dusze odnalazły się nawzajem." by Mlawer...
"Hold me close and hold me fast The magic spell you cast This is la vie en rose" "La vie en rose"

#23 2010-02-12 23:37:31

brzydulomaniaczka
Przyjaciułka SteFy
Od: Gdzieś w lubelskim...
Serwis

Pszczoła, przepraszam, że dopiero teraz tu piszę. Wiesz, że cię kocham heart Po prostu musiałam coś załatwić big_smile
Super, że tam byłaś i GO zobaczyłaś xD Zdjęcie boooskie xD Jak ja marzę o tym, żeby wybrać się do Krakowa i zobaczyć Zana... I zrobić sobie z nim zdjęcie... I mieć autograf...
Bardzo fajna relacja xD I był w kąpielówkach? Łomatko xD
Ciekawe, kto następny...

Kocham wszystkie swoje siostrzyczki forómowe: Aduśka, Apollina, Claudia, Króweczka, Libby, Mel, Pszczoła, Struś.
Mój facet to Miron Lipski heart    iris
Kocham swój wieczny avek <3

#24 2010-06-22 22:45:40

Pszczoła
Fan morszczuka
Od: Szczecin

Kurczę, nie wiem co ja Wam mam napisać, bo nic takiego och! i ach! nie było, no.

Mama powiedziała, że zawiezie mnie samochodem, bo jestem jeszcze trochę podziębiona, więc mogłam później wyjść z domu. To nic, że mama jechała taką okrężną drogą do teatru, że ja tramwajem byłabym szybciej, to nic big_smile

Weszłam do teatru,  stanęłam przed taką linką, która odgradzała wejście na scenę. Przez tę linkę przechodzi się dopiero jakieś 3 minuty przed spektaklem. Oparłam się o ścianę przy garderobie, aż tu nagle zza zakrętu wychodzi ON big_smile
Do łazienki szedł big_smile
Wiecie, ja od razu głowa w dół i komórka w dłoń, że niby nic nie widzę i nic nie słyszę lol2

Zanim jeszcze nas wpuścili, było słychać, jak jeszcze szybko coś sprawdzają, coś poprawiają…
Później kobitka przyszła i powiedziała, że może już wejść na salę.

Chciałam usiąść w pierwszym rzędzie, ale zrezygnowałam, nie wiem czemó, głupia ja smile
Usiadłam, przypadkowo, naprawdę!, w tym samym miejscu, co wtedy xD

Zaczął się spektakl. Widać było, że mają problemy techniczne big_smile
Znaczy, ja to widziałam, bo byłam przecież wcześniej i wiem jak to powinno wyglądać big_smile
Ale aktorzy nie dali po sobie poznać, że coś jest nie tak xD

Nie będę Wam opisywać o czym jest spektakl, chociaż gorąco polecam xD
Można się uśmiać tongue

Dobra, koniec przedstawienia, aktorzy się kłaniają. Widownia bije brawo i takie tam. Po chwili ON patrzy centralnie w moje oczy big_smile
Ja spaliłam cegłę i z bananem na twarzy klaszczę dalej xD On się uśmiechnął i ukłonił big_smile
I potem aktorzy wyszli, ot i cała historia big_smile

Później czekałam na tatę, więc stanęłam pod teatrem i sobie patrzę, jak aktorzy wychodzą smile
Jeden akurat szedł do samochodu i się na mnie patrzył jak na jakąś wariatkę big_smile A ja tylko się uśmiechałam xD

Potem wyszedł on. Ja głowa w dół, że niby mnie tu nie ma, że niby go nie wypatruję ani nic xD Tylko spod okularów patrzę co się dzieje big_smile

I ktoś rzucił, że on pewnie teraz to samochodem do domu będzie wracał. On tylko powiedział, że dzisiaj na piechotę.

Nawet nie wiecie jak momentalnie się ożywiłam i byłam gotowa do sprintu lol2

Ale jakieś dwie inne aktorki wyszły i stały obok mnie. Uznałam, że jak pójdę teraz za nim, to one to zauważą i wezmą mnie za jakąś napaloną nastolatkę big_smile

Patrzyłam tylko na jego oddalające się plecy lol3
Żart tongue

No, i to by było chyba na tyle big_smile

Uprzedzam pytania: nie poszłam za nim do łazienki, nie mam kolejnego autografu ani zdjęcia big_smile
Ja dzisiaj poszłam sobie popatrzeć tongue

Jeżeli kogoś by to interesowało, to skład aktorów był taki sam, nie było nikogo w zastępstwo xD

A, a ten drugi aktor, co do samochodu wsiadał, to on w szczecińskim radiu ma poranne audycje tongue

Mówiłam, że nudy xD

Ostatnio edytowany przez Pszczoła (2010-06-22 22:46:48)

"[Voldemort] Może jest, a może go nie ma, ale pozostaje faktem, że potrafi się poruszać szybciej niż Severus Snape, gdy mu się zagrozi szamponem(...)." - Harry Potter i Insygnia Śmierci heart
pszczola

#25 2010-06-22 22:52:11

independent
Kochanka Marka
Serwis

Pszczoła napisał:

Wiecie, ja od razu głowa w dół i komórka w dłoń, że niby nic nie widzę i nic nie słyszę

Ja też tak robię lol2

Pszczółka dzisiaj nie uśnie, a ja razem z nią tongue

- Czego się boisz? - zapytał.
W jednej chwili w głowie pojawiły się setki myśli: boję się tego, że będę zwykłym szarym człowiekiem. Tego, że nie spotkam osoby, która uczyni moje życie wyjątkowym... Boję się życia... Ale najbardziej boję się, że nigdy nie zrozumiesz, co chcę Ci powiedzieć, bo jest to dla mnie za trudne.
- Boję się pająków - odpowiedziała.

#26 2010-06-22 22:54:48

Strychnine
Szef nocnej zmiany
Od: Ravenclaw
Serwis

independent napisał:

Pszczoła napisał:

Wiecie, ja od razu głowa w dół i komórka w dłoń, że niby nic nie widzę i nic nie słyszę

Ja też tak robię lol2

A ja właśnie na gadzie (hehe, fajne określenie) napisałam, cytuję:

Ja
22:30:32
i kurde po co głowa w dół jak przechodził
22:30:34
dziewczyno
22:30:39
głowa do góry, cyc do przodu!

Jakby to był Bob, a zamiast Bzyka ja, to on by już leżał na posadce, powalony moją szarżą lol3

Ostatnio edytowany przez Strychnine (2010-06-22 22:56:04)

FOM SEMUMIUWW AfF FSiJPH SNiSUM&UwS GNAJ DORIS MDUC

This is my timey-wimey detector. It goes ding when there’s stuff. - The Doctor

#27 2010-06-22 22:56:46

alice3
Rysiowiańczyk
Od: Wonderland

Przeczytałam, a może połknęłam a całości? lol

Nie znasz się, to nie były żadne nudy.

Podsumowując głupie aktorki, że też nie mogły sobie iść postać gdzie indziej. Ale fajnie się ulokowałaś na koniec, że miałaś samych aktorów na oku tongue. Może w czasie przedstawienia poznał z ostatniego spektaklu (zapamiętał).
Mam pytanie, dlaczego jak szedł do łazienki to go zagadałaś, miałaś wyjątkową okazję? tongue
Wybierasz się w najbliższym czasie na jakieś przedstawienie?

Edit: Tró, święte słowa. Ja prócz tego cyca polecałabym ścisnąć poślady wyprostować sie i uśmiechnąć się słodko, a potem atak... lol2

Ostatnio edytowany przez alice3 (2010-06-22 22:58:44)

Słowami można zastąpić zapach i dotyk. Słowami też można dotykać. Nawet czulej niż dłońmi. Zapach można tak opisać, że nabierze smaku i kolorów.

#28 2010-06-22 22:58:44

Pszczoła
Fan morszczuka
Od: Szczecin

alice3 napisał:

Mam pytanie, dlaczego jak szedł do łazienki to go zagadałaś, miałaś wyjątkową okazję? tongue
Wybierasz się w najbliższym czasie na jakieś przedstawienie?

No, błagam Was big_smile
Tam inni ludzie też byli, no xD

Poza tym, miał jakąś taką groźną minę lol2

Jutro wybieram się na spacer w okolice teatru lol3

"[Voldemort] Może jest, a może go nie ma, ale pozostaje faktem, że potrafi się poruszać szybciej niż Severus Snape, gdy mu się zagrozi szamponem(...)." - Harry Potter i Insygnia Śmierci heart
pszczola

#29 2010-06-23 21:01:33

brzydulomaniaczka
Przyjaciułka SteFy
Od: Gdzieś w lubelskim...
Serwis

Czyli podsumowując dwoma słowami: było bosko? big_smile Ech... Ty to masz fajnie tongue Drugi raz go widzisz... xD
A następnym razem więcej odwagi i cyc do przodu big_smile

Irka.

Kocham wszystkie swoje siostrzyczki forómowe: Aduśka, Apollina, Claudia, Króweczka, Libby, Mel, Pszczoła, Struś.
Mój facet to Miron Lipski heart    iris
Kocham swój wieczny avek <3

Stopka forum