BrzydULA - jedyne forum fanów serialu

Forum dyskusyjne miłośników serialu "BrzydULA"

Nie jesteś zalogowany.

#41 2010-02-22 20:56:05

xXxkotek-095xXx
Entuzjasta

Re: Komedia - CV blondynki

ann666 napisał:

xXxkotek-095xXx napisał:

Kur... za przeproszeniem... tu w Anglii jest totalnie inny program nauczania, jeżeli Tobie nie odpowiada, to się sianem wypchaj i nie skacz na mnie z całą reszta bo cos wam zależy żeby mnie tak wkurzyć a melise to sobie wsadźcie wiecie gdzie!

My Cię nie chcemy wkurzyć - po prostu zastanawia nas to, że publikujesz opowiadanie jako swoje, a gdy napisaliśmy, że nam się nie podoba, a Ty reagujesz agresją...

hmmm.. wszystko fajnie, tylko trochę przekręciłaś: 'a gdy napisaliśmy, że nam się nie podoba, a Ty reagujesz agresją' - a ty to, a ty tamto. Pozatym... te opinie były na zasadzie 'co to ma być?' a nie 'niepodoba mi się'

Trzeba zrozumieć, jaki jest świat, i uśmiechać się na każdym zdjęciu, doceniać każy dzień... gdy jeszcze możemy.

2010-02-22 20:56:05

Cindy
Najlepsza doradczyni na forum

#42 2010-02-22 20:56:14

Strychnine
Szef nocnej zmiany
Od: Ravenclaw
Serwis

xXxkotek-095xXx napisał:

jak się tak boisz to może też idź się leczyć? Lol... boi sie, idź i przytul misia.

Wiesz co? Idź stąd, nie chcemy Cię tu. Pokłóć się ze swoim odbiciem w lustrze.
I naucz się przyjmować krytykę.

"Nie podoba mi się" <-- nie z czasownikami piszemy oddzielnie. Ortografia.

Ostatnio edytowany przez Strychnine (2010-02-22 20:56:48)

FOM SEMUMIUWW AfF FSiJPH SNiSUM&UwS GNAJ DORIS MDUC

This is my timey-wimey detector. It goes ding when there’s stuff. - The Doctor

#43 2010-02-22 20:56:55

xXxkotek-095xXx
Entuzjasta

ella90 napisał:

xXxkotek-095xXx napisał:

ella90 napisał:

Tak, zgadzam się Ann. Ona ma to samo co Martusia big_smile
Kurcze, dużo tu ostatnio takich ludzi. Zaczynam się bać tongue

jak się tak boisz to może też idź się leczyć? Lol... boi sie, idź i przytul misia.

Hahaha, przepraszam. Nie potrafiłam się powstrzymać lol3 lol3
Nie mam misia. Za duża jestem xP

Chyba nie taka duża jek się mnie boisz

Trzeba zrozumieć, jaki jest świat, i uśmiechać się na każdym zdjęciu, doceniać każy dzień... gdy jeszcze możemy.

#44 2010-02-22 20:57:28

ann666
Wali z grubiańskiej rury
Od: Cesarstwo Toruńskie
Serwis

xXxkotek-095xXx napisał:

Szukasz zaczepki? hmm

Je suis responsable de ma rose
After all this time? ALWAYS

#45 2010-02-22 20:58:30

xXxkotek-095xXx
Entuzjasta

Strychnine napisał:

xXxkotek-095xXx napisał:

Wiesz co? Idź stąd, nie chcemy Cię tu. Pokłóć się ze swoim odbiciem w lustrze.
I naucz się przyjmować krytykę.

"Nie podoba mi się" <-- nie z czasownikami piszemy oddzielnie. Ortografia.

No właśnie, to pomyśl i zastanów się nad swoim ostatnim postem jaki napisałaś.... i mi tu nie wkręcaj takich podstaw z pierwszej klasy.

A propo krytyki to tu ni chodzi o mnie tylko o Anię, moją kolezankę

Ostatnio edytowany przez xXxkotek-095xXx (2010-02-22 21:00:21)

#46 2010-02-22 20:58:41

ella90
Najwierniejsza Fanka Lwiątka
Od: Tychy

xXxkotek-095xXx napisał:

ella90 napisał:

xXxkotek-095xXx napisał:

Hahaha, przepraszam. Nie potrafiłam się powstrzymać lol3 lol3
Nie mam misia. Za duża jestem xP

Nie ciebie, tylko o własne zdrowie psychiczne tongue To z pewnością się odbiję na psychice, tzn ta rozmowa.  Dobra, mnie już nie ma. Idę się zrelaksować xD

Ostatnio edytowany przez ella90 (2010-02-22 21:02:15)

Mamusie:Króweczka, P@ulink@ Moje siostrzyczki to Jagodzianka i Noelka i Vivienn big_smile <3<3 PBWBT
Skrywane namiętności/ Inna historia pewnej miłości / Listy /

#47 2010-02-22 21:06:56

Toniejebajka
Wyznawca pomidoryzmu

Boniu. Droga autorko przestać to i inni przestaną. Wstawiłaś, skrytykowano Cię, oświadczyłaś, że to Twojej koleżanki... Potem, że masz praktyki, ale masz 16 lat, ale to Anglia. Dobra może się nie znam. Jakiś galimatias z komputerem, że nie masz polskiej klawiatury, a potem gadka, że z telefonu piszesz. Uspokój się, przecież nikt Ci krzywdy nie zrobi.

Mój drogi piszę w te słowy, bo wspominałam chwile kiedy byłeś mi drogi. Chwile krótkie i ulotne jak perfumy Szalej numer pięć , które kupowałam na bazarku po dziewiętnaście dziewięćdziesiąt. Bywało miedzy nami różnie kwadratowo i podłużnie […]
Nie twoja Violetta.

#48 2010-02-22 21:12:24

xXxkotek-095xXx
Entuzjasta

Toniejebajka napisał:

Boniu. Droga autorko przestać to i inni przestaną. Wstawiłaś, skrytykowano Cię, oświadczyłaś, że to Twojej koleżanki... Potem, że masz praktyki, ale masz 16 lat, ale to Anglia. Dobra może się nie znam. Jakiś galimatias z komputerem, że nie masz polskiej klawiatury, a potem gadka, że z telefonu piszesz. Uspokój się, przecież nikt Ci krzywdy nie zrobi.

A może zrobi... 3 dni temu zostałam pobita bo odpowiedziałam komuś że zdałam jakiś test. A kolega się wkurzyłbo mu nie dałam ściągi i proszę, dziś byłam na kolejnym przeswietleniu

Jeśli tu są sami dorośli którzy naprawde nic nie rozumieją, to ja już nic nie będe pisać

Ann666 i cała reszta - jak tak mnie nie lubicie i w nic nie wierzycie... kasujcie mnie z forum, ja nie mam nic przeciwko. Ann666, kasuj mnie teraz, nie musisz zwlekać mi i tak wszystko jedno

No to narka... miło się było na tym forum

#49 2010-02-22 21:16:17

Toniejebajka
Wyznawca pomidoryzmu

xXxkotek-095xXx napisał:

Toniejebajka napisał:

A może zrobi... 3 dni temu zostałam pobita bo odpowiedziałam komuś że zdałam jakiś test. A kolega się wkurzyłbo mu nie dałam ściągi i proszę, dziś byłam na kolejnym przeswietleniu

Jeśli tu są sami dorośli którzy naprawde nic nie rozumieją, to ja już nic nie będe pisać

Ann666 i cała reszta - jak tak mnie nie lubicie i w nic nie wierzycie... kasujcie mnie z forum, ja nie mam nic przeciwko. Ann666, kasuj mnie teraz, nie musisz zwlekać mi i tak wszystko jedno

No to narka... miło się było na tym forum

Przykro mi, że przydarzyła Ci się taka rzecz, ale miałam na myśli osoby z forum.

Mój drogi piszę w te słowy, bo wspominałam chwile kiedy byłeś mi drogi. Chwile krótkie i ulotne jak perfumy Szalej numer pięć , które kupowałam na bazarku po dziewiętnaście dziewięćdziesiąt. Bywało miedzy nami różnie kwadratowo i podłużnie […]
Nie twoja Violetta.

#50 2010-02-22 21:17:46

Strychnine
Szef nocnej zmiany
Od: Ravenclaw
Serwis

A w Anglii to podobno ściąganie jest hańbą. Współczuję Ci bardzo, ale, wybacz... co to pobicie ma do rzeczy? Nie o tym rozmawiamy.

Poza tym ja osobiście po pobiciu to bym odpoczywała, kurowała się, a nie wstawiała jakieś wypociny na forum.

FOM SEMUMIUWW AfF FSiJPH SNiSUM&UwS GNAJ DORIS MDUC

This is my timey-wimey detector. It goes ding when there’s stuff. - The Doctor

Stopka forum