BrzydULA - jedyne forum fanów serialu

Forum dyskusyjne miłośników serialu "BrzydULA"

Nie jesteś zalogowany.

#51 2010-02-22 21:18:55

Papuka
Wesołych Świąt!!!
Od: 100lica/Piaseczno

Re: Komedia - CV blondynki

xXxkotek-095xXx napisał:

Toniejebajka napisał:

Boniu. Droga autorko przestać to i inni przestaną. Wstawiłaś, skrytykowano Cię, oświadczyłaś, że to Twojej koleżanki... Potem, że masz praktyki, ale masz 16 lat, ale to Anglia. Dobra może się nie znam. Jakiś galimatias z komputerem, że nie masz polskiej klawiatury, a potem gadka, że z telefonu piszesz. Uspokój się, przecież nikt Ci krzywdy nie zrobi.

A może zrobi... 3 dni temu zostałam pobita bo odpowiedziałam komuś że zdałam jakiś test. A kolega się wkurzyłbo mu nie dałam ściągi i proszę, dziś byłam na kolejnym przeswietleniu

Jeśli tu są sami dorośli którzy naprawde nic nie rozumieją, to ja już nic nie będe pisać

Ann666 i cała reszta - jak tak mnie nie lubicie i w nic nie wierzycie... kasujcie mnie z forum, ja nie mam nic przeciwko. Ann666, kasuj mnie teraz, nie musisz zwlekać mi i tak wszystko jedno

No to narka... miło się było na tym forum

To pewnie cię Martus pobiła, bo to ona tak ma, że bije bez powodu ludzi lol

"rżnęli się jak dwie oszalałe siekiery" by słonió big_smile
"Na końcu świata, pośród oceanu niezapominajek, dwie dusze odnalazły się nawzajem." by Mlawer...
"Hold me close and hold me fast The magic spell you cast This is la vie en rose" "La vie en rose"

2010-02-22 21:18:55

Cindy
Najlepsza doradczyni na forum

#52 2010-02-22 21:23:52

xXxkotek-095xXx
Entuzjasta

Strychnine napisał:

A w Anglii to podobno ściąganie jest hańbą. Współczuję Ci bardzo, ale, wybacz... co to pobicie ma do rzeczy? Nie o tym rozmawiamy.

Poza tym ja osobiście po pobiciu to bym odpoczywała, kurowała się, a nie wstawiała jakieś wypociny na forum.

buahaha to jest jak najbardziej do rzeczy.. pokazuje jak na mnie zawsze musi jakaś wina spaść bo jestem zasraną i nieporadną gówniarą... żal mi samej siebie

narx again

Trzeba zrozumieć, jaki jest świat, i uśmiechać się na każdym zdjęciu, doceniać każy dzień... gdy jeszcze możemy.

#53 2010-02-22 21:25:44

Strychnine
Szef nocnej zmiany
Od: Ravenclaw
Serwis

xXxkotek-095xXx napisał:

Strychnine napisał:

A w Anglii to podobno ściąganie jest hańbą. Współczuję Ci bardzo, ale, wybacz... co to pobicie ma do rzeczy? Nie o tym rozmawiamy.

Poza tym ja osobiście po pobiciu to bym odpoczywała, kurowała się, a nie wstawiała jakieś wypociny na forum.

buahaha to jest jak najbardziej do rzeczy.. pokazuje jak na mnie zawsze musi jakaś wina spaść bo jestem zasraną i nieporadną gówniarą... żal mi samej siebie

narx again

Och, teraz motyw samokrytyczny... Żegnasz się już od kwadransa.

FOM SEMUMIUWW AfF FSiJPH SNiSUM&UwS GNAJ DORIS MDUC

This is my timey-wimey detector. It goes ding when there’s stuff. - The Doctor

#54 2010-02-22 21:26:28

Toniejebajka
Wyznawca pomidoryzmu

Papuka napisał:

xXxkotek-095xXx napisał:

Toniejebajka napisał:

Boniu. Droga autorko przestać to i inni przestaną. Wstawiłaś, skrytykowano Cię, oświadczyłaś, że to Twojej koleżanki... Potem, że masz praktyki, ale masz 16 lat, ale to Anglia. Dobra może się nie znam. Jakiś galimatias z komputerem, że nie masz polskiej klawiatury, a potem gadka, że z telefonu piszesz. Uspokój się, przecież nikt Ci krzywdy nie zrobi.

A może zrobi... 3 dni temu zostałam pobita bo odpowiedziałam komuś że zdałam jakiś test. A kolega się wkurzyłbo mu nie dałam ściągi i proszę, dziś byłam na kolejnym przeswietleniu

Jeśli tu są sami dorośli którzy naprawde nic nie rozumieją, to ja już nic nie będe pisać

Ann666 i cała reszta - jak tak mnie nie lubicie i w nic nie wierzycie... kasujcie mnie z forum, ja nie mam nic przeciwko. Ann666, kasuj mnie teraz, nie musisz zwlekać mi i tak wszystko jedno

No to narka... miło się było na tym forum

To pewnie cię Martus pobiła, bo to ona tak ma, że bije bez powodu ludzi lol

Papó dedłam lol3

Mój drogi piszę w te słowy, bo wspominałam chwile kiedy byłeś mi drogi. Chwile krótkie i ulotne jak perfumy Szalej numer pięć , które kupowałam na bazarku po dziewiętnaście dziewięćdziesiąt. Bywało miedzy nami różnie kwadratowo i podłużnie […]
Nie twoja Violetta.

#55 2010-02-22 21:29:24

xXxkotek-095xXx
Entuzjasta

Strychnine napisał:

xXxkotek-095xXx napisał:

Strychnine napisał:

narx again

Och, teraz motyw samokrytyczny... Żegnasz się już od kwadransa.

Naprawdę? Nie zauważyłam, bo jestem zbyt głupia... a wy jak macie mnie dość to jakos dalej mi odpisujecie hę?

Trzeba zrozumieć, jaki jest świat, i uśmiechać się na każdym zdjęciu, doceniać każy dzień... gdy jeszcze możemy.

#56 2010-02-22 21:43:10

Papuka
Wesołych Świąt!!!
Od: 100lica/Piaseczno

Bo czekamy, aż ci się znudzi i faktycznie pójdziesz lol
Bo jak obserwuję tak z boku to idziesz i pójść nie możesz od nas tongue

"rżnęli się jak dwie oszalałe siekiery" by słonió big_smile
"Na końcu świata, pośród oceanu niezapominajek, dwie dusze odnalazły się nawzajem." by Mlawer...
"Hold me close and hold me fast The magic spell you cast This is la vie en rose" "La vie en rose"

#57 2010-02-22 21:43:57

ann666
Wali z grubiańskiej rury
Od: Cesarstwo Toruńskie
Serwis

Papó, daj spokój. Nie ma sensu smile

Je suis responsable de ma rose
After all this time? ALWAYS

#58 2010-02-24 13:18:19

loose
Rysiowiańczyk

ann666 napisał:

Tak jest... No to Pani już podziękujemy.
I przestań się błaźnić. Napisałaś takie coś, to miej odwagę się przyznać, że to Twoja kupa jest.

ann, wyczuwasz wszystko po zapachu big_smile

nie przeczytałam tego czegoś nawet, ale po komentarzach wnioskuję, że niepotrzebnie mam czas marnować big_smile

może autorka napisze coś innego ???

kiss 'pocałować-posmakować jak Wieeeelkiego Róóóóżowego LIZAKA ' rumieniec 
od pierwszej kokardy wielbię me samouwielbienie i kaahnienkęheart
PUCCA & BrzydUla  heart rock
SWSiOCJT;DORIS;MDUC;GNAJ

#59 2010-02-24 20:21:00

ann666
Wali z grubiańskiej rury
Od: Cesarstwo Toruńskie
Serwis

loose napisał:

ann666 napisał:

Tak jest... No to Pani już podziękujemy.
I przestań się błaźnić. Napisałaś takie coś, to miej odwagę się przyznać, że to Twoja kupa jest.

ann, wyczuwasz wszystko po zapachu big_smile

Ja tylko staram się być delikatna, bo czasem dużo gorsze komentarze mi się na usta cisną big_smile

loose napisał:

może autorka napisze coś innego ???

Już nawet się przygotowuje chyba XD

Je suis responsable de ma rose
After all this time? ALWAYS

Stopka forum