BrzydULA - jedyne forum fanów serialu

Forum dyskusyjne miłośników serialu "BrzydULA"

Nie jesteś zalogowany.

#11 2010-03-09 09:19:36

storczyk
Rysiowiańczyk
Od: "Karaina" Czarów

Re: Skondensowany katalog prac z RT

aleks_strusiek napisał:

Dobrze, ja mam pytanie, a jak to będzie z aktualizacją? Bo zakładam, że nie wszyscy mają skończone swoje opka, więc jak to w praktyce będzie wyglądało? Ze każdy kolejny rozdział osobno się będzie dosyłać w miarę publikacji? big_smile

Też nad tym sie zastanawiałam mysli a  z myśleniem mam dziś pod górkę

Ostatnio edytowany przez storczyk (2010-03-09 09:20:00)

"Spróbuj po prostu żyć. Rozpamiętywanie jest zajęciem starców."
                                 Paulo Coelho
Zakon Sióstr Jawnogrzesznic Pod Wezwaniem Od Tyłu lx

2010-03-09 09:19:36

Cindy
Najlepsza doradczyni na forum

#12 2010-03-09 10:44:56

brzydulomaniaczka
Przyjaciułka SteFy
Od: Gdzieś w lubelskim...
Serwis

Iwona napisał:

Storczyku Fajny pomysł. Rozumiem, że powstanie na forum swego rodzaju biblioteka opowiadań. Na pewno się przyda.

Czcionka Century Schollbook, rozmiar 12 jest OK. Tekst zajmie co prawda więcej miejsca, ale lepiej się czyta.
Mam kilka pytań.
Czy Twoja propozycja dotyczy tylko długich opowiadań, czy miniatur też?
Opki wysyłać w formie załączonego pliku w Wordzie?
Większość piszących używa kursywy, pogrubień itp. Czy w tekst wstawiać tagi? Chyba tak, bo sama nie dasz rady z tyloma pracami.
I na koniec, napisałaś, żeby wstawić avatar i zdjęcia (tego nie zrobię), czy wstawiać je w tekst tak po prostu, czy z kodem i adresem?

Pozdrawiam big_smile

Właśnie, Iwoncia poruszyła ważną kwestię, jeśli chodzi o te tagi... Tagi się przydają na forum, ale w Wordzie nie ma sensu, a podejrzewam, że większość pisze od razu z tagami. Ja mam chyba większość bez, bo muszę usuwać tagi, żeby wstawiać na bloga, ale nie wiem, co z resztą. Postaram się swoje dzisiaj poprawić i wysłać bez tagów.
Co do Iwonci, to jestem w trakcie poprawiania jej ostatniego opowiadania, a jeśli to będzie konieczne, to mogę przyśpieszyć, żeby się wyrobić wink
Natomiast nie wiem, co z moimi miniaturkami... One w ogóle nie były sprawdzane lol Opowiadanie jakoś tam przejrzę, ale miniaturek trochę jest...

*ogłoszenie*Jeśli ktoś ma kilka rozdziałów czegoś do sprawdzenia albo kilka miniaturek, to mogę się podjąć wink Co prawda ja nie sprawdzam chyba tak dokładnie jak ann, ale zawsze coś xD Błędy stylistyczne, literówki i interpunkcję poprawiam. W sumie dobrze by było, gdyby ta wersja do ściągnięcia była bez błędów... *koniec ogłoszenia*

BTW, strusiek, masz zabójczą rangę lol
Aha, mój mejl to: brzydulomaniaczka@wp.pl big_smile

Kocham wszystkie swoje siostrzyczki forómowe: Aduśka, Apollina, Claudia, Króweczka, Libby, Mel, Pszczoła, Struś.
Mój facet to Miron Lipski heart    iris
Kocham swój wieczny avek <3

#13 2010-03-09 12:01:16

Króweczka
Kochanka Marka
Od: Augustów

Kwiatku,koleżanek i rodziny nie tykam tongue
ja jakby co to mogę przesłać najwcześniej w czwartek wysłać, bo na razie bez netu jestem hmm
Irisu, 2 czy 3 mini są u mnie nie sprawdzone. To jakbyś mogła...
Ja pamiętam, że kiedyś część opka Iris wydrukowalam.48 stron big_smile
a i może niech czytelnicy wypowiadają się o autorze i jego twórczości.Bo ja na przykład kompletnie nie wiedzialabym co o sobie napisać smile

Turek + Krówka to mi jakoś podejrzanie kebabem pachnie - by Słonióheart
... A księżyc opowiada mi najpiękniejsze w jego życiu sny...

No to mamy piękny czworokącik... lx

#14 2010-03-09 12:36:11

storczyk
Rysiowiańczyk

Króweczka napisał:

Kwiatku,koleżanek i rodziny nie tykam tongue
ja jakby co to mogę przesłać najwcześniej w czwartek wysłać, bo na razie bez netu jestem hmm
Irisu, 2 czy 3 mini są u mnie nie sprawdzone. To jakbyś mogła...
Ja pamiętam, że kiedyś część opka Iris wydrukowalam.48 stron big_smile
a i może niech czytelnicy wypowiadają się o autorze i jego twórczości.Bo ja na przykład kompletnie nie wiedzialabym co o sobie napisać smile

UFF - wiedziałam, że rodziną nie jestem więc wolałam się nie narażać!! Czekam cierpliwie na twoje prace! Niestrawny kwiotek reta

Paulo Coelho

#15 2010-03-09 13:34:44

Iwona
Kochanka Marka

Dzięki Storczyku za wyjaśnienia.

Iris napisał:

Co do Iwonci, to jestem w trakcie poprawiania jej ostatniego opowiadania, a jeśli to będzie konieczne, to mogę przyśpieszyć, żeby się wyrobić.

Irisku, nie chcę Ci zabierać czasu przeznaczonego na naukę. Ale w takiej sytuacji, jeżeli jesteś w stanie, to przyspiesz. poklon
Moje mini (z wyjątkiem tej o żonie potrzebnej od zaraz, którą kiedyś sprawdziła Ann), też są niesprawdzone. Nie wiem, czy je wyślę.
Pozdrawiam

"Wszystko, co dobre, jest nielegalne, niemoralne albo powoduje tycie." lol 
I heart Radosną twórczość.

#16 2010-03-09 13:52:39

Króweczka
Kochanka Marka
Od: Augustów

Kwiatuszku, jeszcze wszystko do nadrobienia. Zapraszamy do częstszego odwiedzania farmazonów smile
sorry za OT

Turek + Krówka to mi jakoś podejrzanie kebabem pachnie - by Słonióheart
... A księżyc opowiada mi najpiękniejsze w jego życiu sny...

No to mamy piękny czworokącik... lx

#17 2010-03-09 14:02:37

markomaniaczka
Wyznawca pomidoryzmu

Bardzo fajny pomysł smile
Sama chciałam kiedyś wydrukować najlepsze opowiadania i miniaturki, ale jakoś nie mogłam się za to zabrać wink
Jeśli chodzi o moją tfurczość, to chętnie prześlę wink Muszę tylko znaleźć chwilę czasu, żeby to wszystko usystematyzować wink
Pozdrawiam i życzę powodzenia, Stroczyku.

Ahaaaaa! Jeszcze chciałam zapytać, czy avatar mamy wysłać taki, jaki obecnie używamy, czy jakiś swój ulubiony?

#18 2010-03-09 14:32:06

storczyk
Rysiowiańczyk

markomaniaczka napisał:

Bardzo fajny pomysł smile
Sama chciałam kiedyś wydrukować najlepsze opowiadania i miniaturki, ale jakoś nie mogłam się za to zabrać wink
Jeśli chodzi o moją tfurczość, to chętnie prześlę wink Muszę tylko znaleźć chwilę czasu, żeby to wszystko usystematyzować wink
Pozdrawiam i życzę powodzenia, Stroczyku.

Ahaaaaa! Jeszcze chciałam zapytać, czy avatar mamy wysłać taki, jaki obecnie używamy, czy jakiś swój ulubiony?

Niechaj będzie to avatar charakterystyczny, ulubiony. Kwiatuszek dla Ciebie!

Paulo Coelho

#19 2010-03-09 15:04:25

Toniejebajka
Wyznawca pomidoryzmu

Jak już Ci wcześniej pisałam, wchodzę w to. Świetny pomysł. Biblioteka RT big_smile Do końca tygodnia powinnam uporać się ze wszystkim. Jak widzę wszystko jasne, więc no problem big_smile

Mój drogi piszę w te słowy, bo wspominałam chwile kiedy byłeś mi drogi. Chwile krótkie i ulotne jak perfumy Szalej numer pięć , które kupowałam na bazarku po dziewiętnaście dziewięćdziesiąt. Bywało miedzy nami różnie kwadratowo i podłużnie […]
Nie twoja Violetta.

#20 2010-03-09 15:05:55

storczyk
Rysiowiańczyk

Iwonko, słońce moje!  kiss NIE MA OGNIA NA DACHU, spokojnie przecież nie robimy tego na czas! Mają być wszystkie twoje dzieła i koniec! Więc spokojnie, to nie jest sprawa na dziś!
TO OPRACOWANIE TO TAK NAPRAWDĘ WASZE DZIEŁO!
P.S. Tak sobie szacowałam, że jeśli wszyscy zacni twórcy umieszczą swoje dzieła to może być to niezła "książeczka". Sama Strychnine swojej twórczości ma na jakieś 180 stron więc, będzie fajnie i już się cieszę!
Storczyk wystawia swoją gębę do słońca i macha do wszystkich listkami! czy u was też tak pi....dzi?  yikes i yikes

Paulo Coelho

Stopka forum