BrzydULA - jedyne forum fanów serialu

Forum dyskusyjne miłośników serialu "BrzydULA"

Nie jesteś zalogowany.

#31 2010-03-22 18:31:08

MEG1984
Prawie jak Papuka
Od: zachodniopomorskie

Re: Opowieść o zemście, przyjaźni z ruszofym słoniem w roli głównej

Storczyku to było świetne. Od początku do końca się śmiałam. Fragment o Klaudynie genialny. big_smile  Przy monologu Filipa zwyczajnie ómarłam. lol3   
Aż strach się bać jak będzie wyglądało następne spotkanie z Bobem. Już nie mogę się doczekać, oby tylko twój wen się nie fochał. smile

Kiedy rodzi się człowiek z nieba spada dusza i  rozpada się na dwie części.
Jedna z nich trafia do kobiety, druga do mężczyzny.
Życie polega na odnalezieniu tej drugiej połowy, połowy swojej duszy, połowy samego siebie...
I believe in SH. I AM SHERLOCKED.

2010-03-22 18:31:08

Cindy
Najlepsza doradczyni na forum

#32 2010-03-22 18:48:10

aleks_strusiek
Owocuje miłością
Od: Wa-Wa

O losie, jak przeczytałam dedyk to zamarłam normalnie yikes ale nie było aż tak źle... czytając tę część, normalnie płakałam ze śmiechu lol3 nie mogę się pozbierać lol
A tekst: "Matko Boska, Klaudyna, stój!" mnie ómarł lol3 xD
Storczyku, składam oficjalną prośbę, żebym się pojawiła w opowiadaniu, proszę... już wzmianka o mnie jest lol pomyślisz?

Klikam, więc jestem Rodzice: Strychnine i Bob, Siostry: Cykuś, Beja i Wkręętka (bliźniaczka) i duchowe siostry Monsz JaśkÓ i curcie: misiol, Asiol, mlawer i Kitty smile | storczyk heart
strus

#33 2010-03-22 19:15:04

ulomarkoholiczka
Kochanka Marka
Od: Jeżewo\Zawidz
Serwis

Nie mogłam się powtrzymać xDDD
wymiatasz!!!! boskie to cała Ann xDD, A o .... hehhehehhe

Najpiękniejsze są lasy mieszane...
Czułam się bardzo samotna, a jednocześnie zadowolona z samotności...
Nigdy nie ufaj mężczyźnie. To cukierek moczony w truciźnie...
Najbardziej cię kocham, kiedy jesteś w głowie...

#34 2010-03-22 20:34:28

Jolcia
Cień Uli

przeczytałam, spadłam z krzesła ze śmiechu, aktualnie turlam się po podłodze. przez dłuższy czas nie będę w stanie się podnieść. To było absolutnie GENIALNE!!!!!! big_smile

Życie jest jak podróż pociągiem. Składa się z wsiadania i wysiadania. Naszpikowana jest przyjemnymi niespodziankami i głębokimi smutkami.Pełna wyzwań, oczekiwań, marzeń i pożegnań... Ale nigdy powrotów.
GNAJ  DORIS  MDUC

#35 2010-03-22 20:42:13

ann666
Wali z grubiańskiej rury
Od: Cesarstwo Toruńskie
Serwis

ulomarkoholiczka, po co cytowałaś cały rozdział?
Przeczytam, poprawię i skomentuję w wolnej chwili

Je suis responsable de ma rose
After all this time? ALWAYS

#36 2010-03-22 20:48:27

Strychnine
Szef nocnej zmiany
Od: Ravenclaw
Serwis

Storczyku, zamorduję Cię xD

Po pierwsze: za mlawer przygotowującą się do randki (ta depilacja xD).
Po drugie: za to, że za każdym razem, jak się pojawiam, to tylko jako zazdrosna psychofanka xD
Po trzecie: Filip jest tutaj naprawdę totalnym palantem xDDDD Ale padłam z niego i jego cebulek xDDD

Klaudyna mnie zabiła xDD

Boskie xD

FOM SEMUMIUWW AfF FSiJPH SNiSUM&UwS GNAJ DORIS MDUC

This is my timey-wimey detector. It goes ding when there’s stuff. - The Doctor

#37 2010-03-22 22:55:39

mlawer
Prostuje spinacze

Taaa... Jakby to ująć... Zamordowałaś mnie tym rozdziałem. (najbardziej chyba wizją tego, że byłabym w stanie wbić się w moją studniówkową kreację .... taaa... jasne.... xD a i jeszcze tekst o tych... no uszach tongue). Generalnie jest cudoffnie! Jak wspaniale, że Bob okazał się dupkiem żołędnym, czy też bobkowym! Ta przemowa o agencie Tomku!!! lol2 lol2 Czytając ryłam, wyłam, piałam i przyjmowałam pozycję "na biedronkę" tongue Ależ masz pomysły! Jestem zaszczycona, że robię za heroinę Twego dzieła! Naprawdę wspaniałe to jest! No i Ann! Ah! Ann! Normalnie brak mi słów!
P.S. Dbajmy wszyscy o nasze cebulki! lol2 lol2 lol2

All the lonely people... Where do they all come from?
DORIS KTB Aleks_Strusiek mom matkom, cudna Kitty bliźniaczkom, jeszcze siestry mam dwie i tata Jasiu też koffa mnie! Maupka córcia ma heart Słoń ofiarny

#38 2010-03-23 01:29:12

Iwona
Kochanka Marka

Storczyku śmiałam się w głos. lol

storczyk napisał:

Ilekroć słonik przekraczał próg gabinetu swojego chlebodawcy, przez głowę przemykała mu myśl, dlaczego jej boss nie może być  Markiem Dobrzańskim, a ona jego asystentką. Mlawer z lubieżnym uśmiechem spojrzała na biurko szefa i oczyma wyobraźni widziała...

Myślę, że niemal wszystkie chcemy być asystentkami Marka D. rezydującego w pięknym gabinecie, wyposażonym w szerokie biurko i wygodną sofę tongue . Mlawer nie jest tu wyjątkiem. tongue Storczyku, jak ty nas dobrze znasz…

storczyk napisał:

po zakończonych wariacjach wygooglował sobie wywiady z boskim Filipem. Z uporem maniaka obejrzał wszystkie, co oznaczało kolejną zarwaną noc, ale było warto. Po pierwsze, napatrzyła się na ten cud boski, nasłuchała się  tego seksownego głosu i po trzecie, najważniejsze, dowiedziała się, w jakich kobietach gustuje Filip

Przygotowania do randki życia w pełni. Najpierw należy wprowadzić się w odpowiedni nastrój, czyli naoglądać się Filipa, a potem: rewolucja w szafie, dieta cud, zakupy, maseczki, depilacje…

storczyk napisał:

– Ann! Miałaś mi załatwić sądowy zakaz zbliżania się tego  małego potwora do mnie! Klaudyna puść mnie na litość boską! – Filip wykrzyczał z przerażeniem
- Filip, co ja mogę zrobić, ona jest nieobliczalna, ja nie wiem skąd to dziecko zna każdy twój ruch! – wypowiedziała Ann zdenerwowanym głosem.

lol2 Proponuję odznaczyć Klaudynę za skuteczność, przebojowość i upór.

storczyk napisał:

Bob podszedł do słonika, chwycił dłoń królewny i delikatnie pocałował, nie spuszczając z niej wzroku. No może nie z samego Mlawerka, tylko z jej… uszu, które poprzez zderzenie z Klaudynką zostały odsłonięte, bo  szal osunął się na ramiona.

Zaczyna się. Bob jest pod wrażeniem walorów słonika w małej czarnej. tongue slonik

storczyk napisał:

Przez ten czas słonik uważnie patrzył na Ann, która siedziała kilka stolików dalej i pisała coś na komputerze, kręcąc przy tym z dezaprobatą głową.

Ann w akcji an666  Ciekawe kogo katuje? Może Klaudynę lol

storczyk napisał:

Ann, tak wiele razy poprawiała tą umowę, że w TVN nie wytrzymali. To brakowało przecinka, albo było ich za dużo, to zwrot nie pasował. Poprawiała, poprawiała, a jak w końcu z zadowoleniem skończyła okazało się, że pozostali już dwa tygodnie trenują! Ale ja nie umiem się na nią gniewać, nikt tak jak Ann nie potrafi rozładować mojego napięcia!

I wy – prawnicy TVN, poznaliście karzące ramię Ann.
Witajcie w klubie piatka
Ale uważajcie, to uzależnia. wink

storczyk napisał:

- Tak, tak. Telekamery, to jest teraz priorytet. – Bob zupełnie pominął słowa wypowiedziane przed chwilą przez Magdę. - Przygotowuję się bardzo intensywnie, o fryzjerze już ci wspomniałem, ale moja droga, to dopiero wierzchołek góry lodowej – Filip się rozkręcał – wiesz ile zajęło mi znalezienie projektanta garnituru? Jak wiadomo bez metki nie ma podnietki, więc postawiłem na Paprockiego i Brzozowskiego. Tani nie są, ale warto!

lol3 Bobowi sodówa uderzyła.
Wygląda na mentalną siostrę Violetty. lol2
Ja rządam Tygrysa. big_smile

storczyk napisał:

- Ja tu cały czas o sobie, a chciałby się dowiedzieć czegoś o tobie, bo jedyne co wiem, to tyle, że jesteś autorką prawdopodobnie najlepszego seksu w moim życiu! Mlawer na te słowa zastygła. „Czytał!

tongue tongue tongue  Najwyraźniej czytał… Docenił i chce spraktykować. Spotkanie z autorką takiego seksu – bezcenna okazja.

storczyk napisał:

Myślę, że szybko znajdziesz laskę, która poleci na tekst o after party po telekamerach u twojego boku.
Mlawer ostentacyjnie ściągnęła szal i nabrała powietrza w płuca, co sprawiło, że… uszy zafalowały. W końcu fala mam falować, to uszy też mogą. Filip przełknął głośno ślinę, nie mogąc oderwać oczu od słonikowego dekoltu. - A i jeszcze jedno,  a propos twoich zawodowych wyborów. Czytałam ostatnio, że w ABW zwolniła się posada agenta Tomka. Myślę, że to stanowisko idealne dla ciebie. Będziesz miał do dyspozycji złotą kartę, garnitury o jakich ci się nie śniło, szybkie auta i co najważniejsze, będziesz mógł bzyknąć bezkarnie każdą laskę ku chwale ojczyzny – Mlawerek zachichotał cicho na widok wybałuszających się Filipowych oczu.

To mu powiedziała wow2 Mistrzyni riposty normalnie.
Już się nie mogę doczekać ich kolejnego spotkania.
lol3 Świetny rozdział.
Mlawer i Storczyk - heroina i dostawca pierwszej klasy.
Pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez Iwona (2010-03-23 03:49:00)

"Wszystko, co dobre, jest nielegalne, niemoralne albo powoduje tycie." lol 
I heart Radosną twórczość.

#39 2010-03-23 05:30:00

dorocie03
Poszukiwaczka truskawek
Od: Warszawa

No to poleciałaś siostro...wow2 Dzięki Ci za rozbawienie chorego - dorocie coś dopadło i walczy z tym świństwem jak może. Padłam po przeczytaniu, a resztki szczena zbieram do tej pory z podłogi.
Mamy nowe hasło! Chrońmy cebulki lol3

GNAJ heart, Iwona, SWSiOCJT, KTB, MDUC, Jowi46   Filip.B heart

"Markowe dołeczki znakiem markowym Marka. Aleksander w szoku. A Ula - w kanarkach"
"To tylko moja wyobraźnia" ,"Coś małego", "Inaczej"

#40 2010-03-23 16:08:21

Harris
Dasz wiarę?

Storczyku, jak mi sie podoba to opowiadanie big_smile !

Nie będę wymieniać po kolei, bo nie pamiętam. xD
Ja pewie poleciałabym na takie teksty, ale Mlawerek jest zapewne mądrą kobitką tongue
No cebulki i wnerw na wieść o odwołanej wizycie u fryzjera -lol2
"Opisałaś najlepszy seks w moim życiu" to zdanie obudziło w słoniątku prawdziwą kobietę big_smile
Dobrze mu powiedziała! tongue

Klaudyna, boszzz co to za dzieciak xD Jakiś niereformowalny zapewne tongue
No i Filip do Ann "Ann przytul mnie" lol3

Fifi okazał się dupkiem smile[w tym opowiadaniu wink]. A ty chciałaś Mlawerka depilować dla niego ! tongue lol2lol3

Ostatnie zdanie mnie zaciekawiło... Czyżby ona się z nim spotkała raz jeszcze?? smile
Czekam na next, który mi to wszystko wyjaśni, kiss

SNiSUM&UwS

Stopka forum