BrzydULA - jedyne forum fanów serialu

Forum dyskusyjne miłośników serialu "BrzydULA"

Nie jesteś zalogowany.

#41 2010-03-23 17:56:54

mono
Prostuje spinacze
Od: near Lublin

Re: Opowieść o zemście, przyjaźni z ruszofym słoniem w roli głównej

Kwiatku. Ty bestio! big_smile Jak Ty potrafisz poprawić człekowi dzień! Mamma mia! big_smilebig_smile

Klaudyna rulez! tongue

Filip to kretyn. Kretyn nad kretynami. xD Wieeeelki plus dla Ciebie za taki pomysł. big_smile
Ann, łączę się z Tobą w bólu! Być menadżerem takiego kogoś to naprawdę męka.

Osobnik Mono jest kobietą. xD Śmiesznie się czytało te męskie formy. big_smile
Osobnik Mono nie ma stwierdzonego ADHD. No wiesz? lol
Osobnikowi Mono spodobało się określenie Moniek. big_smile

A teraz czas na mońkową puentę xD :
Forum - najlepsza odmiana heroiny! big_smile

są tacy, którzy w głowie hodują ogrody.

2010-03-23 17:56:54

Cindy
Najlepsza doradczyni na forum

#42 2010-03-25 21:53:34

Asiol
Truskaweczka Marka
Od: okolice Szczecina

Kwiatek! Ty jesteś wielka!
Uwielbiam to twoje opowiadanie! big_smile
Ale mój Mlawerek załatwiła Boba tongue haha
Jaki laluś xDD
Dobre... tongue
Było pięknie! xD
Weny kochana! kiss

MB heart
MDUC, DORIS, GARLZ, SWSiOCJT, H.U.M.O.R.

#43 2010-03-26 19:41:28

Harris
Dasz wiarę?

Kiedy kolejny rozdział smile
Bardzo ciekawią mnie losy naszego słoniątka tongue ...

SNiSUM&UwS

#44 2010-03-28 23:15:36

storczyk
Rysiowiańczyk
Od: "Karaina" Czarów

Kochani moi!
Serdecznie Wam dziękuję za wszystkie komentarze. Tiaa, mądrością, to ja nie grzeszę, co do opka i jego krejzolstwa, to przede wszystkim zasługa głównej bohaterki, bo jest taka Boska i swoją osobą daje mi inspirację. To taka moja bratania dusza, wszyscy ją ufielbiamy więc jest wdzięcznym obiektem do natchnienia. Zanim odważyłam się cokolwiek umieścić na RT, bardzo dużo czytałam waszych komentarzy, a że mamy tutaj gwiazdy forumowe, które często piszą, to ich słowa stały się karmą dla weny. Pomysł na samo opko powstał przed sylwestrem, więc dwa miesiące przed moim wejściem tutaj. Jego konwencja była jednak zupełnie inna. Po odkryciu pogaduch samo, tak jakoś wyszło, a jego szkielet posłużył za inspirację do tej komedii. Nie wiem czy mi wyszło, wiem tylko, że świetnie się przy tym bawię. Co do trzeciego rozdziału to będzie na pewno. Dajcie mi proszę jako przykładnej pani domu przygotować święta jak się należy. Jeszcze raz dziękuję za wszystkie komentarze. Cieszę się, że po moim "ciężkim" opowiadaniu, które u wielu osób wywołało łzy potrafiłam napisać coś, co wywołuje uśmiech. Buzial dla Was - dzięki, że jesteście, przez Was moje życie nabrało kolorów!

"Spróbuj po prostu żyć. Rozpamiętywanie jest zajęciem starców."
                                 Paulo Coelho
Zakon Sióstr Jawnogrzesznic Pod Wezwaniem Od Tyłu lx

#45 2010-03-28 23:18:11

Anka xDD
Prawie jak Papuka
Od: Gliwice
Serwis

Właśnie, ja też czekam już z niecierpliwością na nexta, bo to opowiadanie bardzo mi się podobało. big_smile

Życzę weny storczyku. kiss

Naszym zadaniem jest leczyć choroby. Pacjenci zwykle w tym przeszkadzają.
Ludzie mówią, że bez miłości nie da się żyć. Tlen jest ważniejszy.
"I’m going to choose not to misinterpret that."
Moja rodzina love GRAFIKA, FILMY | PBWBT

#46 2010-03-29 13:19:07

brzydulomaniaczka
Przyjaciułka SteFy
Od: Gdzieś w lubelskim...
Serwis

*nadstawia głowę* Jak ja mogłam, o ja niedobra, zua Iris... Jak ja mogłam tego nie zauważyć? Azaliż zostanie mi wybaczona ta zbrodnia? Mam nadzieję, że tak. big_smile
Ogólnie rzecz biorąc, ómarłam big_smile

- No, ja nie wnikam. Odpocznij dziecko i przestań popalać, to polecenie służbowe

Właśnie, ruszoffemu słoniowi przydałoby się przestać popalać lol3

- Filip już na ciebie czeka i… - w tym momencie Ann zawiesiła głos i zdążyła tylko krzyknąć – Matko Boska Klaudyna, stój!
Słonik w tym samym momencie został staranowany przez jakieś młode stworzenie, które uderzyło w nią z impetem. Z okrzykiem na ustach:
– Fillliippp!!! – owo stworzenie gnało przed siebie, a za nią galopem pędziła Ann.

Dedłam lol2

- Magda, ja cię bardzo przepraszam, ale to była naprawdę ważna sprawa. Wyobraź sobie – Filip z wyraźnym przejęciem zwrócił się do słoniątka – zadzwonił mój fryzjer, do którego chodzę codziennie układać włosy, z informacją, że odwołuje jutrzejszą wizytę! Dasz wiarę? Przecież on przed każdym czesaniem wykonuje mi masaż włosów, aby moje cebulki wzmocnić. Jednodniowa przerwa, byłaby istną katastrofą! Przecież Telekamery za miesiąc, a ja ciągle w proszku!– Filip wydawał się przerażony, natomiast słonik siedział osłupiały.

Muszę cię wyściskać za tego Filipa <tuuuuuuuuuuuli> Ach, dziękuję, dziękuję, dziękuuuję! poklony Lepszego nie mogłam tu sobie wymarzyć big_smile

Ale ja nie umiem się na nią gniewać, nikt tak jak Ann nie potrafi rozładować mojego napięcia!

Spuśmy tu zasłonę milczenia xD

Mina Filipa nadawała się do reklamy karty Mastercard – była po prostu  bezcenna. Bob jednak nie dał za wygraną.

ómarłam big_smile

Ruszofa królewna słysząc ostatnie słowa pomyślała sobie, że dżerka, zapewne wymasuje dziś zestresowane cebulki Filipka. „ Taaa… jasne… cebulki…”

No a co mu miała masować? lol3

Storczyk - jesteś wielka big_smilebig_smilebig_smile To było oblędne big_smile A za tego Filipa chyba ci się nie odwdzięczę! Za takiego Filipa...
Pozdrawiam, Irka big_smile

Ostatnio edytowany przez brzydulomaniaczka (2010-03-29 13:19:50)

Kocham wszystkie swoje siostrzyczki forómowe: Aduśka, Apollina, Claudia, Króweczka, Libby, Mel, Pszczoła, Struś.
Mój facet to Miron Lipski heart    iris
Kocham swój wieczny avek <3

#47 2010-03-31 06:05:37

Papuka
Wesołych Świąt!!!
Od: 100lica/Piaseczno

Dlaczego nikt mi nie raczył donieść że powstała 2 część? tongue
Chociaż to może i dobrze, odwlekł się w czasie mój zgon wielokrotny lol
Błędy są nawet ja je wypatrzyłam, ale co tam treść jest najważniejsza tongue
Ann jako korektorka umowy boba świetna big_smile

"rżnęli się jak dwie oszalałe siekiery" by słonió big_smile
"Na końcu świata, pośród oceanu niezapominajek, dwie dusze odnalazły się nawzajem." by Mlawer...
"Hold me close and hold me fast The magic spell you cast This is la vie en rose" "La vie en rose"

#48 2010-04-05 18:50:06

ann666
Wali z grubiańskiej rury
Od: Cesarstwo Toruńskie
Serwis

w końcu udało mi się zawitać tongue
an666

storczyk napisał:

Przemierzając firmowy korytarz powziął postanowienie, że będzie musiał dziś rzucić hasło na pogaduchach na temat  znalezienia wspólnego mianownika dla słonia, pszczoły i mleka.

że tego dnia będzie musiał rzucić hasło

storczyk napisał:

- Magda!  Co się tak gapisz na moje biurko? – podniesiony głos szefa dobiegł do ogromnych słoniowych uszu. - Hmm, taaaaak… zamyśliłam się. - To widzę.

Jeśli piszesz dialog, wypowiedzi każdego bohatera robisz od nowego akapitu.

storczyk napisał:

Ja do ciebie nie mam siły kobieto!

Ja do ciebie nie mam siły, kobieto!

storczyk napisał:

Słonik z zadowoleniem odpalił laptopa i z wrodzonym sobie wdziękiem przedstawił swoją wizję, potencjalnie najlepiej sprzedającego się mleka w historii sektora mleczarskiego.

wizję reklamy potencjalnie

storczyk napisał:

Robił to z takim przekonaniem, że można by pomyśleć, że ruszofa królewna sama odkryła ssaka,  jakim jest krówka i napój, jaki rzeczone stworzenie mimowolnie produkuje.

ssaka, jakim jest krówka, i napój

storczyk napisał:

Słonik nacisnął przycisk The end, kończący tym samy prezentację, i z zadowoloną miną rzekł do szefa:

przycisk The end, kończąc tym samym prezentację, i < tu wyjątkowo tak, bo the end ma być kursywą

storczyk napisał:

Jutro przedstawię, to klientom.

niepotrzebny przecinek

storczyk napisał:

Dobra robota Magdaleno.

Dobra robota, Magdaleno.

storczyk napisał:

– Magda o podwyżce zapomnij! – uciął od razu.

Magda, o podwyżce

storczyk napisał:

- Ja nie o tym szefie! –  machała przed szefem kartą urlopową z taką prędkością, że mężczyzna nie nadążał  kręcić wzrokiem z latającą kartką.

wzrok z latającą kartką?tongue
Ja nie o tym, szefie! - Machała
za latającą

storczyk napisał:

Śmiejesz się sama do siebie, albo cieszysz tą, no… twarz do monitora, gadasz jakimś szyfrem czy też kodem i wyglądasz, jakbyś co wieczór, coś podpalała.

przed albo nie stawiamy przecinka
jakbyś co wieczór coś popalała. (no chyba, że podpala domy)

storczyk napisał:

Taaa…wersja o popalaniu pewnego halucynogennego zioła, była bardziej przekonująca niż powiedzenie szefowi:

bez przecinka

storczyk napisał:

A w dodatku moimi formowymi przyjaciółmi są: pszczoła, papuga i niejaki Toncio, a Strychnie stworzyła dszefo, po uprzednio wziętym ślubie z Bobkiem, którego organizatorem była niejaka Krówka, o ile się nie mylę.

Po pierwsze, dlaczego piszesz o Toncio w rodzaju męskim?
Po drugie, Krówka organizatorką Bobka? tongue

storczyk napisał:

Mlawer pomyślała, że naprawdę jej życie wygląda dziwacznie  i już chciała coś powiedzieć, ba nawet przyznać się do tego, o co szef ją podejrzewa, gdy usłyszała.

Mlawer pomyślała, że jej życie naprawdę wygląda dziwacznie, i już chciała coś powiedzieć, ba, nawet przyznać

storczyk napisał:

Odpocznij dziecko i przestań popalać, to polecenie służbowe – po tych słowach szef złożył zamaszysty podpis na karcie urlopowej Mlawerka.

służbowe. - Po tych
i spacja po kropce

storczyk napisał:

Teeeerrreee!

Słoń Beniamin? big_smile

storczyk napisał:

– ruszofe stworzonko wydało z siebie słonikowy odgłos radości, merdając wesoło trąbą.

nie podoba mi się to ruszofe

storczyk napisał:

Wyglądam jakbym  była zjarana? – No i co z tego! Jadę na kolację z Bobem i to jest najważniejsze! Po czym słoniowatym radosnym krokiem podążała do swojego ruszfego królestwa, czyli do domku.

Myślnik powinien być w innym miejscu - przed Po czym
ruszofego

storczyk napisał:

Słonik walnął się trąbą w czoło, wyrażając tym samym niezadowolenie z pomroczności jasnej, która dopadła go dzisiejszego poranka, przez co nie wpadł, na tak oczywistą oczywistość.

ostatni przecinek niepotrzebny

storczyk napisał:

Po przyjęciu gratulacji z wygranej w konkursie, ruszofe stworzonko oznajmiło, że udaje się w kszaki ponieważ ma pilną sprawę do załatwienia.

gratulacji z okazji wygranej
przecinek przed ponieważ

storczyk napisał:

Po trzecie, za żadne skarby i trąby świata, nawet w upojeniu alkoholowym nie przyznać się, do prawdziwych powodów przyjazdu do Warszawy, bo pomimo wszystkich szalonych rzeczy, jakie popełniły przez okres studencki, laski by tego nie zrozumiały.

niepotrzebny przecinek przed do prawdziwych
bo, pomimo wszystkich szalonych rzeczy,

storczyk napisał:

Buuu – zawyła królewna z przerażenia.

zawyła z przerażenia królewna.

storczyk napisał:

Trzeba na to pytanie uzyskać merytoryczną odpowiedź. Nie czekając na nic, Mlawerek wskoczył na swoje słoniowe obrotowe krzesło, zakręcił się kilka razy, uderzając przy tym trombom w monitor i po zakończonych wariacjach wygooglował sobie wywiady z boskim Filipem.

Oddzielaj kwestie wypowiadane przed bohaterów od narracji!
w monitor, i po

storczyk napisał:

Z uporem maniaka obejrzał wszystkie, co oznaczało kolejną zarwaną noc, ale było warto. Po pierwsze, napatrzyła się na ten cud boski, nasłuchała się  tego seksownego głosu i po trzecie, najważniejsze, dowiedziała się, w jakich kobietach gustuje Filip - eleganckie, które czasami założą coś sportowego.

Nie mieszaj rodzajów - albo piszesz o bohaterze w rodzaju męskim, albo żeńskim - zdecyduj się!

storczyk napisał:

„Ady w mojej szafie, nie dość, że wszystko ruszofe, to jeszcze same dżinsy, bluzy i trampki!”

Ady?

storczyk napisał:

Przecież mam jeszcze szpilki i małą czarną ze studniówki – nagłe olśnienie spowodowało, że trąba i uszy podniosły się z radosną werwą.

studniówki. - Nagłe

storczyk napisał:

Słonik pośpiesznie wpadł do szafy i wyrzucając systematycznie wszystko co wpadło mu w łapki, usilnie próbował odszukać dawno zapomniany strój, .

i, wyrzucając
i coś się znaki na końcu rozmnożyły

storczyk napisał:

W grudniu szpilki odpadały, więc Mlawer zapoznawszy się z najnowszymi trendami i radami wujka Jacykowa, stała się  następnego dnia szczęśliwą posiadaczką szarych zamszowych kozaczków, które kosztowały majątek.

szarych, zamszowych

storczyk napisał:

No, ale randka życia wymagała poświęceń -  Znów kosmate myśli przebiegły przez słoniowy móżdżek, a mianowicie w chwilowym szaleństwie wyobraźni ,słonik pomyślał nawet o depilacji, tych, czy innych miejsc na swoim ciałku, tak na wszelki wypadek, oczywiście.

interpunkcja leży
poświęceń - kosmate myśli znów
niepotrzebne przecinki przed słonik, tych, czy

storczyk napisał:

- Cześć Madziu – radośnie zawołał słonik

- Cześć, Madziu! - radośnie zawołał słonik.

storczyk napisał:

– pani manager jednej z największych agencji reklamowych w Warszawie krzyknęła z ironią do telefonu

a zdanie kończymy kropką

storczyk napisał:

- Przyganiał kocioł grilowi, to znaczy garnkowi – Mlawerkowi znów się włączył Brzydulowy slang

kropka

storczyk napisał:

Magdalena odrzekał skruszona.

Magdalena odrzekał?

storczyk napisał:

– Ostatnio przynajmniej raz w miesiącu latam do Chin i te strefy czasowe już mi się plączą, Mam czasami dzień świstaka, doba mi się wydłuża, albo skraca.

plączą. Mam
bez przecinka przed albo

storczyk napisał:

Wiesz, firmy z kapitałem zagranicznym rządzą się swoimi prawami i ludzkim podejściem do pracowników.

Tak. Powiedzcie to pracownikom firm z kapitałem japońskim

storczyk napisał:

Blle – imienniczka słonika chyba, sądząc po odgłosie, wystawiła język, co oczyma duszy zobaczył ruszofy stwór.

Chyba imienniczka, chyba słonika, czy chyba wystawiła?

storczyk napisał:

– Słonik doskonale wiedział, że osoba – koleżanka, pije do tego, że nie zdecydowała się przyjąć pracy w jej firmie

kropka

storczyk napisał:

- Wydaje mi się, że nasza rozmowa dobiega końca – zachichotał słonik wesoło

kropka

storczyk napisał:

Będzie jak za starych dobrych czasów. Zdzwonimy się jeszcze, co i jak, ok.?

niepotrzebna kropka

storczyk napisał:

Strychnine , jak na szychę przystało, następnego dnia wysłała zainteresowanym wiadomość, że zarezerwowała w pewnej restauracji stolik na nazwisko Root, dla czterech osób.

bez spacji przed przecinkiem

storczyk napisał:

I tak oto nastał wiekopomny dzień, gdy nasza ruszofa bohaterka wysiadła na dworcu centralnym w Warszawie.

Dworcu Centralnym

storczyk napisał:

Przecież trzeba było się przygotować do randki z Filipkiem, a widok słoniątka w małej, baaarrdzo krótkiej i dekoldziastej sukni, wywołałby burzę pytań ze strony Magdaleny.

wystarczy napisać bardzo, serio

storczyk napisał:

Mlawerek połączył więc przyjemne z pożytecznym, i tak oto podążał do hotelu Mariott, który w ofercie weekendowej udało się załatwić w rewelacyjnej cenie, a że firma stawiała mogła zaszaleć.

przecinek przed mogła

storczyk napisał:

Słonik zawył z zachwytu, na widok jaki rozpościerał się z hotelowego okna i lubieżnym wzrokiem spojrzał na wielgaśnie łóżko.

Ja nie jestem pewna, czy jest tam czym się zachwycać.
z zachwytu, na jaki

storczyk napisał:

P ozwólcie, że pominę.

Pozwólcie

storczyk napisał:

Wszystkie te objawy jednoznacznie wskazywały na zdenerwowanie i podniecenie z faktu, iż za kilka godzin przemówi do niej ON – sam Filip i będzie tylko z nią i tylko dla niej.

zdenerowawanie i podniecenie wywołane faktem, iż

storczyk napisał:

Słoniątko przechodziło męczarnie na szkoleniu i chwała Bogu otrzymało materiały, bo notatek nie zrobiło żadnych.

i, chwała Bogu, otrzymało

storczyk napisał:

Istotnie wyglądała zjawiskowo, dekolt zakryła szalem w kolorze błękitnym– najmodniejszym ponoć w tym sezonie, przeciągnęła piękne, duże usta błyszczykiem i podążyła ku swojemu przeznaczeniu.

spacja przed myślnikiem

storczyk napisał:

- Dobra Mrawel!

ten błąd to celowo? :p

storczyk napisał:

Tak, czy owak, z każdym krokiem była bliżej restauracji na starym rynku.

Starym Rynku.

storczyk napisał:

Gdy ściągała płaszcz usłyszała za plecami kobiecy głos

przecinek po płaszcz i kropka na końcu

storczyk napisał:

- Ann, menadżerka Filipa – owa kobieta, wypowiedziała te słowa z dumą i zaczepką w głosie, co nasz słonik, uruchomiwszy swój instynkt kobiecy odebrał jednoznacznie: „Mała, będę cię obserwować i łapy precz od Filipa!”.

E tam, jak chce, to niech go bierze tongue
Filipa. - Kobieta
i przecinek po kobiecy

storczyk napisał:

Mlawer patrzyła na swą rozmówczynię uważnie i czekała na rozwój wydarzeń

kropka

storczyk napisał:

– Matko Boska Klaudyna, stój!

Klaudyna nie jest Matką Boską, więc Matko Boska, Klaudyna

storczyk napisał:

Słonik powstał z podłogi i otrzepawszy się z rozbawieniem oglądał całą sytuację.

ale z rozbawieniem się otrzepał czy też może z rozbawieniem oglądał sytuację?
i, otrzepawszy się, z rozbawieniem

storczyk napisał:

Ruszofe stworzonko znało jedną Klaudynę i to nie osobiście, tylko z forum, gdzie pojawiła się z rozbrajającym opowiadaniem, gdzie tajemnicą poliszynela było PP i  oświadczeniem, że w jej dziele nie ma prawie w ogóle błędów.

było PP, i oświadczeniem
ale czy na pewno PP było tajemnicą poliszynela?

storczyk napisał:

- Filip, co ja mogę zrobić, ona jest nieobliczalna, ja nie wiem skąd to dziecko zna każdy twój ruch! – wypowiedziała Ann zdenerwowanym głosem.

nieobliczalna, a ja nie wiem, skąd

storczyk napisał:

Widać było na jej twarzy zdenerwowanie, co wprawiło słonika w jeszcze lepszy humor.

Na jej twarzy widać było zdenerowanie

storczyk napisał:

Nie wiedzieć dlaczego, ruszofe stworzenie, o przyjaznym usposobieniu nie polubiło blondyny z burzą loków  na

burza loków na czyprynie? Coś tu nie gra tongue
z burzą loków na głowie.

storczyk napisał:

Trombom o niesłychanych zdolnościach węchowych wyczuwało negatywną energię bijącą od kudłatej.

I tu się zgodzę. Wypełnia mnie sama negatywna energia. A jakbym miała być menadżerką Boba, to negatywna energia biłaby ode mnie na kilometr:P

storczyk napisał:

O dziwo zdenerwowanie, które dotychczas towarzyszyło słoniątku, gdzieś zniknęło i podążała za „dżerem” , jak w głowie nazwała kudłatą menadżer Filipa, do stolika, przy którym czekał ON.

przecinek przed i

storczyk napisał:

Bob podszedł do słonika, chwycił dłoń królewny i delikatnie pocałował, nie spuszczając z niej wzroku.

z dłoni?

storczyk napisał:

- Witaj Madziu.

Witaj, Madziu.

storczyk napisał:

- Proszę, usiądźmy

kropka

storczyk napisał:

„ Niedobry słonik, niedobry!”

bez spacji po otwierającym cudzysłowie

storczyk napisał:

Cóż mogła poradzić, że odwieczna kobieca rywalizacja o samca, a w tym przypadku, TAKIEGO samca właśnie jej się włączyła?

w tym przypadku takiego samca, właśnie[/i]

storczyk napisał:

- No to powiedz mi kilka słów o sobie Madziu – powiedział Filip wbijając swoje boskie ślipka w słonika.

- No to powiedz mi kilka słów o sobie, Madziu - powiedział Filip, wbijając

storczyk napisał:

-O mnie… oczywiście...Jestem.. – ruszofa królewna nie zdążyła zacząć, bo zadzwonił Filipowy telefon i Bob tłumacząc, że to bardzo ważne przeprosił ją i odebrał rozmowę.

Bob, tłumacząc, że to ważne, przeprosił

storczyk napisał:

Trwała ona dłuższą chwilą.

dłuższą chwilę.

storczyk napisał:

Przez ten czas słonik uważnie patrzył na Ann, która siedziała kilka stolików dalej i pisała coś na komputerze, kręcąc przy tym z dezaprobatą głową.

E tam, nie widziałaś mnie w akcji XD

storczyk napisał:

- Słyszałam, że dostałeś propozycję uczestnictwa w Tańcu z Gwiazdami – słonik starał się podtrzymać rozmowę

kropka

storczyk napisał:

Zgodziłem się nawet, ale jak przyszło do podpisania umowy wtedy się zaczęło

przecinek przed wtedy
kropka na końcu

storczyk napisał:

– Filip ściszył głos, kiwnął palcem na Magdę, żeby się przybliżyła i szeptem dodał

przecinek przed i

storczyk napisał:

– Ann, tak wiele razy poprawiała tą umowę, że w TVN nie wytrzymali.

e tam. Ja tylko raz poprawiam tongue

storczyk napisał:

To brakowało przecinka, albo było ich za dużo, to zwrot nie pasował.

bez przecinka przed albo

storczyk napisał:

Poprawiała, poprawiała, a jak w końcu z zadowoleniem skończyła okazało się, że pozostali już dwa tygodnie trenują!

przecinek przed skończyła

storczyk napisał:

Ale ja nie umiem się na nią gniewać, nikt tak jak Ann nie potrafi rozładować mojego napięcia!

Ja nie wiem, ale mnie się to skojarzyło z kimś innym, na pewno nie z Filipem lx

storczyk napisał:

Mlawer już doskonale wiedziała, o jakie napięcie chodzi i po tych słowy zastanawiała się czy on udaje takiego głupiego, czy w rzeczywistości takim jest.

przecinki przed i i czy

storczyk napisał:

- Wiesz Filip, ja na przykład, bardzo się cieszę, że nie bierzesz udziału w tym czymś.

Wiesz, Filip,

storczyk napisał:

Myślę, że wiele osób chciałoby cię zobaczyć w teatrze, albo w jakimś ambitnym filmie.

w teatrz to on już grał big_smile
bez przecinka przed albo

storczyk napisał:

Telekamery, to jest teraz priorytet.

bez przecinka

storczyk napisał:

wiesz ile zajęło mi znalezienie projektanta garnituru?

przecinek przed ile

storczyk napisał:

„Co za palant!”- pomyślało ruszofe stworzonko-

spacja przed myślnikiem

storczyk napisał:

„On jest jeszcze większym narcyzem, niż mój eks, a wydawało mi się to niemożliwe!

bez przecinka przed niż

storczyk napisał:

Matko kochana, chciałoby się krzyknąć- ratunku!”

spacja przed myślnikiem

storczyk napisał:

Mlawerek czekał z rozbawieniem w jakim kierunku pójdzie dalsza rozmowa, lecz słoniowe przeczucia mówił jej, że będzie coraz gorzej.

przecinek przed w jakim

storczyk napisał:

Nie musiała długo czekać ponieważ Filip, po omówieniu całej garderoby, stanu swojej cery i kondycji fizycznej przeszedł do ofensywy.

przecinek przed przeszedł

storczyk napisał:

Przesunął się w stronę słonika i do ucha szepnął.

bez kropki

storczyk napisał:

- Ja tu cały czas o sobie, a chciałby się dowiedzieć czegoś o tobie, bo jedyne co wiem, to tyle, że jesteś autorką prawdopodobnie najlepszego seksu w moim życiu!

Zgon!
przecinek przed co

storczyk napisał:

„Czytał! Matko kochana, gdyby mogła być teraz strusiem, zakopałaby głowę w piasek.

gdybym mogła

storczyk napisał:

- Madziu – powiedział tym swoim Filipowym seksownym głosem – ty masz takie piękne usta, a ja mam taką bogatą wyobraźnię…

Filipowym, seksownym

storczyk napisał:

„Buu” – zawył słonik w myślach, bo przyszyły mu dwie opcje do głowy.

bo do głowy przyszły mu dwie opcje.

storczyk napisał:

- Mówiłem Ci już, że z tak piękną kobietą mógłby się pokazać na Telekamerach?

ci

storczyk napisał:

- Myślę, że nie pasowałabym do garnituru – Magda z rozbawieniem skomentowała żałosne zaloty Filipa

kropka

storczyk napisał:

- A ja myślę, że pasowałabyś idealnie – powiedział prawie szeptem delikatnie przejeżdżając dłonią po jej policzku.

szeptem, delikatnie

storczyk napisał:

- A ja myślę – wycedziła Mlawer- że muszę już iść.

spacja przed myślnikiem

storczyk napisał:

Wiesz, oglądałam ostatnio „Ciacho” i tam był taki cudny tekst idealnie pasujący do ciebie „ Jak Pan Bóg rozdawał rozum, wy stałyście w kolejce po łechtaczki”, tylko przerób sobie to na męską wersję

tekst, idealnie
bez spacji po cudzysłowie otwierającym
i kropka na końcu

storczyk napisał:

– Słoniątko mrugnęło do Boba oczkiem i machając radośnie trombą dodało-

oczkiem, i machając radośnie trombą, dodało
spacja przed myślnikiem

storczyk napisał:

Będziesz miał do dyspozycji złotą kartę, garnitury o jakich ci się nie śniło, szybkie auta i co najważniejsze, będziesz mógł bzyknąć bezkarnie każdą laskę ku chwale ojczyzny

garnitury, o jakich ci się nie śniło, szybkie
i kropka na końcu

storczyk napisał:

– Mlawer bawiła się świetnie

kropka

storczyk napisał:

machnęła do Ann i raźnym krokiem udała się do szatni nucąc pod nosem „Bujajcie się faceci….”

Machnęła
szatni, nucąc
i po wielokropku nie dajemy kolejnej kropki

storczyk napisał:

– Co ona sobie wyobraża!

Co ona sobie wyobraża?!

storczyk napisał:

Zmarnowałem na spotkanie z nią godzinę, mojego cennego czasu.

bez przecinka

storczyk napisał:

Ann! Proszę przytul mnie.

A fe!
Ann, proszę, przytul mnie.

storczyk napisał:

Ruszofa królewna słysząc ostatnie słowa pomyślała sobie, że dżerka, zapewne wymasuje dziś zestresowane cebulki Filipka.

Cebulki to ja mogę komuś innemu wymasować lx
królewna, słysząc ostatnie słowa, pomyślała sobie, że dżerka zapewne

storczyk napisał:

Ruszofe stworzonko nie wiedziało jednak, że to nie było ostatnie spotkanie z Bobem i największe niespodzianki były dopiero przed nią.

z Bobem, a największe

Je suis responsable de ma rose
After all this time? ALWAYS

#49 2010-04-12 18:58:36

brzydulomaniaczka
Przyjaciułka SteFy
Od: Gdzieś w lubelskim...
Serwis

miszczuAnn napisał:

A komu? big_smile

Ostatnio edytowany przez brzydulomaniaczka (2010-04-12 19:09:18)

Kocham wszystkie swoje siostrzyczki forómowe: Aduśka, Apollina, Claudia, Króweczka, Libby, Mel, Pszczoła, Struś.
Mój facet to Miron Lipski heart    iris
Kocham swój wieczny avek <3

#50 2010-04-12 19:03:54

ann666
Wali z grubiańskiej rury
Od: Cesarstwo Toruńskie
Serwis

brzydulomaniaczka napisał:

ann666 napisał:

A komu? big_smile