BrzydULA - jedyne forum fanów serialu

Forum dyskusyjne miłośników serialu "BrzydULA"

Nie jesteś zalogowany.

#31 2010-05-05 10:39:18

ulomarkoholiczka
Kochanka Marka
Od: Jeżewo\Zawidz
Serwis

Re: Opowiadanko

TY!TY!TY! A tylko nie daj następnego rodziału! To nie ręczę za siebie! Musi być i już chętnie przeczytam. A mi się podoba smile I zaczęłąś to skończ. Dawaj rodział!

Najpiękniejsze są lasy mieszane...
Czułam się bardzo samotna, a jednocześnie zadowolona z samotności...
Nigdy nie ufaj mężczyźnie. To cukierek moczony w truciźnie...
Najbardziej cię kocham, kiedy jesteś w głowie...

2010-05-05 10:39:18

Cindy
Najlepsza doradczyni na forum

#32 2010-05-05 11:38:23

Chocolate
BrzydUloholik
Od: Zimowa stolica
Serwis

ulomarkoholiczka napisał:

TY!TY!TY! A tylko nie daj następnego rodziału! To nie ręczę za siebie! Musi być i już chętnie przeczytam. A mi się podoba smile I zaczęłąś to skończ. Dawaj rodział!

Może dodam wieczorem, bo zaraz muszę się zbierać do fryzjera, a później robię projekt na angielski z koleżankami, więc nie wiem, kiedy wrócę. smile
A przecież muszę jeszcze sprawdzić kolejną część, bo pewnie jest masa błędów, których mi się nie chce poprawiać. tongue
Och, jak dobrze mieć wolne... big_smile

Ostatnio edytowany przez Chocolate (2010-05-05 11:39:18)

Moje nowe opowiadanie: Bezludna wyspa | Nareszcie są wakacje! lol

Nie kochaj mocno, bo przyjdzie nienawiść,
nie nienawidź mocno, bo przyjdzie miłość...

#33 2010-05-05 14:01:37

ula110418
Cień Uli
Od: Kraków

Chyba czytałam to opowiadanie na twoim blogu.

Marek, przecież zawsze wszystko robiliśmy na ostatnią chwilę. Jeszcze mamy chwilę… ostatnią.

#34 2010-05-05 14:57:57

Bel-Codde
Drugie oczy Uli
Od: Warszawa, Kraków

Droga Chocolate.
Między innymi, bardzo fajnie smaczny nick. Bo ja uwielbiam chocolate! big_smile

Bel-Codde napisał:

Zabieram się za czytanie.
iris
Komenta wyduszę później. Jak oczywiście zdążę z obowiązkami do rana. ;\

big_smile

No niestety, nie wyrobiłam się wczoraj ze szkołą.
Ledwie wieczorkiem przeczytałam. Dzisiaj skomentuję. big_smile

Za krótko! xD Przeczytałam to no jednym wdechu... No dobra może na dwóch, ale i tak jakby nie patrzeć, jak dla mnie to za mało.  maruda

Pomysł bardzo mi się podobał. big_smile
Co do błędów, to może ja nie będę się wypowiadała, bo osobiście uważam, że w tej dziedzinie znajdą się lepsze i bardziej "doświadczone" osóbki na tym foróm.
Aczkolwiek, parę rzeczy bym tam zmieniła, bądź poprawiła. wink

Teraz pozostaje mi czekać na następne części, dłuuższe części. xD

Życzę duuużo weny i czasu, ponieważ myślę,że po kilku rozdziałach się rozkręcisz i będzie suuper.

Pozdrowienia
kiss

"Ja nie marudzę. Zjadam wszystko co nie zdążyło mnie zjeść." xD

#35 2010-05-05 19:54:32

Chocolate
BrzydUloholik
Serwis

ula110418 napisał:

Chyba czytałam to opowiadanie na twoim blogu.

Zapewne tak... Choć nie wiem, czy Cię stamtąd kojarzę. No, ale nieważne.
Mam już napisane siedem rozdziałów (krótkich!), a ósmy powstaje. smile

Ostatnio edytowany przez Chocolate (2010-05-05 20:03:29)

#36 2010-05-05 20:02:46

Chocolate
BrzydUloholik
Serwis

Bel-Codde napisał:

No niestety, nie wyrobiłam się wczoraj ze szkołą.
Ledwie wieczorkiem przeczytałam. Dzisiaj skomentuję. big_smile

Rozumiem. Ja mam na szczęście wolne. big_smile

Bel-Codde napisał:

Za krótko! xD Przeczytałam to no jednym wdechu... No dobra może na dwóch, ale i tak jakby nie patrzeć, jak dla mnie to za mało.  maruda

Mam trzy blogi i nie jest mi tak prosto dużo napisać, zwłaszcza, że na te dwa inne piszę znacznie dłuższe notki. wink

Bel-Codde napisał:

Pomysł bardzo mi się podobał. big_smile
Co do błędów, to może ja nie będę się wypowiadała, bo osobiście uważam, że w tej dziedzinie znajdą się lepsze i bardziej "doświadczone" osóbki na tym foróm.
Aczkolwiek, parę rzeczy bym tam zmieniła, bądź poprawiła. wink

Pracę staram się poprawiać, ale nie zawsze mam na to czas i siłę...
A poza tym początek tego opowiadania jest z początku kwietnia...

Nie wiem, czy kolejne części będą dłuższe. Zobaczy się. tongue
Dziękuję i również pozdrawiam. smile

Ostatnio edytowany przez Chocolate (2010-05-05 23:50:52)

#37 2010-05-05 23:41:14

brzydulomaniaczka
Przyjaciułka SteFy
Od: Gdzieś w lubelskim...
Serwis

Ja sama tego dokładnie nie poprawiam. Praca nie na polski, więc mi się za bardzo nie chce. A poza tym początek jest z początku kwietnia...

kij Widzisz to? No. Co z tego, że to nie wypracowanie? Ja każdą miniaturkę przynajmniej staram się w miarę sprawdzać, tak jak podejrzewam robi większość autorów w RT (nie mówię w tej chwili o ałtorach). Choćby z szacunku dla czytelników powinnaś się przyłożyć, bo daleko tak nie zajedziesz. Skoro ci się nie chce poprawiać, to może jednak sobie daruj pisanie w ogóle? Nie podoba mi się twój stosunek do pisania. Rozumiem, że nie traktujesz tego poważnie, ale skoro już się za to wzięłaś, to może włożyłabyś w poprawę chociaż minimum wysiłku?
Iris Niezachwycona.

Ostatnio edytowany przez brzydulomaniaczka (2010-05-05 23:42:13)

Kocham wszystkie swoje siostrzyczki forómowe: Aduśka, Apollina, Claudia, Króweczka, Libby, Mel, Pszczoła, Struś.
Mój facet to Miron Lipski heart    iris
Kocham swój wieczny avek <3

#38 2010-05-05 23:49:12

Chocolate
BrzydUloholik
Serwis

brzydulomaniaczka napisał:

Ja sama tego dokładnie nie poprawiam. Praca nie na polski, więc mi się za bardzo nie chce. A poza tym początek jest z początku kwietnia...

kij Widzisz to? No. Co z tego, że to nie wypracowanie? Ja każdą miniaturkę przynajmniej staram się w miarę sprawdzać, tak jak podejrzewam robi większość autorów w RT (nie mówię w tej chwili o ałtorach). Choćby z szacunku dla czytelników powinnaś się przyłożyć, bo daleko tak nie zajedziesz. Skoro ci się nie chce poprawiać, to może jednak sobie daruj pisanie w ogóle? Nie podoba mi się twój stosunek do pisania. Rozumiem, że nie traktujesz tego poważnie, ale skoro już się za to wzięłaś, to może włożyłabyś w poprawę chociaż minimum wysiłku?
Iris Niezachwycona.

Brzdyulomaniaczko, to nie jest do końca tak, bo ja każdą pracę sprawdzam, ale nie zawsze uda mi się wyłapać każde błędy, a przecież ile można sprawdzać? Sprawdzam ortografię, interpunkcję, szyk zdania i powtórzenia. Koniec. Na polski staram się poprawiać więcej, choć sama muszę się przyznać, że błędy robię, bo zdarzają mi się.
Troszkę źle mnie zrozumiałaś.
Pisanie jest dla mnie czymś, dzięki czemu mogę czasem odpocząć od codzienności, bo to wszystko powstaje tylko w mojej wyobraźni...

A co do tego darowania pisania, to chyba masz rację. Pozostanę przy swoim blogu, a nie będę Wam tu RT zatruwać...

Ostatnio edytowany przez Chocolate (2010-05-05 23:52:38)

#39 2010-05-05 23:54:49

Króweczka
Kochanka Marka
Od: Augustów

Z takim podejściem to Ty daleko nie zajdziesz. Pokazujesz, że masz czytelników gdzieś, bo nie są polonistami i nie dają Ci za to oceny. Ja, jako czytelnik, jestem bardzo zniechęcona do opowiadania, szczególnie, że nie zachwyca ono oryginalnością itd.

Turek + Krówka to mi jakoś podejrzanie kebabem pachnie - by Słonióheart
... A księżyc opowiada mi najpiękniejsze w jego życiu sny...

No to mamy piękny czworokącik... lx

#40 2010-05-05 23:58:47

brzydulomaniaczka
Przyjaciułka SteFy
Od: Gdzieś w lubelskim...
Serwis

Brzdyulomaniaczko, to nie jest do końca tak, bo ja każdą pracę sprawdzam, ale nie zawsze uda mi się wyłapać każde błędy, a przecież ile można sprawdzać? Sprawdzam ortografię, interpunkcję, szyk zdania i powtórzenia. Koniec. Na polski staram się poprawiać więcej, choć sama muszę się przyznać, że błędy robię, bo zdarzają mi się.
Troszkę źle mnie zrozumiałaś.
Pisanie jest dla mnie czymś, dzięki czemu mogę czasem odpocząć od codzienności, bo to wszystko powstaje tylko w mojej wyobraźni...

A co do tego darowania pisania, to chyba masz rację. Pozostanę przy swoim blogu, a nie będę Wam tu RT zatruwać...

Deczko przesadziłam, przepraszam. Troszkę źle cię oceniłam. Rozumiem, że skoro nie umiesz błędów poprawić, to ich nie poprawisz, ale ja to zrozumiałam tak, że ci w ogóle nie zależy.
Przepraszam i zatruwaj nas dalej. Na razie jest średnio, ale wydaje mi się, że można z ciebie wycisnąć więcej i szkoda by było, gdybyśmy nie mieli szansy się o tym przekonać.
Iris.

Kocham wszystkie swoje siostrzyczki forómowe: Aduśka, Apollina, Claudia, Króweczka, Libby, Mel, Pszczoła, Struś.
Mój facet to Miron Lipski heart    iris
Kocham swój wieczny avek <3

Stopka forum