BrzydULA - jedyne forum fanów serialu

Forum dyskusyjne miłośników serialu "BrzydULA"

Nie jesteś zalogowany.

#81 2010-12-11 22:30:15

wqwq
Piesek Aleksa

Re: Opowiadanko

Za szybko się skończyło... Liczyłam na jakieś pogmatwanie smile

Tak trochę z innej beczki:

brzydulomaniaczka napisał:

Sprawdziłam i okazuje się, że "Króla Leara", w którym występuje Zaniewski grają dopiero pod koniec lutego sad. Buu. Przynajmniej zdążę odłożyć pieniądze na bilet tongue

Kochana, skąd wiesz, że akurat MZ będzie Edmundem a nie akurat Robert Koszucki??
A tak nawiasem polecam Króla dla MZ właśnie, tylko radzę dużo wcześniej rezerwować bilety. Sztuki w Stu są oblegane...

2010-12-11 22:30:15

Cindy
Najlepsza doradczyni na forum

#82 2010-12-12 01:12:29

brzydulomaniaczka
Przyjaciułka SteFy
Od: Gdzieś w lubelskim...
Serwis

Kochana, skąd wiesz, że akurat MZ będzie Edmundem a nie akurat Robert Koszucki??

No właśnie nie wiem... Mam nadzieję, że akurat trafię xD A o rezerwacji pomyślę, dzięki za radę big_smile

Kocham wszystkie swoje siostrzyczki forómowe: Aduśka, Apollina, Claudia, Króweczka, Libby, Mel, Pszczoła, Struś.
Mój facet to Miron Lipski heart    iris
Kocham swój wieczny avek <3

#83 2010-12-12 13:49:49

Chocolate
BrzydUloholik
Od: Zimowa stolica
Serwis

Ja? Autograf? Ja się chyba nie nadaję xD Jeśli chodzi o Zaniewskiego, to mogłabym nawet przebiec nago maraton, żeby dostać jego autograf, ale generalnie to jestem strasznie nieśmiała tongue Nie wiem czy bym się odważyła. Może poproś kogoś innego xD

Wiesz, już prosiłam, ale tak się składa, że akurat Marcina nie było, a moja koleżanka ma dość daleko do Teatru Stu. sad Ale może coś jeszcze wykombinuję. Jbc, to będę Cię męczyć. tongue

No właśnie nie wiem... Mam nadzieję, że akurat trafię xD A o rezerwacji pomyślę, dzięki za radę big_smile

Bilet sobie zarezerwuj, bo któraś klasa ode mnie ze szkoły w zeszłym roku rezerwowała bilety i jadą do teatru dopiero na wiosnę, także radzę się pospieszyć. tongue Ale już nie pamiętam, co to było za przedstawienie. I życzę, żebyś trafiła na Mariusza. wink

wqwq napisał:

Za szybko się skończyło... Liczyłam na jakieś pogmatwanie smile

Wiesz, ja już nie chciałam wszystkiego jeszcze bardziej gmatwać. Ale może moja wena do opowiadań brzydulowych kiedyś wróci. Właściwie to już mam jeden pomysł, ale najpierw muszę dokończyć to opowiadanie, które teraz piszę na blogu i nie uważam, że jest godne, by wrzucić je tutaj. tongue

Moje nowe opowiadanie: Bezludna wyspa | Nareszcie są wakacje! lol

Nie kochaj mocno, bo przyjdzie nienawiść,
nie nienawidź mocno, bo przyjdzie miłość...

Stopka forum