BrzydULA - jedyne forum fanów serialu

Forum dyskusyjne miłośników serialu "BrzydULA"

Nie jesteś zalogowany.

#1 2010-05-15 12:40:25

independent
Kochanka Marka
Zarejestrowany: 2009-08-21
Posty: 4479
Serwis

Petycja!!!

OSTRZEŻENIE! Temat zawiera drastycznie treści!

Zamieszczam tutaj linka do petycji, która krąży po wielu krajach. Składamy podpisy, które mają na celu pomóc dręczonym przez Chińczyków zwierzętom. Niestety w Azji, te niewinne stworzenia, traktowane są jak zwykłe, nic nieczujące przedmioty. Podobna akcja miała miejsce, gdy w 2008 roku, organizowana była Olimpiada w Pekinie. Władze postanowiły „oczyścić” miasto z bezdomnych zwierząt, znęcając się nad nimi bezlitośnie. Zachowanie tych ludzi jest według mnie karygodne, dlatego bardzo proszę podpisujcie się! Myślę, że działamy w słusznym celu!

Tu jest link, do strony głównej organizacji P T R O A (Preserving The Rights Of Animals):

http://www.ptroa.co.il/english/mainpage.php
Przeczytajcie zanim, włączycie kolejny link!!! WAŻNE!!!

Poniżej zamieszczam jeszcze adres, bezpośrednio do petycji, gdzie można złożyć swój podpis. Ostrzegam, że na tej stronie znajduje się filmik, który przybliża nam okrucieństwo Chińczyków. Zdjęcia są naprawdę wstrząsające! Ja go nie obejrzałam, bo po prostu nie byłam w stanie! Wystarczy mi to, co zobaczyłam przed Pekinem! Bardzo proszę o rozwagę! Każdy kto nie może oglądać, takich drastycznych scen, niech go po prostu nie włącza! Robicie to własną odpowiedzialność, a ja wierzę w Wasz rozsądek! Najpierw zastanówcie się kilka razy!

http://www.ptroa.co.il/petitionmovie/pe … nglish.phpDziękuję za wszystkie podpisy!


PS. Na podaną skrzynkę pocztową dostaniecie wiadomość z linkiem, w którym możecie potwierdzić autentyczność swojego adresu mailowego! Pamiętajcie, że dodaje to nam wiarygodności!


EDIT:
Waris ma oczywiście dużo racji, ale moim zdaniem nieważne KTO, ważne JAK i DLACZEGO!!!

Ostatnio edytowany przez independent (2010-05-15 17:22:53)


- Czego się boisz? - zapytał.
W jednej chwili w głowie pojawiły się setki myśli: boję się tego, że będę zwykłym szarym człowiekiem. Tego, że nie spotkam osoby, która uczyni moje życie wyjątkowym... Boję się życia... Ale najbardziej boję się, że nigdy nie zrozumiesz, co chcę Ci powiedzieć, bo jest to dla mnie za trudne.
- Boję się pająków - odpowiedziała.

Offline

 

2010-05-15 12:40:25

Cindy
Najlepsza doradczyni na forum

#2 2010-05-15 15:17:04

waris
Poszukiwaczka truskawek
Od: Bytom
Zarejestrowany: 2010-02-09
Posty: 3670

Re: Petycja!!!

Mam taką zasadę - zmienianie świata zacznijmy od siebie.
Dla Azjatów psy i koty to zwierzęta rzeźne - tak jak dla nas krowy czy świnie. Ciekawe, jak my byśmy zareagowali, gdyby oni podpisywali petycje w sprawie zabijania krów w Polsce.
Oni znęcają się nad zwierzętami - i z tym trzeba walczyć (chodzi o humanitarną śmierć), ale u nas wcale nie ma lepiej. Nie wiem, czy zdajecie sobie sprawę, jak u nas wyglądają rzeźnie, laboratoria, w których testuje się na zwierzętach, jak wygląda wywóz naszych koni do Włoch. Nie jesteśmy wcale lepsi od nich, po prostu żyjemy w niewiedzy.
Polecam film "Ziemianie" - bardziej obrazowo nie da się przedstawić problemu.

Ostatnio edytowany przez waris (2010-05-15 15:20:59)


Blabla

Offline

 

#3 2010-05-15 19:38:09

Ajrisz
Gwiazda FaktUli
Od: PPTH
Zarejestrowany: 2009-10-01
Posty: 14916

Re: Petycja!!!

Ja podpisałam.

Waris, oczywiście masz sporo racji, ale nikt nie powiedział, że u nas jest lepiej. wink Przecież sama zamieszczałam tutaj petycję dotyczącą wspomnianego przez Ciebie, wywozu polskich koni do włoskich rzeźni. Myślę, że jakkolwiek możemy, tak należy pomagać.
Dzięki, Independent. Właśnie po to powstał ten dział.

Offline

 

Stopka forum

Powered by PunBB© Copyright 2002–2018 PunBB
statystyka