BrzydULA - jedyne forum fanów serialu

Forum dyskusyjne miłośników serialu "BrzydULA"

Nie jesteś zalogowany.

#1 2010-05-20 22:04:09

Papuka
Wesołych Świąt!!!
Od: 100lica/Piaseczno

Najśmieszniejsze sceny

1. Propozycje dajemy w formie:
    numer odcinka
    opis sceny
    uzasadnienie

2. Podać można kilka propozycji.
3. Dopuszczalne są tylko posty zawierające propozycję sceny. zanim dodasz swoją propozycję sprawdź czy ktoś już nie dał takiej.
4. Dobrze jest Upewnić się przed dodaniem swojej propozycji, czy na pewno pasuje do tematu big_smile Chyba, że autor propozycji dobrze uzasadni czemu Viola jedząca pomidory pasuje do tematu najromantyczniejsze sceny big_smile

Miłej zabawy big_smile

"rżnęli się jak dwie oszalałe siekiery" by słonió big_smile
"Na końcu świata, pośród oceanu niezapominajek, dwie dusze odnalazły się nawzajem." by Mlawer...
"Hold me close and hold me fast The magic spell you cast This is la vie en rose" "La vie en rose"

2010-05-20 22:04:09

Cindy
Najlepsza doradczyni na forum

#2 2010-05-21 10:17:28

MEG1984
Prawie jak Papuka
Od: zachodniopomorskie

Re: Najśmieszniejsze sceny

Dla mnie jedną z najśmieszniejszych jest scena z odcinka 68, czyli słynny jeździec bez głowy.
Ula spieszy się do firmy, żeby zawieźć Markowi nowy harmonogram. Jedzie więc z Maćkiem motorem. Szymczyk zapomniał powiedzieć przyjaciółce, że w kasku zacina się zapięcie. Ulka nie może zdjąć  kasku, więc wchodzi z na głowie do firmy. Mija Krzysztofa, Helenę i Aleksa. Wtedy pada z usta Febo słynne "jeździec bez głowy". Najśmieszniej jest jednak w gabinecie prezesa. Marek próbuje porozmawiać z Ulą ale kask wybitnie w tym przeszkadza. Dobrzański próbuje więc go ściągnąć z głowy Uli męcząc się  przy tym strasznie. Panna Cieplak ląduje z głową w dół na wysokości bioder prezesa. Na co wchodzi Violetta. Po jej minie można sądzić jakie ma skojarzenia. tongue
Tę scenę oglądałam wiele razy i zawsze przy niej płaczę ze śmiechu. Nie ważne jak zły mam humor ta scena zawsze i go poprawia.

Kiedy rodzi się człowiek z nieba spada dusza i  rozpada się na dwie części.
Jedna z nich trafia do kobiety, druga do mężczyzny.
Życie polega na odnalezieniu tej drugiej połowy, połowy swojej duszy, połowy samego siebie...
I believe in SH. I AM SHERLOCKED.

#3 2010-05-21 15:05:53

waris
Poszukiwaczka truskawek
Od: Bytom

Ja zawsze się śmieję jak głupia przy odcinku 112 -  po podpisaniu umowy z reprezentacją, jak Ulka zaciągnęła dla Marka kredyt i Aleks się wściekł, że mu się udało:

Aleks: Nie no, to jest niepojęte. Wpuszczasz ślepego z kulawym na pole minowe, jest szansa 1 na 1000, że przejdą, a zanim się obejrzysz już są po drugiej stronie, zadowoleni.
Adam: Chyba ślepą z kulawym...
Aleks: Co?
Adam: Co? No bo brzydula to przecież jak denka od butelek te pingle ma.

Jak pierwszy raz to oglądałam, to się poryczałam ze śmiechu lol

Mieszkam w wysokiej wieży, ona mnie obroni
Nie walczę już z nikim, nie walczę już o nic
Palą się na stosie moje ideały
Jutro będę duży, dzisiaj jestem mały...

#4 2010-05-26 16:05:22

Beja
Kochanka Marka

Dodam jeszcze kilka:
- Masz ochotę na niebezpieczny związek?, czyli cała akcja z randką Uli i Adama; zabójcze są już same przygotowania do niej: rozmowy Adama i Aleksa, zapraszanie Uli do restauracji i randka jako taka big_smile - odcinek 9
- randka pod znakiem truskawek - z odcinków 133 i 134; najlepsze są sceny Marka i Seby, kiedy Marek panikuje, a Seba się z niego zlewa lol, chociaż sama randka też miecie
- trochę fauny: wyścig Piotra i Marka do gabinetu Uli i rżenie koni w tle - to mnie zawsze Ómiera lol2 - odcinek 216

#5 2010-07-25 18:51:17

ulomarkoholiczka
Kochanka Marka
Od: Jeżewo\Zawidz
Serwis

Niestety numeru odcinka nie pamiętam big_smile

Adam: Dostałeś mojego meila?
Aleks: Tego ze striptizem? i ta mina Aleksa bezcenna. big_smile

Odcinek 132 (chyba)

Seba: Mówię ci. Ona wierzy, że to jest prawdziwy związek.
Marek: Jaki związek?
Seba: i chce go skonsumować truskaweczko ( ton głosu Seby grzmiał tak jakby za chwile miał się rzucić na Marka i ta jego mina)_ lol2

Najpiękniejsze są lasy mieszane...
Czułam się bardzo samotna, a jednocześnie zadowolona z samotności...
Nigdy nie ufaj mężczyźnie. To cukierek moczony w truciźnie...
Najbardziej cię kocham, kiedy jesteś w głowie...

#6 2010-09-12 22:00:15

veronicty
Ma duże Wi
Od: Łódź

mnie tak zabiło totalnie to:
odcinek 24 bądź 25
kiedy Ula przynosiła ostatni kawałek ciasta czekoladowego dla Marka i Sebastian zaczął je jeść lol
-Mmm! Pyszne! Sama piekłaś?
-Nie... Kupiłam... To znaczy... znalazłam.
-CO?! Znalazłaś?! Jak to znalazłaś?!
i zaczął się tak pluć, a Marek tak się śmiał lol3

Aleksander Febo ma wieczną świnkę!
Nabijam na lasta i mi z tym dobrze!
Kocham się w Jarku Leczo. - by Strósia.
H.U.M.O.R.

#7 2010-09-26 13:24:51

Kitty84
Druga połówka Marka

motyw z odcinka 10 i 11, czyli Ulka ratująca z opresji golusieńkiego Marka - po prostu leję ze śmiechu, jak oglądam ich miny. Jak ona mu fajnie te majtachy zakłada xD, a jak on potem szybko przechodzi do porządku dziennego nad tym, że sekretarka widziała go takiego, jak go pan Bóg stworzył xD No nie mogę, już się śmieję lol2 I jeszcze ten tekst na ofertę uwolnienia go z kajdanek: "Zębami?" xDDD

odcinek 161 - po tym, jak Krzysztof wybrał Ulkę na dyrektora finansowego, Marek zabrał ją do jej nowego gabinetu, gdzie poprosił Violę o pomoc w aranżacji wnętrza. Kubasińska snuje swoje wizje (chwaląc się, że skończyła kurs fengszuja xD) i w pewnym momencie mamy taki motyw: Marco stoi w kącie koło drzwi do gabinetu, a Viola oświadcza, że to kąt narodzin, na co Dobrzański błyskawicznie robi strategiczny odwrót i szybko przechodzi w inne miejsce, na co Viola stwierdza, że jednak właśnie tam jest ten kąt narodzin, a Markowi puszczają nerwy i stanowczo prosi ją, by wreszcie zadbała o dostarczenie komputera dla Ulki (bo bidulek nie może już tego słuchać) lol2 lol3

Ostatnio edytowany przez Kitty84 (2010-10-04 07:39:31)

FOM storczyk MDUC GNAJ SWSiOCJT DORIS | owoce | mini | Niepoprawna Markomanka

#8 2011-01-16 19:36:53

Skata Renee
Przyjaciel Brzyduli
Od: Wyszków 4ever;)

mnie zabił pijany Sebulek w odcinkach 42, 43 lol3 jak czknął przy samochodzie i powiedział "hopsa!" to tarzałam się po kanapie lol3 lol3 sebulek the best lol3 i alkohol go tak do szczerości skłonił big_smile
jeszcze mnie w odcinku 15 zabił Turek, jak podczas kradzieży prezentacji z komputera Uli (ona była zapisana pod nazwą "prezes Marek") mruczał pod nosem "prezes Marek, prezes Marek, właśnie, żebyś się nie zdziwił ty pasztecie!" lol3 lol3
mnóstwo jest takich momentów, bo dla mnie "BrzydUla" to była przede wszystkim genialna komedia big_smile

To nie bzdura. To Viola. lol3
Nie będzie Aleks pluł nam w twarz lol3

#9 2011-01-16 20:06:58

Skata Renee
Przyjaciel Brzyduli
Od: Wyszków 4ever;)

jeszcze odcinek 222- po bójce Marek-Piotr, jak ściemnili Ulce że to jakieś dresy na nich napadły a Ula do Sebulka "A ty?" "ja? Uciekłem" lol3

To nie bzdura. To Viola. lol3
Nie będzie Aleks pluł nam w twarz lol3

#10 2011-10-27 11:11:31

Grajka
Piesek Aleksa

Mnie przypomniał się odcinek z Pshemko w roli głównej , z udziałem Izy i jego syna .Nie pamiętam numeru odcinka , ale to już tak przy końcu, jak się strasznie pokłócili, a Pshemko do synka: Ty pajacu malowany, Iza omdlewa i ich miny jak na to wreszcie zwrócili uwagę w trakcie swojej kłótni . Drugi przypadek z Pshemko i Ulą, kiedy to ciągnął ją i popychał do auta uciekając przed wścibską sąsiadeczką.Ulka próbuje mu wytłumaczyć, że musi zdążyć do ortodonty a on do niej : Tak, tak ,Tak .Zawiozę cię ... To odcinek tuż przed przemianą tj. 188

Stopka forum