BrzydULA - jedyne forum fanów serialu

Forum dyskusyjne miłośników serialu "BrzydULA"

Nie jesteś zalogowany.

#1 2010-05-20 22:08:50

Papuka
Wesołych Świąt!!!
Od: 100lica/Piaseczno

Największe zawody serialu

1. Propozycje dajemy w formie:
    numer odcinka
    opis sceny
    uzasadnienie

2. Podać można kilka propozycji.
3. Dopuszczalne są tylko posty zawierające propozycję sceny. zanim dodasz swoją propozycję sprawdź czy ktoś już nie dał takiej.
4. Dobrze jest Upewnić się przed dodaniem swojej propozycji, czy na pewno pasuje do tematu big_smile Chyba, że autor propozycji dobrze uzasadni czemu Viola jedząca pomidory pasuje do tematu najromantyczniejsze sceny big_smile

Wyjątkowo w tym temacie dopisujemy jak mogłaby zostać rozwiązana scena. Oczywiście krótko tongue

Miłej zabawy big_smile

"rżnęli się jak dwie oszalałe siekiery" by słonió big_smile
"Na końcu świata, pośród oceanu niezapominajek, dwie dusze odnalazły się nawzajem." by Mlawer...
"Hold me close and hold me fast The magic spell you cast This is la vie en rose" "La vie en rose"

2010-05-20 22:08:50

Cindy
Najlepsza doradczyni na forum

#2 2010-05-20 22:21:30

Asia
Wyznawca pomidoryzmu

Re: Największe zawody serialu

Zakończenie
Odcinek 235 Marek i Ula całując się teleportują się z sali gdzie odbywał się pokaz do siedziby FD.
Ki-czo-wa-te, landrynkowe i operowomyldane.
Jakby mogło być? Bardziej na spokojnie i nie w ciągu kilku ostatnich minut serialu.

Ostatnio edytowany przez Asia (2010-05-20 22:22:36)

#3 2010-05-21 18:39:47

lady_garga
Cokolwiek Marka
Od: Piła

Asiu to jest typowe dla takich seriali hmm
mnie osobiście rozczarowało to, że Ulka zmieniając swój wygląd zmieniłą także swój charakter i trwało to od odcinka 180 aż do końca. Wtedy już mi się odechciewało powoli to oglądać i oglądałam tlyko dla Violi i Sebka, Pshemko i Marka.

"Wszystkie kudłate myśli kiedyś wyłysieją" heart   
Moja familia: mamóś klaudusia_227, siestra Indó i siostrzyczka duchowa vivienn kiss
GNAJ; FSiJPH; SWSiOCJT; SZFGM; MDUC

#4 2011-01-16 20:10:59

Skata Renee
Przyjaciel Brzyduli
Od: Wyszków 4ever;)

mnie zawiodło to, że romans Ulino- Markowy był za krótkixD i że wspólny wyjazd był taki na poważnie, bez żartów big_smile a potem ta rozpacz Marka po stracie Uli była taka za smutna... mogli to inaczej przedstawić. Np. więcej picia z sebulkiem, to by mogło być śmieszniexD

To nie bzdura. To Viola. lol3
Nie będzie Aleks pluł nam w twarz lol3

Stopka forum