BrzydULA - jedyne forum fanów serialu

Forum dyskusyjne miłośników serialu "BrzydULA"

Nie jesteś zalogowany.

#11 2010-05-21 09:45:14

izabela24C
Szemrzący typ
Od: Bochnia

Re: Tró Story

Cześć! cieszę się, że wróciłaś do nas z takim wspaniałym nowym opowiadaniem, które bardzo mi się podobało oraz zaciekawiło mnie. Jestem bardzo ciekawa jakie to wspólne ma marzenia Marek z tą intrygującą Agnieszką i co z ich spotkania wyniknie. świetny jest ten fragment jak Marek „siedzi na tym upstrzonym ptasimi odchodami parapecie jak jakiś cholerny gołąb”. Szkoda, że Ulka dała kosza Mareczkowi i pojechała na te wakacje z tym cholernym panem polo!, ale no cóż takie opowiadania też muszą być, żeby nie był nudno. Czekam cierpliwie na następny rozdział tego opowiadania.

2010-05-21 09:45:14

Cindy
Najlepsza doradczyni na forum

#12 2010-05-21 10:18:14

Beja
Kochanka Marka

Normalnie powrót do przeszłości - czuję się, jakbym miała deja vu, czytając znowu twoje opowiadanie. W sensie, że przypominają mi się wakacje big_smile
Ciekawie się zaczyna, nie powiem, nawet mam już w głowie możliwy dalaszy ciąg, ale nie uprzedzajmy faktów tongue
Na pewno czekam na ciąg dalszy big_smile

Jeden błąd wyłapałam:

Strychnine napisał:

Tylko jeden człowiek zdawał sobie nic sobie nie robić z tej lipcowej pogody.

Za dużo sobie wink

#13 2010-05-21 15:55:45

Ajrisz
Gwiazda FaktUli
Od: PPTH

Założą zespół rockowy, ogolą Marka na łyso zostawiając mu dziesięciocentymetrowego irokeza i wytatuują mu wielkie skrzydła na plecach? tongue Nie? No to bez sensu. xD
Dobra, dobra. Żartowałam. big_smile
Czekam na rozwinięcie, bo narazie nie wiem, do czego to zmierza. big_smile Ale ja i tak rzondam Aleksa! lol Tak prewencyjnie tongue

So I open my door to my enemies
And I ask could we wipe the slate clean
But they tell me to please go fuck myself
You know you just can't win…

#14 2010-05-21 16:31:45

lady_garga
Cokolwiek Marka
Od: Piła

STRYCHNINE!!!!!!!!! Znów postanowiłaś uraczyć nas swoją twórczością jak widzę tongue
Ogólnie to mnie się to bardzo podoba, ale szczerze mówiąc to aż tak mnie nie powaliło... Zaczynają mnie powoli wkurzać te opki, w których Marek świruje z miłości do Ulki, ugania się za nią, a ona ma go w d**... Fajnie by było gdybyś go połączyła z Agnieszką big_smile Wtedy by się Ulka zaczęła gimnastykować żeby do niej wrócił tongue
poza tym maleńkim szczególikiem to super tongue więcej napiszę jak więcej przeczytam. Czekam na cede kiss

"Wszystkie kudłate myśli kiedyś wyłysieją" heart   
Moja familia: mamóś klaudusia_227, siestra Indó i siostrzyczka duchowa vivienn kiss
GNAJ; FSiJPH; SWSiOCJT; SZFGM; MDUC

#15 2010-05-21 17:47:39

brzydulomaniaczka
Przyjaciułka SteFy
Od: Gdzieś w lubelskim...
Serwis

Magda zaczyna nowe opowiadanie! *odtańcza taniec radości na środku pokoju*
Mogę ci z tej okazji dać wszystkie babeczki, które dzisiaj upiekłam. Oprócz tych, które zjadłam lol
A tak poważnie rzecz biorąc, podoba mi się smile Wiadomo, pierwszy rozdział to pierwszy rozdział. Ale fajnie nakreśliłaś sytuację Marka i Uli - gdzieś chyba wystąpiło już odrzucenie Marka przez Ulę na pokazie (no co? taka moja natura, że porównuję xD), ale tutaj wynikły z tego jakby inne konsekwencje, więc w zasadzie to nie jest to samo big_smile Zastanawia mnie, jak u ciebie układają się relacje Ulki z Piotrem, o których pewnie dowiemy się więcej, gdy Ula wróci z urlopu.
Wiesz, co podoba mi się najbardziej? Ten twój obłędny serialowy Marek. Który dynda sobie nogami, bo nie ma ochoty pokazywać się ludziom. I jest taki zrezygnowany. Większość pisze, że walczy o Ulkę, co oczywiście jest fajne, ale w serialu raczej tego nie obserwujemy. To jest takie markowe, że aż chce mi się śpiewać. Nareszcie prawdziwy Marek! Jestem go sobie nawet w stanie wyobrazić na tym parapecie jako gołębia lol Violka fantastyczna, chociaż pojawiła się tylko na chwilę xD
No i Aga... Ciekawa postać big_smile Na pewno wniesie trochę życia do opowiadania. Generalnie podziwiam cię za umiejętność wymyślania nowych postaci i od razu nadawania im charakteru. Noo xD

I słówko komentarza do komentarzy:

Ale ja i tak rzondam Aleksa! lol Tak prewencyjnie tongue

Nie pozostaje mi nic innego jak się zgodzić big_smile Tylko nie każ mu więcej tańczyć lol3 A jeśli już, to coś normalnego lol Nie zapomnę ci tego, wiesz o tym, no nie? xD

Zaczynają mnie powoli wkurzać te opki, w których Marek świruje z miłości do Ulki, ugania się za nią, a ona ma go w d**...

Uśmiejecie się pewnie z tego komentarza, bo na ogół ja coś takiego piszę, ale... W zasadzie kto powiedział, że ona ma go w d****? Póki co, to jest tylko powiedziane, że wyjechała na urlop, a wcześniej dała mu kosza. Za wcześnie jeszcze, żeby ocenić, dlaczego to zrobiła (a przynajmniej jaka jest wizja Magdy) i jaki ma generalnie stosunek do Marka.
Rozumiem, że może ci się nie podobać (a przynajmniej się staram - jak coś od Magdy nie może się podobać? xD), ale może najpierw zobaczymy, jak się sytuacja rozwinie? tongue

Oczywiście cały komentarz jest wybitnie stronniczy, ale to z miłości heart Zdarzało mi się Magdę czasem skrytykować, chociaż rzadko, ale i tak najczęściej jej bronię big_smile Naturalny odruch.

Pozdrawiam, Irka.

Kocham wszystkie swoje siostrzyczki forómowe: Aduśka, Apollina, Claudia, Króweczka, Libby, Mel, Pszczoła, Struś.
Mój facet to Miron Lipski heart    iris
Kocham swój wieczny avek <3

#16 2010-05-21 18:14:47

Łukasz56
Drugie oczy Uli
Od: Kraków

Strychnine!
Nie wiem dlaczego brakuje ci wytrwałości w kontynuacji genialnego brzydula.Mam nadzieję,że go nie porzucisz(opowiadania, znaczy się).
Rozdział pierwszy nowego całkiem intrygujący,opowieść w Twoim stylu.Nie przejmuj się komentarzami,że to już było ,to za słodko,to za brutalnie.Nawet istniejący już schemat można wypełnić nowymi treściami,nie mówiąc już o tym,czy ktoś umie przekazać co mu wena przyniosła,czy nie.Ty to na pewno umiesz.I może być to drugie ,po mojej ulubionej Kitty(gdzie jesteś?),opowiadanie,które będzie mnie wkurzało,ale będę je czytał z wypiekami(albo z czymś tam innym).
Pozdrawiam.

Ostatnio edytowany przez Łukasz56 (2010-05-28 18:44:29)

I jego oczy - szalone, zakochane w Uli. Do końca, do bólu, do dna...

#17 2010-05-21 18:24:02

mono
Prostuje spinacze
Od: near Lublin

Ula z czajntałnem, Marek z Agnieszką... Hmm, ciekawi mnie co kombinujesz.
Mam nadzieję, że zaskoczysz nas dalszą częścią tej historii. Prawda, że tu nic nie będzie przewidywalne? big_smile

Interesuje mnie, co czuje Ulka. Mareczek usycha, ma dość, marnieje w oczach.
A ona? Czy pokochała Piotra? Ten pokaz Gusto... Coś w tym musi być.

Wszystko jest niedopowiedziane. Lubię tak. big_smile

Ogólnie, to mi się podobało. smile

są tacy, którzy w głowie hodują ogrody.

#18 2010-05-21 18:58:55

lady_garga
Cokolwiek Marka
Od: Piła

a ja powim jeszcze (zapomniałam dopisać tam tongue) że ten opis MArka siedzącego na oknie to mi takie wrażenie sprawił, że on chce się zabić. Calowe o było czy to ja mam jakąś spaczoną psychikę? tongue
Iris ja wcale nie powiedziałam, że tu tak jest. Ja powiedziałam tylko, że mnie wkurzają takie sytuacje w opkach i wyraziłam nadzieję, że tak nie będzie. Przepraszam jeśli zostało to źle zrozumiane kiss

Ostatnio edytowany przez lady_garga (2010-05-21 19:01:50)

"Wszystkie kudłate myśli kiedyś wyłysieją" heart   
Moja familia: mamóś klaudusia_227, siestra Indó i siostrzyczka duchowa vivienn kiss
GNAJ; FSiJPH; SWSiOCJT; SZFGM; MDUC

#19 2010-05-21 20:15:11

Strychnine
Szef nocnej zmiany
Od: Ravenclaw
Serwis

Łaaa, ile komentarzy xD Dzięki, dzięki xDD

Znaczy powiem tak... Co bym nie wymyśliła, zawsze mnie ktoś rozgryzie xD I tym razem, cholera, znowu tak się stało xD

Ostatnio edytowany przez Strychnine (2010-05-21 20:20:17)

FOM SEMUMIUWW AfF FSiJPH SNiSUM&UwS GNAJ DORIS MDUC

This is my timey-wimey detector. It goes ding when there’s stuff. - The Doctor

#20 2010-05-21 20:17:26

Ajrisz
Gwiazda FaktUli
Od: PPTH

Też Cię kocham, pasierbico-ciociu. XD kiss

So I open my door to my enemies
And I ask could we wipe the slate clean
But they tell me to please go fuck myself
You know you just can't win…