BrzydULA - jedyne forum fanów serialu

Forum dyskusyjne miłośników serialu "BrzydULA"

Nie jesteś zalogowany.

#1 2010-05-21 15:15:49

Papuka
Wesołych Świąt!!!
Od: 100lica/Piaseczno

The best of Maciek

1. Propozycje dajemy w formie:
    numer odcinka
    opis sceny
    uzasadnienie

2. Podać można kilka propozycji.
3. Dopuszczalne są tylko posty zawierające propozycję sceny. zanim dodasz swoją propozycję sprawdź czy ktoś już nie dał takiej.
4. Dobrze jest Upewnić się przed dodaniem swojej propozycji, czy na pewno pasuje do tematu big_smile Chyba, że autor propozycji dobrze uzasadni czemu Viola jedząca pomidory pasuje do tematu najromantyczniejsze sceny big_smile

Miłej zabawy big_smile

"rżnęli się jak dwie oszalałe siekiery" by słonió big_smile
"Na końcu świata, pośród oceanu niezapominajek, dwie dusze odnalazły się nawzajem." by Mlawer...
"Hold me close and hold me fast The magic spell you cast This is la vie en rose" "La vie en rose"

2010-05-21 15:15:49

Cindy
Najlepsza doradczyni na forum

#2 2010-05-21 17:51:10

vivienn
Wyznawca pomidoryzmu

Re: The best of Maciek

Maciek już sam w sobie podobał mi się - taki prostolinijny, wielkoduszny, dobry. "Wujek dobra rada" tyle, że wersja dla Uli. Strasznie mi przypadło do gustu, że pod koniec serialu był "za" Markiem i nakłaniał Ulkę do dania Dobrzańskiemu szansy. Ulubiona scena z nim? Hmmm... To był chyba 222 odcinek scena w samochodzie Maćka. Jechał on i Ula. Cieplakówna opowiada, że i Marek, i Piotr są dla niej tylko przyjaciółmi i zaraz potem mówi do Szymczyka: "Ale ty i tak będziesz tym najlepszym" (coś takiego). On odpowiada: "Przecież to jasne. No helooo" (nie pamiętam już dokładnie, coś takiego także). Rozbawiło mnie to równo xD Zresztą, nie tylko mnie, moją rodzinkę również  smile Było jeszcze wiele scen "The best of Maciek", ale już nie pamiętam. Skleroza nie boli...

Pozdrawiam.

Vivienn

Oto jest miłość. Dwoje ludzi spotyka się przypadkiem,
a okazuje się, że czekali na siebie całe życie.

Rodzina forómowa love  PBWBT  FCI

#3 2010-06-23 19:26:09

Dobrzańska
Wyznawca pomidoryzmu
Od: Wars & Sawa

Co prawda numeru odcinka juz niestety nie pamiętam - czas jakoś zaciera pamięć, ale najbardziej lubię scenę jak Maciek pokazuje Uli samochód i Marek mówi
- Chyba był bity.
Na co Maciek :
- Chyba sam byłeś bity!
Tamtym tekstem Maciek zdobył moje serce smile

Everything is made of love. Neil McCormick >

#4 2010-06-23 19:42:52

ulomarkoholiczka
Kochanka Marka
Od: Jeżewo\Zawidz
Serwis

Dobrzańska napisał:

Co prawda numeru odcinka juz niestety nie pamiętam - czas jakoś zaciera pamięć, ale najbardziej lubię scenę jak Maciek pokazuje Uli samochód i Marek mówi
- Chyba był bity.
Na co Maciek :
- Chyba sam byłeś bity!
Tamtym tekstem Maciek zdobył moje serce smile

O ile się nie mylę to odcinek 144 lub okolice tongue

Ale te scene pamiętam doskonale. Ale się wtedy uhahahałam tongue

Najpiękniejsze są lasy mieszane...
Czułam się bardzo samotna, a jednocześnie zadowolona z samotności...
Nigdy nie ufaj mężczyźnie. To cukierek moczony w truciźnie...
Najbardziej cię kocham, kiedy jesteś w głowie...

#5 2011-01-16 19:48:41

Skata Renee
Przyjaciel Brzyduli
Od: Wyszków 4ever;)

ostatnio mi wpadł "na oko" moment z odcinka 50 kiedy to podczas randki z Violą, Maciek dzwoni do jakiegoś kolegi, żeby pożyczyć kasę na kolację i tak gada "cześć stary, pożyczysz trzy stówy? (...) A dwie?(...) nie no, jedna mi nie wystarczy(...) na co, na co..na jajco! Na jajeczko właściwie..." lol3  umieram zawsze na tej scenie lol3 w ogole Maciek podczas tego flirtu z Violką jest najlepszy :lol1: "cześć maleńka" w odcinku 46 chyba jak próbuje zagadać mnie dobija lol3
no i oczywiście, kultowa jest moim zdaniem scena z odcinka czwartego, jak Maciek odchodzi z baru grubasa lol3 perełka lol3
mi się w ogóle podobały te rozmowy Maćka z Ulką, takie typowo rysiowskie big_smile ja z nich czerpałam wiele mądrości życiowych!xD

To nie bzdura. To Viola. lol3
Nie będzie Aleks pluł nam w twarz lol3

#6 2011-01-16 22:50:42

Króweczka
Kochanka Marka
Od: Augustów

Pszczoła to chyba jeszcze nie zauważyła, że taki dział istnieje, bo to niemożliwe, żeby z własnej woli przepuściła okazję na porozpływanie się nad swoim menszem ^ ^

"No heloł!" - To jest po prostu cudne. I albo jest to tekst z "prywatnego słownika" Czeczota albo to pozostałość po serialu, bo już w kilku wypowiedziach niezwiązanych z "BrzydUlą" tego używał tongue

No i jedna z moich ulubionych scen, odcinek 133 (albo 134, nie pamiętam), czyli słynny "Dziki zachód". Te spojrzenia, jakimi mierzą się Maciek i Marek... Mrao ^ ^

Turek + Krówka to mi jakoś podejrzanie kebabem pachnie - by Słonióheart
... A księżyc opowiada mi najpiękniejsze w jego życiu sny...

No to mamy piękny czworokącik... lx

#7 2011-01-17 19:41:24

Skata Renee
Przyjaciel Brzyduli
Od: Wyszków 4ever;)

Dziki Zachód to już był w "BrzydUli" standardxD ja pamiętam te spotkania Marek-Piotr i rżenie koni w tlexD zawsze rządziły człowiekiem jakieś takie sprzeczne uczucia wówczasxD jednocześnie chciało się zabić tego polo za to, że jest taki perfidny a z drugiej trzęsło się ze śmiechu lol3

To nie bzdura. To Viola. lol3
Nie będzie Aleks pluł nam w twarz lol3

Stopka forum