BrzydULA - jedyne forum fanów serialu

Forum dyskusyjne miłośników serialu "BrzydULA"

Nie jesteś zalogowany.

#21 2010-07-27 23:09:04

root
Administrator

Re: Co zobaczymy w 7 sezonie?

Papuka napisał:

Trzeba pamiętać, że scenarzyści od House'a to nie scenarzyści od BrzydUli tongue
Obejrzałam w krótkim czasie wszystkie dotychczasowe sezony więc dużo łatwiej było mi wychwycić jakieś nieścisłości czy błędy. Trzeba naprawdę pochwalić twórców za to, że przez 6 sezonów byli w stanie w każdym czymś zaskoczyć.
Jak do tej pory to za jeden z najsłabszych odcinków uważam ten który reżyserował Hju tongue Być może jest to spowodowane moimi oczekiwaniami tongue
No i dlaczego zabierają nam 13? Wcześniej zabrali Amber, która świetnie pasowała do Grzesia charakterkiem. Chyba jako jedyna potrafiła stawić mu czoła w potyczkach słownych big_smile

13 kreci film.
aha . juz wiem.
no to Oliwia Wilde kreci Tron:Legacy
i tylko na kilka odcinków jej nie bedzie.
wyglada w filmie tak:

http://images2.fanpop.com/image/photos/9300000/Olivia-as-Quorra-in-Tron-olivia-wilde-9366533-500-398.jpg
na podstawie komiksu - ale to malo wazne.

Po dwóch miesiacach max wraca normalnie na plan. Podejrzewam, ze jej sie polepszy. Nowa to bedzie studentka House'a i tez na razie bedzie na chwile. Ale jak bedzie pyskata czy jakas wyrozniajaca sie to pewnie ja zostawia. Studentke House zwerbuje do pomocy a ona bedzie miala z kims romans (podejrzewaja Chase)

2010-07-27 23:09:04

Cindy
Najlepsza doradczyni na forum

#22 2010-07-28 00:41:32

Lana
Gajowa
Od: Hiszpania
Serwis

Dwa miesionce to za dużo a w tym nowym filmie to jakoś dziwno wygląda :s Mam nadzieje że w 7 szybko wróci i ja będe hepi big_smile

Zrzeszona w: FOM, SMDwWP, SMSZ, SMSZwS, 90%, R+R=R (Roy+Riza=Romance)
Teraz mi przypomnijcie co oznaczają te skróty...
Jestem sokole oko! =DDDDDDDDDD
WSZYSCY KŁAMIĄ

#23 2010-07-28 13:53:54

Wkręętka!
Serce przepełnione Ulą

Z tego profilu jej nie poznaję tongue W każdym razie, bez niej to nie będzie to samo...

- Harry – powiedział w końcu – wiesz, że zawsze będę cię wspierać. – Przełknął. – Nawet jeśli chcesz poderwać Malfoya na dżem.
- Ron! - wykrzyknął Harry z oburzeniem, a potem dodał zduszonym szeptem:
- Myślisz, że powinienem?

#24 2010-07-28 13:59:33

Beja
Kochanka Marka

Pierwszy zwiastun siódmego sezonu - póki co bez nowych scen big_smile

http://www.youtube.com/watch?v=au5gpNZi … r_embedded

#25 2010-07-28 19:47:59

Wkręętka!
Serce przepełnione Ulą

Dzisiaj - o ile się nie mylę - House na TVP2.

- Harry – powiedział w końcu – wiesz, że zawsze będę cię wspierać. – Przełknął. – Nawet jeśli chcesz poderwać Malfoya na dżem.
- Ron! - wykrzyknął Harry z oburzeniem, a potem dodał zduszonym szeptem:
- Myślisz, że powinienem?

#26 2010-07-29 06:51:38

dorocie03
Poszukiwaczka truskawek
Od: Warszawa

Witaski! 13 ma charakterek i swój urok. Cameron jest dla mnie trochę bezbarwna. Ciekawa jestem jak pociągną wątek Cuddy-Greg. Jak on wybrnie ze swojej wizji świata w obliczu spełnionej miłości. Na pewno będzie ciekawie smile

GNAJ heart, Iwona, SWSiOCJT, KTB, MDUC, Jowi46   Filip.B heart

"Markowe dołeczki znakiem markowym Marka. Aleksander w szoku. A Ula - w kanarkach"
"To tylko moja wyobraźnia" ,"Coś małego", "Inaczej"

#27 2010-07-29 12:27:22

Beja
Kochanka Marka

Jest jeszcze jeden nowy zwiastun siódmego sezonu - jedna scena jest chyba spoilerowa, bo nie kojarzę jej z szóstego sezonu tongue
Ale za to jaka! Mrao heart big_smile
http://www.youtube.com/watch?v=qmH2a9wS … r_embedded

#28 2010-08-03 21:51:51

lapsus linguae
Przyjaciel Brzyduli

House jest rozbrajający w tym promo wyżej smile

kto nie widział, następne promo: http://www.youtube.com/watch?v=po4mfMgJ1Po
Wilson w jakim szoku smile

EDIT bo chyba dałam spoilery wink

Ostatnio edytowany przez lapsus linguae (2010-08-03 23:07:07)

Denial ain't just a river in Egypt. It's a freaking ocean.

Life is divided into the horrible and the miserable. The horrible are the cancer patients and the terminal cases... the miserable is everyone else. So, be thankful that you're miserable.
[Annie Hall, Woody Allen]

#29 2010-08-04 12:15:46

Beja
Kochanka Marka

Lapsus, tu można dawać spoilery, to sugeruje nawet sam tytuł tematu big_smile

Czwarte promo ma niesamowitą muzykę heart No i Wilson heart

Jest już piąte promo
http://www.youtube.com/watch?v=0hmwgphA … eature=sub
Właściwie to nie ma tam nic nowego, ale można zerknąć tongue

Ten team z promo to dream team big_smile Ciekawe, czy Wilson zagości w zespole na dłużej big_smile

#30 2010-08-04 12:46:17

lapsus linguae
Przyjaciel Brzyduli

No tak, w sumie logiczne tongue

Promo super, zwłaszcza tekst House'a: I'm seeing Cuddy. Generally without any clothes on big_smile

a piosenka to "Help me" Macy Gray, też mi się podoba smile

króciutki wywiad z producentem House'a, Davidem Shore'm: http://ausiellofiles.ew.com/2010/08/03/ … -season-7/

dla nieanglojęzycznych: w filmiku Shore mówi, że House to nadal House, a Cuddy to nadal Cuddy wink tylko "trochę bardziej" są razem (choć na razie nie planują razem zamieszkać). Pierwszą przeszkodą w ich związku będzie to, że zrobi się dziwnie w pracy. Przeszkód oczywiście będzie więcej wink
Co do 13, to Shore obiecuje, że wróci. Pojawi się też nowa bohaterka grana przez Amber Tamblyn, która, w przeciwieństwie do pozostałych lekarzy, ma nadal trudności z przywyknięciem do sposobu bycia House'a (tak jak każdy normalny człowiek powinien tongue) Tamblyn na razie była zainteresowana tylko kontraktem na kilka odcinków, ale kto wie, jeśli wszyscy będą zadowoleni, może zostanie na stałe.
Zmienią też trochę czołówkę w tym sezonie smile

wywiad z Lisą Edelstein grającą Cuddy: http://ausiellofiles.ew.com/2010/08/03/ … ers-naked/

Lisa przyznaje, że będzie dużo scen erotycznych wink Trochę problemów nastręczy praca. Do tej pory relacje House'a i Cuddy były jasne: czasem Cuddy się przez niego frustrowała, ale koniec końców wszystko wychodziło na dobre dla szpitala. Teraz będą musieli odnaleźć nowy sposób relacji w pracy wink
Jest też trochę o tym, jak to dziwnie jest rozbierać się przed Hugh, ale generalnie nie ma z tym problemów wink

Denial ain't just a river in Egypt. It's a freaking ocean.

Life is divided into the horrible and the miserable. The horrible are the cancer patients and the terminal cases... the miserable is everyone else. So, be thankful that you're miserable.
[Annie Hall, Woody Allen]

Stopka forum