BrzydULA - jedyne forum fanów serialu

Forum dyskusyjne miłośników serialu "BrzydULA"

Nie jesteś zalogowany.

#21 2010-09-12 22:09:57

Andrea
Przyjaciel Brzyduli
Od: Blachownia

Re: House + my graphics = BOOM!

House & Cuddy - świetna grafika smile Przejrzysta, ładne kolory i co najważniejsze... jest Greg big_smile  I bardzo fajne dopasowanie kolorów do napisów, czarny jak marynarka House'a, bordowy niczym sukienka Lisy. Może to zabieg niezamierzony, ale mimo wszystko mnie się podoba wink
Dodam jeszcze tylko, że pierwsza tapeta w pierwszym poście jest fenomenalna big_smile
Wkręttko, naprawdę masz talent do hałsowych grafik.

"W życiu można zastąpić kolegę, ale nie przyjaciela..." - Cobra 11
BMW - Bądź Marce Wierny
"Jak mawiał filozof Jagger: Nie zawsze możesz dostać to, czego chcesz” - House M.D.
BMW E39 serii 5 - samochód na piątkę!

2010-09-12 22:09:57

Cindy
Najlepsza doradczyni na forum

#22 2010-09-13 14:53:05

Aduśka
Ulubienica Mareczka/Lwa/Alexa/Seby
Od: Gualdo Tadino

Wkręętka! napisał:

Meg lol3
Bo tam się zrobiło, jak zmieniałam takiego cusia xD I nie miałam wena tego zmieniać tongue
U mnie prawie tego nie widać, więc myślałam, że u innych też nie będzie.
Także przepraszam, problem techniczny tongue

Lenió już ja Ci dam problem techniczny :grozi paluszkiem: Ślicznie wyszło! Jestem pod ogromnym wrażeniem poklony zwracam honor miszczu poklony

"You know how they say, "you can't live without love"? Well, oxygen is even more important."

#23 2010-09-13 16:31:45

Wkręętka!
Serce przepełnione Ulą

Iróś, strzykawka musi być, a pewnie tongue A poważnie to nie wiedziałam, co innego dać. Po długich poszukiwaniach przeze mnie i Adó znalazła się tylko strzykawka, bo serce (które miałam zamiar umieścić) były "brzydkie" lol2

Andrea, no widzisz, a ja mam inne zdanie, co do tego talentu lx

Andrea napisał:

I bardzo fajne dopasowanie kolorów do napisów, czarny jak marynarka House'a, bordowy niczym sukienka Lisy. Może to zabieg niezamierzony, ale mimo wszystko mnie się podoba smile

Miło. smile Ale powiem Ci, że jak najbardziej - to był zabieg celowy tongue

Haa! Zapamiętałaś, że coś jest podwójnie tongue Ale niestety u mnie "t" nie jest podwójne tylko "ę" xD Dlaczego to nie wiem, ale tak napisałam w momencie niepoczytalnego zarejestrowania się na forum.

Adóś, a weź Ty się tongue Problem, problem i to duży tongue Trzeba było mi pomóc, starsza jesteś, siostra w dodatku! tongue Dlaczego zwracasz honor? Coś mnie ominęło? tongue

Pozdrawiam! kiss

- Harry – powiedział w końcu – wiesz, że zawsze będę cię wspierać. – Przełknął. – Nawet jeśli chcesz poderwać Malfoya na dżem.
- Ron! - wykrzyknął Harry z oburzeniem, a potem dodał zduszonym szeptem:
- Myślisz, że powinienem?

#24 2010-09-13 22:03:47

Aduśka

Wkręętka! napisał:

Adóś, a weź Ty się tongue Problem, problem i to duży tongue Trzeba było mi pomóc, starsza jesteś, siostra w dodatku! tongue Dlaczego zwracasz honor? Coś mnie ominęło? tongue

Pozdrawiam! kiss

Bo już miałam walnąć focha za to, że się już w Hałsowej nie produkujesz, a tu prosze takie łał! Toż, to ja Ci móiłam żebyś to usuneła lenió, Aneta mi świadkiem tongue

Ostatnio edytowany przez Aduśka (2010-09-13 22:09:13)

"You know how they say, "you can't live without love"? Well, oxygen is even more important."

#25 2010-09-13 22:59:40

Wkręętka!
Serce przepełnione Ulą

Aduśka napisał:

Bo już miałam walnąć focha za to, że się już w Hałsowej nie produkujesz, a tu prosze takie łał! Toż, to ja Ci móiłam żebyś to usuneła lenió, Aneta mi świadkiem tongue

Ja bym tego "łoł" nie nazwała, ale cóż tongue Ojj, wiem, że mówiłaś xD Wiele rzeczy mówisz, Anet zresztą też xD lx Ale proszę ja Ciebie, tego usunąć się nie dało. To znaczy - dało się, ale trzeba było siedzieć z półgodziny nad tym tongue

Wkręętka, Aduśka, nie cytujcie całego posta, gdy odnosicie się tylko do jego części. ajrisz

- Harry – powiedział w końcu – wiesz, że zawsze będę cię wspierać. – Przełknął. – Nawet jeśli chcesz poderwać Malfoya na dżem.

#26 2010-09-13 23:04:39

Andrea
Przyjaciel Brzyduli
Od: Blachownia

Wkręętka! napisał:

Haa! Zapamiętałaś, że coś jest podwójnie tongue Ale niestety u mnie "t" nie jest podwójne tylko "ę" xD Dlaczego to nie wiem, ale tak napisałam w momencie niepoczytalnego zarejestrowania się na forum.

No to popełniłam gafę lx Przepraszam, ale tak jakoś rzadko kiedy cokolwiek komentuję i nie bardzo idzie mi zapamiętanie wszystkich sław RT i RTG tongue

Ostatnio edytowany przez Andrea (2010-09-13 23:05:38)

"W życiu można zastąpić kolegę, ale nie przyjaciela..." - Cobra 11
BMW - Bądź Marce Wierny
"Jak mawiał filozof Jagger: Nie zawsze możesz dostać to, czego chcesz” - House M.D.
BMW E39 serii 5 - samochód na piątkę!

#27 2010-09-14 15:33:10

Wkręętka!
Serce przepełnione Ulą

<Naraziła się> Sorki Ajrisz tongue

Andrea, lol3
Jakich sław?! xDDD

Słuchajcie, macie kogoś, z kim chcielibyście tapetę? Jak tak, to się zgłaszać, bo. Bo tak tongue

#28 2010-09-14 16:28:54

Aduśka

Wkręętka! napisał:

Ale proszę ja Ciebie, tego usunąć się nie dało. To znaczy - dało się, ale trzeba było siedzieć z półgodziny nad tym tongue

Pff Lenń i wykrętacz.  Jak Ci się nię chciało trza było mówić bym Ci pomogła tongue

Ajriszó! Czy tak może być?

Jasne wink

Ostatnio edytowany przez Aduśka (2010-09-14 16:29:36)

#29 2010-10-14 17:23:03

Wkręętka!
Serce przepełnione Ulą

Adóś, kochanie Ty moje, usunęłam koszulkę, bo doszłam do wniosku, że kto się zna bardziej od Ciebie? smile
http://fotoo.pl/zdjecia/files/2010-10/edbcd284.png

#30 2010-10-14 17:26:19

MEG1984
Prawie jak Papuka
Od: zachodniopomorskie

Wkęętkó powiem Ci tylko jedno: WOW! Bardzo, bardzo podoba mi się ta praca. I tyle jeśli chodzi o konstruktywną opinię tongue Buziaki kiss

Kiedy rodzi się człowiek z nieba spada dusza i  rozpada się na dwie części.
Jedna z nich trafia do kobiety, druga do mężczyzny.
Życie polega na odnalezieniu tej drugiej połowy, połowy swojej duszy, połowy samego siebie...
I believe in SH. I AM SHERLOCKED.

Stopka forum