BrzydULA - jedyne forum fanów serialu

Forum dyskusyjne miłośników serialu "BrzydULA"

Nie jesteś zalogowany.

#11 2010-08-18 09:37:42

meaaem
Prawie jak Papuka
Od: W/Ł

Re: Topless - opalać się czy nie?

Topless opalam się tylko we własnym ogrodzie, nigdy nie zdarzyło mi się na plaży! tongue
Również i mnie zaintrygowały zwisy do kolan! Może to po prostu ostatnia fałda brzucha wszystko zasłoniła i dlatego majtek nie było widać? tonguetonguetonguetongue

...Czasami czuję się jak marna słaba trzcina,
Którą z łatwością zimny wiatr jak chce wygina.
Czasami tracę wiarę we wszystko co robię,
Złe zdanie mam o ludziach, fatalne o sobie...

2010-08-18 09:37:42

Cindy
Najlepsza doradczyni na forum

#12 2010-08-18 09:53:42

Papuka
Wesołych Świąt!!!
Od: 100lica/Piaseczno

mea padłam i nie wstanę lol

"rżnęli się jak dwie oszalałe siekiery" by słonió big_smile
"Na końcu świata, pośród oceanu niezapominajek, dwie dusze odnalazły się nawzajem." by Mlawer...
"Hold me close and hold me fast The magic spell you cast This is la vie en rose" "La vie en rose"

#13 2010-08-18 10:05:39

meaaem
Prawie jak Papuka

Papó... mnie spotkała taka nieprzyjemna przygoda... brr... na samo wspomnienie mam dreszcze.
Otóż jakieś 4 lata temu będąc na wakacjach w Ustroniu Morskim postanowiliśmy udać się ze znajomymi do Kołobrzegu. Plażą. Tam po drodze biesiadowała i opalała się grupka grubasów niczym z jakiegoś stowarzyszenia. Traf chciał, że akurat obok nich moi znajomi zaczęli się rozkładać na krótki odpoczynek. Nas było pięcioro, a tamtych było więcej, nie pamiętam ile, w każdym bądź razie na pewno były trzy kobiety. Wtedy jeszcze paliłam papierosy i ani ja ani koleżanka, która także uległa temu zgubnemu nałogowi, nie miałyśmy ognia. Tamto towarzystwo owszem, miało. Wystartowałam do nich jak torpeda podchodząc do... siedzącego mężczyzny i słodkim głosem, wskazując na papierosa, powiedziałam: 'Przepraszam, czy ma pan może ogień?' Całe ich towarzystwo zamilkło, ja zdrefiłam. Osoba, którą poprosiłam o ogień podniosła swój brzuch i zobaczyłam... wcale nie ptaka! To była kobieta, która opalała się topless!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Uwierzcie mi, wyglądała jak facet, bo wszyscy panowie w ich towarzystwie mieli takie duże piersi no i ta kobieta miała bardzo krótkie włosy! Najadłam się wstydu, fakt, ale... to było okropne. Wybąkałam 'sorry' i wróciłam do swoich zaskoczonych znajomych, czym prędzej się stamtąd zmyliśmy, krztusząc się już ze śmiechu...

EDIT: No i bez majtek też... w sumie nie musiała ich mieć skoro nic nie było widać... A może to celowo bez majtek była, bo góra wyglądała... męsko.

Ostatnio edytowany przez meaaem (2010-08-18 10:28:08)

#14 2010-08-18 10:28:20

Papuka
Wesołych Świąt!!!

właśnie kwestia opalania topless na zwykłej plaży czy to jest wg was ok?
wg mnie to dość dziwne bo skoro ktoś ma chęć opalać się nago to niech idzie na plażę dla nudystów.

mea może to przemilczę lx

"Na końcu świata, pośród oceanu niezapominajek, dwie dusze odnalazły się nawzajem." by Mlawer...
"Hold me close and hold me fast The magic spell you cast This is la vie en rose" "La vie en rose"

#15 2010-08-18 10:41:43

meaaem
Prawie jak Papuka

Mi niby to tam rybka, ale... to może razić. Osobom starszym to się naprawdę może nie podobać, niektórym młodym też. Topless chyba jest bardziej okej niż opalanie się zupełnie nago.
Czy w Polsce są plaże dla nudystów? Nigdy się nie zastanawiałam nawet! Są czy nie?

Ostatnio edytowany przez meaaem (2010-08-18 10:42:26)

#16 2010-08-18 10:51:08

MEG1984
Prawie jak Papuka
Od: zachodniopomorskie

W sumie mi opalanie topless na normalnej plaży nie wadzi, chociaż znajdą się pewnie osoby którym by to przeszkadzało. Byleby człowiek znal swoje ograniczenia,czyli nie dla toplessu dyndającego między kolanami tongue
Co dla plaży dla nudystów to szczerze mówiąc pewnie oficjalnie nie ma, chociaż chyba skądś się wzięły Chałupy w piosence Wodeckiego mysli Ja w każdym razie takiej plaży nie szukałam.

Kiedy rodzi się człowiek z nieba spada dusza i  rozpada się na dwie części.
Jedna z nich trafia do kobiety, druga do mężczyzny.
Życie polega na odnalezieniu tej drugiej połowy, połowy swojej duszy, połowy samego siebie...
I believe in SH. I AM SHERLOCKED.

#17 2010-08-18 11:09:32

Papuka
Wesołych Świąt!!!

pewnie jak poszukałoby się to znalazłoby się jakieś. A co do nagości to zawsze przypomina mi się demot z kobietą w stringach. I podpis zdejmij majtki, nie, wstydzę się big_smile
czasem po prostu ciężko zauważyć tą granicę lx

#18 2010-08-18 18:42:01

ann666
Wali z grubiańskiej rury
Od: Cesarstwo Toruńskie
Serwis

root napisał:

bo topless dyndalo niekiedy miedzy kolanami smile

ale że komu dyndało? lx

root napisał:

w sensie nie kolezanki tylko np. rosjanki big_smile

Rosjanki tak mają. Na Krecie nawet hot50 paradowały po plaży topless. To była trauma.

Je suis responsable de ma rose
After all this time? ALWAYS

#19 2010-08-18 18:49:06

P@ulin@
Truskaweczka Marka

Ja się tak nie opalam, w ogóle rzadko to robię. Opalanie topless mi nie przeszkadza, znają się tacy, którym to przeszkadza. Zwłaszcza chyba jeśli chodzi o osoby starsze.

To dyndanie zaciekawiło mnie <mysli> Root, gdzieś Ty byłeś na tych wakacjach o i komu dyndało... ?

Marysieńka my sister smile a naszą mamą została Halli...Harri to nasza babcia, a Pszczoła naszą kochaną prababcią smile
Ella moja córcia, którą mam z Króweczką      Artur my love heart

PBWBT

#20 2010-08-18 20:49:47

zielone_trampki
Gajowa

Ja się nie opalam topless, ale jak ktoś ma taka ochotę to proszę bardzo big_smile

" Paulina jest dla mnie trudna, dlatego, że to jest kobieta taka jakaś troche mało spontaniczna momentami, a ja jestem zupełnie inną osobą, i musze się bardzo mocno pilnowac no zeby czasem ta moja Maja nie wyszła ze mnie"
"Kocham trampki, noście trampki" Maja
www.filipbobek.socjum.pl

Stopka forum