BrzydULA - jedyne forum fanów serialu

Forum dyskusyjne miłośników serialu "BrzydULA"

Nie jesteś zalogowany.

#1 2010-08-26 10:12:23

Enigma
Rysiowiańczyk
Od: Krakw

Gosia i Filip w nowym serialu TVN

Wirtualne Media to jak najbardziej wiarygodne ?rd?o Mucha, Bobek i Socha w nowej telenoweli TVN-u

Serce ma swoje racje, ktrych rozum nie zna.
Blaise Pascal

2010-08-26 10:12:23

Cindy
Najlepsza doradczyni na forum

#2 2010-08-26 18:08:53

lapsus linguae
Przyjaciel Brzyduli

Re: Gosia i Filip w nowym serialu TVN

Ciekawe, kogo b?dzie gra?a Socha smile

Szkoda, ?e Bobek znowu w roli bogatego amanta... Mia?am nadziej?, ?e dostanie jak?? mniejsz? rol?, ale charakterystyczn?.

Wed?ug wikipedii, jego bohater jest szefem du?ej firmy, w ktrej zatrudnia dziewczyn? i tak oto prosz? pa?stwa rodzi si? uczucie wink Niestety, s? problemy, bo bohater ma wredn? narzeczon?, a jeden ze wsp?pracownikw ci?gle m?ci... Brzmi znajomo? wink No, ale mam nadziej?, ?e zrobi? to tak, ?eby nie by?o zbyt wielu skojarze? z Brzydul?. Wystarczy, ?e obsada po cz??ci ta sama (je?li wierzy? plotkom, maj? te? gra? Jacek Braciak i Aleksandra Kisio).

Denial ain't just a river in Egypt. It's a freaking ocean.

Life is divided into the horrible and the miserable. The horrible are the cancer patients and the terminal cases... the miserable is everyone else. So, be thankful that you're miserable.
[Annie Hall, Woody Allen]

#3 2010-08-26 18:42:58

Enigma
Rysiowiańczyk

Mi si? wydaje, ?e ta rola b?dzie jednak inna - bohater to nie bawidamek, playboy, tylko powa?ny facet zajmuj?cy si? po ?mierci rodzicw rodze?stwem i firm?.

Blaise Pascal

#4 2010-08-26 18:58:45

Aleksiss
Cień Uli
Od: Warszawa

http://www.pudelek.pl/artykul/26828/muc … alu_tvn_u/
Znalaz?am co? takiego. I mimo, ?e orygina? ogl?da?am i nawet mi si? podoba? (a nie trawi? po?udniowoameryka?skich telenowel, chyba ?e gra w nich Natalia Oreiro), ale pani Muchy nie trawi?, wi?c si? chyba nie pokusz? o obejrzenie.

Moj? jedyn? i najwi?ksz? mi?o?ci? jest Adam Turek!!!
Komentarze karmi? WENA!!!
Pisz?m po polskiemu.. Szanuj?m zasady polskyej gramatykyi, ortografiji i interpunkcyi..

Powrci?am z niebytu. Czy z czego? tam.

#5 2010-08-26 21:03:54

lapsus linguae
Przyjaciel Brzyduli

Enigma napisał:

Mi si? wydaje, ?e ta rola b?dzie jednak inna - bohater to nie bawidamek, playboy, tylko powa?ny facet zajmuj?cy si? po ?mierci rodzicw rodze?stwem i firm?.

No chyba ?e smile w takim razie mo?e ciekawie b?dzie to ogl?da?, bo nie chcia?abym po raz drugi widzie? tej samej historii z cyklu "dojrzewanie m?odego lowelasa" smile
Ciekawa jestem, jak zagraj? te dzieci, ktrymi opiekowa? ma si? g?wny bohater. Ma?o jest na du?ym czy ma?ym ekranie utalentowanych dzieciakw. Zwykle przed kamer? s? strasznie dr?twe... chocia? akurat dziewczynka graj?ca w "BrzydUli" Beti imho dawa?a rad? smile ale ju? gra dzieciakw w "Niani" mi si? nie podoba?a. Te z pierwowzoru by?y du?o lepsze.

pudelek napisał:

Monika, bo tak ma na imi? posta?, zakochuje si? w Arturze, bogaczu, w ktrego wcieli si? Filip Bobek. Obok nich b?dziemy mogli rwnie? zobaczy? Ma?gorzat? Soch?. Brakuje ju? chyba tylko Julii Kami?skiej.

Oj, pudel to sobie niby ?artuje, a niektrzy fani BrzydUli, tacy na ?mier? i ?ycie, serio uwa?aj?, ?e brak Julii Kami?skiej w tej obsadzie jest niewybaczalny wink widzia?am dzi? pod jakim? newsem o nowej produkcji ca?? seri? komentarzy typu "przecie? tam koniecznie powinna by? te? Julia! Filip nie mo?e gra? z NIKIM innym!!!". Ech wink

Life is divided into the horrible and the miserable. The horrible are the cancer patients and the terminal cases... the miserable is everyone else. So, be thankful that you're miserable.

#6 2010-08-26 21:52:52

Asia
Wyznawca pomidoryzmu

Czyli kontynuacji Brzyduli raczej nie b?dzie...

#7 2010-08-26 22:44:06

Enigma
Rysiowiańczyk

Lapsus te? pod newsami o tym serialu na r?nych stronach widzia?am tego typu komentarze dla mnie co najmniej niezrozumia?e. Inne w tonie nienawidz? Muchy, nie b?d? ogl?da?, nie znios? Filipa ca?uj?cego si? z Much?, albo ?e Filip i Gosia graj?c z Ank?, uwaga, zepsuj? sobie opini? lol2   Kto? ju? nawet budowa? teorie, ?e pewnie Musze zaproponowali po tym jak Julka odmwi?a wow2A i by?y jeszcze takie, ?e udzia? w serialu Gosi i Filip to policzek dla fanw Brzyduli lol3 Takie komentarze nieodmiennie wzbudzaj? moja weso?o??. Jak wida? g?upota ludzka nie zna granic glupi Czym tu si? tak podnieca? to nie wiem. Co ma ca?a medialna otoczka wok? Muchy do jej zdolno?ci aktorskich? Nic. Wed?ug mnie aktork? jest niez?? i my?l?, ?e trio Gosia, Filip i Anka b?dzie si?? nap?dow? tej produkcji. A z jakimikolwiek ocenami trzeba si? wstrzyma? do emisji smile

Ostatnio edytowany przez Enigma (2010-08-26 22:44:28)

Blaise Pascal

#8 2010-08-26 23:05:24

lapsus linguae
Przyjaciel Brzyduli

Enigma, to taki troch? OT, ale faktycznie, niektrzy to chyba trac? kontakt z rzeczywisto?ci? wink bo jak Bobek ma gra? to te? i Kami?ska? Co to, bli?ni?ta syjamskie? (C?, mo?e i w pewnym sensie tak, stacja-matka wsplna tongue) A ju? rozwalaj? mnie teksty w stylu, ?e oni to prywatnie powinni by? razem, bo przecie? tak do siebie pasuj?... taaak, w ko?cu prywatnie na pewno te? s? tacy jak Ula i Marek... tongue

Enigma napisał:

Kto? ju? nawet budowa? teorie, ?e pewnie Musze zaproponowali po tym jak Julka odmwi?a

LOL, te? to widzia?am tonguetongue U?mia?am si? wink

Enigma napisał:

Co ma ca?a medialna otoczka wok? Muchy do jej zdolno?ci aktorskich? Nic.

Inna sprawa, ?e ca?a ta medialna otoczka to jest dzie?o g?wnie Muchy wink nie dziwi? si?, ?e ludzie zacz?li w?tpi? w jej zdolno?ci aktorskie, skoro od paru lat pojawia?a si? g?wnie w przer?nych show - a to o ta?cu, a to o ?piewaniu... Ostatnio gra?a naprawd? niewiele. Ludzie po prostu przestali widzie? j? jako aktork?, tylko jako celebrytk?, ktra zajmuje si? szeroko poj?tym "bywaniem". Inna sprawa, ?e dzi?ki temu "bywaniu" Mucha przypomnia?a si? widzom i teraz dostaje propozycje aktorskie. 

Enigma napisał:

my?l?, ?e trio Gosia, Filip i Anka b?dzie si?? nap?dow? tej produkcji.

Oj tak. Przy "BrzydUli" i "Majce" sporo nazwisk by?o nieznanych, a teraz stawiaj? na osoby, o ktrych du?o si? mwi. Ju? sama Mucha na pewno zrobi zamieszanie wok? nowej produkcji. Jakby nie by?o, podczas trwania YCD co raz to zwierza?a si? jakiemu? tabloidowi, a ratingi pi??y si? w gr? wink

a je?li chodzi o "Prosto w serce" jedno musz? doda?... tytu? jest, imho, absolutnie tragiczny xD

#9 2010-08-27 01:25:05

dorocie03
Poszukiwaczka truskawek
Od: Warszawa

Tytu? "Prosto w serce" nie przemawia do mnie. Kiczowaty jest, ale. "Majka" brzmi o wiele lepiej, ale na sam serial wol? spu?ci? zas?on? milczenia. Obejrza?am (czyt. skatowa?am si?) ponad sto odcinkw, ?eby mi kto nie zarzuci?, ?e jestem uprzedzona. Wymi?kam i mam go w nosie.
Dlatego tytu?em sugerowa? si? nie b?d?. Z r?nych opinii widz?, ?e orygina? jest niez?y, tylko, czy nasi prze?wietni scenarzy?ci znw nie dadz? plamy? Mam nadziej?, ?e nauczyli si? co nieco po "BrzydUli". Komentarze w stylu "wstyd i ha?ba", ?e nie gra Kami?ska mnie ?miesz?. Tyle. Ja si? ciesz?, ?e to nie b?dzie jaka? powtrka z rozrywki. Chocia? jestem odrobin? zdziwiona tym, ?e Filip i Gosia poszli na tak? produkcj?. To jest jednak troch? dreptanie w miejscu. Ale z drugiej strony, oni te? musz? z czego? ?y? i Gosia Socha mwi?a o tym w tele-pudle, ?e po to jest aktork?, ?eby gra?. I tu si? zgadzam. Co do Muchy... Wkurza?a mnie troch? w YCD. Chod? czasem zastanawia?am si?, czy to troszk? nie by?o wyre?yserowane, aby podgrza? atmosfer?. Mucha jest siln? osobowo?ci?. Dla mnie tak? kobiet? z "jajami" i potrafi walczy? o siebie. Mo?e czasem w sposb troch? kontrowersyjny. Ciekawa jestem tego po??czenia seksownej, wulkanicznej Anny z Filipem, ktry chyba jest do?? spokojny z natury. Cho? pono? te? czasem ma "nerwa". A serial b?d? ocenia?, tak jak "Majk?" w czasie jego trwania.

GNAJ heart, Iwona, SWSiOCJT, KTB, MDUC, Jowi46   Filip.B heart

"Markowe do?eczki znakiem markowym Marka. Aleksander w szoku. A Ula - w kanarkach"
"To tylko moja wyobra?nia" ,"Co? ma?ego", "Inaczej"

#10 2010-08-27 10:45:24

Enigma
Rysiowiańczyk

Fakt tytu? brzmi do?? kiczowato, ale miejmy nadziej?, ?e na tym kicz si? sko?czy.

Dorocie napisał:

Z r?nych opinii widz?, ?e orygina? jest niez?y, tylko, czy nasi prze?wietni scenarzy?ci znw nie dadz? plamy? Mam nadziej?, ?e nauczyli si? co nieco po "BrzydUli".

Dorotko te? si? tego boj?, dlatego mam wielka nadziej?, ?e scenarzyst? nie b?dzie Jasek!

Co do Anki - mi si? wydaje, ?e po JO? zobaczy?a, ?e taki PR jest bardziej efektywny i pop?yn??a. Przecie? gdy by?a w zwi?zku z Kub? zupe?nie nie by?a medialn? osob?, a wtedy na pewno mia?a wi?ksze pole do popisu, bo ten zwi?zek by? ?akomym k?skiem. Po prostu to jest jej sposb na siebie teraz i jak wida? dobrze na nim wychodzi, bo propozycje rl sypi? si? jak z r?kawa... A ?e jej spo?eczny odbir jest taki a nie inny - co? za co? smile

Blaise Pascal

Stopka forum