BrzydULA - jedyne forum fanów serialu

Forum dyskusyjne miłośników serialu "BrzydULA"

Nie jesteś zalogowany.

#1 2010-08-26 10:12:23

Enigma
Rysiowiańczyk
Od: Kraków

Gosia i Filip w nowym serialu TVN

Wirtualne Media to jak najbardziej wiarygodne źródło Mucha, Bobek i Socha w nowej telenoweli TVN-u

Serce ma swoje racje, których rozum nie zna.
Blaise Pascal

2010-08-26 10:12:23

Cindy
Najlepsza doradczyni na forum

#2 2010-08-26 18:08:53

lapsus linguae
Przyjaciel Brzyduli

Re: Gosia i Filip w nowym serialu TVN

Ciekawe, kogo będzie grała Socha smile

Szkoda, że Bobek znowu w roli bogatego amanta... Miałam nadzieję, że dostanie jakąś mniejszą rolę, ale charakterystyczną.

Według wikipedii, jego bohater jest szefem dużej firmy, w której zatrudnia dziewczynę i tak oto proszę państwa rodzi się uczucie wink Niestety, są problemy, bo bohater ma wredną narzeczoną, a jeden ze współpracowników ciągle mąci... Brzmi znajomo? wink No, ale mam nadzieję, że zrobią to tak, żeby nie było zbyt wielu skojarzeń z Brzydulą. Wystarczy, że obsada po części ta sama (jeśli wierzyć plotkom, mają też grać Jacek Braciak i Aleksandra Kisio).

Denial ain't just a river in Egypt. It's a freaking ocean.

Life is divided into the horrible and the miserable. The horrible are the cancer patients and the terminal cases... the miserable is everyone else. So, be thankful that you're miserable.
[Annie Hall, Woody Allen]

#3 2010-08-26 18:42:58

Enigma
Rysiowiańczyk

Mi się wydaje, że ta rola będzie jednak inna - bohater to nie bawidamek, playboy, tylko poważny facet zajmujący się po śmierci rodziców rodzeństwem i firmą.

Blaise Pascal

#4 2010-08-26 18:58:45

Aleksiss
Cień Uli
Od: Warszawa

http://www.pudelek.pl/artykul/26828/muc … alu_tvn_u/
Znalazłam coś takiego. I mimo, że oryginał oglądałam i nawet mi się podobał (a nie trawię południowoamerykańskich telenowel, chyba że gra w nich Natalia Oreiro), ale pani Muchy nie trawię, więc się chyba nie pokuszę o obejrzenie.

Moją jedyną i największą miłością jest Adam Turek!!!
Komentarze karmią WENA!!!
Piszęm po polskiemu.. Szanujęm zasady polskyej gramatykyi, ortografiji i interpunkcyi..

Powróciłam z niebytu. Czy z czegoś tam.

#5 2010-08-26 21:03:54

lapsus linguae
Przyjaciel Brzyduli

Enigma napisał:

Mi się wydaje, że ta rola będzie jednak inna - bohater to nie bawidamek, playboy, tylko poważny facet zajmujący się po śmierci rodziców rodzeństwem i firmą.

No chyba że smile w takim razie może ciekawie będzie to oglądać, bo nie chciałabym po raz drugi widzieć tej samej historii z cyklu "dojrzewanie młodego lowelasa" smile
Ciekawa jestem, jak zagrają te dzieci, którymi opiekować ma się główny bohater. Mało jest na dużym czy małym ekranie utalentowanych dzieciaków. Zwykle przed kamerą są strasznie drętwe... chociaż akurat dziewczynka grająca w "BrzydUli" Beti imho dawała radę smile ale już gra dzieciaków w "Niani" mi się nie podobała. Te z pierwowzoru były dużo lepsze.

pudelek napisał:

Monika, bo tak ma na imię postać, zakochuje się w Arturze, bogaczu, w którego wcieli się Filip Bobek. Obok nich będziemy mogli również zobaczyć Małgorzatę Sochę. Brakuje już chyba tylko Julii Kamińskiej.

Oj, pudel to sobie niby żartuje, a niektórzy fani BrzydUli, tacy na śmierć i życie, serio uważają, że brak Julii Kamińskiej w tej obsadzie jest niewybaczalny wink widziałam dziś pod jakimś newsem o nowej produkcji całą serię komentarzy typu "przecież tam koniecznie powinna być też Julia! Filip nie może grać z NIKIM innym!!!". Ech wink

Life is divided into the horrible and the miserable. The horrible are the cancer patients and the terminal cases... the miserable is everyone else. So, be thankful that you're miserable.

#6 2010-08-26 21:52:52

Asia
Wyznawca pomidoryzmu

Czyli kontynuacji Brzyduli raczej nie będzie...

#7 2010-08-26 22:44:06

Enigma
Rysiowiańczyk

Lapsus też pod newsami o tym serialu na różnych stronach widziałam tego typu komentarze dla mnie co najmniej niezrozumiałe. Inne w tonie nienawidzę Muchy, nie będę oglądać, nie zniosę Filipa całującego się z Muchą, albo że Filip i Gosia grając z Anką, uwaga, zepsują sobie opinię lol2   Ktoś już nawet budował teorie, że pewnie Musze zaproponowali po tym jak Julka odmówiła wow2A i były jeszcze takie, że udział w serialu Gosi i Filip to policzek dla fanów Brzyduli lol3 Takie komentarze nieodmiennie wzbudzają moja wesołość. Jak widać głupota ludzka nie zna granic glupi Czym tu się tak podniecać to nie wiem. Co ma cała medialna otoczka wokół Muchy do jej zdolności aktorskich? Nic. Według mnie aktorką jest niezłą i myślę, że trio Gosia, Filip i Anka będzie siłą napędową tej produkcji. A z jakimikolwiek ocenami trzeba się wstrzymać do emisji smile

Ostatnio edytowany przez Enigma (2010-08-26 22:44:28)

Blaise Pascal

#8 2010-08-26 23:05:24

lapsus linguae
Przyjaciel Brzyduli

Enigma, to taki trochę OT, ale faktycznie, niektórzy to chyba tracą kontakt z rzeczywistością wink bo jak Bobek ma grać to też i Kamińska? Co to, bliźnięta syjamskie? (Cóż, może i w pewnym sensie tak, stacja-matka wspólna tongue) A już rozwalają mnie teksty w stylu, że oni to prywatnie powinni być razem, bo przecież tak do siebie pasują... taaak, w końcu prywatnie na pewno też są tacy jak Ula i Marek... tongue

Enigma napisał:

Ktoś już nawet budował teorie, że pewnie Musze zaproponowali po tym jak Julka odmówiła

LOL, też to widziałam tonguetongue Uśmiałam się wink

Enigma napisał:

Co ma cała medialna otoczka wokół Muchy do jej zdolności aktorskich? Nic.

Inna sprawa, że cała ta medialna otoczka to jest dzieło głównie Muchy wink nie dziwię się, że ludzie zaczęli wątpić w jej zdolności aktorskie, skoro od paru lat pojawiała się głównie w przeróżnych show - a to o tańcu, a to o śpiewaniu... Ostatnio grała naprawdę niewiele. Ludzie po prostu przestali widzieć ją jako aktorkę, tylko jako celebrytkę, która zajmuje się szeroko pojętym "bywaniem". Inna sprawa, że dzięki temu "bywaniu" Mucha przypomniała się widzom i teraz dostaje propozycje aktorskie. 

Enigma napisał:

myślę, że trio Gosia, Filip i Anka będzie siłą napędową tej produkcji.

Oj tak. Przy "BrzydUli" i "Majce" sporo nazwisk było nieznanych, a teraz stawiają na osoby, o których dużo się mówi. Już sama Mucha na pewno zrobi zamieszanie wokół nowej produkcji. Jakby nie było, podczas trwania YCD co raz to zwierzała się jakiemuś tabloidowi, a ratingi pięły się w górę wink

a jeśli chodzi o "Prosto w serce" jedno muszę dodać... tytuł jest, imho, absolutnie tragiczny xD

#9 2010-08-27 01:25:05

dorocie03
Poszukiwaczka truskawek
Od: Warszawa

Tytuł "Prosto w serce" nie przemawia do mnie. Kiczowaty jest, ale. "Majka" brzmi o wiele lepiej, ale na sam serial wolę spuścić zasłonę milczenia. Obejrzałam (czyt. skatowałam się) ponad sto odcinków, żeby mi kto nie zarzucił, że jestem uprzedzona. Wymiękam i mam go w nosie.
Dlatego tytułem sugerować się nie będę. Z różnych opinii widzę, że oryginał jest niezły, tylko, czy nasi prześwietni scenarzyści znów nie dadzą plamy? Mam nadzieję, że nauczyli się co nieco po "BrzydUli". Komentarze w stylu "wstyd i hańba", że nie gra Kamińska mnie śmieszą. Tyle. Ja się cieszę, że to nie będzie jakaś powtórka z rozrywki. Chociaż jestem odrobinę zdziwiona tym, że Filip i Gosia poszli na taką produkcję. To jest jednak trochę dreptanie w miejscu. Ale z drugiej strony, oni też muszą z czegoś żyć i Gosia Socha mówiła o tym w tele-pudle, że po to jest aktorką, żeby grać. I tu się zgadzam. Co do Muchy... Wkurzała mnie trochę w YCD. Chodź czasem zastanawiałam się, czy to troszkę nie było wyreżyserowane, aby podgrzać atmosferę. Mucha jest silną osobowością. Dla mnie taką kobietą z "jajami" i potrafi walczyć o siebie. Może czasem w sposób trochę kontrowersyjny. Ciekawa jestem tego połączenia seksownej, wulkanicznej Anny z Filipem, który chyba jest dość spokojny z natury. Choć ponoć też czasem ma "nerwa". A serial będę oceniać, tak jak "Majkę" w czasie jego trwania.

GNAJ heart, Iwona, SWSiOCJT, KTB, MDUC, Jowi46   Filip.B heart

"Markowe dołeczki znakiem markowym Marka. Aleksander w szoku. A Ula - w kanarkach"
"To tylko moja wyobraźnia" ,"Coś małego", "Inaczej"

#10 2010-08-27 10:45:24

Enigma
Rysiowiańczyk

Fakt tytuł brzmi dość kiczowato, ale miejmy nadzieję, że na tym kicz się skończy.

Dorocie napisał:

Z różnych opinii widzę, że oryginał jest niezły, tylko, czy nasi prześwietni scenarzyści znów nie dadzą plamy? Mam nadzieję, że nauczyli się co nieco po "BrzydUli".

Dorotko też się tego boję, dlatego mam wielka nadzieję, że scenarzystą nie będzie Jasek!

Co do Anki - mi się wydaje, że po JOŚ zobaczyła, że taki PR jest bardziej efektywny i popłynęła. Przecież gdy była w związku z Kubą zupełnie nie była medialną osobą, a wtedy na pewno miała większe pole do popisu, bo ten związek był łakomym kąskiem. Po prostu to jest jej sposób na siebie teraz i jak widać dobrze na nim wychodzi, bo propozycje ról sypią się jak z rękawa... A że jej społeczny odbiór jest taki a nie inny - coś za coś smile

Blaise Pascal

Stopka forum