BrzydULA - jedyne forum fanów serialu

Forum dyskusyjne miłośników serialu "BrzydULA"

Nie jesteś zalogowany.

#11 2010-08-27 16:05:23

Dobrzańska
Wyznawca pomidoryzmu
Od: Wars & Sawa

Re: Gosia i Filip w nowym serialu TVN

Przeróbka "Sos mi vida"? Ech, ciężko ocenić jak to się zapowiada.

Czy Anna Mucha przebije Natalię Oreiro a Filip Bobek - Facundo Arana?
Ciężko będzie! Chociaż tak szczerze mówiąc i ta telenowela w oryginalnej wersji zbytnio mnie nie zaciekawiła.
Ale za wczasu osądu nie wydaje smile

Everything is made of love. Neil McCormick >

2010-08-27 16:05:23

Cindy
Najlepsza doradczyni na forum

#12 2010-08-27 17:10:57

zielone_trampki
Gajowa

Ja nie wyrobie big_smile
Znwou się wciągne w serial z Filpem big_smile Do tego YCD i TOP MODEL. NIC WIECEJ JUZ NIE OGLADAM big_smile

" Paulina jest dla mnie trudna, dlatego, że to jest kobieta taka jakaś troche mało spontaniczna momentami, a ja jestem zupełnie inną osobą, i musze się bardzo mocno pilnowac no zeby czasem ta moja Maja nie wyszła ze mnie"
"Kocham trampki, noście trampki" Maja
www.filipbobek.socjum.pl

#13 2010-08-28 13:36:33

meaaem
Prawie jak Papuka
Od: W/Ł

Serial "Prosto w serce" zastąpi tym samym w ramówce "Majkę", która ma zniknąć z anteny TVN-u pod koniec tego roku.

Anna Mucha zagra w serialu Monikę, bokserkę pochodzącą z małego miasteczka. Dziewczyna przenosi się do Warszawy, gdzie poznaje bogatego Artura (w tej roli Filip Bobek) i zakochuje się w nim. W produkcji pojawi się także Małgorzata Socha.

"Prosto w serce" to adaptacja argentyńskiej telenoweli "Jesteś moim życiem" ("Sos mi vida") z Natalią Oreiro i Facundo Araną.

Zdjęcia rozpoczną się na przełomie sierpnia i września. Będzie to historia zamknięta - podobnie jak "Majka", która zniknie z ramówki z końcem roku. "Prosto w serce" będzie nadawany w miejsce "Majki" - od poniedziałku do piątku o godzinie 17.55.

Producentem wykonawczym serialu jest Robert Wieczorek, odpowiedzialny wcześniej za "BrzydUlę".

źródło: onet.pl

Ostatnio edytowany przez meaaem (2010-08-28 13:37:30)

...Czasami czuję się jak marna słaba trzcina,
Którą z łatwością zimny wiatr jak chce wygina.
Czasami tracę wiarę we wszystko co robię,
Złe zdanie mam o ludziach, fatalne o sobie...

#14 2010-08-28 15:45:49

Imogene
Przyjaciel Brzyduli

Witam,

Pierwszy raz udzielam się w wątku poza działem RT.

lapsus linguae napisał:

Według wikipedii, jego bohater jest szefem dużej firmy, w której zatrudnia dziewczynę i tak oto proszę państwa rodzi się uczucie  Niestety, są problemy, bo bohater ma wredną narzeczoną, a jeden ze współpracowników ciągle mąci... Brzmi znajomo?  No, ale mam nadzieję, że zrobią to tak, żeby nie było zbyt wielu skojarzeń z Brzydulą.

Kojarzyć z Brzydulą  będą i nic na to nie poradzimy. Zwłaszcza, że Filip znów będzie miał rolę pierwszoplanową. Podobieństw jest więcej: Monika będzie z małego miasta. Będzie szukać pracy w stolicy. No i będzie miłość, która w ogóle nie ma prawa zwyciężyć… A, i Monita, postanowiła odejść z firmy kiedy zorientowała się, że zaczyna za bardzo się angażować.  (Jakoś na początku.) Martin przekonuje ją do powrotu & proponuje posadę jego osobistej asystentki…Dziewczyna wybitne nie pasuje do towarzystwa, w którym obraca się Martin co bardzo drażni jego narzeczoną i jak nie trudno się domyślić to ona będzie próbowała się jej pozbyć. Jak dla mnie na tym podobieństwa się kończą…

dorocie03 napisał:

Mucha jest silną osobowością. Dla mnie taką kobietą z "jajami" i potrafi walczyć o siebie. Może czasem w sposób trochę kontrowersyjny.

Dorotko, to co napisałaś to wykapana Monita. heart 

Tak, czytałam wiele interesujących komentarzy, na temat nowego serialu, ale jeden zwalił mnie z nóg… A jestem osobą, którą nie łatwo wyprowadzić z równowagi. Pozwolę sobie zacytować, by nic nie przekręcić…

Bez Julii, Filip niczym się nie wyróżnia pośród plejady innych, bez wyrazu aktorów.

Zgadzacie się z tym?

Jak dla mnie jest zupełnie odwrotnie. Julka była bardzo wiarygodna jako Ula – brzydula, jednak kiedy stała się ładna coś bardzo mi zgrzytało. Nie była wiarygodna. (IMHO)

A teraz powróćmy do tego od czego powinien zacząć się ten komentarz: Niewiele telenowel oglądałam w całości.     Jednak Sos mi vida obejrzałam każdy odcinek. Pierwowzór wybrali bardzo dobry. Przy odrobinie wysiłku będzie można stworzyć z tego serial obyczajowo – komediowy, który z całą pewnością umili nam popołudnia. Co do jednego nie mam wątpliwości duet Monika/Artur będzie niemal całkowitym przeciwieństwem Uli & Marka.

Jeśli znajdę chwilę (i jeśli ktoś będzie zainteresowany) postaram się napisać dokładniejszą charakterystykę postaci pierwszoplanowych.

xoxo dla wszystkich…
Imogene

Ostatnio edytowany przez Imogene (2010-08-28 15:48:34)

In the end it was all worth it...
/.\ - AALIYAH - /.\
             heart

#15 2010-08-28 18:09:34

lapsus linguae
Przyjaciel Brzyduli

Imogene napisał:

Bez Julii, Filip niczym się nie wyróżnia pośród plejady innych, bez wyrazu aktorów.

Zgadzacie się z tym?

Jak dla mnie jest zupełnie odwrotnie. Julka była bardzo wiarygodna jako Ula – brzydula, jednak kiedy stała się ładna coś bardzo mi zgrzytało. Nie była wiarygodna. (IMHO)

Zgadzam się z Tobą. Było parę momentów, zwłaszcza w 2 sezonie BrzydUli, gdy Julka przestawała być dla mnie wiarygodna. Cała Ula po przemianie była mocno niespójna w zachowaniu. Pewnie dużo w tym winy scenarzystów, ale naprawdę dobry aktor chyba byłby w stanie przyćmić trochę scenariuszowe braki. Poza tym mocno zgrzytała mi scena histerii Ulki, gdy dowiaduje się o wypadku Marka. Zwyczajnie tego nie kupowałam.

Imogene napisał:

Co do jednego nie mam wątpliwości duet Monika/Artur będzie niemal całkowitym przeciwieństwem Uli & Marka.

Moim zdaniem to dobrze. Skoro fabularnie będzie trochę punktów wspólnych, niech chociaż bohaterowie mają kompletnie inne osobowości.

Denial ain't just a river in Egypt. It's a freaking ocean.

Life is divided into the horrible and the miserable. The horrible are the cancer patients and the terminal cases... the miserable is everyone else. So, be thankful that you're miserable.
[Annie Hall, Woody Allen]

#16 2010-08-28 22:53:55

Enigma
Rysiowiańczyk
Od: Kraków

lapsus linguae napisał:

Imogene napisał:

Zgadzacie się z tym?

Zgadzam się z Tobą. Było parę momentów, zwłaszcza w 2 sezonie BrzydUli, gdy Julka przestawała być dla mnie wiarygodna. Cała Ula po przemianie była mocno niespójna w zachowaniu. Pewnie dużo w tym winy scenarzystów, ale naprawdę dobry aktor chyba byłby w stanie przyćmić trochę scenariuszowe braki. Poza tym mocno zgrzytała mi scena histerii Ulki, gdy dowiaduje się o wypadku Marka. Zwyczajnie tego nie kupowałam.

Jakbym swoje własne przemyślenia spisane czytała beer Dokładnie takie mam odczucia, łącznie z tą sceną niby płaczu, niby histerii. Co do samego komentarza - jak widać zaślepienie wyidealizowanym idolem nie ma granic... Współczuję takim ludziom, bo to im bardzo źle wróży na przyszłość.

Serce ma swoje racje, których rozum nie zna.
Blaise Pascal

#17 2010-08-29 01:27:13

dorocie03
Poszukiwaczka truskawek
Od: Warszawa

Miałam okazję zobaczyć odcinek "Sos mi vida" dzięki uprzejmości Kasi love. Zapowiada się historia pełna dowcipu i chyba wewnętrznego ciepła. Podobnie jak "BrzydUla". Oczywiście nie wiem jak odnajdą się w niej aktorzy, ale ja widzę Annę Muchę w roli Monity, czyli Moniki. A i Filip powinien się sprawdzić w roli Artura. Niedawno zaczęłam oglądać "BrzydUlę" po raz drugi. Ot tak z tęsknoty i mnie się tam Filip podoba. Może nie jestem wybredna, ale oglądając serial teraz już na spokojnie, podoba mi się gra Filipa. I moim zdaniem w drugim sezonie to on wycisnął z postaci Marka, co się dało. Zważywszy na narzucone im tempo, na to, że czasem nawet nie mogli pozwolić sobie na dubla i momentami na fatalny scenariusz. Julia sama przyznała, że choć cieszyła się na "przemianę" Uli, to potem zabrakło jej pomysłu na postać. Chociaż dla mnie to też i reżyser powinien mieć chyba jakąś wizję tego, co ma nakręcić. Ale ja jestem laik i nie mnie się wypowiadać. Aktorów mamy w kraju dostatek, ale może ja się nie znam, mam wrażenie, że dość dużo mamy takich co to z pistoletem, szabelką i "o w mordę" leją pięknościowo. Ale takich, którzy pięknie kochają na ekranie, to jakoś marnawo. I choć czasem i "gwiazdami" ich nazywają, to pokazywanie uczuć nie zawsze im dobrze wychodzi. Ale to tylko moje zdanie. Pozdrawiam.

GNAJ heart, Iwona, SWSiOCJT, KTB, MDUC, Jowi46   Filip.B heart

"Markowe dołeczki znakiem markowym Marka. Aleksander w szoku. A Ula - w kanarkach"
"To tylko moja wyobraźnia" ,"Coś małego", "Inaczej"

#18 2010-08-29 01:34:36

waris
Poszukiwaczka truskawek
Od: Bytom

Ja nie chcę tam Muchy hmm Nie i jusz!

Mieszkam w wysokiej wieży, ona mnie obroni
Nie walczę już z nikim, nie walczę już o nic
Palą się na stosie moje ideały
Jutro będę duży, dzisiaj jestem mały...

#19 2010-08-29 08:47:57

meaaem
Prawie jak Papuka
Od: W/Ł

Ja sobie nie wyobrażam żywiołowej Muchy przy naszym wspaniałym Filipie. tongue

...Czasami czuję się jak marna słaba trzcina,
Którą z łatwością zimny wiatr jak chce wygina.
Czasami tracę wiarę we wszystko co robię,
Złe zdanie mam o ludziach, fatalne o sobie...

#20 2010-08-29 20:48:22

narcysia1995
Fan Brzyduli

OMG jak ja nienawidzę Muchy, jest taka taka... blee.
nie trawię jej.
Jak on będzie mógł się z nią całować itp. itd.
Ale zobaczę pierwszy odcinek dla F...

Stopka forum