BrzydULA - jedyne forum fanów serialu

Forum dyskusyjne miłośników serialu "BrzydULA"

Nie jesteś zalogowany.

#11 2010-09-05 01:06:37

nicki84
Szemrzący typ

Re: Filip Bobek w "Hotelu 52"

Hotel 52 to całkiem ciekawy serial, postanowiłam obejrzeć pierwszy sezon zanim w tv pojawi się drugi, ze względu na Filipa oczywiście wink chciałam być w temacie kiedy pojawi się w serialu. No i nie żałuję, obejrzałam wszystkie 13 odcinków (każdy ponad 40 min) w półtora tygodnia, wciągnęło mnie. Poza tym już w pierwszym sezonie było na kim oko zawiesić big_smile drugi,  a przynajmniej kilka jego odcinków, to będzie uczta dla oczu!
Odcinki za darmo można obejrzeć w ipla (trzeba ściągnąć aplikację na dysk).

Ostatnio edytowany przez nicki84 (2010-09-05 01:10:22)

2010-09-05 01:06:37

Cindy
Najlepsza doradczyni na forum

#12 2010-09-05 09:09:39

meaaem
Prawie jak Papuka
Od: W/Ł

Dobrzańska napisał:

meaaem napisał:

Strychnine napisał:

No nie gadaj, bo już trzy filmy się szykują. Sala samobójców, Weekend - te są już nakręcone. 80 milonów jeszcze, a to już trochę poważniejsza rola. W sensie inna niż ten jego schemat nieszczęsny.

A no właśnie! Spokojnie, jeszcze facet ma czas, jeszcze pokaże nam na co go stać! smile Szczerze mu kibicuję, by się udało, bo ma potencjał! smile

Właśnie dlatego napisałam, " szkoda, że jak NARAZIE tylko w serialach". Premiery filmów pełnometrażowych w których występuje planowane są dopiero na 2011r.

Tak, wiemy, ale Twoje słowa można było odebrać na kilka sposobów, prawda? tongue Co nie zmienia faktu, że 2011 już niebawem, przecież czas tak szyyybko leci! lol Jeszcze niedawno oglądałyśmy BrzydUlę! wink TAKŻE CZEKAMY CZEKAMY !!! wink

...Czasami czuję się jak marna słaba trzcina,
Którą z łatwością zimny wiatr jak chce wygina.
Czasami tracę wiarę we wszystko co robię,
Złe zdanie mam o ludziach, fatalne o sobie...

#13 2010-09-05 19:10:05

Strychnine
Szef nocnej zmiany
Od: Ravenclaw
Serwis

meaaem napisał:

Dobrzańska napisał:

meaaem napisał:

A no właśnie! Spokojnie, jeszcze facet ma czas, jeszcze pokaże nam na co go stać! smile Szczerze mu kibicuję, by się udało, bo ma potencjał! smile

Właśnie dlatego napisałam, " szkoda, że jak NARAZIE tylko w serialach". Premiery filmów pełnometrażowych w których występuje planowane są dopiero na 2011r.

Tak, wiemy, ale Twoje słowa można było odebrać na kilka sposobów, prawda? tongue Co nie zmienia faktu, że 2011 już niebawem, przecież czas tak szyyybko leci! lol Jeszcze niedawno oglądałyśmy BrzydUlę! wink TAKŻE CZEKAMY CZEKAMY !!! wink

No nie da rady, żeby film powstał, to najpierw trzeba go nakręcić, a potem zmontować. To nie Filipa wina, że dopiero w 2011 wyjdą. Poza tym on sam mówi, że ma jeszcze czas, że dopiero się rozkręca xD Więc nam pozostaje tylko trzymać za niego kciuka - jednego, bo dwa ponoć przynoszą pecha big_smile

FOM SEMUMIUWW AfF FSiJPH SNiSUM&UwS GNAJ DORIS MDUC

This is my timey-wimey detector. It goes ding when there’s stuff. - The Doctor

#14 2010-09-13 18:50:30

zielone_trampki
Gajowa

Kiedy leci w tv hotel 52 ? smile

" Paulina jest dla mnie trudna, dlatego, że to jest kobieta taka jakaś troche mało spontaniczna momentami, a ja jestem zupełnie inną osobą, i musze się bardzo mocno pilnowac no zeby czasem ta moja Maja nie wyszła ze mnie"
"Kocham trampki, noście trampki" Maja
www.filipbobek.socjum.pl

#15 2010-09-26 11:41:02

Enigma
Rysiowiańczyk
Od: Kraków

zielone_trampki napisał:

Kiedy leci w tv hotel 52 ? smile

W czwartki o 21 smile

Zdjęcia Filipa z bankietu z okazji zakończenia zdjęć do 2-go sezonu Hotelu - EastNews i Forum Gwiazd

Ostatnio edytowany przez Enigma (2010-09-26 11:41:52)

Serce ma swoje racje, których rozum nie zna.
Blaise Pascal

#16 2010-09-28 21:34:53

Enigma
Rysiowiańczyk
Od: Kraków

Post pod postem, ale jakbym edytowała, to nie byłoby widać, że jest coś nowego smile

Były zdjęcia, a teraz filmik z imprezy big_smile

Serce ma swoje racje, których rozum nie zna.
Blaise Pascal

#17 2010-09-30 06:10:06

dorocie03
Poszukiwaczka truskawek
Od: Warszawa

środa, 29 września 2010 13:11 | aleSeriale.pl   źródło: Akson-studio.pl
wszystko o serialu
hotel 52

Paula (Magdalena Kumorek) jedzie z mężem na konsultacje z profesorem Dębskim (Jan Frycz).

Ten próbuje ustalić przyczyny nieskuteczności dotychczasowego leczenia Filipa: "Proszę państwa, przeanalizowałem całą dokumentację choroby. Przebieg wydaje się typowy dla centralnego wypadnięcia dysku. Czy zauważył pan jakieś różnice między stanem przed i po operacji?"

Wzywa na pomoc swojego syna Huberta (Filip Bobek): "Pozwólcie państwo, to mój syn, doktor Hubert Dębski. - Syn pana profesora? Widzę, że naprawdę wezwał pan posiłki. - Najlepsze z możliwych."

Między recepcjonistką a lekarzem od razu rodzi się napięcie... Paula jest zainteresowana młodym lekarzem nie tylko z medycznych względów: "Od dziecka chciał pan zostać lekarzem jak ojciec? - - Skądże. Długo chciałem być strażakiem, potem gwiazdą filmów akcji, a około matury już tylko alpinistą. - Filip, od kiedy go znam, żył wspinaczką. Ten wypadek… to stało się w skałkach."

Możemy zdradzić, że to nie jest ich ostatnie spotkanie w tej serii Hotelu52! Czy Paula da się zauroczyć przystojnemu lekarzowi?

smile

GNAJ heart, Iwona, SWSiOCJT, KTB, MDUC, Jowi46   Filip.B heart

"Markowe dołeczki znakiem markowym Marka. Aleksander w szoku. A Ula - w kanarkach"
"To tylko moja wyobraźnia" ,"Coś małego", "Inaczej"

Stopka forum