BrzydULA - jedyne forum fanów serialu

Forum dyskusyjne miłośników serialu "BrzydULA"

Nie jesteś zalogowany.

• Index
  •  » NA POMOC
  •  » Poznań, 4-miesięczny słodziak szuka domu!

#1 2010-09-08 19:12:25

Ajrisz
Gwiazda FaktUli
Od: PPTH

Poznań, 4-miesięczny słodziak szuka domu!

Przeklejam wiadomość.

BIZON z Poznania.

czyli 4-miesięczny szczeniak, półdługowłosy mieszaniec, przypominający może trochę miniaturę Border Collie, albo wyłysiałego Papilona;)

Historia:
Do gabinetu weterynaryjnego zgłosiła się Pani z 4 szczeniakami i ich matką do uśpienia. Matka szczeniąt została przez nią adoptowana ze schroniska ok 2 lat temu. Na pytanie dlaczego nie uśpiła ślepego miotu, odpowiedziała, że było jej szczeniaczków żal... Niestety szczeniaczki podrosły, nie dało się ich "opchnąć", a zaczęły "śmierdzieć", a sąsiedzi się skarżyć, więc trzeba było się całej rodzinki pozbyć.
Szczeniaki wychowywały się do tej pory w bloku, ale były pozostawione same sobie. Żaden nie został zaszczepiony/odrobaczony, o socjalizacji nie wspominając. Wszystkie są wychudzone i mniej lub bardziej lękliwe...

Bizon będzie przebywał u mnie na tymczasie, gdzie będzie przygotowywany do adopcji i przeprowadzki do nowego, mam nadzieję dobrego i stałego domu.

Już teraz mogę powiedzieć, że nie jest z nim tak źle smile

Bizon jest:
- niesamowicie skoczny, nie boi się ani wysokości, ani poruszania po różnej nawierzchni,
- nie boi się głośnych dźwięków,
- nie boi się psów/kotów, fajnie się z moimi dogadał,
- ma fajny popęd łupu,
- szybko (=momentalnie:) dochodzi do siebie po przykrych doświadczeniach i od razu można z nim robić coś innego:) ,
- ładnie jeździ autem,
- w stosunku do dzieci i kobiet jest ok, ale jest bardzo nieufny wobec mężczyzn.

Największymi problemami Bizona, prócz nieśmiałości jest:
- załatwianie się w domu
- rzucanie się na WSZYSTKO co jest jadalne (za żarciem wejdzie wszędzie, a miseczkę pochłania w sekundę )

Bizon jest trochę wychudzony, obecnie waży 3,5 kg, jest mały (wielkości małego kota), został dziś odrobaczony i zakroplony frontlinem. Przycięto mu pazurki i zrobiono "przegląd". Pod koniec tygodnia zostanie zaszczepiony.

Na razie tyle mogę o chłopaczku powiedzieć... Myślę, że będzie z niego fajny pies i że ma spore zadatki na np. zawodowego agilitowca.

Zdjęcia pieska:
http://lh5.ggpht.com/_7X6tafXGBzo/TIZ2KCZykpI/AAAAAAAAAjI/SLViKNkxYps/s512/P1150505.JPG
http://lh5.ggpht.com/_7X6tafXGBzo/TIZs5WTdAZI/AAAAAAAAAio/8P-fgz03csI/s512/P1150479.JPG
http://lh3.ggpht.com/_7X6tafXGBzo/TIZs4WpHa-I/AAAAAAAAAig/B-eVluAk2Wo/P1150444.JPG

Od siebie dodam, że zakochałam się w nim, ale niestety Poznań wyklucza jakiekolwiek pertraktacje z rodzicami. sad
Może ktoś z Waszych znajomych w wielkopolsce szuka przyjaciela? Warto popytać i pomóc! smile

2010-09-08 19:12:25

Cindy
Najlepsza doradczyni na forum
  • Index
  •  » NA POMOC
  •  » Poznań, 4-miesięczny słodziak szuka domu!

Stopka forum