BrzydULA - jedyne forum fanów serialu

Forum dyskusyjne miłośników serialu "BrzydULA"

Nie jesteś zalogowany.

#21 2010-10-01 21:48:35

ann666
Wali z grubiańskiej rury
Od: Cesarstwo Toruńskie
Serwis

Re: Młodym być

an666

brzydulomaniaczka napisał:

Swoje pierwsze jabłko z jabłoni zerwał, mając szesnaście lat (nie licząc pewnego upojnego weekendu z pewną doświadczoną trzecioklasistką, która otworzyła mu oczy na wiele rzeczy, o których wcześniej nie miał pojęcia).

Ja bym to napisała tak:
Swoje pierwsze jabłko zerwał z jabłoni, gdy miał szesnaście lat

Zużytymi nazywano te dziewczyny, z którymi już prawie nikt się nie umawiał; niewielu chciało narażać się na ostracyzm.*

Ten przypis to na pewno do tego?

Chwalenie się utratą wianka nie należało do rytuałów w damskich szatniach, raczej coś wręcz odwrotnego.

część po przecinku zgrzyta

Na szczęście istnieje jeszcze ten typ dziewczyn, które nawet zapłakane wyglądają uroczo.

IMO zaimek wskazujący jest tu niepotrzebny

Prześna rzuciła poprzedniemu pytanemu pełne wyższości spojrzenie, jakby dając mu do zrozumienia, jak powinien zachowywać się prawdziwy uczeń, i zaczęła czytać interpretację „Ody do młodości” Mickiewicza.

Oda do młodości w trzeciej klasie?

Je suis responsable de ma rose
After all this time? ALWAYS

2010-10-01 21:48:35

Cindy
Najlepsza doradczyni na forum

#22 2010-10-01 21:59:30

Kitty84
Druga połówka Marka

Iwona napisał:

tongue Dobre. Tylko gdzie te brzydule umieścić? W sumie brzydule, to tak trochę jak nietykalne, w takim układzie musiały by być na samym końcu drabiny społecznej.

Klasyfikacja po nowemu:
- przyszłe Markowe laski,
- Markowe laski,
- zajęte,
- przechodnie,
- zużyte,
- brzydule. wink

Wiesz, w sumie tak też może być tongue Choć z tymi brzydulami to też może być tak, że to jest generalnie podział pod Marka - znaczy się przyszłe Markowe laski to wszystkie nowe, które są w jego typie, a brzydule to te, których by nie tknął, ale może inni amatorzy by się znaleźli tongue (albo i nie, zależy, jak bardzo wybredny jest młody Dobrzański lol)

Ostatnio edytowany przez Kitty84 (2010-10-01 21:59:49)

FOM storczyk MDUC GNAJ SWSiOCJT DORIS | owoce | mini | Niepoprawna Markomanka

#23 2010-10-01 21:59:35

brzydulomaniaczka
Przyjaciułka SteFy
Od: Gdzieś w lubelskim...
Serwis

Kurczę, gwiazdki mi się pomyliły, kufa ;/ Zaraz to poprawię.
Oj niech tam będzie, że "Oda do młodości" w trzeciej klasie tongue W ogóle tak już sobie zamieszałam, że sama nie wiem... W każdym razie: obecie są w trzeciej klasie.
Dzięki za poprawę, ann big_smile
No i eee... od kiedy ty mnie poprawiasz? lol

Ostatnio edytowany przez brzydulomaniaczka (2010-10-01 21:59:56)

Kocham wszystkie swoje siostrzyczki forómowe: Aduśka, Apollina, Claudia, Króweczka, Libby, Mel, Pszczoła, Struś.
Mój facet to Miron Lipski heart    iris
Kocham swój wieczny avek <3

#24 2010-10-01 22:00:25

ann666
Wali z grubiańskiej rury
Serwis

Maniaczko, ale staraj się trzymać realiów. I mam nadzieję, że nie napiszesz, że oni teraz maturę zdają tongue

#25 2010-10-01 22:08:59

brzydulomaniaczka
Przyjaciułka SteFy
Serwis

Poprawiłam na Herberta big_smile
A czemu nie mogę napisać, że zdają maturę? Doszłam jednak do wniosku, że dobrze napisałam tongue Na początku Marek jest w pierwszej klasie, ale potem napisałam, że jest w trzeciej "d", więc chyba dobrze xd

Kocham wszystkie swoje siostrzyczki forómowe: Aduśka, Apollina, Claudia, Króweczka, Libby, Mel, Pszczoła, Struś.

#26 2010-10-01 22:11:06

Iwona
Kochanka Marka

Kitty napisał:

Wiesz, w sumie tak też może być tongue  Choć z tymi brzydulami to też może być tak, że to jest generalnie podział pod Marka - znaczy się przyszłe Markowe laski to wszystkie nowe, które są w jego typie, a brzydule to te, których by nie tknął, ale może inni amatorzy by się znaleźli tongue (albo i nie, zależy, jak bardzo wybredny jest młody Dobrzański lol)

W sumie racja. tongue Bo teraz wychodzi, że wszystkie nowe i "do rzeczy" przechodzą przez Marka ręce, czy coś. Wyrasta na władcę feudalnego, z prawem pierwszej nocy big_smile
Pozostawmy może tę sprawę do dowolnej interpretacji. tongue

"Wszystko, co dobre, jest nielegalne, niemoralne albo powoduje tycie." lol 
I heart Radosną twórczość.

#27 2010-10-01 22:13:34

ann666
Wali z grubiańskiej rury
Serwis

Poprawiłam na Herberta big_smile
A czemu nie mogę napisać, że zdają maturę? Doszłam jednak do wniosku, że dobrze napisałam tongue Na początku Marek jest w pierwszej klasie, ale potem napisałam, że jest w trzeciej "d", więc chyba dobrze xd

Bo oni szli starym systemem - w sensie sprzed reformy tongue I maturę zdawało się w czwartej klasie big_smile
Więc idąc tokiem sprzed reformy w trzeciej klasie to jakiś Asnyk pewnie wypadał big_smile

#28 2010-10-01 22:13:58

brzydulomaniaczka
Przyjaciułka SteFy
Serwis

Ale Iwoncia słusznie zauważyła, że są jeszcze przechodnie, bo ja chyba o tym zapomniałam wspomnieć tongue
Naprawdę się cieszę, że moja miniaturka jest tematem dyskusji big_smile

Wyrasta na władcę feudalnego, z prawem pierwszej nocy

Zabiłaś mnie tym lol3 Zważ jeszcze na tytuł xDDD

Edit: no fakt... Kurczę, zapomniałam o tym... <facepalm> W takim razie nie ma matury big_smile Są po prostu w trzeciej klasie. Poprawię na Asnyka i będzie git big_smile

Ostatnio edytowany przez brzydulomaniaczka (2010-10-01 22:14:56)

#29 2010-10-01 22:16:00

Kitty84
Druga połówka Marka

Iwona napisał:

Bo teraz wychodzi, że wszystkie nowe i "do rzeczy" przechodzą przez Marka ręce, czy coś. Wyrasta na władcę feudalnego, z prawem pierwszej nocy big_smile
Pozostawmy może tę sprawę do dowolnej interpretacji. tongue

Zaliczyłam zgona lol2 lol3
Biedna Iris, co ona teraz z tym wszystkim zrobi? xD Coś mi to przypomina... A tak! Swego czasu taka "burza mózgów" toczyła się pod opowiadaniem jowi big_smile Chociaż tam było ostrzej, ale kto wie, do czego tutaj dojdziemy? xDDD

Ps. ann, tak dla uzupełnienia - a jak się miało liceum 5 letnie, to matura była nawet i w 5 klasie xD

Ostatnio edytowany przez Kitty84 (2010-10-01 22:17:35)

FOM storczyk MDUC GNAJ SWSiOCJT DORIS | owoce | mini | Niepoprawna Markomanka

#30 2010-10-01 22:18:53

brzydulomaniaczka
Przyjaciułka SteFy
Serwis

Nie mam nic przeciwko burzy muskuf xD Jeden ciekawy pomysł już mi podsunęła xD A nawet dwa, wliczając w to władcę feudalnego lol3 Jak tego nie wykorzystam, to możecie mnie posiekać moim tasakiem lol

Stopka forum