BrzydULA - jedyne forum fanów serialu

Forum dyskusyjne miłośników serialu "BrzydULA"

Nie jesteś zalogowany.

#11 2011-03-23 16:05:55

waris
Poszukiwaczka truskawek
Od: Bytom

Re: Poszukiwacze

Nikt nie kojarzy? sad

Mieszkam w wysokiej wieży, ona mnie obroni
Nie walczę już z nikim, nie walczę już o nic
Palą się na stosie moje ideały
Jutro będę duży, dzisiaj jestem mały...

2011-03-23 16:05:55

Cindy
Najlepsza doradczyni na forum

#12 2011-05-21 22:12:35

Aleksiss
Cień Uli
Od: Warszawa

Hej!
Mam taką sprawę. Jestem na głodzie fanfickowym i mam nadzieję, że ktoś z was mógłby mi podać linki (albo przynajmniej autorów i nazwy tematów) do opowiadań z Ulą i Aleksem. Bo wydaje mi się, że sporo z was o nich pisało, a ja czytałam tylko opowiadanie swoje i Iwony <ucieka ze wstydu>
Będę niesamowicie dźwięczna za każde opowiadanie smile

Moją jedyną i największą miłością jest Adam Turek!!!
Komentarze karmią WENA!!!
Piszęm po polskiemu.. Szanujęm zasady polskyej gramatykyi, ortografiji i interpunkcyi..

Powróciłam z niebytu. Czy z czegoś tam.

#13 2011-05-21 22:35:31

aleks_strusiek
Owocuje miłością
Od: Wa-Wa

Aleksiss... Wiem, że to może nie wypada, ale...
http://forumbrzyduli.tvshow.com.pl/view … 54&p=1
Tutaj jest link do mojego wątku, gdzie są dwa opowiadania... Jedno Marek-Ula, ale za to z rozbudowanym wątkiem Aleks-Ula, a drugie (od postu 448) typowo Aleks-Ula (tylko jeszcze go nie skończyłam... hmm) Nie są najlepsze, ale mówisz, że każde opowiadanie... wink

Klikam, więc jestem Rodzice: Strychnine i Bob, Siostry: Cykuś, Beja i Wkręętka (bliźniaczka) i duchowe siostry Monsz JaśkÓ i curcie: misiol, Asiol, mlawer i Kitty smile | storczyk heart
strus

#14 2011-05-21 23:30:10

Iwona
Kochanka Marka

Hej Aleksiss  smile  Dobrze, że aleks strusiek wstawiła linka do swoich opowiadań, bo trochę bym się musiała ich naszukać. wink
Z tego co jeszcze przychodzi mi do głowy, to świetna mini ann666 „Biały welon”. Link do tematu poniżej, jest na 3 stronie, post 22.
http://forumbrzyduli.tvshow.com.pl/view … 66&p=1
Poza tym wstawię jeszcze link do pięknego opowiadania Dorocie pt. „Inaczej”.  Ono jest tak właściwie o parze Ula/Marek, ale jest tam rozbudowany Aleks, który jest szefem Uli i jej przyjacielem.
http://forumbrzyduli.tvshow.com.pl/view … hp?id=2267
To tyle co pamiętam z parą Ula/Aleks, bo takich o Aleksie w innych konfiguracjach to jeszcze kilka się znajdzie.

"Wszystko, co dobre, jest nielegalne, niemoralne albo powoduje tycie." lol 
I heart Radosną twórczość.

#15 2015-12-23 19:00:39

Kaput
Entuzjasta

Już trochę lat minęło od kiedy skończyła się nasza BrzydUla ale ostatnio naszła mnie ochota na ponowne obejrzenie serialu oraz chęć poczytania twórczości forumowej. Jest jedno opowiadanie, którego nie mogę coś odnaleźć. Pamiętam z niego że akcja toczyła się po pokazie FD Gusto i że Ula pojechała z Markiem do niego do mieszkania. Pamiętam również że było rozdarcie orzez Marka suknii, którą miała na sobie Ula (chyba była to jeszcze suknia ślubna od Pshemko ale nie jestem pewna). Byłabym wdzięczna za pomoc w znalezieniu :-)

"Ludzie to kłęby chwastów szeleszczących na wichrze, szeleszczących niewyraźnie, bez przerwy, i kłujących w dotyku. Czasami - ale to było bardzo trudne i straszne - potrafiła nadać temu wichrowi kierunek, poruszyć listkiem, rozdzielić kolczaste pnącza, żeby ich kształt nabrał wyrazistości."

#16 2015-12-23 22:48:17

Ciasteczko
Aktywny CZŁONEK
Od: 100l(n)ica

Podejrzewam że piszesz o opowiadaniu mlawer, które znajduje się w wątku bodajźe "taka mała miniaturka".

EDIT: http://forumbrzyduli.tvshow.com.pl/view … 33#p347533

To o to chodzi?

Ostatnio edytowany przez Ciasteczko (2015-12-23 22:54:37)

Widzę, że coś się święci i nie jest to jajko wielkanocne
Co jak co ale oczy to ty masz ładne:)
SWSiOCJT

Stopka forum